Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški marškiniai ilgom ir trumpom rankovėm

vartotojo įkelta nuotrauka
Nauji H&M šifoniniai baltinukai balta/juoda. 36 dydis, tiks s/m. Nugara ilgesnė nei priekis. 15 eu.
Papildyta:
Medvilniniai baltinukai, 3/4 rankovytės, turi šiek tiek blizgaus siūlo. 67% medvilnės, 28% polyesterio, 4% elastano, - liemenuoti, gražiai priglunda pagal figūrą. Užsegimas priekyje kabliukais. 3 eu.
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauji marškinukai. Elegantiškos baltos spalvos modeliukas priekyje turi du dailius kišenukus wub.gif V formos stilingas apykaklės sukirpimas wub.gif Nugarytė stilingai ilgesnė wub.gif Šonuose yra nedideli skeltukai wub.gif Nugarytėje yra klostelė wub.gif Petukų sritis dailiai paklostuota wub.gif Dar viena madinga detalė - rankovytės reguliuojasi sagučių dėka į stilingą 3/4 ilgį wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Nuo petuko iki petuko - 40 cm. Ilgis - 66 - 77 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauji marškinukai. Man deja mažoki. Stilingos spalvos - juoda - balta BEI madingi dryžiai wub.gif Elegantiškas modeliukas susisega sumaniai paslėptomis sagutėmis wub.gif mirksiukas.gif Rankovytės turi po tris sagutes - jų dėka reguliuojasi apimtis mirksiukas.gif Yra ir atsarginė sagutė. Nuo pažastuko iki pažastuko - 45 cm. Ilgis - 65 cm. Rankovės ilgis nuo petuko - 62 cm. Nuo petuko iki petuko - 37 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Nauji Vila medvilnės marškiniai prailginta nugara,
dydis S, tarp pažastų 50cm, 45€
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
parduodu NAUJA, su etikete, UNIQLO palaidine WOMEN RAYON FLARE LONG-SLEEVE T BLOUSE

spalva balta, dydis XS

13 eur

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palidaidinukė. Man deja didoka. Stilingai suderintos audinuko spalvytės - balta bei rožių - pelenų wub.gif Modeliukas turi mielą detalę - kišenuką wub.gif Madingas rankovių sukirpimas wub.gif Modeliukas susisega paslėptomis sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 55 cm. Per juosmenuką - 52 cm. Apačia - 55 cm. Nugarytėje yra daili klostelė. Ilgis - 67 cm. Dydis - 14. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Juodi atlasiniai marškiniai.
Dydis M, bet tiks ir L dydį nešiojančioms.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
KappAhl firmos nauja džinsinė palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Visada stilingas audinukas - džinsas wub.gif Madinga šių metų spalvytė wub.gif Į rankoves įverta gumutė sukuria stilingą formą wub.gif Į apykaklę įverta juostelė reguliuoja apimtį ir yra puiki stilinga detalė wub.gif Šonuose yra sketukai mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. Ilgis - 66 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo petuko - 64 cm. Dydis - 36 cm. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Amisu firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Tamsiai mėlyną audinuką puošia stilingos baltos širdutės wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Ranovytės reguliuojasi - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Yra ir atsarginė. Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - XS. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
Amisu firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Tamsiai mėlyną audinuką puošia stilingos baltos širdutės wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Ranovytės reguliuojasi - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Yra ir atsarginė. Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - XS. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mango firmos nauja palaidinukė. Man deja didoka. Stilingai suderintos spalvos - tamsiai šokoladinė bei kapuchino wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis wub.gif Stilingai sukirpta apyklė wub.gif Apačia dailiai užapvalinta bei yra nedideli skeltukai wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 52 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
parduodu NAUJA, su etikete, UNIQLO palaidine WOMEN RAYON FLARE LONG-SLEEVE T BLOUSE

spalva balta, dydis XS

13 eur

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Caliente firmos nauja palaidinukė. Man deja mažoka. Stilinga šių metų spalva - balta wub.gif V formos apykaklės sukirpimas padailintas užtrauktuku wub.gif Rankovės reguliuojasi dirželių dėka - stilinga bei patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugarytė ilgesnė už priekį mirksiukas.gif wub.gif Ji dailiai užapvalinta wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 45 cm. Ilgis - 75 - 67 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti