Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu miego!


Trimete mergina mane terorizuja! pradedant tuo, kad nuvesti i lova yra kryziaus kelias, poto turi paskaityti knyga, pasekti pasaka ir dar valanda guleti kartu.
kaip mamytes ikalbat miegoti vaika viena? ka daryti kai vaikis sunkiai uzmiega,vartosi? gal koki recepteli kaip vaiki nuramint pries miega?
Atsakyti
Yra jau tema kaip ipratinti vaika miegoti viena, pasiskaityk!
Atsakyti

 i 
Tema apie vaikų pratinimą miegoti atskirai
Atsakyti
Didysis 7 m nemiega diena nuo 5 m.Omazasis 5 m nemiega nuo 4 m.Nors mazasis nieko pries butu diena pamiegot.Vet didysis viska sustrukdo savo nenoru miegoti diena.
Atsakyti
Akseleracija, vaikai sugeba daug daugiau info priimti ir nepavargsta. maniskis nuo tirju metu namie nebemigodavo, nesugebedavau jo nuvaryti nuo koju, grieuciau jau jis taip padarydavo.
manau, reiktu fizines veiklos (kad butu fizinis nuovargis) ir kiek protines veiklos, tada vakare lengviau..o siaip maniskis tai tik nuo ispudziu uzlusta ir gryno oro.
Atsakyti


duodames su ja ir lakstom ir dukstam, visviena ji man vakare rekia "nenoriu miego", nei zaidimai, nei ramybe pries miega nepadeda lengviau jos paguldyti, ar 10 ar 11 valanda, zodziu, nesvarbu kada guldysi. net nezinau, gal yra kokios raminamosios arbateles biggrin.gif ar ko panasaus, kad ji nusiteiktu nakties miegui ramiam...?!
Atsakyti
QUOTE(maziuka @ 2006 02 15, 11:41)
duodames su ja ir lakstom ir dukstam, visviena ji man vakare rekia "nenoriu miego", nei zaidimai, nei ramybe pries miega nepadeda lengviau jos paguldyti, ar 10 ar 11 valanda, zodziu, nesvarbu kada guldysi. net nezinau, gal yra kokios raminamosios arbateles biggrin.gif  ar ko panasaus, kad ji nusiteiktu nakties miegui ramiam...?!


As tai manau kad tavo pupa yra palepinta tongue.gif Mano sunui nuo mazens pasakyta miegucio...vadinasi miegucio...ar klykia (buvo pora kart) ar dar ka daro...vistiek eina miegot...(nu jau 2.5m ramiai eina)
Pabandyk pasakyti kad uz 15min eis miegoti, po to kad 10min liko, 5 min...ir po to jau i nieka neziuredama...ruosk i lova...jei busi stipri tai po sav turetu susinormalizuoti...
As tai galvoju, kad ji tiesiog zino, kokius tavo mygtukus paspaust reik ir tu nusileisi...vaikai juk gudrus...o mes to neivertinam...
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
maniskiu 2.8 diena nemiegam, nes jis nenori ir ne tik taip sako, bet as tikrai matau, kad nenori. na, jei dvi valandas gulim abu ir stengiais vaikas smile.gif nu neiseina, bet vakare tikrai nelengviau buna eiti, nes irgi nenori ir viskas doh.gif taigi miega nuo 22-23 iki 9-10val.
Atsakyti
to coca-cola
bet, manau, vakare buna kokia valanda, kai pastebi, kad vaikis jau luzta? tongue.gif
Atsakyti
Maniškiai irgi nemiega verysad.gif
Paguldau 21 val. straksi lovoje iki 23 val. keliames 7 ryto. Tarp kitko jie gerai keliasi, tik kartais nenori keltis. Išbandžiau viską ką čia minėjot, nepadeda. Jei guluosi kartu su jais tai aš užmiegu o jie ne ir dar sugeba mane kelis kartus pažadint.
Kai bandžiau vėliau guldyti kokia 22 val. ar vėliau ta pati istorija. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2006 02 21, 14:46)
Maniškiai irgi nemiega  verysad.gif
Paguldau 21 val. straksi lovoje iki 23 val. keliames 7 ryto. Tarp kitko jie gerai keliasi, tik kartais nenori keltis. Išbandžiau viską ką čia minėjot, nepadeda. Jei guluosi kartu su jais tai aš užmiegu o jie ne ir dar sugeba mane kelis kartus pažadint.
Kai bandžiau vėliau guldyti kokia 22 val. ar vėliau ta pati istorija.  g.gif

Guldyk 7ta pastrakses iki 9 ir uzmigs lotuliukas.gif ...gal biskuka per anksti, bet 8 val manau pats tas thumbup.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruzele @ 2006 02 16, 01:10)
bet, manau, vakare buna kokia valanda, kai pastebi, kad vaikis jau luzta? tongue.gif
Tikrai tokia valanda būna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti