Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

Sveikos, prisijungciau prie SD uzsakymo,man reikia tik 1 daiktelio.
Ieskokit manes el.pastu godzilaz@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 08, 13:40)
Sveikos,
parekomenduokite, prasau, sachmatus kur pirkti 4u.gif

Aš vaikų svajonėms šaškių ieškau. Galvojau, kad bus paprasta, bet visur tik šachmatai doh.gif doh.gif
Jei norit pigiau, mačiau Prismoje mažutė, simpatiška dėžutė medinė lenta ir šachmatukai, kaina apie 35lt, ryt 30proc būtų. Yra ir diiidelė metalinė solidi dėžutė, apie 85lt. Ten dar 2 kažkokie kiti rimtesni žaidimai kartu su šachmatais. Taip pat yra ir galvosūkių pasaulyje medinukai, ir Ukmergės maximoje mačiau sporto prekių skyriuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 08 lapkričio 2014 - 15:03
Sveikos merginos,
Kur perkat paaugliams pašiltintus džinsus? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o mjusu prekybcentriuose tokiu lego ar buna? Provincijoj gyvenu, atsilikus. Jau norejau pirkt is uk, bet kad babymarkete pigiau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 08, 15:02)
Aš vaikų svajonėms šaškių ieškau. Galvojau, kad bus paprasta, bet visur tik šachmatai  doh.gif  doh.gif
Jei norit pigiau, mačiau Prismoje mažutė, simpatiška dėžutė medinė lenta ir šachmatukai, kaina apie 35lt, ryt 30proc būtų. Yra ir diiidelė metalinė solidi dėžutė, apie 85lt. Ten dar 2 kažkokie kiti rimtesni žaidimai kartu su šachmatais. Taip pat yra ir galvosūkių pasaulyje medinukai, ir Ukmergės maximoje mačiau sporto prekių skyriuje.

Amazonej šaškiu nemazas pasirinkimas smile.gif
Saskes
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 08, 15:02)
Aš vaikų svajonėms šaškių ieškau. Galvojau, kad bus paprasta, bet visur tik šachmatai  doh.gif  doh.gif
Jei norit pigiau, mačiau Prismoje mažutė, simpatiška dėžutė medinė lenta ir šachmatukai, kaina apie 35lt, ryt 30proc būtų. Yra ir diiidelė metalinė solidi dėžutė, apie 85lt. Ten dar 2 kažkokie kiti rimtesni žaidimai kartu su šachmatais. Taip pat yra ir galvosūkių pasaulyje medinukai, ir Ukmergės maximoje mačiau sporto prekių skyriuje.

Mes saskes su medine lenta pirkom gariunuose. Ant stalu kur ukines prekes. Kartu ieina ir sachmatai. Kainavo 16 Lt.
Atsakyti
Ačiū, merginos, dėl šaškių 4u.gif Aš svarstau, ar geriau pirkti vien šaškes, ar kelių stalo žaidimų rinkinį, kuriame būtų ir šaškės g.gif "Mano" vaikas yra iš penkių vaikų šeimos, sakau gal pravesrtų šeimoje daugiau žaidimų? Bet jis asmeniškai nori konkrečiai šaškių g.gif Kaip Jūs manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 08 lapkričio 2014 - 16:53
Klaipedoje Vetrunges Iki maciau advento kalendoriu, 49 kaina su akcija, parasyta buvo tik lego city, bet salia ir friends kalendoriai tame paciame stende, bet ar jiems akcija taip pat, nezinau...
Papildyta:
QUOTE(Jinafire @ 2014 11 08, 15:48)
Merginos, o mjusu prekybcentriuose tokiu lego ar buna? Provincijoj gyvenu, atsilikus. Jau norejau pirkt is uk, bet kad babymarkete pigiau

user posted image


Klp akropolio maximoje nemaciau tokiu
Atsakyti
QUOTE(ziogellis @ 2014 11 08, 17:46)

Klp akropolio maximoje nemaciau tokiu



Aciu 4u.gif

Galvoju, ar laukt nuolaidu babymarkete, ar ne... g.gif O jei paskui neliks?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 08, 16:24)
Ačiū, merginos, dėl šaškių 4u.gif  Aš svarstau, ar geriau pirkti vien šaškes, ar kelių stalo žaidimų rinkinį, kuriame būtų ir šaškės g.gif "Mano" vaikas yra iš penkių vaikų šeimos, sakau gal pravesrtų šeimoje daugiau žaidimų? Bet jis asmeniškai nori konkrečiai šaškių g.gif Kaip Jūs manote?

Rinkinys su saskemis visada geriau nei vien saskes, mano manymu. Ypac vaikams, kuriems reikia ivairiu zaidimu ax.gif
Atsakyti
sveikos,
gal uzmatet kur pirkt mines kelnaites ir/ar maikutes, buna po 3vnt dailioj dezutej
ka perkat be saldainiu is argos? ax.gif
Aciu
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus del sachmatu 4u.gif

Dar vienas klausimas del crocsu. Kokiu geriausiu nuolaidu dabar buna? Paskutini karta pirkau pries kelis metus, tai baisiai gerom kainom, tiek EU, tiek USA. Dabar kazkaip nieko panasaus nematau unsure.gif
Atsakyti