Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 29, 20:47)
Sveikos. Kirisama o tai israse po Op kas buvo parasyta? Juk turejai matyti kas daryta ;-) plius kai isvarzos sutvarkytos o raumuo pasios sveikas tai kam ji liesti ;-) manau pastangos idetos atpirks rezultatu wink.gif bet viskam reik laiko ;-) nenukabink nosies ;-)

Ka man sake daktaras ir kas parasyta israse visai nesutampa - israse jokios info nera. Tiesiog "pilvo plastika". Realiai esu pasimetus. Greitu laiku vaziuosiu i santarus prasyt detalaus israso, jei jie aisku toki turi ir ar isvis mane prisimins.
Labai aciu uz palaikyma. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2014 11 29, 21:08)
Ką reiškia sveikas? Neprasiskyręs? Kirisama, o tai tau nebuvo raumenų prasiskyrimo?

Man buvo raumenu prasiskyrimas. Kitaip juk nebutu operave uz ligoniu kasu pinigus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 29, 23:13)
Ka man sake daktaras ir kas parasyta israse visai nesutampa - israse jokios info nera. Tiesiog "pilvo plastika". Realiai esu pasimetus. Greitu laiku vaziuosiu i santarus prasyt detalaus israso, jei jie aisku toki turi ir ar isvis mane prisimins.
Labai aciu uz palaikyma.  4u.gif
Papildyta:

Man buvo raumenu prasiskyrimas. Kitaip juk nebutu operave uz ligoniu kasu pinigus  mirksiukas.gif

O tai raumenų prasiskyrimas ir bambos išvarža yra tas pats? Nes aš galvojau, kad už VLK pinigus operuoja bambos išvaržos atveju.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2014 11 29, 23:21)
O tai raumenų prasiskyrimas ir bambos išvarža yra tas pats? Nes aš galvojau, kad už VLK pinigus operuoja bambos išvaržos atveju.

Man buvo bambos ir baltosios pilvo linijos isvarzos. O isvarza tai ir yra raumenu prasiskyrimas. Na bent jau as taip suprantu.
Atsakyti
Sveikos :-)

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 29, 22:13)
Ka man sake daktaras ir kas parasyta israse visai nesutampa - israse jokios info nera. Tiesiog "pilvo plastika". Realiai esu pasimetus. Greitu laiku vaziuosiu i santarus prasyt detalaus israso, jei jie aisku toki turi ir ar isvis mane prisimins.
Labai aciu uz palaikyma.  4u.gif
Papildyta:

Man buvo raumenu prasiskyrimas. Kitaip juk nebutu operave uz ligoniu kasu pinigus  mirksiukas.gif


Jie normaliais zodziais ir neraso :-) viskas kodais. Ir jei gerai pamenu tavo kodas tiek operacijai tiek po jos skyresi nuo mano ;-)

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 29, 22:44)
Man buvo bambos ir baltosios pilvo linijos isvarzos. O isvarza tai ir yra raumenu prasiskyrimas. Na bent jau as taip suprantu.

Raumenu diastaze ir bambos isvarza skiriasi tiek viena tiek kita kompensuoja :-)
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 30, 10:31)
Sveikos :-)
Jie normaliais zodziais ir neraso :-) viskas kodais. Ir jei gerai pamenu tavo kodas tiek operacijai tiek po jos skyresi nuo mano ;-)
Raumenu diastaze ir bambos isvarza skiriasi tiek viena  tiek kita kompensuoja :-)

Dėl skirtingų priežasčių ėjom į Santariškes, tai ir skirtingos diagnozės mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta,

Daznai paskaitau ka rasote per telefona, tada mastau - prisesiu prie kompo ir parasysiu, bet mintys taip ir nulekia..
reikia nusifotkinti - paciai visai idomu ar yra skirtumai.. smile.gif nepatinka man sonai siuliu - bet tai dar kalbesiu apie jas - nes jauciu kad prasysiu jog randa leistu zemyn.. blush2.gif

dabar turiu po poros savaiciu eiti pas V, darys vel echo ir ziures kaip sugijo mano iplesimai.. doh.gif
o dar labai gaila kad su savo sokiais savo rando nepapuosiau tai tikrai... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 12 01, 12:00)
Laba ryta,
dabar turiu po poros savaiciu eiti pas V, darys vel echo ir ziures kaip sugijo mano iplesimai..  doh.gif
o dar labai gaila kad su savo sokiais savo rando nepapuosiau tai tikrai...  doh.gif

Sveika,
o kada tiksliai pas V. eisi?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 10:40)
Dėl skirtingų priežasčių ėjom į Santariškes, tai ir skirtingos diagnozės  mirksiukas.gif

o dėl kokių tu ėjai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 01, 14:10)
o dėl kokių tu ėjai  rolleyes.gif

Dėl bambos ir baltosios pilvo linijos išvaržų.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 13:20)
Dėl bambos ir baltosios pilvo linijos išvaržų.


na jei tau davė chirurgas tokią diagnozę, normalu jog raumenuko nesiuvo tada wink.gif

nes man tai raumenų diastazę nustatė ir daugybines išvaržas...
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 11:05)
Sveika,
o kada tiksliai pas V. eisi?


neuzsirasiau dar - bet va mastau, jog pries pat sventes nelabai noriu - gal jau tada sausi? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 12 01, 14:23)
na jei tau davė chirurgas tokią diagnozę, normalu jog raumenuko nesiuvo tada wink.gif

nes man tai raumenų diastazę nustatė ir daugybines išvaržas...

Tai aš ir rašau, kad man atliko išvaržų operaciją imituojant pilvo plastiką lotuliukas.gif doh.gif nu dievaži, būčiau žinojus, kad krisiu, bučiau pagalvę pasidėjus doh.gif
Atsakyti