Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

QUOTE(konfetti @ 2014 11 10, 19:41)
Jau gal antrą savaitę kaip turi  dirol.gif

Žinau, kad turėjo turėt. Bo aš juk tarpininkas buvau, tileponystka, tsknt hihihi.gif Tai jau veikt turi belen kaip ir pas belen ką būdami.
Sulapojau bliūdą barščių - sakau, maž dabar suveiks? cool.gif
Atsakyti
Sveikos pupos
QUOTE(konfetti @ 2014 11 10, 19:41)
1.Turi... Jau gal antrą savaitę kaip turi  dirol.gif Ir matyt jau lieknėėėėėja,


2.Pilnatissss......pilnu tempu groja man galvoj... Niekadanegalvojaukadgalimanetaipveikti...esupiktaslabaipiktaspaukštis... unsure.gif

1.ka ten stebuklingo turi as gal irgi noriu
2. Mane ir veikia.sian tokia bjauri,kad net paciai slykstu.

Savaitgalis energingas-sest Moters pasaulio maratonas, sekmadieni-ryte i baseina Girstucio nulekem,po atnaujinimo tik dabar.pasipliuskenom,pasikaitinom.popiet Akra nusiaubem-visai nepailsejau.tingiu,pikta,pavargus
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2014 11 10, 20:53)
Sveikos pupos

1.ka ten stebuklingo turi  as gal irgi noriu
2. Mane ir veikia.sian tokia bjauri,kad net paciai slykstu.




1. MN turi karolius. Tepaluota sako, kad stebuklingus, užburtus - lieknės nuo jų abi. Labai tikėjausi, kad tie burtai ir mane, kaip karolių gamintoją, paveiks...bet Tepaluota sako, kad ne... verysad.gif
2. Va va...aš irgi pati sau šlykšti.
Atsakyti
QUOTE(konfetti @ 2014 11 11, 09:37)
Labai tikėjausi, kad tie burtai ir mane, kaip karolių gamintoją, paveiks...bet sako, kad ne... verysad.gif

Per trumpi, kad tris iškart veiktų cool.gif
Atsakyti
Šlykštukių klubelis!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 11 11, 10:24)
Šlykštukių klubelis!!!!!!!!!!!

Amen.......Tepaluota, įdėk tą su kryželiu biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Labuks 4u.gif

Marla, pareik ir papasakok, ar ruošiesi/kaip ruošiesi pasninkaut ax.gif pasiilgau to faino jausmo rolleyes.gif kuičiuosi , ieškau receptų, raugintų kopūstų net drebu, kaip noriu biggrin.gif riešutų kaip pasiilgauuuu...oriu noriu...tik pamirštu nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas mano mielosios šlykštukės smile.gif

Dėl pasninko, kol kas dar stipriai negalvojau, bet šis nebus labai griežtas, griežtas bus velykinės 8 savaitės smile.gif
Šiaip aš tikrai eliminuosiu mėsos produktus, sūrį, sviestą ir pieną.
Pagrinde meniu daugiau bus daržovės įvairios- raugntos, troškiniai, sriubos, salotos, žuvis- konservai, rūkyta, sūdyta silkė, miltiniai (skryliai, makaronai, blynai be kiaušo), grūdinės - grikiai ir avižos turbūt. Jei labai labai norėsis, leisiu sau porąkart kefyro ir jogurto ar kokios varškės. Tačiau kadangi šis pasninkas bus trumpas gal nespėsiu taip įsigeist. Žodžiu pagal savijautą smile.gif
Atsakyti
Labas rytas cool.gif

Vargšai karoliai... Jie niekaip negali įveikti "Ciestos" akcijinių mėsų ir besitęsiančios PILNATIES blush2.gif

Šią savaitę aplink mane sprogsta, genda ir dega technika (dar tik ketvirtadienis, o du atvejus jau atlaikiau), neaišku kuo serga dukra (todėl geria raniberlą ir ibuprofeną), o aš vaidinu velniai žino ką, nes mano kiekvieną žingsnį ir kvėptelėjimą stebi budri studentės praktikantės akis. Ir dar viską užsirašinėja dry.gif

Nepaisant to, aš kasdien nueinu po 5-6 km. Ir, nepaisant to, svoris stovi vietoje, liemens apimtis nemažėja dry.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 13, 13:57)
Labas rytas cool.gif

Vargšai karoliai... Jie niekaip negali įveikti "Ciestos" akcijinių mėsų ir besitęsiančios PILNATIES blush2.gif

Šią savaitę aplink mane sprogsta, genda ir dega technika (dar tik ketvirtadienis, o du atvejus jau atlaikiau), neaišku kuo serga dukra (todėl geria raniberlą ir ibuprofeną), o aš vaidinu velniai žino ką, nes mano kiekvieną žingsnį ir kvėptelėjimą stebi budri studentės praktikantės akis. Ir dar viską užsirašinėja dry.gif

Nepaisant to, aš kasdien nueinu po 5-6 km. Ir, nepaisant to, svoris stovi vietoje, liemens apimtis nemažėja dry.gif

Gal nueini 5- 6 kg, bet dėl užsiutęsusios pilnaties ir mėsos akcijų per daug kompnesuoji sudegintas kalorijas?
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 11 13, 13:17)
1. Gal nueini 5- 6 kg,
2. bet dėl užsiutęsusios pilnaties ir mėsos akcijų per daug kompnesuoji sudegintas kalorijas?

1. Km nueinu, km cool.gif

2. Panele, jums reiktų į "Ekstrasensai tiria"- labai jau mokat į esmę pažvelgti good.gif
Atsakyti