Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

skaitinėju aš čia vis karts nuo karto.... blyn, baisu pasidarė. o apskritai ar yra čia merginų, kurios operavosi Santaruose ir liko patenkintos. man dar kokie 3 mėn iki op, bet kažkaip neramu g.gif


Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 02, 13:13)
Na gal, o tai tik ta viena procedūra atlikta? Na pvz. diagnozę raumenų diastastazė matau, bet nematau, kad būtų parašyta, jog atlikta procedūra - raumenų susiuvimas. Ar čia tas odos persodinimas apima ir raumenų susiuvimą?

suvedant kodus iš tlk ir t.t. tai manau, jog viskas įeina wink.gif

QUOTE(zuziuka @ 2014 12 02, 13:20)
skaitinėju aš čia vis karts nuo karto.... blyn, baisu pasidarė. o apskritai ar yra čia merginų, kurios operavosi Santaruose ir liko patenkintos. man dar kokie 3 mėn iki op, bet kažkaip neramu g.gif

aš esu patenkinta mirksiukas.gif pažystu dar dvi merginas, kurios patenkintos, tiesa viena sakė eis bambos korekciją darytis, bet operavosi ne pas V.... wink.gif
Atsakyti
Sveikos, aš op santariškėse ir mąstau kad esu patenkinta.. Operaciją darė V. Bet paskui biski pati prisidirbau.. Bet čia dėl to nei vienas daktaras nekaltas..
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 02, 10:28)
Sveika  4u.gif
ačiū, už šiuos žodžius  4u.gif
Nežinau, ar turi priėjimą prie albumo ir matai nuotraukas. Mano op rezultatas tikrai ne toks, koks turėtų būti po tokios op, na bent jau aš lyginu su kitomis nuotraukomis. Jei džiaugčiausi, tai tikrai taip nerašyčiau - sėdėčiau sau rami ir laiminga ir girčiausi kaip man pasisekė  schmoll.gif
Bandomasis, kuo toliau, tuo labiau tu man primeni mano mamą. Neįsižeisk, prašau, bet man susidarė įspūdis, kad bet kokia kaina laikaisi savo pozicijos, net jei ir akivaizdžiai yra ne taip, vistiek įrodinėsi savo tiesą. Aišku, būna gyvenime situacijų, kada tokia žmogaus savybė labai praverčia, bet čia tai beprasmiška. Užtenka pažiūrėti į mano nuotraukas - juk tai akivaizdus paciento ir gydytojo nesusikalbėjimo pavyzdys. Ir laikas čia nei prie ko, nes su kiekviena diena mano pilvas tik pučiasi. Iškart po linfodrenazinių masažų vaizdas buvo pagerėjęs - porai dienų, dabar vėl tas pats - pilvas kietas, iškritęs, įtraukti jo negaliu, plius vėl kažkoks odos pasikabinimas atsirado. Esmė ne tame, kad jei rado mano raumenis sveikus, tai su jais nieko nereikėjo daryti, esmė ta, kad į mane visiškai neįsiklausė, padarė bele kaip savo nuožiūra visiškai nesigilinant koks variantas būtų buvęs man geriausias ir kokiu būdų būtų galima pasiekti mano pageidaujamą rezultatą. Ir diagnozė čia nei prie ko. Privačiose išvis tų diagnozių nežiūri. Yra bėda ir ją tvarko. Na o čia juk valstybinė... ir dzin kokio lygio ar kokių pavardžių daktarai joje dirba.
Įtikinti tavęs priešingai jau nebeketinu, nes mūsų atvejai yra visiškai skirtingi ir nėra prasmės mums lygintis. Aš greičiau norėčiau būti perspėjimu kitoms merginoms, kaip iš tikrųjų svarbu su gydytoju atrasti bendrą kalbą ir netikėti viskuo kas yra sakoma ar rašoma. Dabar man belieka tik pasidžiaugti, kad už šią operaciją aš nieko nemokėjau.

Kadangi aš nepretendavau į albumėlį, tai ir prisijungimo duomenų neturiu... mirksiukas.gif tačiau, manau, nereikia net matyti nuotraukų, iš jūsų savijautos ir pasisakymų galima spręsti, kad neesate Kirisama patenkinta tuo, kas yra padaryta op metu.... Laikykitės ir stiprybės jums kuo didžiausios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(tatanka @ 2014 12 02, 15:15)
Sveikos, aš op santariškėse ir mąstau kad esu patenkinta.. Operaciją darė V. Bet paskui biski pati prisidirbau.. Bet čia dėl to nei vienas daktaras nekaltas..

matau mums darė pilną plastika, už tai ir rezultatai kitokie mirksiukas.gif

Kirisama tik išvaržas šalino unsure.gif bet manau, kai jau turės visus vaikučius kiek planuoja, padarys jai gražų ir plokščia pilvuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 03, 10:21)
Sveikos 4u.gif
matau mums darė pilną plastika, už tai ir rezultatai kitokie  mirksiukas.gif 

Kirisama tik išvaržas šalino  unsure.gif  bet manau, kai jau turės visus vaikučius kiek planuoja, padarys jai gražų ir plokščia pilvuką  4u.gif

Tai Kirisamai miniplastiką darė?
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 03, 10:21)
Sveikos 4u.gif
Kirisama tik išvaržas šalino  unsure.gif  bet manau, kai jau turės visus vaikučius kiek planuoja, padarys jai gražų ir plokščia pilvuką  4u.gif

Nu va, neveltui profesorius!!!!!!!!! Uz mane nusprende kad man dar vaiku turet.... o as maniau, kad tokiom op ryztamasi, kai jau visi vaikai isgimdyti... ot kokia as dura doh.gif 3 menesius varau ant zmogaus, pykstu kaip velnias, o cia pasirodo rupinasi mano gimdymais...!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 03, 20:41)
Nu va, neveltui profesorius!!!!!!!!! Uz mane nusprende kad man dar vaiku turet.... o as maniau, kad tokiom op ryztamasi, kai jau visi vaikai isgimdyti... ot kokia as dura  doh.gif 3 menesius varau ant zmogaus, pykstu kaip velnias, o cia pasirodo rupinasi mano gimdymais...!!!!!!!

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos
Ar yra kurios depiliacija bikionio daresi pries op ? Man idomu po kiek laiko po operacijos isdrysot vel depiliacija daryt.
Atsakyti
QUOTE(color77 @ 2014 12 03, 22:24)

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 03, 10:39)
Tai Kirisamai miniplastiką darė?

taip

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 03, 19:41)
Nu va, neveltui profesorius!!!!!!!!! Uz mane nusprende kad man dar vaiku turet.... o as maniau, kad tokiom op ryztamasi, kai jau visi vaikai isgimdyti... ot kokia as dura  doh.gif 3 menesius varau ant zmogaus, pykstu kaip velnias, o cia pasirodo rupinasi mano gimdymais...!!!!!!!

aš juk nežinau ar jis taip galvoja, aš savo nuomonę pasakiau wink.gif

nėra reikalo pykti, jeigu nuvažiavai su siuntimu išvaržas susiųsti, o db blogai kažkas mirksiukas.gif juk jei nuvažiuoji kojos operuot, rankos kartu niekas neoperuoja mirksiukas.gif tu pati padarei 1 klaidą, reikėjo iš kart eiti pas jį be diagnozės, o tu nuėjai su diagnoze iš chirurgo susiųti išvaržas, o dabar reiški pretenzijas, nes nepadarė to ir ano, nepyk bet tikrai tavęs nesuprantu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 04, 11:37)
taip
aš juk nežinau ar jis taip galvoja, aš savo nuomonę pasakiau wink.gif

nėra reikalo pykti, jeigu nuvažiavai su siuntimu išvaržas susiųsti, o db blogai kažkas  mirksiukas.gif  juk jei nuvažiuoji  kojos operuot, rankos kartu niekas neoperuoja  mirksiukas.gif  tu pati padarei 1 klaidą, reikėjo iš kart eiti pas jį be diagnozės, o tu nuėjai su diagnoze iš chirurgo susiųti išvaržas, o dabar reiški pretenzijas, nes nepadarė to ir ano, nepyk bet tikrai tavęs nesuprantu  rolleyes.gif

Nors manes tai neliecia, bet ar tu zinai kas yra baltosios pilvo linijos isvarza ir kada ji atsiranda? Ne gydytoja as, bet jei klystu pataisykit. Man atrodo, kad isvarzos formuojasi tada, kai prasiskiria pilvo raumenys ir isitampo pilvapleve, kuri juos laike, to pasekoje manau neuztenka uzsiut ta vieta kur isvarza, linkus galvoti, kad jos nesikartotu reikia sutempt raumenis, kas ir vadintusi mini ar pilna pilvo plastika (nelygu kiek tas raumuo prasiskyres). O siaip jei jau zmogus ruosiamas operacijai, tai manau privaloma ji informuoti ka ir kaip ir kodel darys. Jei tai butu buve padaryta, tai davar Kirisama nesinervuotu ir neieskotu galu. TAvo kojos ir rankos operaciju palyginimas sioje vietoje manau netinkamas. O Kitisamos apmauda pilnai suprantu, jei tu jos vietoje butum, kazin kaip reaguotum...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onemoretime: 04 gruodžio 2014 - 11:52