Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas 3 :)

Beili, o tavo nuotraukų albume nebėra? g.gif nes aš dabar žiūrėjau, tai neradau tamstos schmoll.gif
Masianka atrodo fantastiškai thumbup.gif
Dar būtų labai įdomu pamatyti Tatankos nuotraukas blush2.gif abi operavomės pas tą patį... Tatanka, o išvis kaip savijauta tavo?
Dar viena mergina iš senbuvių apsilankė - Tiutai, labas mirksiukas.gif rašei, kad su TA bendravai dar dėl vienos op. Gražūs pavyzdžiai užkrečia bigsmile.gif bet ar nebaisu implantai? Juk vistiek svetimkūnis blink.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

na, ka... mano op irgi jau suplanuota (kitų metų kovo mėn. pradžia). kažkaip tikėjausi anksčiau, bet kadangi operuos du chirurgai, valstybinej ligoninej ir siaip realios skubos nėra, tai va taip va ir gavosi toks terminas wink.gif
beto turėsiu laiko dar biškuti svorio numest (dbr 164 cm, 81 kg - ir visas lašekas ant pilvo blyn).
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2014 11 24, 12:18)
sveikos merginos,

na, ka... mano op irgi jau suplanuota (kitų metų kovo mėn. pradžia). kažkaip tikėjausi anksčiau, bet kadangi operuos du chirurgai, valstybinej ligoninej ir siaip realios skubos nėra, tai va taip va ir gavosi toks terminas wink.gif
beto turėsiu laiko dar biškuti svorio numest (dbr 164 cm, 81 kg - ir visas lašekas ant pilvo blyn).

Sveika 4u.gif
tai Santariškėse ar Lazdynuose operuosiesi? Lyg ir apie Santariškes buvai rašiusi g.gif be riebalų siurbimo?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 24, 12:46)
Sveika  4u.gif
tai Santariškėse ar Lazdynuose operuosiesi? Lyg ir apie Santariškes buvai rašiusi  g.gif  be riebalų siurbimo?


Yep, Santariškėse. ir kaip dar supratau iš gydytojų, jei pas mane būtų tik grožio klausimas, tai tokios op Santariškėse nedarytų...
dėl riebalų nusiurbimo tai net ir nžn. sakė sutvarkys viską kaip turi būt g.gif kad pas mane tie riebalai pagrinde ir yra ant pilvo. nu žodžiu, dar vistiek prieš op skambinsiuos, konsultuosius, tai manau viską išsiklausinėsiu kas prie ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2014 11 24, 15:09)
Yep, Santariškėse. ir kaip dar supratau iš gydytojų, jei pas mane būtų tik grožio klausimas, tai tokios op Santariškėse nedarytų...
dėl riebalų nusiurbimo tai net ir nžn. sakė sutvarkys viską kaip turi būt g.gif kad pas mane tie riebalai pagrinde ir yra ant pilvo. nu žodžiu, dar vistiek prieš op skambinsiuos, konsultuosius, tai manau viską išsiklausinėsiu kas prie ko smile.gif

Už ligonių kasų pinigus dėl grožio tikrai nedarytų schmoll.gif nebent sutiktum sumokėti, bet net neabejoju, kad paskaičiuotų kainą nei kiek ne mažesnę nei privačioje klinikoje. Bus labai įdomu sulaukti tamstos operacijos rezultatų - ką ir kaip darys, kiek ko pašalins ir pan. smile.gif bet kuriuo atveju džiugu, kad suradai savo chirurgą 4u.gif Būtų įdomu ir nuotraukas pamatyt prieš ir po. Ar siuntei savo dabartines foto į gražių pilvukų paštą? Ar nepretenduoji į albumą? blush2.gif
Atsakyti
as siunčiau foto i pasta bet jokio atsakymo negavau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(zuziuka @ 2014 11 24, 14:09)
Yep, Santariškėse. ir kaip dar supratau iš gydytojų, jei pas mane būtų tik grožio klausimas, tai tokios op Santariškėse nedarytų...
dėl riebalų nusiurbimo tai net ir nžn. sakė sutvarkys viską kaip turi būt g.gif kad pas mane tie riebalai pagrinde ir yra ant pilvo. nu žodžiu, dar vistiek prieš op skambinsiuos, konsultuosius, tai manau viską išsiklausinėsiu kas prie ko smile.gif

pas ką operuosies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 24, 15:14)
Už ligonių kasų pinigus dėl grožio tikrai nedarytų  schmoll.gif  nebent sutiktum sumokėti, bet net neabejoju, kad paskaičiuotų kainą nei kiek ne mažesnę nei privačioje klinikoje. Bus labai įdomu sulaukti tamstos operacijos rezultatų - ką ir kaip darys, kiek ko pašalins ir pan. smile.gif bet kuriuo atveju džiugu, kad suradai savo chirurgą  4u.gif Būtų įdomu ir nuotraukas pamatyt prieš ir po. Ar siuntei savo dabartines foto į gražių pilvukų paštą? Ar nepretenduoji į albumą?  blush2.gif



ech, niekaip neprisiruošiu nusifotkint doh.gif
baisu žinoma savo lašekus kam ir rodyt blush2.gif blyn, kai pagalvoju... net į pirtį su draugais nevarau... jau toookį kompleksą įsivarius unsure.gif
bet tikrai fotkes bus.... va tuoj prisiruošiu ir einu pyškinti savo "grožybių" wink.gif
nes ir pačiai žinoma smalsu, kaip kitos atrodo prieš ir po wink.gif
Papildyta:
QUOTE(bandomasis2006 @ 2014 11 24, 16:47)
Sveikos 4u.gif
pas ką operuosies  ax.gif


pas Jauniškį ir Rybakovą
Atsakyti
Sveikos,

nebepamenu ka buvau rasiusi kai visas tekstas dingo.. doh.gif bet buvau prirasiusi daug...

del savijautos - na ka - skauda - bet tai vien per durna galva... niekas nekaltas - tik pati..
be to, sugadinau randa.. o gal ir ne - bet po sio pasilenkimo ir pasokimo jis man lyg issiplete biski - o gal tik man taip atrodo - bet buvau ji uzdegusi.. doh.gif sonai jo buvo nuraude labai stipriai.. tai nzn ar minejau man prirasyta po lovos rezimo nesioti sukneles ir sijonus... jokiu kelniu - nes nu cia viskas kelniu deka.. doh.gif
tepsiu dermatixa jauciu ilgai.. kol prasvieses ir sumazes randai... ech.. doh.gif (turiu jau 2 naujus tubelius nusipirkusi biggrin.gif )

reikia nusifotkinti kada.. bet va nedaeina rankos..

be ja, kalbejau su viena masazuotoja - gal lengvus masazus pavaiksciosiu - kad limfa susibegiotu - bet nzn ar man galima - zinau kad kaune operuotom leidzia ir liepia i masazus eiti - o mano atveju - ir nzn.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2014 11 24, 17:25)
Sveikos,

nebepamenu ka buvau rasiusi kai visas tekstas dingo..  doh.gif  bet buvau prirasiusi daug...

del savijautos - na ka - skauda - bet tai vien per durna galva... niekas nekaltas - tik pati..
be to, sugadinau randa.. o gal ir ne - bet po sio pasilenkimo ir pasokimo jis man lyg issiplete biski - o gal tik man taip atrodo - bet buvau ji uzdegusi..  doh.gif  sonai jo buvo nuraude labai stipriai.. tai nzn ar minejau man prirasyta po lovos rezimo nesioti sukneles ir sijonus... jokiu kelniu - nes nu cia viskas kelniu deka..  doh.gif
tepsiu dermatixa jauciu ilgai.. kol prasvieses ir sumazes randai... ech..  doh.gif (turiu jau 2 naujus tubelius nusipirkusi biggrin.gif )

reikia nusifotkinti kada.. bet va nedaeina rankos..

be ja, kalbejau su viena masazuotoja - gal lengvus masazus pavaiksciosiu - kad limfa susibegiotu - bet nzn ar man galima - zinau kad kaune operuotom leidzia ir liepia i masazus eiti - o mano atveju - ir nzn..  doh.gif



Oi, uzjauciu labai del savijautos. Viskas susitvarkys, tik laiko reikia daugiau. Pakalbek su pacia masaziste, manau tikrai galima, bet spresti tau. Laikykis 4u.gif
tiesa, kelniu ir as negaliu nesioti- ziauriai skausmingai uzspaudzia pilva schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Mataij @ 2014 11 24, 16:17)
as siunčiau foto i pasta bet jokio atsakymo negavau blush2.gif

I metu pabaiga daug kas darbais apsikrove smile.gif kai sukels i albuma nuotraukytes, tikrai suzinosi, o mes prabalsuosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 11 24, 08:24)
Beili, o tavo nuotraukų albume nebėra?  g.gif  nes aš dabar žiūrėjau, tai neradau tamstos  schmoll.gif

Mano nuotraukų albume niekada ir nebuvo, man nepriimtina sistema , savo nuotraukas atsiunti su nickais, paskui lauki kažkokių patvirtinimų ir t.t., prieš operaciją fotkinaus be jokių nickų, po to taip pat, paskui vėl lauki-patvirtins arba ne, (aš nekritikuoju tos tvarkos, man nepriimtina, tai ir nepretenduoju į albumą), buvau savo nuotraukas įkėlus viešai, kai kas matė... atrodžiau kaip šarpėjus lotuliukas.gif , o dabar kitaip rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras, 4u.gif
gal galite parašyti kas dabar albumėlį tvarko. Esu senbuvė bigsmile.gif , pasikeitė slaptažodis, negaliu įeiti unsure.gif
Atsakyti