Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu miego!

Buvo ir mum problemu su miegeliu. Tai dantis man pradeda skaiciuot, tai pirstus i nosi kist, tai prireikdavo visus savo zaislus i lova atnest. 2 val su juo guli, bandai uzmigdyt o jis pareiskia "ne",prieina prie spintos, istraukia rubus ir reng ji. Viena diena kantrybe mano baigesi.Dabar per pietus paguldau i lovyte, pabuciuoju ,pasakau atia ir iseinu,JIs per daug nepriestaravo ir baigesi barniai thumbup.gif .Vakare irgi, visiems pasako atia, pats isjungia sviesa, telika ir uzmiega smile.gif
Atsakyti
as tai su savo gudruciu pries mieguti susitariu, kad perskaitysiu pasakyte ir jis ramiai miegos thumbup.gif , dabar tai viskas super, miega. O anksciau tai kosmarai budavo, kai tik pasakai, kad reiks eiti miegoti tai klyksmai riksmai ir tt.. , bet kai atradau, kad reikia tik duoti pasirinkti ar po pasakos ar po multikiuko miegos, tada ir supratau, kad tik ir truko leisti rinktis thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai paskaitau pasaką, ir išeinu iš kambario,tik neuždarau durų ir užmiega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maziuka @ 2006 01 27, 23:12)
Trimete mergina mane terorizuja! pradedant tuo, kad nuvesti i lova yra kryziaus kelias, poto turi paskaityti knyga, pasekti pasaka ir dar valanda guleti kartu.
kaip mamytes ikalbat miegoti vaika viena? ka daryti kai vaikis sunkiai uzmiega,vartosi? gal koki recepteli kaip vaiki nuramint pries miega?


man asmeniskai padejo rezimo sudarymas kuri faktskai jis netiesiogiai reguliavo pats. dabar jam 3metai ir 8 menesiai, stebejau kada mazdaug jis jau pradeda noret miegucio, kazkaip keliames i dazeli tai automatiskai anksciau nori jis eit gult.savaitgaliais leidziu panaktinet ilgeliau (automatiskai ir paciai leidzia ryte ismiegot).... o siaip tai jei matau kad tikrai trina akis, griuna jau bet zirzia kad nenori miego, tada padeda truputelis atkaklumo, paguldau i lova per jo priestaravimus, apkloju priglaudziu biski pagulim paskui sakau mama eina praustis ir irgi gult. tiesiog iseinu is kambario (kad ir nebutinai praustis) ir jis sau siltai ramiai uzmiega....aisku, kiekvienas vaikas individualus, cia tiesiog mano asmenine patirtis, mano drauges vaikas pvz neuzmiega kol nenusiklyks iki melynumo (nzn kame reikalas) o maniskis tvarkoje
Atsakyti
Sveikos!

Na, žinokit net nebežinau ką daryti, mano mergaitė visai (Švelniai tariant.) nublūdo... Nepriklausomai kada ji užmiega, ar tai būtų 21 val. ar tai būtų 1 val. nakties ji keliasi 6.30 verysad.gif Šiaip visada einam miegoti 21 val., bet kuo ankščiau švinta tuo ankščiau ji keliasi. Net nebežinau ką daryti. Bandžiau visaip aš su ja tartis, ale vistiek nemiega nors pasiusk. doh.gif Aš jau pati esu išsekusi, miego trūksta, o vaikui tai irgi nenormalu, jeigu ji net pietų būna nepamiegojusi gali išbūti iki 1 val. nemiegojusi, o ryte atsikelti 7 unsure.gif Tai manau nenormalu biški. Paskutiniu metu tokia judri paliko, nu jau tokia aktyvi, nespėju aš iš paskos doh.gif
O ir isterijos kokios, tokia irzli paliko, neklauso, miegoti eiti nenori, isterikuoja, zbitkus visokius krečia, kad ir mane suerzinti. g.gif

Kaip? Gal ką patartumėte? 4u.gif Būčiau labai laiminga, jei kas pasiūlytų kokią išeitį unsure.gif
Atsakyti
Tamsios zaliuzes, kad nesuprastu kad jau rytas. Daug gryno oro dienos metu. Arba bandyk tiesiog susitarti kad taves nezadintu, pridek zaisliuku, sulciu ir bandele ir tegu buna kol pati isilsesi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Bendradarbes dukra ir panasaus amziaus ir panasiai miegojo, tai ji stengesi, kad mazyle kuo daugiau laiko praleistu laike, bet kuo aktyviau, o miegot guldo 22,00-23,00 ir pietu miegelio bent val ( ar bent poguliui) apie 13,00 jai padejo ir dar valerjono truputi pries miega, taip jai daktare patare. Truputi padejo
Atsakyti
Na, gryno oro tai mažoji gauna kiek tik įmanoma daugiau. rolleyes.gif Čia mums galbūt toks periodas užėjo, nes dabar biški pasitvarkė mergina kelias prieš aštuonias. tongue.gif doh.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati problema doh.gif .Bandžiau su tais žaisliukais-nepadeda. doh.gif Bandysiu su valerijono žirneliais, dar mėginau prie lovos lemputę padėt tai kai ji jau ruošiasi keltis aš ranką ištiesiu ir PYPT! Užsidega.Tai ji pasipiktina kad aš šviesą uždegiau ir sako kad dar nori miego.Pasakau "tai miegok". Ir miega blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Padėkit mamytės... mano sūneliui dar tik pusantrų metukų,bet niekaip jo negaliu paguldyti miegoti,nors ir koks būna pavargęs net griūna eidamas,bet vos tik paguldytas į lovytę rėkia lyg skerdžiamas ir bando išlipt doh.gif ....bandžiau laukti kada pats įsinorės...taip pradūko iki beveik 4 ryto,bet miegot niekaip,vis tas pats...jau nebežinau ką daryti... daviau ir pieno su medumi,nepadeda,ir nekreipt dėmesio-bet rėkimas nesiliovė...ir supti,dainuoti,niekas negelbsti....
Atsakyti
QUOTE(Indrė.R @ 2008 11 06, 12:26)
Padėkit mamytės... mano sūneliui dar tik pusantrų metukų,bet niekaip jo negaliu paguldyti miegoti,nors ir koks būna pavargęs net griūna eidamas,bet vos tik paguldytas į lovytę rėkia lyg skerdžiamas ir bando išlipt doh.gif ....bandžiau laukti kada pats įsinorės...taip pradūko iki beveik 4 ryto,bet miegot niekaip,vis tas pats...jau nebežinau ką daryti... daviau ir pieno su medumi,nepadeda,ir nekreipt dėmesio-bet rėkimas nesiliovė...ir supti,dainuoti,niekas negelbsti....

kadangi pravargau pati n metu kol ipratinau dicke pacia uzsimigdyt galiu pasakyt kad vienintelis veiksmingas dalykas yra rezimas rezimas ir dar karta rezimas ir dar ritualai pries miega smile.gif . aisku su mazu vaiku sunkiau nes jo miego poreikis gan daznai keiciasi, tenka stebeti kol isivaziuoji i ritma, po to ziurek jau vel reikia koreguoti doh.gif
ir dar labai svarbu neleisti pervargti, nes tokie jautrus vaikuciai tampa nesuvaldomi, nori miego bet neiseina. taip ir pats kankinasi ir kitus is proto varo.
patikek manim sita pragara praejau. ir labai tave uzjauciu. pati kokiu tris metus kaip seselis buvau - miegodavau gal po kelias val per para.
maniskei irgi niekas nepadejo, o nuo raminanciu arbatu atvirkstinis varintas budavo doh.gif
Atsakyti
Mano merginai 5-eri, bet iki siol viena neuzmiega verysad.gif As turiu su ja guleti, tol, kol ji uzmiega. Kartais ji klausineja, kada miegosim atskiruose kambariuose, arba diena pasako, jog uzmigs viena, bet, kai ateina laikas miegoti, sako:mamyte, einam kartu. O ,kai jai primeni, ka sake, atsauna, jog ji apsigalvojo. Ir jeigu as iseinu is kambario dar jai neuzmigus, atitipena is paskos ir sako, jog be manes nemiegos. Pykstu, aiskinu, bet nusileidziu: paguliu, nes ryte reik i darzeli.
Atsakyti