Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

QUOTE(beili @ 2014 11 24, 22:35)
Mano nuotraukų albume niekada ir nebuvo, man nepriimtina sistema , savo nuotraukas atsiunti su nickais, paskui lauki kažkokių patvirtinimų ir t.t., prieš operaciją fotkinaus be jokių nickų, po to taip pat, paskui vėl lauki-patvirtins arba ne, (aš nekritikuoju tos tvarkos, man nepriimtina, tai ir nepretenduoju į albumą),  buvau savo nuotraukas įkėlus viešai, kai kas matė... atrodžiau kaip šarpėjus  lotuliukas.gif , o dabar kitaip  rolleyes.gif

Aaaa... dabar prisiminiau smile.gif skaiciau ankstesnes temas, kai daugiau bendravai. Dziugu del siu pasikeitimu ir tikiu, kad tamstos gyvenimo kokybe kardinaliai pagerejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MONĖLĖ @ 2014 11 24, 22:35)
Labas vakaras,  4u.gif
gal galite parašyti kas dabar albumėlį tvarko. Esu senbuvė bigsmile.gif , pasikeitė slaptažodis, negaliu įeiti unsure.gif


Slaptazodzius dalina tik Herera ir berods Tiutas jai padeda administruoti albumeli.
Kokiu niku esi albumelyje? Nes tokiu niku tikrai nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 24, 21:10)
Aaaa... dabar prisiminiau smile.gif skaiciau ankstesnes temas, kai daugiau bendravai. Dziugu del siu pasikeitimu ir tikiu, kad tamstos gyvenimo kokybe kardinaliai pagerejo  4u.gif

Nejuokinkit ponios, su "tamsta" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2014 11 24, 23:36)
Slaptazodzius dalina tik Herera ir berods Tiutas jai padeda administruoti albumeli.
Kokiu niku esi albumelyje? Nes tokiu niku tikrai nera  mirksiukas.gif

g.gif va va, ir aš prisijungus ieškau ieškau tokiu nicku užvadinto albumo, ir niekur nerandu g.gif žodžiu, siūlau kreiptis pačiai į Hererą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(beili @ 2014 11 24, 23:36)
Nejuokinkit ponios, su "tamsta"  lotuliukas.gif

biggrin.gif tai aš irgi ne "ponia"
Atsakyti
Vilnietės merginos, kuriuos planuojate operaciją, gruodžio 9 d. atvažiuoja M. konsultuoti, čia kam aktualu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kai supratau jis karta i menesi i Vilniu atvaziuoja. Klausykit, kas dare Kaune, tyrimus pries op vaziavot i Kauna?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(zuziuka @ 2014 11 24, 16:00)

pas Jauniškį ir Rybakovą


aij gi sakei, galva mano jau perkaito biggrin.gif

QUOTE(beili @ 2014 11 24, 21:35)
Mano nuotraukų albume niekada ir nebuvo, man nepriimtina sistema , savo nuotraukas atsiunti su nickais, paskui lauki kažkokių patvirtinimų ir t.t., prieš operaciją fotkinaus be jokių nickų, po to taip pat, paskui vėl lauki-patvirtins arba ne, (aš nekritikuoju tos tvarkos, man nepriimtina, tai ir nepretenduoju į albumą),  buvau savo nuotraukas įkėlus viešai, kai kas matė... atrodžiau kaip šarpėjus  lotuliukas.gif , o dabar kitaip  rolleyes.gif

aš pamenu labai gerai tas foto rolleyes.gif super kad pasitaisė viskas thumbup.gif
Atsakyti
Pastebejau savo pilve pokycius - virs bambos atsirado maza duobute, virs jos pakibo oda. Atsigulus ant nugaros bamba pusiau uzkloja kita odos kloste ir uzkloja ne nuo virsutines pilvo dalies, bet nuo apatines. Man tai keista. Garantuoju, kad nei vienai taip nera schmoll.gif mankstintis nieko negaliu, nes desine puse labai skauda, net prisilenkt uzsisegti batu negaliu. Man jau nebejuokinga ir ziauriai nepatinka sitas dalykas. Juk praejo jau trys menesiai, o as vis dar ligone. Pas V. jau turiu vizita, beliko tik sulaukti, bet kazko abejoju ar pasakys ka naudingo. Jauciu bus-cia tokia reakcija, reikia laiko, cia dar gijimas..... ismesiu pinigu i bala ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 25, 18:26)
Pastebejau savo pilve pokycius - virs bambos atsirado maza duobute, virs jos pakibo oda. Atsigulus ant nugaros bamba pusiau uzkloja kita odos kloste ir uzkloja ne nuo virsutines pilvo dalies, bet nuo apatines. Man tai keista. Garantuoju, kad nei vienai taip nera  schmoll.gif mankstintis nieko negaliu, nes desine puse labai skauda, net prisilenkt uzsisegti batu negaliu. Man jau nebejuokinga ir ziauriai nepatinka sitas dalykas. Juk praejo jau trys menesiai, o as vis dar ligone. Pas V. jau turiu vizita, beliko tik sulaukti, bet kazko abejoju ar pasakys ka naudingo. Jauciu bus-cia tokia reakcija, reikia laiko, cia dar gijimas..... ismesiu pinigu i bala ir tiek.

aš žinok buvau visų organų echo ir ne pas V. tiesiog vieniems sakė per puse metų sugija, kitiems ir pusantrų reikia. Aš viena iš jų. O tu po 3 mėn nori būti pilnai sugijus. Žinok patikėk aš tik po pusės metų matau tą tikrą rezultatą bigsmile.gif ir tai dar mano oda nuo bambos žemyn nejautri visiškai, nejaučiu puse pilvo, bet tikiu, kad pajausiu ax.gif
parodyk foto apie ką kalbi, nes nelabai įsivaizduoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2014 11 24, 16:00)

pas Jauniškį ir Rybakovą


Super daktariukai thumbup.gif tikrai padarys viska kas imanoma. Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 25, 10:24)
g.gif va va, ir aš prisijungus ieškau ieškau tokiu nicku užvadinto albumo, ir niekur nerandu  g.gif  žodžiu, siūlau kreiptis pačiai į Hererą  ax.gif


Kreipiausi, kol kas tylu. Tai gal pertvarkėt albumėlį, ištrynėt senbuvių foto unsure.gif . Tuo metu Pinavija Nuostabioji administravo.
Atsakyti
QUOTE(MONĖLĖ @ 2014 11 25, 22:55)
Kreipiausi, kol kas tylu. Tai gal pertvarkėt albumėlį, ištrynėt senbuvių foto unsure.gif . Tuo metu Pinavija Nuostabioji administravo.


Sveika, Monele, senobo albumuko jau virs metu nebera, deja. Kazkas tycia ar netycia, bet deja viska negriztamai istryne. Senuju nariu nuitrauku nera, nieks nenorejo is naubo kelt, vos kelios tuo met bendravusios atnaujino. Buvo beprotiskai pikta, nes na labai daug gi bu o puikiu darbu ivairiu daktaru. Dabartiniui dar toli iki pavyzdziais iki senojo,... itarem tada, kad piktybiskai istryne, bet nieko nebepakeisi.. Pinavija nuostabioji cia ir seniai nebeuzsuka... o gaila verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzii: 25 lapkričio 2014 - 21:56