Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu miego!

mano vaikas nemiegojo nei kūdikystėje,nei dabar.Vos gimus diena užmigdavo vos 10-30min.Užtat naktį miegodavo nuo10val.vakaro iki 4-5val.ryto.naktį nebesikėliau.dabar eina į darželį,didžiausia problema dienos miegas.susitariau su auklėtoja,kad jos neskubintu miegot,leistu tik ramiai pagulėt.kai atsigula,vartosi 1-2val.ir užmiega,po 1val.jau keliasi,matyt užtenka to miego.nepergyvenk šitaip,kiekvienas mažas žmogutis individualus. rolleyes.gif
Atsakyti
Mums prieš miegą labai padeda pasakos ir lopšinių kompaktas. Max 15 min. biggrin.gif
Atsakyti
kai buvau nescia pasirode lopsiniu kompaktas - tik gaila kad nenusipirkau jo tada, nes daugiau niekur jo ir nemaciau. dainuoja lietuviskai ir tooookiu svelniu balseliu kad ir pats gali susileisti. ir visokiu ten aranzuociu minimumas. tai va ieskojau ieskaojau ko panasaus, bet taip nieko ir neaptikau, tad susigundziau is drauges parsinesti pop "zvaigzdziu" idainuotas lopsines - pirma dainavo gintare - dukryte i asaras o kadangi jau kalbet mokejo tai dar ir reke visu balsu "nenoliu". va taip ir baigesi musu pazintis su lopsinemis kompaktuose. geriau jau mano primityvios. ir ... enya. l. patinka. kai uzleidziu, kartais padeda. pirmuosius metus tik su ja ir migdydavau, bet po perprato ir tik man ja uzleidus pradedavo verkt. gal kuri mamyte ji turi (ta mineta lopsiniu diska) kiek prisimenu 2002-2003 m. melynas virselis, jei tik atmintis neapgauna.
prisimenu kaip man paciai patikdavo kai mama dainuodavo lopsines, tik ne vienos neatsimenu.
Atsakyti
Mūsų dukrytei pirmus metus problemų nebuvo, nes dar maitinau pati, tai patraukia ir miega, dar beveik metus kol iš buteliuko gėrė irgi gerai, begerdama užmikdavo, bet kai atsisakėm buteliuko tai ir prasidėjo doh.gif . Mes be ir pietų miego ir vakare 11 valandos miegoti nenueinam. Ir kaip pastebėjau, tai kad ji nemiega ne dėl to, kad nenori miego, o dėl to kad negali užmigti, kad ko nepražiopsotų, kad kas neįvyktų kol ji miegos, kad nepramiegotų kokių naujienų. O pasakas skaitau tik dėl išprusimo, nes ji paklauso ir nė negalvoja užmigti. Tai va ir nežinau kap čia su ja elgtis. Gal kas radote priėjimą prie tokių vaikų?
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2006 07 14, 20:07)
kai buvau nescia pasirode lopsiniu kompaktas - tik gaila kad nenusipirkau jo tada, nes daugiau niekur jo ir nemaciau. dainuoja lietuviskai ir tooookiu svelniu balseliu kad ir pats gali susileisti. ir visokiu ten aranzuociu minimumas. tai va ieskojau ieskaojau ko panasaus, bet taip nieko ir neaptikau, tad susigundziau is drauges parsinesti pop "zvaigzdziu" idainuotas lopsines - pirma dainavo gintare - dukryte i asaras o kadangi jau kalbet mokejo tai dar ir reke visu balsu "nenoliu". va taip ir baigesi musu pazintis su lopsinemis kompaktuose. geriau jau mano primityvios. ir ... enya. l. patinka. kai uzleidziu, kartais padeda. pirmuosius metus tik su ja ir migdydavau, bet po perprato ir tik man ja uzleidus pradedavo verkt. gal kuri mamyte ji turi (ta mineta lopsiniu diska) kiek prisimenu 2002-2003 m. melynas virselis, jei tik atmintis neapgauna.
prisimenu kaip man paciai patikdavo kai mama dainuodavo lopsines, tik ne vienos neatsimenu.

Turiu tą kompaktą. Jei nori pabandysiu paklausti savojo gal eitų atsiųsti, nes pati esu "žalia" blush2.gif O jis tikrai neblogas, labai greitai užmiega. Dažniausiai užtenka 3-4 dainų
Atsakyti
Pas mus miegas buvo didžiulė problema nuo pat gimimo. Kazkur 2 metus miegodavau po 3-4 valandas į parą, nes vaikas atsibudinėdavo, kas pusę valandos... Dabar jau geriau - jam 3 metai 4u.gif O vakare uzmigti padeda toks dalykas - aš sakau, kad visi labai nori miego - ir mėnulis, ir žvaigždutės, ir šuniukai ir t.t. Ir kad mėnulis pyksta, jei vaikai trukšmauja ir neleidžia žvaigždelėms miegoti, ir kad šuniukas, kai loja, irgi barasi, nes nori miego, ir kad visi myli labai gerus vaikui, kurie klauso tėvų, o vaikas nori būti geras, todėl pasistengia patylėti ir užmigti (aišku pietų miegui toks variantas nepraeina smile.gif )
Kuo didesnis vaikas, tuo lengviau jam išaiškint, kad naktį visi miega - taigi sėkmės jums išlaukti, kol vaikas patikės, kad miegas nėra blogai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamyte. jusu pagalba jau skinu pirmuosius vaisius. dabar ir pati patarinet kitom mamytem galesiu biggrin.gif
tai va kaip mums dabar sekasi - einam miegoti "ant" 9, max 1 ir jau uzmigusi thumbup.gif , bet atsirado kitu ritualu. pries miega uzdedu enya'os daida (kazkodel itiko tik viena), pamasazuoju, na nors greiciau itrinu, nes l. bijo kutulio, levandu kvapo aliejuku. atsibuciuojam, apsikabinam ir apapa. ir jokiu aikciojimu dusavimu, zaidimu su kaldra nebeliko, nereikia kas karta bartis ir viena kitai nervus tampyti, tiesa teko atsisveikint su pasakom, bet kadangi TV ja vargina - nedraudziu ziureti kad ir iki 9. tiesa dar buvo ivestas 1 personazas - dede miegas, kuris greit pas ji ateinantiems vaikams atnesa saldainiu ar gumos. zinoma kol iprato, teko padeliut tuos saldumynus kas ryta, bet db retkarciais kad atsimintu. kad jus matytumet kaip ji stengesi jau antra vakara but "gera"... ax.gif
aciu jum uz patarimukus, net jei jie suveike 1 karteli, bet leido atsikvepti ir 'sutaupyti' kantrybes kitam kartui, o to l.reikia kai tavo mazulis tikrina jos ribas.
p.s.Inesute J labai tau aciu ir oi kaip laukiu lopsiniu smile.gif jei ka mano e-mailas linakameja@yahoo.com.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina-kameja: 18 liepos 2006 - 21:05
QUOTE(lina-kameja @ 2006 07 18, 19:59)
sveikos mamyte. jusu pagalba jau skinu pirmuosius vaisius. dabar ir pati patarinet kitom mamytem galesiu  biggrin.gif

:-) Na maniske irgi mazdaug nuo triju pradejo normaliai miegoti wub.gif Uzvakar tai isvis pasiprase i lovyte 19.30... Ir ismiegojo iki 8 ryto... biggrin.gif

turiu cia nemiegaliu mamom pajuokint viena teigini is labai garsios svedu psichologes (tik vardo nepamenu), 9 vaiku mamos knygos: "triju menesiu sveikas kudikis turi ismiegoti nakti be pertraukos 11-12 valandu" blink.gif Na na... Maniske tik treju tapo sveiku kudikiu...
Atsakyti
QUOTE(RutaT @ 2006 07 19, 00:25)
turiu cia nemiegaliu mamom pajuokint viena teigini is labai garsios svedu psichologes (tik vardo nepamenu), 9 vaiku mamos knygos: "triju menesiu sveikas kudikis turi ismiegoti nakti be pertraukos 11-12 valandu" blink.gif Na na... Maniske tik treju tapo sveiku kudikiu...


Vadinasi mano abu nesveiki biggrin.gif . Mazoji (be pertraukos) ismiega max 10 (cia iskaitant rytini valgyma apsnudus), vyresnelis - irgi tiek pat biggrin.gif .
O vyresniji migdau paprastai - i lovyte, pasakele, buckis ir labanakt. Buna, kad pasivarto, paburbuliuoja, su zaislais pasisneka ir uzmiega. ax.gif Beje, taip jis miega nuo tada, kai pradejo eiti i darzeli, t.y. nuo 1,5 m. Tik iki kokiu 3 m. reikedavo duoti rankyte, kol uzmigdavo.
Atsakyti
o as galvojau kad tik pas mano dukra miego problema(jai 5 metai).ir nezinau kai tik miegot tada visas linksmumas prasideda doh.gif viko buna bandai graziuojiu susitart neina ir pasakos ir lopsines tada dar valgymo manija prasideda . teliko mazai ziurejiau ir tt. kartu net guli kol uzmiks . tai vargais nevargais 11 arba 12 nakties uzmiega o ryte pabandyk kad gudrus pakelt.....
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif . Kariaujam ir mes su tuo miegeliu. Apie pietu miega tai nen nekalbu,nes nesekas man jos uzmigdyti. O ir vakare betka padarytu, kad tik nemiegot. Atsiranda visokiu reikalu. Tai susitvarkyt nespejusi, tai pavalgyt ar atsigert desimt kartu, tai pirstuka skauda, tai nugaryte niezti....... Nu vienu zodziu
Atsakyti
QUOTE(RutaT @ 2006 07 18, 22:25)
turiu cia nemiegaliu mamom pajuokint viena teigini is labai garsios svedu psichologes (tik vardo nepamenu), 9 vaiku mamos knygos: "triju menesiu sveikas kudikis turi ismiegoti nakti be pertraukos 11-12 valandu" blink.gif Na na... Maniske tik treju tapo sveiku kudikiu...

blink.gif blink.gif doh.gif
O mano dukryte kad ir kokia nemiegi buvo kudikysteje, nuo dvieju metu pradejo miegoti atskiram kambaryje - be jokiu problemu, dabar ji eina gulti 21 val., irgi be jokiu problemu, nes yra peledziuke ir zino, kaip sunku keltis ryte i darzeli ax.gif Kartais isgirstam is jos kambario saukiant: "Netrukdykit man miegot!!!" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti