Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių * 233 tema

Gal kas nors norėtų pirkti/jungtis prie www.ecco-verde.com ? Pati norėčiau, kad geriau kas nors apsiimtų nupirkti, nes neturiu galimybės priimti siuntinių iš kurjerio smile.gif Trūksta 30 eurų iki nemokamo siuntimo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 11 04, 22:56)
Gal kas žinot kada bus black friday? Gal pames ir anglai kokių nuolaidžikių, ne tik USA  g.gif
Tiksliai nežinau, bet kažkodėl galvoju, kad tie patys 75 Lt. visos Europos šalims, nes UK irgi 75 Lt.
Bet čia kartais nelabai suprasi, nes mano draugė, gyvenanti Švedijoj, pirko iš feelunique UK, sakė pašte sumokėjo muitą, kad net linksma pasidarė, daugiau nebeperka. Sakau gal kažką netaip supratai, gi ta pati EU, nu bet sako - tikrai muitą...
Su USA kaip ir aišku, kad tikrai muitas nusimato  g.gif


zinau, kad buvo ir LT apmuitine kvepalus is feelunique doh.gif dabar lyg jie kvepalu ir nebesiuncia i LT
Atsakyti
gal kas planuoja pirkti is asdos?
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2014 11 04, 17:35)
Noreciau pirkti vaikiskus zuvu taukus is boots:
Taukai Perkant 6 pakuotes su papildoma nuolaida gaunasi po 64lt su siuntimu. As paimciau 2-3, gal dar kam reikia?
Arba gal galiu prisijungti prie ko nors su savo trim pakuotem (tik papildoma nuolaida nuo 50 svaru ganasi, mano 45 iseina  g.gif ) Vilnius  4u.gif


Mano dukriukui 2m ir 7men., bandom gert tuos maziukams iki 3m, bet labai "noriai" ji geria doh.gif . o tuos nuo 3m mums dar anksti? kaip tas braskiu skonis ? ji kramto vitaminus, kazin ar sitie praeitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 11 05, 08:06)
Mano dukriukui 2m ir 7men., bandom gert tuos maziukams iki 3m, bet labai "noriai" ji geria doh.gif . o tuos nuo 3m mums dar anksti? kaip tas braskiu skonis ? ji kramto vitaminus, kazin ar sitie praeitu g.gif

labai nuo vaiko priklauso, maniske geria tik situos kramtomus, bet pvz, marsieciu apelsinu skonio nei per kur, nepabandes nesuzinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 11 05, 09:06)
Mano dukriukui 2m ir 7men., bandom gert tuos maziukams iki 3m, bet labai "noriai" ji geria doh.gif . o tuos nuo 3m mums dar anksti? kaip tas braskiu skonis ? ji kramto vitaminus, kazin ar sitie praeitu g.gif



Mums pora mėnesių daugiau, bet tuos braškių skonio žuvų taukus turiu slėpt. biggrin.gif Jei palieku dežutę matomoje vietoje, tai suka ratus aplink ir vis prašo. Man pasiteisino, nes iš pradžių galvojau ar mokės kramtyt, nepasprings ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2014 11 04, 21:55)
Sveikos, kaip galvojate, ar argos dar bus nuolaida 2uz1 kaina?smile.gif


Argos akcija 3uz2 kaina iki 11d. thumbup.gif

Pirkciau zaisla uz 30£, laukiu prisijungianciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 11 04, 20:37)
Uzsakinesiu rytoj is tesco clothing

Krepselius siuskit kristina.kristrar@gmail.com

Kaunas. Arba galiu persiusti.



Siandien uzsakinesiu. Paskubekit kas prisijungti norite.
Atsakyti
[quote=overlook,2014 11 04, 23:50]
Gal kas nors norėtų pirkti/jungtis prie www.ecco-verde.com ? Pati norėčiau, kad geriau kas nors apsiimtų nupirkti, nes neturiu galimybės priimti siuntinių iš kurjerio smile.gif Trūksta 30 eurų iki nemokamo siuntimo cool.gif
[/quo

is kokio jus miesto?
Atsakyti
Per ka siunciates is argos???
Atsakyti
Sveiki, gal kas planuoja pirkti is lenku kontaknius lesius? Mielai prisijungciau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 11 05, 08:06)
Mano dukriukui 2m ir 7men., bandom gert tuos maziukams iki 3m, bet labai "noriai" ji geria doh.gif . o tuos nuo 3m mums dar anksti? kaip tas braskiu skonis ? ji kramto vitaminus, kazin ar sitie praeitu g.gif



Mano sūnus (3,3 m.) pirmą kartą geria žuvų taukus. Iki šiol tik pinigus veltui leisdavau (tik tiek, kad artimieji nuolat turėjo nuo mūsų atlikusių vos pradėtų žuvų taukų). Ir šiuos pirkdama labai abejojau, nes nepigūs, bet tfu tfu tfu, pagaliau pataikiau. thumbup.gif
O dėl skonio. Braškinis tik tas apvalkalas, o patys žuvų taukai neskaninti. Tik nuo vaiko priklauso, ar patiks.
Atsakyti