Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

Svekutes ,gal kas mytoys.de renkat?
butu gerai ,kad Vilniete butu
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 11 03, 15:31)
kur perkat autokėdutes? žiūrinėju cybex solution blush2.gif kiek žiūrėjau mytoys.de geriausiai siūlo

dar galite šioje Vokietijos parduotuvėje pažiūrėti, kartais būna pigiau nei mytoys.de
http://www.baby-mark...=cybex solution
siuntimas į Lietuvą 19,99 eur, bet su naujienlaiškiu minusuoja 5 eur
Atsakyti
Vilniuje prisijungčiau prie užsakymo iš bet kurios vokiečių vaistinės, kurioje yra Octenisept 4u.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune Boots planuojat ?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 11 03, 15:31)
kur perkat autokėdutes? žiūrinėju cybex solution blush2.gif kiek žiūrėjau mytoys.de geriausiai siūlo

mes turim šias, tai pirmą kart siunčiausi, kaina gera buvo, 100lt maždaug pigiau nei Lt, o paskui pirkau Barišausko g, netoli Molo esančioj vaikų prekių pard, net pigiau nei matoys su akcija buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 03, 11:08)
Po paskutinio apsipirkimo, pasiėmiau tukio adresą smile.gif)) amazonas nesveikai pripakavo į dideles dėžes nesunkius daiktus ( į dėžę sumetė pvz. kombį ir popieriaus pusę dėžės), bet tūris buvo didelis, tai PA (kur skaičiuoja ne tik nuo svorio, bet ir nuo tūrio) "neblogas" siuntimo kainas paskaičiavo...

Mano tokia pati patirtis su amazon. Deze didziule su daaaug popieriaus, o viduj liemene. Kita velgi didziule deze su kruva popieriaus, o viduj trys vaikiskos maikytes.
Dar "geriau" kai uzsakyma isskaido ir tada gauni daug makulaturos ir, aisku, susimoki uz makulaturos siuntima I LT.
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 11 02, 15:03)
Gal kas rekomenduotu kremuka ar sampuna luodelei nuo galvytes salinti?  rolleyes.gif

Mes si naudojame, tai tikrai geras http://evaistine.cam...diatric200mlvnt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 03, 14:25)
Kad jau prasidėjo kalba apie adrso nuomą, gal galite išvardinti Tukio minusus. Bijau, kad nuo PA eidama pas Tukį nebūtų, kad nuo vilko ant meškos užsirausiu. Nes per Tukį mano paskutinė siunta būtų kainavusi 66,53 lt, kai tuo tarpu per PA dėliojau dėliojau ir vis tiek mažiau 105 litų nesigavo. Ir dar pati važiavau pasiimti iš PA, kai tuo tarpu tukis būtų nemokamai namo pristatęs.

Oi Viktorija smile.gif čia kiekvienas turi išbandyti abu vežėjus ir dėliotis savo nuomonę 4u.gif Su PA gaunu ats darbo valandom 30min bėgyje jegu tik koks klausimas. dėl kainos jeigu dideli gabaritai visada padaro kad ir simbolinę nuolaidą ar didesnę blush2.gif bet jau perku gerus 2metus pas juos...
Tukis mane apgavo, apsimelavęs kad nupirko man prekes paėmę pilną sumą. klausinėjau tris savaites,kur mano prekės, o atsakymas buvo tas pat " su kita siunta" ..kol praėjus 4siuntom negavau prekių tada atėjo ats, kad jie negavo iš parduotuvės prekių biggrin.gif
tiesiog 0 komunikacijos su manim buvo iš tukio pusės,kol temoj nepradėjau belstis...
man tie 30lt brangiau žinokit ne taip svarbu..nes ilgai perkant tikrai ne toks didelis skirtumas gaunasi..kaip rašė merginos,kad galit apjungti siuntas, kartais siuntinys gausis 5lt už kg..ar 6lt..kartais dar pigiau
Bet už tai ten Klientas yra numeris 1...visada padės susinešti siuntą, visada su šypsena, visada matai kada prekės UK sandėlyje..o jei kažko nematai,užtenka paklausti ir gausi ats biggrin.gif
kalbu,kaip reklamerė...ale žinot,kai Tukis spjovė man į veidą tai net ir jeigu nesiunčia pvz TBS PA adresu niekad gyvenime nepirksiu per Tuki, geriau per tarpininkes UK biggrin.gif

bet čia kiekvienas turi išbandyt mirksiukas.gif su tukiu man konfliktas prieš 2metus buvo...a vdrug pasikeitė jų politika smile.gif

QUOTE(padraika22 @ 2014 11 03, 15:31)
kur perkat autokėdutes? žiūrinėju cybex solution blush2.gif kiek žiūrėjau mytoys.de geriausiai siūlo

abu cybexus pirkom Sale XL vilniuj. kaina buvo identiška Mytoys kainai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 11 03, 16:06)

Ačiū už komentarą. Na tai kaip įsivaizuodu PA labiau kompiuterizuoti ir viskas aiškiau bei greičiau pateikiama. Tukio kainos mažesnės, bet jei problemos, tai ilgesnis jų sprendimas. Na dabar reiks išbandyt savo kailiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 03, 14:31)
Laredoute.fr pabandykit užsakyti per tarpininkę Astulkiną. reikės sumokėti 15 proc. tarpininkavimo mokesčio ir siuntimas į LT, bet jei siųstumėt pati į LT, reikia mokėti siuntimo mokoestį bei 25 proc. pakavimo mokestį ir plius kai kurių daiktų tiesiai į Lt nesiunčia.


Dekui 4u.gif pasiziurinesiu
Atsakyti
asda nuolaida 25% vyriškiems viršutiniems rūbams, pritaikoma automatiškai krepšelyje

dar užmačiau mothercare nuolaidas kai kuriems žaislams
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2014 11 03, 10:12)
Persiųstumėte?

jei apsimoka, galiu persiųsti per terminalą smile.gif


QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 03, 13:25)
Kad jau prasidėjo kalba apie adrso nuomą, gal galite išvardinti Tukio minusus. Bijau, kad nuo PA eidama pas Tukį nebūtų, kad nuo vilko ant meškos užsirausiu. Nes per Tukį mano paskutinė siunta būtų kainavusi 66,53 lt, kai tuo tarpu per PA dėliojau dėliojau ir vis tiek mažiau 105 litų nesigavo. Ir dar pati važiavau pasiimti iš PA, kai tuo tarpu tukis būtų nemokamai namo pristatęs.

Aš 90proc naudojuos PA adresu ir likusius 10proc perku per TUkį
PA visad perku TBS, nes žinau, kad pakuoja ekonomiškai ir kai siuntinys 10-15kg net pigiau ir tiesiai į namus smile.gif
SD per tukį pirkdavau, nes jų pakavimas neekonomiškas
Atsakyti