Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(onemoretime @ 2014 12 04, 11:49)
Nors manes tai neliecia, bet ar tu zinai kas yra baltosios pilvo linijos isvarza ir kada ji atsiranda? Ne gydytoja as, bet jei klystu pataisykit. Man atrodo, kad isvarzos formuojasi tada, kai prasiskiria pilvo raumenys ir isitampo pilvapleve, kuri juos laike, to pasekoje manau neuztenka uzsiut ta vieta kur isvarza, linkus galvoti, kad jos nesikartotu reikia sutempt raumenis, kas ir vadintusi mini ar pilna pilvo plastika (nelygu kiek tas raumuo prasiskyres). O siaip jei jau zmogus ruosiamas operacijai, tai manau privaloma ji informuoti ka ir kaip ir kodel darys. Jei tai butu buve padaryta, tai davar Kirisama nesinervuotu ir neieskotu galu. TAvo kojos ir rankos operaciju palyginimas sioje vietoje manau netinkamas. O Kitisamos apmauda pilnai suprantu, jei tu jos vietoje butum, kazin kaip reaguotum...

ši išvarža ir mažiems vaikams būna, tai norite pasakyti, kad jiems daro pilną plastiką ir raumenį siuva g.gif ne vien dėl raumens plyšimo trūkimo ir pan ji atsiranda wink.gif kartais vaikai gimsta jau su skylutėm raumenyse ir jei netrukdo gyvenime, nesidaro išvaržos niekas ir neoperuoja smile.gif

eisiu po sav pas gydytoją, paklausiu dėl šito dalyko, man pačiai įdomu pasidarė biggrin.gif nes netikiu, jog gydytojas ėmė ir padarė kažką ko nereikėjo daryti, arba atvirkšiai, kažko specialiai nedadarė g.gif

aš gal irgi norėčiau, jog valgyčiau kibirais ir pilvas kaip lenta būtų biggrin.gif deja to nėra, tai ką man dabar gydytoją kaltint biggrin.gif jeigu sportuoju ir prisižiūriu pilvas gražus, atleidžiu vadeles ir pilvas atsileidžia, bet čia aš pati kalta ir gink d...ne gydytojas ax.gif
Papildyta:
neteisinu nei gydytojo nei pacientės biggrin.gif bet jei man būtų neaiškumų jau tikrai būčiau išsiaiškinusi mirksiukas.gif juk reikia nueiti ir pasiklausti konkrečiai, kas man buvo daryta, kaip ir pan... nepamenu atsakymų į šiuos klausimus, ir ar jie buvo užduoti, dėl to ir spėlioju. Aš nemėgstu vyniot vatos, jeigu man neaišku einu ir klausiu čia ir dabar, nedejuočiau metus laiko, kad va negerai va blogai, stočiau ir eičiau tiesiog aš kitaip suprantu tokius dalykus ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 04, 11:37)
taip
aš juk nežinau ar jis taip galvoja, aš savo nuomonę pasakiau wink.gif

nėra reikalo pykti, jeigu nuvažiavai su siuntimu išvaržas susiųsti, o db blogai kažkas  mirksiukas.gif  juk jei nuvažiuoji  kojos operuot, rankos kartu niekas neoperuoja  mirksiukas.gif  tu pati padarei 1 klaidą, reikėjo iš kart eiti pas jį be diagnozės, o tu nuėjai su diagnoze iš chirurgo susiųti išvaržas, o dabar reiški pretenzijas, nes nepadarė to ir ano, nepyk bet tikrai tavęs nesuprantu  rolleyes.gif

Na bet juk gydytojas turi galimybę patikslint ar papildyt diagnozę, jei mato, kad ji netiksli ar nepilna. Gi nėra taip, kad vienas parašė ir jau viskas, taškas, kitaip ir būt negali. Juk daromi tyrimai, atrandami nauji/kiti dalykai, diagnozės keičiasi. Juk jei ateinu pas gydytoją su viena diagnoze, o jis mato, kad be to yra dar ir kažkas daugiau, arba gal net kažkas išvis kito, tai jau viskas, užsimerkia ir aklai daro tik tą, kas nurodyta pirmojo gydytojo?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 04, 12:30)
Na bet juk gydytojas turi galimybę patikslint ar papildyt diagnozę, jei mato, kad ji netiksli ar nepilna. Gi nėra taip, kad vienas parašė ir jau viskas, taškas, kitaip ir būt negali. Juk daromi tyrimai, atrandami nauji/kiti dalykai, diagnozės keičiasi. Juk jei ateinu pas gydytoją su viena diagnoze, o jis mato, kad be to yra dar ir kažkas daugiau, arba gal net kažkas išvis kito, tai jau viskas, užsimerkia ir aklai daro tik tą, kas nurodyta pirmojo gydytojo?

tikrai su tuo sutinku, todėl ir parašiau , jog nemanau, kad gydytojas specialiai kažko nedadarė, ir pan g.gif esmė tame, kad reikia eiti ir aiškintis, mes gi nedalyvavom operacijoje ax.gif kaip galime kažką tiksliai nuspręsti, tik spėliojam ir tiek ax.gif čia iš piršto laužta info, tiksli ji gali būti sužinojus viską nuo a iki ž, deja tai gali sužinoti tik pati Kirisama ir pasakyti gali tik operavęs gydytojas mirksiukas.gif man jeigu atsistotų nueitų aš sėdėčiau kol ateitų, sakyčiau, jog dar turiu kelis klausimus būtent jam ir pan, na bet čia aš, aš nagla biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
QUOTE(Awarded @ 2014 12 03, 23:10)
Sveikos
  Ar yra kurios depiliacija bikionio daresi pries op ? Man idomu po kiek laiko po operacijos isdrysot vel depiliacija daryt.


As i depiliacijas vaikstau - o va dabar as jau seniai norejau eiti, bet bijo mano depiliuotoja depiliuot mane dar - sako tegu praeina nors 2 men po op.. bet tai sakau apie mane ji visai negalvoja.. doh.gif

kas liecia Kirisama - as jau n kartu buciau sulaksciusi ir pas V ir normaliai pasikalbejusi, ir dar pas n pasikonsultavusi ir tyrimus padariusi - nei sedejusi save grauzusi ir juodas mintis laidziusi.. blush2.gif
nelabai suprantu - kodel lauki ir tempi laika? g.gif juk jei skauda nelauki - o eini.. as va prisisokau - ir iskarto lekiau... doh.gif padare echo - ir iskarto ramiau - savaite lovoje, vaistukai - ir va daug ramiau viskas..
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 04, 15:01)
Laba,
As i depiliacijas vaikstau - o va dabar as jau seniai norejau eiti, bet bijo mano depiliuotoja depiliuot mane dar - sako tegu praeina nors 2 men po op.. bet tai sakau apie mane ji visai negalvoja..  doh.gif

kas liecia Kirisama - as jau n kartu buciau sulaksciusi ir pas V ir normaliai pasikalbejusi, ir dar pas n pasikonsultavusi ir tyrimus padariusi - nei sedejusi save grauzusi ir juodas mintis laidziusi..  blush2.gif
nelabai suprantu - kodel lauki ir tempi laika?  g.gif  juk jei skauda nelauki - o eini.. as va prisisokau - ir iskarto lekiau...  doh.gif  padare echo - ir iskarto ramiau - savaite lovoje, vaistukai - ir va daug ramiau viskas..

O kiek dienu pries op depiliacija dareisi? Galvoju jei is vakaro pasidaryt ar nieko baisaus.
Atsakyti
Prie ko cia kirisamai sis posakys,kad nori pilvo kaip lentos o valgai kibirais..!
Jai iskart pilvas nebuvo sutvarkytas ir laukt kazko kaip pastoviai siulo bandomasis absurdas..
Jeigu nesportuoja neprisiziuri jau viskas-neverslenk?
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2014 12 04, 15:32)
Prie ko cia kirisamai sis posakys,kad nori pilvo kaip lentos o valgai kibirais..!
Jai iskart pilvas nebuvo sutvarkytas ir laukt kazko kaip pastoviai siulo bandomasis absurdas..
Jeigu nesportuoja neprisiziuri jau viskas-neverslenk?


as tikrai nesakau kad Bandomasis teisi - bet as manau jau tikrai ir tu pati ir tiksliai zinau kad as, buciau jau n kartu nulekusi pas daktarus pasikonsultuoti tiek pas V, tiek pas kruvas kitu.. o ypac jei skauda.. blink.gif
na gal kitos kitaip ziuri i visa tai - o ypac jei pastoviai galvociau kad tikrai kazka blogai padare - eiciau pa skitus daktarus daryciau n tyrimu kad issiaiskinti kaip kas, nes juk tai mano kunas.. nzn kam laukti ir save is vidaus dar labiau grauzti.. blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, as ir ejau ir einu ir eisiu tiek pas V., tiek pas kitus. Ir butent tie kiti pasake, kad su mano pilvu ne viskas gerai. Jau nebenoriu pasakot, nes tai nei malonu nei ka nors pakeis...
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 04, 15:53)
Mergaites, as ir ejau ir einu ir eisiu tiek pas V., tiek pas kitus. Ir butent tie kiti pasake, kad su mano pilvu ne viskas gerai. Jau nebenoriu pasakot, nes tai nei malonu nei ka nors pakeis...


na as zinodama kad ne viskas gerai - tai ir bangas kelciau... blink.gif doh.gif
ir nespeliociau kaip cia kas - o rasyciau tiesiai...
man matai kai viskas gerai - tik pati prisimakalavusi buvau - tai as rami - ir jei manes klaustu ar rekomenduotum - sakyciau taip - o va jei tau blogai tai reikia konkreciai raysti ka blogai padare - kodel ir t.t. i ka atkreipti daugiau demesio - ir pan. kad kitos zinotu... blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 04, 18:26)
na as zinodama kad ne viskas gerai - tai ir bangas kelciau...  blink.gif  doh.gif
ir nespeliociau kaip cia kas - o rasyciau tiesiai...
man matai kai viskas gerai - tik pati prisimakalavusi buvau - tai as rami - ir jei manes klaustu ar rekomenduotum - sakyciau taip - o va jei tau blogai tai reikia konkreciai raysti ka blogai padare - kodel ir t.t. i ka atkreipti daugiau demesio - ir pan. kad kitos zinotu...  blink.gif  blink.gif

tatanka vis laukiam tavo nuotrauku!
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 04, 15:01)


kas liecia Kirisama - as jau n kartu buciau sulaksciusi ir pas V ir normaliai pasikalbejusi, ir dar pas n pasikonsultavusi ir tyrimus padariusi - nei sedejusi save grauzusi ir juodas mintis laidziusi..  blush2.gif
nelabai suprantu - kodel lauki ir tempi laika?  g.gif  juk jei skauda nelauki - o eini.. as va prisisokau - ir iskarto lekiau...  doh.gif  padare echo - ir iskarto ramiau - savaite lovoje, vaistukai - ir va daug ramiau viskas..

drinks_cheers.gif

QUOTE(Masianca @ 2014 12 04, 15:32)
Prie ko cia kirisamai sis posakys,kad nori pilvo kaip lentos o valgai kibirais..!
Jai iskart pilvas nebuvo sutvarkytas ir laukt kazko kaip pastoviai siulo bandomasis absurdas..
Jeigu nesportuoja neprisiziuri jau viskas-neverslenk?


o ar aš jai sakiau doh.gif aš apie save kalbėjau lotuliukas.gif jei jau forume sakausi tai ir apie save sakausi, ne tik kažkam biggrin.gif
aš ne laukt siūliau o išsiaiškint mirksiukas.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 04, 15:53)
Mergaites, as ir ejau ir einu ir eisiu tiek pas V., tiek pas kitus. Ir butent tie kiti pasake, kad su mano pilvu ne viskas gerai. Jau nebenoriu pasakot, nes tai nei malonu nei ka nors pakeis...

tai papasakok, kas tas negerai rolleyes.gif
Atsakyti
Kas negerai, jau buvau rašiusi prieš kokį mėnesį doh.gif o kodėl - vienas D. težino.... juk turbūt nei viena nesitikim, kad man atėjus pas V., jis pažiūrės ir pasakys - "na taip, suchaltūrinau". Aš gerai atsimenu tokį dalyką - mano operacijos dieną niekas neturėjo man laiko. Operacija vėlavo beveik 3 valandas, kai mane nuvežė į operacinę, joje nebuvo nei vieno operuojančio gydytojo, t.y., nei V., nei dar ko nors kito. Sesutės kalbėjo, kad V., labai užimtas ir dėl to vėluoja. Na tai viskas ir aišku - aš skubu, tai viens du ir belekaip padarau, bile, kad atsikabintų. O toliau jau ne mano bėdos. Aš tik taip galiu aiškinti - laiko pacientui stoka. O kai trūksta laiko, tai manau pačios viską suprantat....
Atsakyti