Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 13:44)
Tai aš ir rašau, kad man atliko išvaržų operaciją imituojant pilvo plastiką  lotuliukas.gif  doh.gif nu dievaži, būčiau žinojus, kad krisiu, bučiau pagalvę pasidėjus  doh.gif

bet tau darė dalinę, o su ja ir sutvarko tik išvaržas smile.gif gal tau net nebuvo reikalo tos pilnos plastikos daryti, arba tas raumenukas tvarkingas mirksiukas.gif

aš prisijungus prie savo vlk matau kas man daryta ir kas kiek kaštavo, gali tiksliai pasižiūrėt ir nereikės spėliot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 01, 14:47)
bet tau darė dalinę, o su ja ir sutvarko tik išvaržas smile.gif gal tau net nebuvo reikalo tos pilnos plastikos daryti, arba tas raumenukas tvarkingas  mirksiukas.gif

aš prisijungus prie savo vlk matau kas man daryta ir kas kiek kaštavo, gali tiksliai pasižiūrėt ir nereikės spėliot tongue.gif

Šiaip jau diastazė ir reiškia išsiskyrimą, kaip tik žodyne pažiūrėjau. O kur čia taip prisijungt reikia ir savo duomenis matyt? Prie ligonių kasų? g.gif
Atsakyti
Labos merginos, senai girdetos, senai skaitytos.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Norejau paklausti jusu, kaip del soliariumo, galima pasideginti su apatiniais...sventes arteja, o as tokia balta....
Jus kuri nors deginotes? Ar gydytojas minejo ka apie tai?
Trumpai apie mane: man 3,5 men. Jauciuosi puikiai, randai grazeja, pilvas grazus, bamba irgi. Sportuoju ir dirbu pilnu tempu. Vis dar jautri kaire krutis, siek tiek auksciau jin, nes raumenys nevienodi, o implantas po juo.
Kaip merginos po dvigubu laikotes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 14:02)
Šiaip jau diastazė ir reiškia išsiskyrimą, kaip tik žodyne pažiūrėjau. O kur čia taip prisijungt reikia ir savo duomenis matyt? Prie ligonių kasų?  g.gif

diastazė išsiskyrimas, o išvarža yra kas kita wink.gif pas mane buvo parašyta diastazė, o pas tave tik išvarža smile.gif
jungiuosi per banką ir ten per el valdžią berods rolleyes.gif

QUOTE(oksaniux @ 2014 12 01, 15:36)
Labos merginos, senai girdetos, senai skaitytos.... 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Norejau paklausti jusu, kaip del soliariumo, galima pasideginti su apatiniais...sventes arteja, o as tokia balta....
Jus kuri nors deginotes? Ar gydytojas minejo ka apie tai?
Trumpai apie mane: man 3,5 men. Jauciuosi puikiai, randai grazeja, pilvas grazus, bamba irgi. Sportuoju ir dirbu pilnu tempu. Vis dar jautri kaire krutis, siek tiek auksciau jin, nes raumenys nevienodi, o implantas po juo.
Kaip merginos po dvigubu laikotes?  smile.gif

ėjau pleistriukais užsidengus randus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 15:02)
Šiaip jau diastazė ir reiškia išsiskyrimą, kaip tik žodyne pažiūrėjau. O kur čia taip prisijungt reikia ir savo duomenis matyt? Prie ligonių kasų?  g.gif

Sveikutės mergytės 4u.gif
Man po dvigubos op yra praėję beveik metai laiko. Jūsų visus pašnekesius perskaitau ir seku mirksiukas.gif tik kažkodėl rašyti/pakomentuoti neprisiruošiu doh.gif blush2.gif
Tačiau, dėl Kirisamos nebeeina likti abejingai....
KIRISAMA, manau, tu iš oro čia nepaišai nesąmonių, tikiu tavimi, kad tikrai rezultatu nesidžiaugi...........
Linkiu kuo greitesnio visapusiško atsigavimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 01, 14:47)
aš prisijungus prie savo vlk matau kas man daryta ir kas kiek kaštavo, gali tiksliai pasižiūrėt ir nereikės spėliot tongue.gif

Gal gali pagarsinti kokios procedūros kiek įkainotos VLK?
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 01, 19:09)

jungiuosi per banką ir ten per el valdžią berods rolleyes.gif


Radau kaip prisijungti, na nieko naujo ir nieko išsamaus ten neparašyta, priešingai. mano išraše kurį jie davė, net gi daugiau info yra..... o čia:
"Operacijos ir procedūros
Ataskaitai pateikti nepakanka duomenų."
Atsakyti
QUOTE(color77 @ 2014 12 01, 23:24)
Sveikutės mergytės 4u.gif
Man po dvigubos op yra praėję beveik metai laiko. Jūsų visus pašnekesius perskaitau ir seku mirksiukas.gif tik kažkodėl rašyti/pakomentuoti neprisiruošiu doh.gif  blush2.gif
Tačiau, dėl Kirisamos nebeeina likti abejingai....
KIRISAMA, manau, tu iš oro čia nepaišai nesąmonių, tikiu tavimi, kad tikrai rezultatu nesidžiaugi...........
Linkiu kuo greitesnio visapusiško atsigavimo  4u.gif

Sveika 4u.gif
ačiū, už šiuos žodžius 4u.gif
Nežinau, ar turi priėjimą prie albumo ir matai nuotraukas. Mano op rezultatas tikrai ne toks, koks turėtų būti po tokios op, na bent jau aš lyginu su kitomis nuotraukomis. Jei džiaugčiausi, tai tikrai taip nerašyčiau - sėdėčiau sau rami ir laiminga ir girčiausi kaip man pasisekė schmoll.gif


Bandomasis, kuo toliau, tuo labiau tu man primeni mano mamą. Neįsižeisk, prašau, bet man susidarė įspūdis, kad bet kokia kaina laikaisi savo pozicijos, net jei ir akivaizdžiai yra ne taip, vistiek įrodinėsi savo tiesą. Aišku, būna gyvenime situacijų, kada tokia žmogaus savybė labai praverčia, bet čia tai beprasmiška. Užtenka pažiūrėti į mano nuotraukas - juk tai akivaizdus paciento ir gydytojo nesusikalbėjimo pavyzdys. Ir laikas čia nei prie ko, nes su kiekviena diena mano pilvas tik pučiasi. Iškart po linfodrenazinių masažų vaizdas buvo pagerėjęs - porai dienų, dabar vėl tas pats - pilvas kietas, iškritęs, įtraukti jo negaliu, plius vėl kažkoks odos pasikabinimas atsirado. Esmė ne tame, kad jei rado mano raumenis sveikus, tai su jais nieko nereikėjo daryti, esmė ta, kad į mane visiškai neįsiklausė, padarė bele kaip savo nuožiūra visiškai nesigilinant koks variantas būtų buvęs man geriausias ir kokiu būdų būtų galima pasiekti mano pageidaujamą rezultatą. Ir diagnozė čia nei prie ko. Privačiose išvis tų diagnozių nežiūri. Yra bėda ir ją tvarko. Na o čia juk valstybinė... ir dzin kokio lygio ar kokių pavardžių daktarai joje dirba.
Įtikinti tavęs priešingai jau nebeketinu, nes mūsų atvejai yra visiškai skirtingi ir nėra prasmės mums lygintis. Aš greičiau norėčiau būti perspėjimu kitoms merginoms, kaip iš tikrųjų svarbu su gydytoju atrasti bendrą kalbą ir netikėti viskuo kas yra sakoma ar rašoma. Dabar man belieka tik pasidžiaugti, kad už šią operaciją aš nieko nemokėjau.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 01, 23:49)
Gal gali pagarsinti kokios procedūros kiek įkainotos VLK?


prašau mirksiukas.gif
user posted image


QUOTE(Kirisama @ 2014 12 02, 09:28)
Bandomasis, kuo toliau, tuo labiau tu man primeni mano mamą. Neįsižeisk, prašau, bet man susidarė įspūdis, kad bet kokia kaina laikaisi savo pozicijos, net jei ir akivaizdžiai yra ne taip, vistiek įrodinėsi savo tiesą. Aišku, būna gyvenime situacijų, kada tokia žmogaus savybė labai praverčia, bet čia tai beprasmiška. Užtenka pažiūrėti į mano nuotraukas - juk tai akivaizdus paciento ir gydytojo nesusikalbėjimo pavyzdys. Ir laikas čia nei prie ko, nes su kiekviena diena mano pilvas tik pučiasi. Iškart po linfodrenazinių masažų vaizdas buvo pagerėjęs - porai dienų, dabar vėl tas pats - pilvas kietas, iškritęs, įtraukti jo negaliu, plius vėl kažkoks odos pasikabinimas atsirado. Esmė ne tame, kad jei rado mano raumenis sveikus, tai su jais nieko nereikėjo daryti, esmė ta, kad į mane visiškai neįsiklausė, padarė bele kaip savo nuožiūra visiškai nesigilinant koks variantas būtų buvęs man geriausias ir kokiu būdų būtų galima pasiekti mano pageidaujamą rezultatą. Ir diagnozė čia nei prie ko. Privačiose išvis tų diagnozių nežiūri. Yra bėda ir ją tvarko. Na o čia juk valstybinė... ir dzin kokio lygio ar kokių pavardžių daktarai joje dirba.
Įtikinti tavęs priešingai jau nebeketinu, nes mūsų atvejai yra visiškai skirtingi ir nėra prasmės mums lygintis. Aš greičiau norėčiau būti perspėjimu kitoms merginoms, kaip iš tikrųjų svarbu su gydytoju atrasti bendrą kalbą ir netikėti viskuo kas yra sakoma ar rašoma. Dabar man belieka tik pasidžiaugti, kad už šią operaciją aš nieko nemokėjau.

nesistengiu tikrai nieko įrodyti, tiesiog tavyje matau save mirksiukas.gif prieš tai irgi bambėjau, tas anas man negerai rolleyes.gif tačiau jei esi nepatenkinta, na suprantu, tek kreiptis kitur mirksiukas.gif esmė tame, kad valstybinės nedaro to ko tu nori, o daro tai kas yra gyvybiškai svarbu wink.gif ne privati klinika tai wink.gif gal būt atsižvelgė ir į tai, kad dar vaikučių norėsi ir pan... tikrai nežinau kaip kas, nes tu ir pati nežinai smile.gif
tikiuosi pakartotinės konsultacijos duos naudos mirksiukas.gif
o pašalinus tik išvaržas, pilvas nesusitraukia, jeigu pas tave buvo parašyta siuntime susiūti išvaržas, tai normalu, kad tai ir padarė wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 02 gruodžio 2014 - 09:49
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 02, 10:40)
prašau  mirksiukas.gif
user posted image

hmm, o kodėl procedūra įvardinta kaip odos persodinimas? g.gif Kaip čia suprast? Kur tą odą persodinėjo?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 12 02, 10:56)
hmm, o kodėl procedūra įvardinta kaip odos persodinimas? g.gif Kaip čia suprast? Kur tą odą persodinėjo?

pagal įrašytą kodą yra plačiau viskas aprašyta mirksiukas.gif


Juk kai odą apačioje nupjauna, ją užtempia iš naujo, ji turi prigyti tai ir yra odos persodinimas, mano akimis žiūrint wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bandomasis2006: 02 gruodžio 2014 - 11:07
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 02, 12:04)
pagal įrašytą kodą yra plačiau viskas aprašyta  mirksiukas.gif
Juk kai odą apačioje nupjauna, ją užtempia iš naujo, ji turi prigyti tai ir yra odos persodinimas, mano akimis žiūrint wink.gif

Na gal, o tai tik ta viena procedūra atlikta? Na pvz. diagnozę raumenų diastastazė matau, bet nematau, kad būtų parašyta, jog atlikta procedūra - raumenų susiuvimas. Ar čia tas odos persodinimas apima ir raumenų susiuvimą?
Atsakyti