Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

QUOTE(norala @ 2014 11 05, 12:28)
Atliko toksai rinkinys gumyčių iš amazon.co.uk

http://www.amazon.co...ailpage_o09_s00

gal kam prireiks ?

Ir dar turiu EQUAZEN žuvų taukų pora laisvų pakuočių 4u.gif
RENKU kontaktinius lesius:

http://www.szkla.com/



Primenu, kad renku www.szkla.com
Rytoj noreciau nupirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2014 11 06, 13:18)
Gal kas turit toki traukinuka? Kaip suprantu ta pacia trasa ir masinytes telpa vaziuoti? Noreciau prie garazo prijungti. smile.gif


Mes turim. Taip, gali masinytes vaziuoti. Tik traukinukas sunkiau masinyciu trasa vaziuoja, buna, kad praslysta/ prasisuka ratai. Siaip vienas is geresniu rinkinuku maniskiams mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekas man nepagelbėja, tai rinksiu aš E5P biggrin.gif užsakinėsiu savaitgalį, laukiu užsakymų ugaguga@gmail.com 4u.gif Kaunas
Atsakyti
Merginos, gal kur užmatėt šachmatų pigiau ? Kalėdų senis dovanų ieško biggrin.gif
Atsakyti
Susiduriau su didele problema, man ant akiu pradejo PayPalas nurasineti pinigus. As tu pavedimu netvirtinau, nieko nepirkau, rodo, kad pinigai nuimami ir Facebook Payments Intl ltd. unsure.gif
As aisku greitai pasikeiciau slaptazodi, bet kaip man susigrazinti nuimtus pinigus?, kam ir ka rasyti, kaip irodyti kad as nedariau situ pavedimu ir nieko bendro neturiu Facebook Payments Intl ltd
Atsakyti
Sakykit, prasau, ar boohoo.com drabuziu dydziai atitinka ismatavimus, nurodytus lenteleje?
Konkreciai sukneliu ax.gif
Ieskau nebrangios juodos sukneles, kad galeciau atsisiust tiesiai i LT. Ir reiketu, kad butu didesniu dydziu ax.gif gal kur uzmatet? blush2.gif

Tiesa, ir Gap ar atitinka dydzius? Moteriski rubai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2014 11 06, 20:14)
Susiduriau su didele problema, man ant akiu pradejo PayPalas nurasineti pinigus. As tu pavedimu netvirtinau, nieko nepirkau, rodo, kad pinigai nuimami ir Facebook Payments Intl ltd.  unsure.gif
As aisku greitai pasikeiciau slaptazodi, bet kaip man susigrazinti nuimtus pinigus?, kam ir ka rasyti, kaip irodyti kad as nedariau situ pavedimu ir nieko bendro neturiu Facebook Payments Intl ltd

Ar tikrai nurase? Ar tik email gavot? Man panasi nesamone buvo doh.gif Gavau i email isklotine tipo operaciju, mokejimu, o ilindus i paypala neko nerode, jokiu nuskaitymu, jokiu peraciju. Dabar as tiksliai neprisimenu, bet ten paprasciausias slamstas buvo su tuo email. Optine apgaule.
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2014 11 06, 20:28)
Ar tikrai nurase? Ar tik email gavot? Man panasi nesamone buvo  doh.gif Gavau i email isklotine tipo operaciju, mokejimu, o ilindus i paypala neko nerode, jokiu nuskaitymu, jokiu peraciju. Dabar as tiksliai neprisimenu, bet ten paprasciausias slamstas buvo su tuo email. Optine apgaule.


As irgi iskart taip pagalvojau, ilindau i Pay pal saskaita, ziuriu nurasyta, ilindau i banka ziuriu nurase net nuo korteles. doh.gif Mano akyse buvo padaryti tokie du nurasymai, pakeiciau greitai slp., tai veliau maciau kad buvo dar vienas noras nurasyti, bet buvo atmestas unsure.gif
Negi taip ir teks susitaikyti su nuostoliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 11 06, 11:32)
PIRMAME puslapyje radau https://www.fragrancex.com ar jie originalius siuncia kvepalus? reiketu vienos besijungiancios, kad su koduku nemokama siuntima tureciau  4u.gif suma gali buti nuo 20 lt jusu prekes 4u.gif

prisijungčiau....tikrai originalai?
Atsakyti
SOS SOS, gal kas skubiai pagelbėsit su Argos help.gif

Krepšyje trys prekės. Viena In stock, dvi Order now for delivery within 2 days. Pritaikyta akcija 3 už 2 kainą, viskas gerai.

Einu apmokėti, leidžia atsiskaityti tik už prekę In stock, prie kitų dviejų rašo, kad out of stock ir praneš, kai atsiras In stock. Ir skaičiuojama pilna kaina, nepritaikoma akcija 3 už 2 kainą.

Kaip manote, jeigu aš dabar perku, kai tos dvi prekės 2 jų dienų bėgyje atsiras, man pritaikys akciją?
Ar jei pirksiu dabar, man skaičiuos kaip du atskirus pirkimus ir akcija nebegalios...

Ačiū, kas pagelbės...
Papildyta:
Beja, man jau yra taip buvę, bet leido iškart apmokėti visą sumą. Tuomet atsiuntė vieną prekę, kai atsirado, atsiuntė ir kitas.

O dabar net neleidžia apmokėti už anas dvi. Todėl man įtartina, ar netraktuos kaip du atskirus užsakymus??
Atsakyti
Kur perkate naminiams gyvūnėliams (katėms) skirtas prekes? Indai, guoliai ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2014 11 06, 21:14)
Susiduriau su didele problema, man ant akiu pradejo PayPalas nurasineti pinigus.


Kuo skubiau reikia kreiptis į banką ir jie nagrinės pretenziją 4u.gif Mano vyrui buvo nuskaičiuosi 2000 lt su viršum, dar jis mane užsipuolė, kad tiek prapirkau lotuliukas.gif Nors aš nei jo kortelės mačiau, nei ką doh.gif Tai parašė bankui nuvažiavęs, jog pats nevykdė tokių operacijų ir bankas paskui išsiaiškino, kad kažkas iš Afrikos berods amerikietiškame kazino pralošė doh.gif blink.gif Išsiaiškina jie tikrai mirksiukas.gif

QUOTE(roka @ 2014 11 06, 22:20)
SOS SOS, gal kas skubiai pagelbėsit su Argos help.gif


Aš nerizikuočiau, nes irgi įtariu, jog nepaskaičiuos su nuolaida g.gif Geriau palaukt kol visos prekės atsiras, tada pirkt g.gif Jau geriau nenusipirkt aplamai nei nusipirkti brangiai tongue.gif
Atsakyti