Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(anetaku72 @ 2014 11 25, 17:04)
Tai kai supratau jis karta i menesi i Vilniu atvaziuoja. Klausykit, kas dare Kaune, tyrimus pries op vaziavot  i Kauna?


As tyrimus dariau Klaipedoj. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 25, 19:38)
aš žinok buvau visų organų echo ir ne pas V. tiesiog vieniems sakė per puse metų sugija, kitiems ir pusantrų reikia. Aš viena iš jų. O tu po 3 mėn nori būti pilnai sugijus. Žinok patikėk aš tik po pusės metų matau tą tikrą rezultatą  bigsmile.gif  ir tai dar mano oda nuo bambos žemyn nejautri visiškai, nejaučiu puse pilvo, bet tikiu, kad pajausiu  ax.gif
parodyk foto apie ką kalbi, nes nelabai įsivaizduoju  ax.gif

Pafotkinau, sukelsiu ryt kur geriau matosi. Echo ir as eisiu darytis irgi ne pas V. Supranti, link ko as suku. Nu nezinau, yra kaip yra. V. operavo, bet gal jis cia visai ne prie ko, gal su manim kazkas kita yra. Nes mano gijimas nera "iprastas". Juk nei viena temoje nesiskundzia, kad jai nei is sio nei is to skauda, kad prisilenkt negali, kad po op oda pakibo ir taip toliau. Nu stengiuos nekaltinti daktaro, kad taip operavo mane, man pikta, kad jis su manim nei vienoj konsultacijoj nekalbejo nu kaip sakant nuosirdziai, kad visada iseidavo nebaigus pokalbio, lyg staiga butu atsirade neatideliotinu reikalu. Dabar tenka eit privaciai pas ji ir prasyt, kad visa nuosekliai paziuretu, surasytu. Tai ar cia normalu? Ar taip daktaras ir turi bendraut su pacientu? As manau, kad ne. Aisku, as tave irgi suprantu ir dziaugiuos, kad tau su juo viskas buvo super ir del to ji pries mane visada gini, nu bet o taciau mano situacija kita smile.gif
Atsakyti
Reikia ir man bandyt Vilniuj, neapsimoko vazineti. Dabar galvoju su svoriu, ar verta kiek numest iki op, mano toks ant ribos g.gif
Tarp kitko medlizingas man atsisake verysad.gif
Ir net nepaaiskino kodel unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(anetaku72 @ 2014 11 25, 23:15)
Reikia ir man bandyt Vilniuj, neapsimoko vazineti. Dabar galvoju su svoriu, ar verta kiek numest iki op, mano toks ant ribos  g.gif
Tarp kitko medlizingas man atsisake verysad.gif
Ir net nepaaiskino kodel unsure.gif


Oho g.gif idomu kodel atsake? Nebandei klausti pati?
gal pajamos neisnesa visai seimai kazkaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(anetaku72 @ 2014 11 25, 23:15)
Reikia ir man bandyt Vilniuj, neapsimoko vazineti. Dabar galvoju su svoriu, ar verta kiek numest iki op, mano toks ant ribos  g.gif
Tarp kitko medlizingas man atsisake verysad.gif
Ir net nepaaiskino kodel unsure.gif


kiek esu girdejusi, tai pries tokias op reiktų numesti svorio tiek kiek kiekvienam reik ir tas svoris turi būti "nusistovejęs" apie metus..... ':hm' nors gerai pagalvojus, gal ši taisyklė tiktų, jei kardinaliai metamas svoris...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Kirisama @ 2014 11 25, 22:14)
Pafotkinau, sukelsiu ryt kur geriau matosi. Echo ir as eisiu darytis irgi ne pas V. Supranti, link ko as suku. Nu nezinau, yra kaip yra. V. operavo, bet gal jis cia visai ne prie ko, gal su manim kazkas kita yra. Nes mano gijimas nera "iprastas". Juk nei viena temoje nesiskundzia, kad jai nei is sio nei is to skauda, kad prisilenkt negali, kad po op oda pakibo ir taip toliau. Nu stengiuos nekaltinti daktaro, kad taip operavo mane, man pikta, kad jis su manim nei vienoj konsultacijoj nekalbejo nu kaip sakant nuosirdziai, kad visada iseidavo nebaigus pokalbio, lyg staiga butu atsirade neatideliotinu reikalu. Dabar tenka eit privaciai pas ji ir prasyt, kad visa nuosekliai paziuretu, surasytu. Tai ar cia normalu? Ar taip daktaras ir turi bendraut su pacientu? As manau, kad ne. Aisku, as tave irgi suprantu ir dziaugiuos, kad tau su juo viskas buvo super ir del to ji pries mane visada gini, nu bet o taciau mano situacija kita smile.gif

atsimeni kai pasakojau apie dešinės pusės skausmą ax.gif pradėjau eiti per gydytojus, net apie apendicitą galvojau, reziumė: lepicol plius ryte vakare, verdin gastro arbata 3 kart dienoje ir rytą vakarą duspatalin. Nieko nebeskauda ir valgau ką noriu, kaip paauglystėj ax.gif tiesiog jeigu jautresnis organizmas visi kiti organai irgi reaguoja į šoką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzii @ 2014 11 25, 22:47)
Sveika,  Monele,  senobo albumuko jau virs metu nebera,  deja. Kazkas tycia ar netycia,  bet deja viska negriztamai istryne.  Senuju nariu nuitrauku nera,  nieks nenorejo is naubo kelt,  vos kelios tuo met bendravusios atnaujino.  Buvo beprotiskai pikta,  nes na labai daug gi bu o puikiu darbu ivairiu daktaru.  Dabartiniui dar toli iki pavyzdziais iki senojo,...  itarem tada,  kad piktybiskai istryne,  bet nieko nebepakeisi..  Pinavija nuostabioji cia ir seniai nebeuzsuka... o gaila verysad.gif


Dabar supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 11 25, 22:43)
Oho  g.gif idomu kodel atsake? Nebandei klausti pati?
gal pajamos neisnesa visai seimai kazkaip?  unsure.gif

Bandziau, reikia dar menesio laukt atsakymo smile.gif
Ir pildyt uzklausa
Galvoju del to, kad pajamos nulines, as vpa, dabar jau nieko negaunu
O kai iseisiu i darba tikrai nebus galimybes menesiui nedarbingumo imtis. O mano darbAs su fizinniu kruviu susijes. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 26, 10:21)
Sveikos 4u.gif
atsimeni kai pasakojau apie dešinės pusės skausmą  ax.gif  pradėjau eiti per gydytojus, net apie apendicitą galvojau, reziumė: lepicol plius ryte vakare, verdin gastro arbata 3 kart dienoje ir rytą vakarą duspatalin. Nieko nebeskauda ir valgau ką noriu, kaip paauglystėj  ax.gif  tiesiog jeigu jautresnis organizmas visi kiti organai irgi reaguoja į šoką  unsure.gif

Nu man blondinei nedaeina- duspatalin vartojamas dirgliosios zarnos sindromo simptomu salinimui. Lepicol - bendrai zarnyno veiklai. Tiesa nuo jo man tik vemimo priepuoliai budavo, daugiau jokio poveikio schmoll.gif su skrandziu bedu neturiu jokiu, tai man iki visu siu vaistu ir papildu 100 metu. O skauda tai raumeni. Man niekaip nesusisieja pilvo plastikos op, kai tvarkomi raumenys, ir zarnyno darbas po to. Juk zarnu tai netvarke. Na nuo antibiotiku tai sutinku, kad kam uzkieteja, kad atvirksciai. Bet kad po sios op, tureciau vartot lepicol ir duspatalin, nu cia jau visai.......
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 26, 15:54)
Nu man blondinei nedaeina- duspatalin vartojamas dirgliosios zarnos sindromo simptomu salinimui. Lepicol - bendrai zarnyno veiklai. Tiesa nuo jo man tik vemimo priepuoliai budavo, daugiau jokio poveikio  schmoll.gif  su skrandziu bedu neturiu jokiu, tai man iki visu siu vaistu ir papildu 100 metu. O skauda tai raumeni. Man niekaip nesusisieja pilvo plastikos op, kai tvarkomi raumenys, ir zarnyno darbas po to. Juk zarnu tai netvarke. Na nuo antibiotiku tai sutinku, kad kam uzkieteja, kad atvirksciai. Bet kad po sios op, tureciau vartot lepicol ir duspatalin, nu cia jau visai.......

taip žarnų neliečia, bet organizmas gauna šoka, žarnos įprato prie judesio ir čia paima ir sustoja ax.gif aš irgi netikėjau, bet man padėjo, nors echo rodė kad su žarnynu viskas gerai, bet jo išvalymas dar niekam nepakenkė mirksiukas.gif tai naudojama grynai žarnyno valymui 4u.gif

o raumenį skaudėti gali ir dėl gyjimo mirksiukas.gif o gal saauga kokia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 26, 16:57)
taip žarnų neliečia, bet organizmas gauna šoka, žarnos įprato prie judesio ir čia paima ir sustoja  ax.gif  aš irgi netikėjau, bet man padėjo, nors echo rodė kad su žarnynu viskas gerai, bet jo išvalymas dar niekam nepakenkė  mirksiukas.gif tai naudojama grynai žarnyno valymui  4u.gif 

o raumenį skaudėti gali ir dėl gyjimo  mirksiukas.gif o gal saauga kokia  mirksiukas.gif

Nieko sau sokas, pasireiskes po 3 menesiu....
tiek jau to. Po tyrimu bus aiskiau.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 26, 16:08)
Nieko sau sokas, pasireiskes po 3 menesiu....
tiek jau to. Po tyrimu bus aiskiau.

matai pasireikšti gali ir po metų, jei kažkas po biški stoja veikti mirksiukas.gif
tiesiog man lygiai tokiu pačiu metu prasidėjo skausmai, dar dejavau čia mergaitėms blush2.gif o kokius tau tyrimus darė? g.gif gi tau echo po OP jau buvo darę kiek pamenu g.gif
Papildyta:
Kirisama apžiūrėjau tavo bambą, tai žinok formuojas mano manymu ji dar tik. Pas mane va vakar pastebėjau, kad tas susukimas toks kaip atskiras daiktas pasidarė, nu kaip pas vaikus būna lotuliukas.gif o jau kiek laiko praėjo ax.gif
Atsakyti