Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

QUOTE(Ingada @ 2014 11 03, 10:12)
Persiųstumėte?


Mane irgi domina ar persiustumet? O gal yra Vilniuje renkanciu www.boots.com? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Per kiek laiko sulaukiate atsakymo iš tukio dėl adreso nuomos? Rašiau penktadienį į emailą, bet gavau tik laišką, kad gavo mano laišką ir į jį atsakys, bet atsakymo dar nesulaukiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2014 11 03, 13:15)
Sveikos 4u.gif

Per kiek laiko sulaukiate atsakymo iš tukio dėl adreso nuomos? Rašiau penktadienį į emailą, bet gavau tik laišką, kad gavo mano laišką ir į jį atsakys, bet atsakymo dar nesulaukiau smile.gif


Tai siandien arba ryt manau turetumete ir gauti.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 11 03, 13:44)
Gyvendama Vilniuj irgi džiaugiuosi kad galiu neturėti reikalų su tukiu  rolleyes.gif

Kad jau prasidėjo kalba apie adrso nuomą, gal galite išvardinti Tukio minusus. Bijau, kad nuo PA eidama pas Tukį nebūtų, kad nuo vilko ant meškos užsirausiu. Nes per Tukį mano paskutinė siunta būtų kainavusi 66,53 lt, kai tuo tarpu per PA dėliojau dėliojau ir vis tiek mažiau 105 litų nesigavo. Ir dar pati važiavau pasiimti iš PA, kai tuo tarpu tukis būtų nemokamai namo pristatęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 03 lapkričio 2014 - 13:26
Merginos, gal pasakytumet ar laredoute uk galima per tukio adresa apsipirkt? Pabandziau sestadieni, bet kolkas jokio veiksmo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2014 11 03, 14:50)
Merginos, gal pasakytumet ar laredoute uk galima per tukio adresa apsipirkt? Pabandziau sestadieni, bet kolkas jokio veiksmo...  unsure.gif


kiek žinau neleidžia, aš ir esu mėginusi, nepraėjo užsakymas...
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 11 03, 14:24)
kiek žinau neleidžia, aš ir esu mėginusi, nepraėjo užsakymas...



Aciu uz atsakyma.... kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
Merginos . skubiai prireikė virtuveles, jau nebespesiu atsisiusti gal kuri turit kad ir naudota ?reik berniukui , turim busima šefa

Nepykit kad parasiau cia .matau kad vis kas nors siunciasi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kur perkat autokėdutes? žiūrinėju cybex solution blush2.gif kiek žiūrėjau mytoys.de geriausiai siūlo
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2014 11 03, 14:50)
Merginos, gal pasakytumet ar laredoute uk galima per tukio adresa apsipirkt? Pabandziau sestadieni, bet kolkas jokio veiksmo...  unsure.gif

Laredoute.fr pabandykit užsakyti per tarpininkę Astulkiną. reikės sumokėti 15 proc. tarpininkavimo mokesčio ir siuntimas į LT, bet jei siųstumėt pati į LT, reikia mokėti siuntimo mokoestį bei 25 proc. pakavimo mokestį ir plius kai kurių daiktų tiesiai į Lt nesiunčia.
Atsakyti
quote=padraika22,2014 11 03, 14:31]
kur perkat autokėdutes? žiūrinėju cybex solution blush2.gif kiek žiūrėjau mytoys.de geriausiai siūlo
[/quote]


Mes pirkom cybex pallas 2-fix pries menesi. Kaune. Yra vaiku parduotuve netoli Molo...
ju puslapis viskasvaikams.lt

Atsakyti
Gal kas zinot iš kur galima užsisakyti ši stebuklą: Swiss Just 31 herbal essential oil? pigiau nei CIA http://www.ebay.com/...=item33937d59b3
Atsakyti