Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 15, 12:23)
Ne apie tuos baltymus kalbi, įtariu  unsure.gif  cool.gif

doh.gif lotuliukas.gif rimtai mėginu į problemą pažvelgt, o ana tik blevyzgoja biggrin.gif

Meška, o kontraceptikus dar geri? vitaminus? mano dukrai žiauriai bėrė veidą, net vasarą, tai tik dabar išsiaiškinom, kad nuo vitaminų doh.gif o kraujyje gelažio žiaurus trūkumas, ale neėda nei burokų,nei kepenėlių, nei jautienos....
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 15, 13:05)
1. Nu bet maž vistiek reiktų pasirodyt kam nors?  unsure.gif
2. Gruodžio 6, anksčiau anikaip.

1. Pasirodėm pediatrei, išrašė nuo rūgštingumo... Toliau ir nesiuntė.
Bet man rodos, prieš valandą radau priežastį- el.dienyne puikuojasi dvejetas už lietuvių k. namų darbus... O kai mergina labai jautri, tai ir įvyko reakcija. Kol nemačiau to dvejeto, tol ir sirgo. Dabar, mažu, pasveiks? cool.gif

2. Linktelk galva, jei jau Naujiems metams būsiu graži bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 15, 13:37)
Meška, o kontraceptikus dar geri? vitaminus?

Tuoj metai, kaip nebegeriu mirksiukas.gif Už spuogus esu "dėkinga" tik pati sau- tai atlygis už tą šlamštą, kurį į save kimšau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 15, 14:08)

Tuoj metai, kaip nebegeriu mirksiukas.gif  Už spuogus esu "dėkinga" tik pati sau- tai atlygis už tą šlamštą, kurį į save kimšau blush2.gif

supratau... smile.gif

pas man šiandien draugės atalakia, bus burokėlių 'saliamis", morkų ir kalafiorų traškučiai rolleyes.gif nu, kad visai kūdai nebūtų, tai dar sumeistrausiu ananasų-kiaušinių salotų su majonezu (bo anos abi, kaip aš viena) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 15, 14:42)
1. pas man šiandien draugės atalakia, bus burokėlių 'saliamis", morkų ir kalafiorų traškučiai  rolleyes.gif
2. sumeistrausiu ananasų-kiaušinių salotų su majonezu

1. Mes ryškiai ne tavo draugės huh.gif

2. Smulkiau, prašomėm bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 15, 14:47)
Smulkiau, prašomėm bigsmile.gif

Kaip tik įmanoma smulkiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 15, 14:47)
1. Mes ryškiai ne tavo draugės huh.gif

2. Smulkiau, prašomėm bigsmile.gif

1. cha....pačios žinot, kas esat cool.gif
2. kaži, kaip aš čia supratau g.gif ar man pjaustyt smulkiau, ar aprašyt smulkiau? biggrin.gif
5 kiaušiniai, maža skardinė kukurūzų, skardinė pjaustytų ananasų (ta vidutinė, išmečiau jau, nesikuisiu rolleyes.gif ),poras, majonezas..vysks bigsmile.gif ai, dar pipirų pabarsčiau...

QUOTE(BonaDona @ 2014 11 15, 14:58)
Kaip tik įmanoma smulkiau  bigsmile.gif

biggrin.gif ir tau- ar pjaustyt smulkiau ar aprašyt g.gif biggrin.gif

ai, dar galima vietoj kukurūzų (jei kas nemėgstat) dėti džiov slyvas,pjaustytas juostelėmis...niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 15, 15:11)
ar man pjaustyt smulkiau, ar aprašyt smulkiau?  biggrin.gif

Aprašei smulkiai, bet dar trūksta vienos smulkmenos: dėt į krepšelius, ant skrudinto tosto ar tiesiog kabliuoti šaukštu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 15, 15:25)
Aprašei smulkiai, bet dar trūksta vienos smulkmenos: dėt į krepšelius, ant skrudinto tosto ar tiesiog kabliuoti šaukštu? rolleyes.gif

visi variantai tinka smile.gif mes "kabliuosim'...pastovėjus, išsiskiria ananasų sultys, tai peršlapti gali, nebent iškart suvalgysit...
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 15, 15:11)

biggrin.gif ir tau- ar pjaustyt smulkiau ar aprašyt  g.gif  biggrin.gif

ai, dar galima vietoj kukurūzų (jei kas nemėgstat) dėti džiov slyvas,pjaustytas juostelėmis...niam  bigsmile.gif

Man gerai pasmulkinai biggrin.gif Greit bus balius, tai šis dalykas bus kažkas NAUJO rolleyes.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 15, 13:37)
doh.gif  lotuliukas.gif rimtai mėginu į problemą pažvelgt, o ana tik blevyzgoja  biggrin.gif

Aš blevyzgoju? Niekada gyvenime cool.gif
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 15, 14:08)
Bet man rodos, prieš valandą radau priežastį

laugh.gif
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 15, 14:08)
Linktelk galva, jei jau Naujiems metams būsiu graži bigsmile.gif
Tik tuo atveju, jei aš būsiu liekna cool.gif
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 15, 14:42)
pas man šiandien draugės atalakia, bus burokėlių 'saliamis", morkų ir kalafiorų traškučiai  rolleyes.gif

Apsiseilėjau... rolleyes.gif
Atsakyti
Tepaluota, taigi pasidaryk tu tų burokėlių, jau šito gero tikrai turit...ten gi nėr kas veikt, nu...
ar tau proporcijų reik?
500 g burokėlių
500 g morkų
1 a.š. kmynų
1 a.š. kalendrų sėklų
5-6 juod.pipirų žirneliai
druska
2 a. š. balzamiko acto
6-8 a.š. aliejaus
prieskonius sutrinti, į juos įpilti actą ir aliejų, tą marmalą užpilti ant pjaustytų burokėlių ir morkų, gerai išmaišyti, išdėlioti skardoj ir kept 20 min, tadum apverst kiekvieną gabalėlį ir dar 20 min.Psio.
Šiandien ant morkų dar pritarkavau česnako, tiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 15, 17:08)
taigi pasidaryk tu tų burokėlių, jau šito gero tikrai turit...

Skonis ne tas bus cool.gif
Atsakyti