Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 05, 13:05)
Kas negerai, jau buvau rašiusi prieš kokį mėnesį  doh.gif  o kodėl - vienas D. težino.... juk turbūt nei viena nesitikim, kad man atėjus pas V., jis pažiūrės ir pasakys - "na taip, suchaltūrinau". Aš gerai atsimenu tokį dalyką - mano operacijos dieną niekas neturėjo man laiko. Operacija vėlavo beveik 3 valandas, kai mane nuvežė į operacinę, joje nebuvo nei vieno operuojančio gydytojo, t.y., nei V., nei dar ko nors kito. Sesutės kalbėjo, kad V., labai užimtas ir dėl to vėluoja. Na tai viskas ir aišku - aš skubu, tai viens du ir belekaip padarau, bile, kad atsikabintų. O toliau jau ne mano bėdos. Aš tik taip galiu aiškinti - laiko pacientui stoka. O kai trūksta laiko, tai manau pačios viską suprantat....

O tai gal tave operavo net ne pats V.? O koks kitas gydytojas arba pvz. nžn, na koks rezidentas tarkim.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 05, 13:20)
O tai gal tave operavo net ne pats V.? O koks kitas gydytojas arba pvz. nžn, na koks rezidentas tarkim.

Tikrai neatmetu tokios galimybės. Nes aš tikrai nemačiau, kokie daktarai atėjo į operacinę.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 05, 12:34)
Tikrai neatmetu tokios galimybės. Nes aš tikrai nemačiau, kokie daktarai atėjo į operacinę.

Nusauciau vietoj suzinojus 😬
Kita sav jau eisiu i pirma konsultacija pagaliau
Atsakyti
Kas operuosites Santariskese kas jum ka nesakytu tikrai zinokit jus operuos ne jusu pasirinktas daktaras o visa komanda tarp ju ir rezidentai..Kur gi jiems daugiau mokintis..O daktaras arba prof.tik priziures,sakys kas kaip aisku jeigu isvis ateis i op..
Atsakyti
Sveikos,
aš kai atvažiavau į operacinę manęs laukė iškeltomis rankom du daktarai, profesorius ir rezidentas Pajeda, dar buvo anesteziologe ir pora sesuciu.. Tiek rezidentas tiek profesorius buvo pilnomis operacijoms skirtoms aprangoje, pirštinėmis ir t.t. Tai žinau 100% kad mane operavo jie du..
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 05, 12:05)
Kas negerai, jau buvau rašiusi prieš kokį mėnesį  doh.gif  o kodėl - vienas D. težino.... juk turbūt nei viena nesitikim, kad man atėjus pas V., jis pažiūrės ir pasakys - "na taip, suchaltūrinau". Aš gerai atsimenu tokį dalyką - mano operacijos dieną niekas neturėjo man laiko. Operacija vėlavo beveik 3 valandas, kai mane nuvežė į operacinę, joje nebuvo nei vieno operuojančio gydytojo, t.y., nei V., nei dar ko nors kito. Sesutės kalbėjo, kad V., labai užimtas ir dėl to vėluoja. Na tai viskas ir aišku - aš skubu, tai viens du ir belekaip padarau, bile, kad atsikabintų. O toliau jau ne mano bėdos. Aš tik taip galiu aiškinti - laiko pacientui stoka. O kai trūksta laiko, tai manau pačios viską suprantat....

tu tik dejuoji, bet tikros priežasties tai nežinai, kokia diagnozė kas blogai??? Ką sakė specai, kas nors suplyšo sutrūko, kas nors nesusiūta???? nu blyn nesuprantu, tu tik sakai, mano pilvas atsikišęs taip atsikišęs, bet ar klausei pas kitus specus ką galima padaryti???
tu jau gerą mėnesį sakai, kad blogai, bet nei vienoj konsultacijoje nebuvai pas kitą specą, todėl manau verta pradžioje įsitikinti ar tikrai gydytojo kaltė, o tada sakyti, kad jis suchimičino ir pan.... negražu taip....

QUOTE(Masianca @ 2014 12 05, 16:06)
Kas operuosites Santariskese kas jum ka nesakytu tikrai zinokit jus operuos ne jusu pasirinktas daktaras o visa komanda tarp ju ir rezidentai..Kur gi jiems daugiau mokintis..O daktaras arba prof.tik priziures,sakys kas kaip aisku jeigu isvis ateis i op..

poster_offtopic.gif tikrai nesutinku, jau kalbėjome apie tai 4u.gif Kaunas yra Kaunas... Tikrai ne visada ir ne visur taip yra kaip pas jus mirksiukas.gif

QUOTE(tatanka @ 2014 12 05, 16:12)
Sveikos,
aš kai atvažiavau į operacinę manęs laukė iškeltomis rankom du daktarai, profesorius ir rezidentas Pajeda, dar buvo anesteziologe ir pora sesuciu.. Tiek rezidentas tiek profesorius buvo pilnomis operacijoms skirtoms aprangoje, pirštinėmis ir t.t. Tai žinau 100% kad mane operavo jie du..


aš irgi 100 proc žinau kas mane operavo ir kiek ko operacinėj buvo drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 05, 12:34)
Tikrai neatmetu tokios galimybės. Nes aš tikrai nemačiau, kokie daktarai atėjo į operacinę.

mano dvi draugės ten operavosi, aš ir tatanka, aš nesuprantu, kodėl taip skiriasi mūsų visų 5 nuomonė g.gif tipo mus penkias operavo tas kas reikia ir gerai, o tave bet kas ir belekaip g.gif nu netikiu,kad jis taip rizikuotų susišikt reikalą g.gif
Atsakyti
Na gal ir ne V operavo, gal rezidentai, bet visviena manau jiems vieniems niekas neleistu, na jei V buvo toks uzimtas.. nes pvz. mano ir perrisimuose dalyvavo abu, prof. ir tas rezidentas.. dabar po israsymo, viena karta buvo abu, kita profesorius vienas..

ikeliau kelias fotkes, iskart grizusi is darbo padariau pora, bet tai manau mano telefo fotikas genda, nes nu niekaip nesigauna normaliai ryskios.. arba dar pasales buvo.. nzn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 05, 18:09)
tu tik dejuoji, bet tikros priežasties tai nežinai, kokia diagnozė kas blogai??? Ką sakė specai, kas nors suplyšo sutrūko, kas nors nesusiūta???? nu blyn nesuprantu, tu tik sakai, mano pilvas atsikišęs taip atsikišęs, bet ar klausei pas kitus specus ką galima padaryti???
tu jau gerą mėnesį sakai, kad blogai, bet nei vienoj konsultacijoje nebuvai pas kitą specą, todėl manau verta pradžioje įsitikinti ar tikrai gydytojo kaltė, o tada sakyti, kad jis suchimičino ir pan.... negražu taip..

Taip, buvau ir klausiau. Ir galima buvo padaryti kitaip. Man nesusiuvo raumenu. As buvau rasiusi apie dvejopa raumenu siuvima, kai jie siuvami vertikaliai ir kai siuvami horizontaliai. Man susiuvo tik vertikaliai, t.y., uzsiuvo isvarzas. Viskas. Kiti raumenys liko palaidi. Uztai ir yra pilvas atsikises. Kombinuotas siuvimas butu daves kita rezultata. Ir kaip nekeista, kai pirmas savaites po op vaiksciojau pas paprasta poliklinikos chirurga ir klausiau jo apie tinimus, jis man jau tada sake, kad tai ne tinimas. Netikejau juo. Pacios irgi sauket- palauk, juk cia tinimas, viskas praeis. Tada buvau Dr klinikoj, ten irgi ta pat sake, plius tik patvirtino, kad reikejo siuti kombinuotai. Tada vel i santarus vaziavau, bendravau vel su kitu chirurgu. O kiek jau nuotoliniu budu konsultavausi ir savo nuotraukas rodziau....
bet, juk cia tik ligonine, niekas neklausia, paskaito kas parasyta ir viskas. Mano klaida buvo ne ta, kad atejau pas V. su parasyta diagnoze. Mano klaida buvo, kad patikejau graziais zodziais.
Atsakyti
tatanka pas tave mano nuomone irgi pilvas palaidus vat ir issiaiskinom kad kombinuotai nesusiuva..
as kiek prisivalgiciau apacioi pilvas lenta, issipucia tik virsuje kur skrandis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 05, 18:20)
tatanka pas tave mano nuomone irgi pilvas palaidus vat ir issiaiskinom kad kombinuotai nesusiuva..
as kiek prisivalgiciau apacioi pilvas lenta, issipucia tik virsuje kur skrandis 4u.gif


blink.gif g.gif kodel taip manai?
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 05, 17:17)
Na gal ir ne V operavo, gal rezidentai, bet visviena manau jiems vieniems niekas neleistu, na jei V buvo toks uzimtas.. nes pvz. mano ir perrisimuose dalyvavo abu, prof. ir tas rezidentas.. dabar po israsymo, viena karta buvo abu, kita profesorius vienas..

ikeliau kelias fotkes, iskart grizusi is darbo padariau pora, bet tai manau mano telefo fotikas genda, nes nu niekaip nesigauna normaliai ryskios.. arba dar pasales buvo.. nzn  doh.gif

thumbup.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 05, 18:11)
Taip, buvau ir klausiau. Ir galima buvo padaryti kitaip. Man nesusiuvo raumenu. As buvau rasiusi apie dvejopa raumenu siuvima, kai jie siuvami vertikaliai ir kai siuvami horizontaliai. Man susiuvo tik vertikaliai, t.y., uzsiuvo isvarzas. Viskas. Kiti raumenys liko palaidi. Uztai ir yra pilvas atsikises. Kombinuotas siuvimas butu daves kita rezultata. Ir kaip nekeista, kai pirmas savaites po op vaiksciojau pas paprasta poliklinikos chirurga ir klausiau jo apie tinimus, jis man jau tada sake, kad tai ne tinimas. Netikejau juo. Pacios irgi sauket- palauk, juk cia tinimas, viskas praeis. Tada buvau Dr klinikoj, ten irgi ta pat sake, plius tik patvirtino, kad reikejo siuti kombinuotai. Tada vel i santarus vaziavau, bendravau vel su kitu chirurgu. O kiek jau nuotoliniu budu konsultavausi ir savo nuotraukas rodziau....
bet, juk cia tik ligonine, niekas neklausia, paskaito kas parasyta ir viskas. Mano klaida buvo ne ta, kad atejau pas V. su parasyta diagnoze. Mano klaida buvo, kad patikejau graziais zodziais.

pas ką buvai dr klinikoje ax.gif nes Vaičiūną neblogai pažystu, reik man nueit paklaust, vis tiek tas pats gydytojas siuvo taktika turėtų būti panaši ax.gif gal man irgi tas pilvas dar pasileis labai į apačia g.gif

QUOTE(tatanka @ 2014 12 05, 19:16)
blink.gif  g.gif  kodel taip manai?

nes nesioperavai priavčioj klinikoj lotuliukas.gif
Papildyta:
aš gal tokia esu optimistė, nes man asmeniškai buvo esmė kepenų ir visų žarnų nepamesti per skylę pilve, o kas liečia grožį aš tikiu kad tik savo didelėm pastangom jį vis tiek turėsiu, vertikaliai ar horizontaliai ten siuvo, manau turėsiu kada nors tą lentą, bet jei pati įdėsiu tam pastangų, nes mano akimis žiūrint prieš vėją nepapūsi, elementarus zuzi pvz, korekcija po korekcijos vėl panašiai pakilo.

P.S. šiandien išbandžiau rankų formuojamą masažą, mama mija, aš vos judu doh.gif tentipo rankom atpalaiduoja raumenį pilvo, ir traiško riebaliukus, toks jausmas kad žnaibo pilvą, o db kaip skauda eina kaku lotuliukas.gif sakė ryt bus blogiau, jau bijau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 05, 21:16)
blink.gif  g.gif  kodel taip manai?

jau visazine bandomasis atsake,nesiplesiu lotuliukas.gif
Atsakyti