Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu miego!

Musiskis uzmiega pats, netgi ziuredamas vakare multikus jau kartais nuluzta doh.gif
Man rodos, pas mus jis kaip tik miegalius per daug net... Diena dar ismiega keleta valandu, nakti apie 12 val. miega .. Matyt, tiek daug jam reikia, nes ir pati daug miegu doh.gif
Atsakyti
Musiskis nemiega pietu miegelio, nors atrodo ir pavargsta, vakare irgi jau kai visiskai isvargsta tada pats nueina atsigula, tik reikia buti tam paciam kambary kaip ir jis. Nors irgi speja ir desimt kartu nueit atsigert ir pasysint ir suvalgyt dar kazka. Bet kol galim miegot rytais kiek norim nedarau is to problemos. O va tik isedus i masina kur nors vaziuot, nesvarbu, kad netoli - luzta kaip lapelis, net jei buna neseniai atsikeles doh.gif
Atsakyti
Mano mergytei 5 metukai. Ji labai megsta ziureti seriala Moterys meluoja geriau, tai jau ji zino kad 8.30 val reikia eiti klotis lova, praustis ir atsigulti, kad galetu ziureti seriala. Jeigu ji nespetu atsigulti i lovyte iki kol prasides, tai negales ziureti, todel jos per daug raginti ir nereikia, o kai serialas baigiasi visiems palinki geru spanu ir miegam.
Atsakyti
mano keturmete apie 21val. pati gulasi ir miega,kartais papraso pasaka pasekti,kartais lopsine uzleisti
Atsakyti
musiskiai ir patys uzmiega, aiku, derybu neisvengsi, bet migdyt nereikia ax.gif
Atsakyti
As pietu miegucio einu kartu su dukryte. Ji viena niekaip neuzmiega, o isbandyta jau "n" variantu.
Bet vakare po serialo "moterys meluoja geriau" pati sako, einam valytis dantukus, nusiplaunam uzpakali ir tiesia i lova. Jokio vargo thumbup.gif .
Atsakyti
Einame kartu gultis, skaitome daug pasakų, o paskui dar turiu pasekti be knygutės mintinai... Toks vaizdas kad nuo tos paskutinės pasakos ir užmiega... smile.gif
Atsakyti
mum 3m.ir mum sunku eiti pietu miego dazniausia jo nemiega vakare vel taspats ar piktuoju ar graziuoju niekaip nenuvarysi jo miegoti.O apie tai kad jis vienas uzmigtu tai praktiskai nerealu per 3metus taip yra nutike tik gal kokius 4kartus.
Labai tikuosi kad darzelis,rezimas pades. gal pamates kad kiti vaikai eina miegelio ir jis norei eis.
Atsakyti
Sveikos, manoji lanko darzeli ir jame pietu miega kuo puokiausiai, aukletoja sake kad viena pirmuju visada uzmiega, bet va savaitgaliais , pietu miegot visai nenori , tai per pykcius ir asaras nuluzta galiausiai tongue.gif nes be pietuku miego , pavakary jau "vokiskai" sneka biggrin.gif . Bet stai vakare uzmiega pati, jau pora men. kaip miega savo kambaryje, aisku kai nuprausiu ir paguldau praso gultis salia , bet as pazadu nusiprausti ir ateiti, o tuo tarpu ji uzmiega, ryte atsikelia ir begte atbega i musu lova-issisiepus ir laiminga pareiskia kad jau pamiegojo ir visai nepyksta supratusi kad mamyte taip ir neatejo pas ja bigsmile.gif
Atsakyti
Vaikai, kaip ir suaugę, vieni vyturėliai, o kiti pelėdos mirksiukas.gif . Nemanau, kad mane gali kas pakeisti, kai aš vakare visiems namuose sumigus vis dar sugalvoju ką veikti, o ir atsigulus su visais vistiek neužmiegu. O vaikai mano vyturėliai, keliasi anksti. Netgi labai gerai, kai nereikia žadinti į darželį ar mokyklą thumbup.gif .
Atsakyti
Na, pas mus su miegu nėra problemų. Tiesa, dabar pratiname miegoti savo kambary, kai dvidešimt kartų atbėga su įvairiais klausimais, nors pasaka pasekta ir laikas miegoti doh.gif Bet čia laikina. Įprastai padeda tik pasaka ir bučinukas wub.gif
Atsakyti
Mes ruosiames miegui is anksto, paziurime multikus, sutvarkom kambari, arba atvirkstine tvarka, tada einam praustis, valyti dantuku, tada skaitom knygutes, kartais to pakanka, kartais dar reikia pagulet salia 10 minuteliu. Kartais neskaitom o kalbames. Mes turejom bedu su miegu kai buvo visai kleckas, bet Vaiko raidos centre paaiskino kad ,,miegui reikia ruostis''. Jokiu begiojimu, straksejimu ar kitu judriu ir emocionaliu uzsiemimu but negali. Vaiko lova skirta miegui o ne zaidimamas, kad negali atlikti sofos funkcijos dienos metu, tai gali paskatinti miego sutrikima, mes esam rizikos grupej, esam ytin judrus. Kai pradejom viska daryti kaip reikia, susitvarke labai greit.
Atsakyti