Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

Tbs

Exclusive £20 Off when you Spend £40 at The Body Shop
Valid between 3rd November – 9th November 2014 Present voucher In-Store
Code: 14320

Nepamaciau, kad tik parduotuvese sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 04 lapkričio 2014 - 11:14
O TBS PA adresu jau galima pirkt? smile.gif

merginos kur Asdoj pasirinkti, kad nedėtų kitų prekių,jeigu užsakomų nėr? nes man tai pir neatėjo nei viena raudona saldainių dėžutė smile.gif sudėjo visas kitas... o nerandu kur pažymėt,kad nedėtų kitko...
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 11 04, 10:49)
Tbs

Exclusive £20 Off when you Spend £40 at The Body Shop
Valid between 3rd November – 9th November 2014 Present voucher In-Store
Code: 14320

sitas kodas tik 40% nuolaida duoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 11 04, 10:55)
O TBS PA adresu jau galima pirkt? smile.gif

merginos kur Asdoj pasirinkti, kad nedėtų kitų prekių,jeigu užsakomų nėr? nes man tai pir neatėjo nei viena raudona saldainių dėžutė smile.gif sudėjo visas kitas... o nerandu kur pažymėt,kad nedėtų kitko...

Taip, naujuoju jų adresu pirkti galima
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 11 04, 10:55)
O BS PA adresu jau galima pirkt? smile.gif

merginos kur Asdoj pasirinkti, kad nedėtų kitų prekių,jeigu užsakomų nėr? nes man tai pir neatėjo nei viena raudona saldainių dėžutė smile.gif sudėjo visas kitas... o nerandu kur pažymėt,kad nedėtų kitko...



Pries kurian uzsakyma pasikeiskite nustatymus, kurie liks visada

Your account -> Your preferences -> No, don't bring any substitutions -> Save changes
Atsakyti
Prisijunčiau prie užsakymo http://www.clothingattesco.com/
Atsakyti
ačiū merginos smile.gif
Atsakyti
MERGAITES GAL PATARSIT PER KA PIGIAU BUTU BATUS PESIUSTI LT ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geiste: 04 lapkričio 2014 - 11:57
Gal zinote, kur butu galima gauti sia pudryte?

Illamasqua Rich Liquid Foundation
Atsakyti
QUOTE(Geiste @ 2014 11 04, 12:54)
MERGAITES GAL PATARSIT PER KA  PIGIAU BUTU BATUS PESIUSTI LT ?

Iš kokios parduotuvės ir kokius?
Atsakyti
HELP- gal esate kas susidure 4u.gif gavau siandien siuntini didziuli, o jame -visai kito zmogaus is Lietuvos uzsakymas. atveze DPD -lipdukai mano vardu tvarkingai ant visu triju deziu, o viduje -nei vienos mano prekes blink.gif ka daryti? jau skambinau ir tam kitam zmogui-tai sake dar savo negavo. bet esme ta kad ji Gargzduose, o as Kaune doh.gif tai jei ir mano siuntini gaus-kaip atsikeisti, jug uz siuntima moketa nemazai blush2.gif DPD sake cia ne ju klaida ir aiskintis su siunteju, nes jie pristato kam nurodyta ant lipduko... siuntejui siunciau laiska ir kol kas tyla. ACIU jei kas padesite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 11 04, 14:05)
HELP- gal esate kas susidure 4u.gif gavau siandien siuntini didziuli, o jame -visai kito zmogaus is Lietuvos uzsakymas. atveze DPD -lipdukai mano vardu tvarkingai ant visu triju deziu, o viduje -nei vienos mano prekes  blink.gif ka daryti? jau skambinau ir tam kitam zmogui-tai sake dar savo negavo. bet esme ta kad ji Gargzduose, o as Kaune  doh.gif tai jei ir mano siuntini gaus-kaip atsikeisti, jug uz siuntima moketa nemazai  blush2.gif  DPD sake cia ne ju klaida ir aiskintis su siunteju, nes jie pristato kam nurodyta ant lipduko... siuntejui siunciau laiska ir kol kas tyla. ACIU jei kas padesite 4u.gif

Man taip buvo, kreipkitės į siuntėją, jis iškvies atgal DPD vairuotuoją ir jis paims tą siuntą atgal. Tik gal kad greičiau būtų, skambinkit siuntėjui, o ne mailu rašykit mirksiukas.gif
Svarbiausia dabar, kad jūsų siunta atsirastų, jei gaus ta gargždiškė, irgi jai iškvies DPD ir paims jūsų siuntą mirksiukas.gif
Taip, DPD čia ne prie ko, ne jie lipdukus klijuodami sumaišė.
Atsakyti