Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

QUOTE(Vanile @ 2014 11 06, 20:14)
Susiduriau su didele problema, man ant akiu pradejo PayPalas nurasineti pinigus. As tu pavedimu netvirtinau, nieko nepirkau, rodo, kad pinigai nuimami ir Facebook Payments Intl ltd.  unsure.gif
As aisku greitai pasikeiciau slaptazodi, bet kaip man susigrazinti nuimtus pinigus?, kam ir ka rasyti, kaip irodyti kad as nedariau situ pavedimu ir nieko bendro neturiu Facebook Payments Intl ltd

kadangi pati moku už FB paslaugas, galiu pasakyti, kad jų sistema keista..mano FB registruotas vienu el paštu, paypal kitu emeilu. Užsisakius FB paslaugas nurodžiau savo paypal sąskaita ir jie neprašė jokio slaptažodžio mokėjimui atlikti..suteikė palaugą, o mėnesio pradžioj iš Paypal automatiškai nuskaitė..buvau labai nustebus
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 11 06, 22:11)
Aš nerizikuočiau, nes irgi įtariu, jog nepaskaičiuos su nuolaida g.gif Geriau palaukt kol visos prekės atsiras, tada pirkt g.gif Jau geriau nenusipirkt aplamai nei nusipirkti brangiai tongue.gif

Ačiū didelis, vad. nuomonės sutampa. Bandau laukti...
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2014 11 06, 22:04)
prisijungčiau....tikrai originalai?

kvietimas prisijungti negalioja, nes parduotuve Amerikoje 4u.gif
Atsakyti
Merginos,noriu Jusu pagalbos 4u.gif ,noriu pirkti Lindex.com,bet nlb zinau kaip-jie iki artimiausios parduotuves pristatys,ar tiesiai I namus(provincija).Kiek laiko tai trunka?
Atsakyti
QUOTE(Candy10 @ 2014 11 06, 22:41)
Merginos,noriu Jusu pagalbos 4u.gif ,noriu pirkti Lindex.com,bet nlb zinau kaip-jie iki artimiausios parduotuves pristatys,ar tiesiai I namus(provincija).Kiek laiko tai trunka?

Arba pasirenkat parduotuvę, į kurią pristatys - tai nieko nekainuoja, pristato nemokamai. Arba siunčiatės savo namų adresu už tam tirką siuntimo mokestį (neprisimenu, kiek, bet tikrai nesunkiai turėtumėt rast).
Į parduotuves atkeliauja maždaug per 10 dienų. O namų adresu, berods, greičiau, bet bijau sumeluot - seniai tą dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 11 06, 22:53)
Arba pasirenkat parduotuvę, į kurią pristatys - tai nieko nekainuoja, pristato nemokamai. Arba siunčiatės savo namų adresu už tam tirką siuntimo mokestį (neprisimenu, kiek, bet tikrai nesunkiai turėtumėt rast).
Į parduotuves atkeliauja maždaug per 10 dienų. O namų adresu, berods, greičiau, bet bijau sumeluot - seniai tą dariau smile.gif

Aciu Jums 4u.gif ,bandysiu uzsisakyti mirksiukas.gif .
Atsakyti
Gal kas nori keisti Osteocare kramtomąsias KALCIO tabletes į geriamąjį kalcį Osteocare?????? Būtų gerai KAune kad siųsti nereikėtų ax.gif MAno vaikams labiau ta suspencija patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2014 11 07, 08:13)
Gal kas nori keisti Osteocare kramtomąsias KALCIO  tabletes į  geriamąjį kalcį Osteocare?????? Būtų gerai KAune kad siųsti nereikėtų  ax.gif MAno vaikams labiau ta suspencija patinka smile.gif

maniskis paauglys nekramto tu tableciu, neskanu ir viskas
Atsakyti
sveikos,

Per ka iHerb pristato? Per pasta ar kurjerius? Numatyta pristatymo diena praejo, o dar siuntinio negavau ..
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 11 07, 10:16)
sveikos,

Per ka iHerb pristato? Per pasta ar kurjerius? Numatyta pristatymo diena praejo, o dar siuntinio negavau ..

Siunčia paprastu paštu. Man paštas buvo neatnešęs lapelio, tai vos neiškeliavo atgal... Tačiau taip tiksliai, kaip jie rašo siuntiniai nepristatomi. Prekės iš iherb keliauja 2-4 savaitės.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 07, 10:18)
Siunčia paprastu paštu. Man paštas buvo neatnešęs lapelio, tai vos neiškeliavo atgal... Tačiau taip tiksliai, kaip jie rašo siuntiniai nepristatomi. Prekės iš iherb keliauja 2-4 savaitės.


aa, tai ramu tada. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, niekaip nesulaukiu pasisakiusių dėl tų garažų blush2.gif
Gal kas pakomentuos, kiek jis sveria g.gif
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
rašo: Item Weight 2.3 Kg
Shipping Weight 3.1 Kg
kaži kiek svers g.gif
Atsakyti