Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

QUOTE(dziubek @ 2014 11 03, 14:36)
Gal kas zinot iš kur galima užsisakyti ši stebuklą: Swiss Just 31 herbal essential oil? pigiau nei CIA http://www.ebay.com/...=item33937d59b3


Superinis eterinis aliejus nuo peršalimo ligų wub.gif Siunčiuosi dabar iš Latvijos 4u.gif Puslapis: http://www.justbaltic.eu/. Čia galite susisiekti: info@just-baltic.lv. Užsakymui nuo 350 Lt, siunčia į Vilnių nemokamai, kitaip 15 Lt. Atsiunčia labai greitai, per porą dienų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 11 03, 16:06)
Tukis mane apgavo, apsimelavęs kad nupirko man prekes paėmę pilną sumą. klausinėjau tris savaites,kur mano prekės, o atsakymas buvo tas pat " su kita siunta" ..kol praėjus 4siuntom negavau prekių tada atėjo ats, kad jie negavo iš parduotuvės prekių biggrin.gif
tiesiog 0 komunikacijos su manim buvo iš tukio pusės,kol temoj nepradėjau belstis...
kalbu,kaip reklamerė...ale žinot,kai Tukis spjovė man į veidą tai net ir jeigu nesiunčia pvz TBS PA adresu niekad gyvenime nepirksiu per Tuki, geriau per tarpininkes UK  biggrin.gif 

bet čia kiekvienas turi išbandyt  mirksiukas.gif  su tukiu man konfliktas prieš 2metus buvo...a vdrug pasikeitė jų politika smile.gif

nepasikeitė, nes tokia istorija girdėjau iš kitos narės visai neseniai unsure.gif
Atsakyti
Labas vakar, gal kas netycia renkat TBS Vilniuje ir galetu mane prijungti prie uzsakymo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 11 03, 19:44)
nepasikeitė, nes tokia istorija girdėjau iš kitos narės visai neseniai  unsure.gif


bet nesuplakit i viena - tarpininkavimo ir persiuntimo wink.gif Juk tai du skirtingi dalykai cool.gif Pas Tuki ir raso, kad su tarpininkavimu prekes pristatomos per 2 menesius, o jei parduotuve paves - ir niekada...
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 11 03, 18:23)
Merginos pagelbėkit, noriu pirkti nepigų daiktą iš ebay.co.uk, gal ten įmanomos kokios nuolaidos? 4u.gif

ebay kaip turgus:) daug-daug skirtingų pardavėjų. jokių bendrų kodukų nebūna. kartais būna atseit išpardavimai, bet ne totalūs, tiesiog kai kurie pardavėjai sumažina kainą. galima tiesiogiai pasiprašyti pardavėjo kokios nuolaidos, bet reikia pagalvoti, kodėl turėtų duoti:) pvz. duoda, kai perki didesnį kiekį, bet šiuo atveju turbūt nelabai padėtų? kaip supratau, daiktas vienas ir brangus

QUOTE(Kriiste @ 2014 11 03, 19:54)
bet nesuplakit i viena - tarpininkavimo ir persiuntimo wink.gif Juk tai du skirtingi dalykai  cool.gif

bet kad bendravimo stilius ir požiūris į klientą turbūt tas pats rolleyes.gif ir kai kurioms jie nėra priimtini. čia neverta ginčytis. kiekvienas pasirenka prioritetus, o naujokėms yra tik vienas kelias - išbandyti abu variantus ir pasirinkti
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 11 03, 19:10)
Dabar Tukis siuncia prekes karta i savaite - jei speja ateiti iki antradienio - jau sekanti antradieni ir gauni, surenki 7 kg - tiesiai i namus wink.gif Man asmensikai net per daznai siuntos keliauja jau - nespeja viskas per savaite sueit... Tai paskutiniu metu daznai uzstabdau, kad nesiustu, kol likusioji dalis sueis blush2.gif Kalbu apie adreso nuoma, o ne tarpininkavima - tom paslaugom nesinaudoju schmoll.gif

nu va.reiskia pasikeite.anksciau budavo kas 2 savaites siuntos keliavo.tai tada super.nes su adreso nuoma niekada nebuvo problemu.:-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodnaja: 03 lapkričio 2014 - 20:13
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 11 03, 20:09)
bet kad bendravimo stilius ir požiūris į klientą turbūt tas pats rolleyes.gif ir kai kurioms jie nėra priimtini. čia neverta ginčytis. kiekvienas pasirenka prioritetus, o naujokėms yra tik vienas kelias - išbandyti abu variantus ir pasirinkti


sutinku wink.gif tik kai naudojies adreso nuoma - kokio ten labai bendravimo reik? gavai adresa - siunti prekes, iki pirmadienio parasai ka daryti (siust ar pakomplektuot) ir lauki sms, kada atves (arba emailo kur ir kada pasiimt) - viskas... (nu dar apsimoket reiktu laiku lotuliukas.gif ). Va istikus bedai - kai siuntinys nukeliauja ne ten kur reikia, ar ne tuo vardu (man kartais ir taip buna lotuliukas.gif ) - kazkaip pakanka is tukio geranoriskumo ir noro padet susigrazint kas priklauso man - ir lakste kol kompa is kaimynu ateme, ir skambinejo kai neidejo, ar ne ta idejo, ir kai ne ta dydi uzsakiau ir po laiko pasiziurejau - ispakavo, grazino atgal (nes vietinis nemokamas grazinimas), likusias persiunte, ir kompus patikrino, devetu defektus fotkino 4u.gif - nu nzn, rimtam reikalui esant - tikrai gaunu pakankamai paslaugu, uz kurias nesumoku unsure.gif wub.gif Aisku maziau perkant - maziau ir nesamoniu prisidirbi, bet as sugebu kliurkint lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 11 03, 21:09)
kaip supratau, daiktas vienas ir brangus


tikrai taip, bandysiu gal paprašyti nuolaidos, nors manau ir be manęs turi klientų kurie jų neprašo unsure.gif
Tk va Tukis parašė,kad galima kažkokią asmeninę gauti g.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaip siunčiatės SD, ar siunčia į LT blush2.gif
Atsakyti
Prisijungsiu ir aš su nuomone dėl adreso nuomos. Sorry ką užknis, kad ne į temą...

Aš tai laukiu kokios naujos adreso nuomos firmos, ypač su atsiėmimu Kaune smile.gif. Užsiimkit kas - gera niša smile.gif. Nes PA kiek pažiūriu vis per brangiai gaunas, Tukis nuvylė labai vieną kartą, dar buvo toks buyuk, kuris neseniai nutraukė veiklą...

O su Tukiu tai tokia istorija buvo, išskaidė Mothercare siuntinuką, vieną vaikišką maikutę už berods 1£ atsiuntė vėliau, tai paprašiau, kad palaikytų... bet po kurio laiko nieko nesakę išsiuntė man, gavau jau sąskaitą, truputį susinervinau, bet ai tiek to - susimokėjau... tada gavau žinutę, kad ten iš kur reiktų pasiimti - žmogus atostogaus, iki atostogų per kelias dienas nespėjau, paskui išvažiavau, jau būčiau kaip tik ant rytojaus tarųsis pasiiminėt, bet gavau papildomą sąskaitą už papildomą saugojimą Lietuvoje!! Bandžiau aiškintis, kad patys atostogavo, bet nėjo į kalbas, tai tada numojau ranka į tą maikutę, paprašiau išmesti...
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2014 11 03, 20:55)
Mergaitės, kaip siunčiatės SD, ar siunčia į LT blush2.gif


i LT, uz 100 svaru - siuntimas 1 tekainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2014 11 03, 21:55)
Mergaitės, kaip siunčiatės SD, ar siunčia į LT blush2.gif


siunčia 4u.gif
Atsakyti