Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 26, 17:17)
Kirisama apžiūrėjau tavo bambą, tai žinok formuojas mano manymu ji dar tik. Pas mane va vakar pastebėjau, kad tas susukimas toks kaip atskiras daiktas pasidarė, nu kaip pas vaikus būna  lotuliukas.gif  o jau kiek laiko praėjo  ax.gif

Koks dar formavimasis????? Juk ji neperkelta i kita odos vieta, nepersiuta, neapipjaustyta doh.gif nu koks kosmosas cia darosi doh.gif echo dare kelios dienos po pp, bet tada ziurejo tik ploteli salia pjuvio.
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2014 11 26, 09:06)
kiek esu girdejusi, tai pries tokias op reiktų numesti svorio tiek kiek kiekvienam reik ir tas svoris turi būti "nusistovejęs" apie metus..... ':hm' nors gerai pagalvojus, gal ši taisyklė tiktų, jei kardinaliai metamas svoris...

Prisilaikysiu siek tiek, pries sventes nepakenks tongue.gif
Atsakyti
namelį gaubia tyluma schmoll.gif , kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2014 11 27, 23:45)
namelį gaubia tyluma  schmoll.gif , kas nutiko?


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 26, 17:11)
Koks dar formavimasis????? Juk ji neperkelta i kita odos vieta, nepersiuta, neapipjaustyta  doh.gif nu koks kosmosas cia darosi  doh.gif  echo dare kelios dienos po pp, bet tada ziurejo tik ploteli salia pjuvio.

na bet ji juk buvo judinta wink.gif nesupyk bet tu labai stresuoji mirksiukas.gif manau stresuoti verta, kai po bent jau pusės metų ar metų negražu smile.gifo tu dabar kas dieną nuo OP pastoviai stresuoji 4u.gif
nenulipo nuo stalo nei viena su plokščiu idealiu, visoms tino, visoms kažkas darėsi, tiesiog išlaukė savo dienelės 4u.gif siūlau tau palukėti bent puse metu, nes dabar bus išmesti pinigėliai į balą, mano akimis žiūrint, pilvelis tai dar pilnai nesugijęs mirksiukas.gif

QUOTE(beili @ 2014 11 27, 22:45)
namelį gaubia tyluma  schmoll.gif , kas nutiko?

sausį atkus visos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

oj as visa darbuose paskendusi, plius seimyna susirgusi.. tai lakstau liezuvi iskisusi.. doh.gif

mane va kas erzina, tai randas, kuri pati ir "uzdegiau' kad ispelciau ji ir paraudonyjes man jis.. - na bet tai tepu dermatixu ir tikiuosi, jog viskas bus super..
buna patinksta vis dar - karts nuo karto pajauciu gelima priebambos - bet pakeiciu sedejimo padeti - ir viskas susitvarko - o ir kas cia dar - aij, erzina, jog uzsiauginau pilva.. doh.gif
nors op padare - bet esti nenustojau - tad riebaliukas ir toliau sekmingai kraunasi..... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 11 28, 08:11)

As kaupiuosi operacijai. Uz dvieju savaiciu pasduosiu.
Siandien vyra susipazinau su abdominoplastika, kad zinotum kam
ruostis. Siaip nebuvo suzavetas mano zmogutis, ypac randu.
Turiu vieninteli gyva pavizdy, drauge, kuriai daryta pilvo plastika santariskese, pries pora metu, rezultatu nepatenkinta iki galo verysad.gif tikslas nepasektas, su plika bamba niekur pasirodyt negali. Stai tokie mano pesimistiski pamastymai unsure.gif siai dienai
Atsakyti
QUOTE(anetaku72 @ 2014 11 28, 23:41)
As kaupiuosi operacijai. Uz dvieju savaiciu pasduosiu.
Siandien vyra susipazinau su abdominoplastika, kad zinotum kam
ruostis. Siaip nebuvo suzavetas mano zmogutis, ypac randu.
Turiu vieninteli gyva pavizdy, drauge, kuriai daryta pilvo plastika santariskese, pries pora metu, rezultatu nepatenkinta iki galo  verysad.gif  tikslas nepasektas, su plika bamba niekur pasirodyt negali. Stai tokie mano pesimistiski pamastymai  unsure.gif siai dienai

Zinai, kadangi operuosiesi Santariskese pas J. ir R. tai as nieko nekomentuosiu, tikiuos rezultatu liksi patenkinta. Jei operuotumeisi pas V. , tai siulyciau gerai pagalvoti ar verta. As operavausi pas V., esu labai nusivylusi. Bandomasis vis bando mane guosti ir raminti - aciu jai uztai 4u.gif bet as turiu pagrinda stresuoti, mano vaizdas pries op ir op yra lygiai toks pats. Aisku viena beda op tikrai sutvarke, bet vistiek esu "nescia". Dar gulint ligoninej personalas kalbejo, kad "prioperavo"... yra nulipusiu nuo op stalo su idealiais pilvais, tikrai yra ir viena is ju yra Masianka. Kaip zinia ji op daresi privaciai Kaune. Nu aisku as jau nekalbu, kad visos mes skirtingos... dabar as konsultuojuos su kitais chirurgais, net ne su vienu ir galiu drasiai teigti, kad man buvo atlikta tik pilvo isvarzu operacija, o ne pilvo plastika.
as taip itariu, kad tavo drauge op daresi irgi pas V.? Ar as klystu?
Atsakyti
Sveikos. Kirisama o tai israse po Op kas buvo parasyta? Juk turejai matyti kas daryta ;-) plius kai isvarzos sutvarkytos o raumuo pasios sveikas tai kam ji liesti ;-) manau pastangos idetos atpirks rezultatu wink.gif bet viskam reik laiko ;-) nenukabink nosies ;-)
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 29, 20:47)
Sveikos. Kirisama o tai israse po Op kas buvo parasyta? Juk turejai matyti kas daryta ;-) plius kai isvarzos sutvarkytos o raumuo pasios sveikas tai kam ji liesti ;-) manau pastangos idetos atpirks rezultatu wink.gif bet viskam reik laiko ;-) nenukabink nosies ;-)

Ką reiškia sveikas? Neprasiskyręs? Kirisama, o tai tau nebuvo raumenų prasiskyrimo?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 29, 10:36)
Zinai, kadangi operuosiesi Santariskese pas J. ir R. tai as nieko nekomentuosiu, tikiuos rezultatu liksi patenkinta. Jei operuotumeisi pas V. , tai siulyciau gerai pagalvoti ar verta. As operavausi pas V., esu labai nusivylusi. Bandomasis vis bando mane guosti ir raminti - aciu jai uztai  4u.gif bet as turiu pagrinda stresuoti, mano vaizdas pries op ir op yra lygiai toks pats. Aisku viena beda op tikrai sutvarke, bet vistiek esu "nescia". Dar gulint ligoninej personalas kalbejo, kad "prioperavo"... yra nulipusiu nuo op stalo su idealiais pilvais, tikrai yra ir viena is ju yra Masianka. Kaip zinia ji op daresi privaciai Kaune. Nu aisku as jau nekalbu, kad visos mes skirtingos... dabar as konsultuojuos su kitais chirurgais, net ne su vienu ir galiu drasiai teigti, kad man buvo atlikta tik pilvo isvarzu operacija, o ne pilvo plastika.
as taip itariu, kad tavo drauge op daresi irgi pas V.? Ar as klystu?

Tikrai ne pas V., prie progos reiks paklaust.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Paziurejau nuotraukytes jusu,dar karteli ir savo taip pat biggrin.gif

Na man iskart po op jau buvo is virsaus ziurint tokia nuokalne,visai kitaip nei pas kitas,del to plokscia iskart,tinimai seniai praejo taip pat,manau mano daktaro tokia specifika..

Man paspaudus saltukui domina klausimas,ar galiu vonioi paguleti,i pirti kada nueiti?Man po op 1,5menesio 4u.gif

tatanka,na pasirodyk jau,ir tynimai gal praejo ar sumazejo,koks dabar vaizdelis,ar irgi pilvo nesutrauke ir tau V. verysad.gif
Atsakyti