Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Luka77 @ 2014 11 03, 01:28)
Kazkaip pradejau nebenoret svelnumo ir prisilietimu. Pastebejau, kad kartais net erzina, kai vyras padeda ant manes ranka ar dar kaip nors prisiliecia  verysad.gif  kuri nors susidure su panasiu dalyku?



Man taip ana savaite buvo zinok, kaip persigandau, nes mb man sveiaktos saltinis, prie jo prisilietus perpus geriau, o ana savaite uzdeda tai jauciu toki kaip negeruma, kaip spaudima, kad atrodo noris sokt is lovos ir lekt kazkur, nuleki kitur, noris gryzt, tokia makalyne doh.gif
Papildyta:
QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 09:39)

Wiki, o kiek laiko prieš tai buvai gėrusi AD? Dar nepasveikau, bet jau idomu, kiek laiko su jais man čia reiks draugauti rolleyes.gif



As ne Wiki bet is savo patirties pasakysiu, su ad draugauti tenka ilgai, as pora kartu apie metus draugavau, viskas sugrizo, db geriau jau 2 metus irgi va sugrizo viskas doh.gif doh.gif doh.gif aisku kiekvienas zmogus labai individualus, gydytojas geriausiai matys situacija ir zinos ka daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 14:06)
Tai visai normaliai, o nutraukus gerai jauteisi?  smile.gif man kaip tik šiltuoju periodu savijauta prastesnė būna... rolleyes.gif
Beja, gal savijauta pradėjo taisytis? Aš jau po 20mg pradėjau gert antra diena...jaučiu gal nerimą paaštėjusį, bet ta slogi nuotaika po truputį traukiasi ir savaitgalis gana aktyvus buvo smile.gif

Nutraukus jauciausi idealiai - dar geriau nei su AD, nes sie AD vistiek biski slopina... O as tai nenoriu prisisneketi, bet jau po biski jauciu palaipsni AD veikima- kol kas nuotaika siaip sau (cia ta savaitgaline temperatura isderino kazkaip), bet baigesi salutiniai ir jauciu kad ramesne darausi smile.gif
Man tai vasara jega - rytine kavute terasoje (gyvename labai grazioje vietoje prie misko), kieme daug veiklos, ta siluma ir saulute atrodo net atpalaiduoja visa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 03, 14:38)

Man tai vasara jega - rytine kavute terasoje (gyvename labai grazioje vietoje prie misko), kieme daug veiklos, ta siluma ir saulute atrodo net atpalaiduoja visa smile.gif



Kaip nuostabiai aprasei kaip gyveni vasara 4u.gif net pacia uzliejo tokia rmaybes banga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 03, 13:38)
Nutraukus jauciausi idealiai - dar geriau nei su AD, nes sie AD vistiek biski slopina... O as tai nenoriu prisisneketi, bet jau po biski jauciu palaipsni AD veikima- kol kas nuotaika siaip sau (cia ta savaitgaline temperatura isderino kazkaip), bet baigesi salutiniai ir jauciu kad ramesne darausi smile.gif
Man tai vasara jega - rytine kavute terasoje (gyvename labai grazioje vietoje prie misko), kieme daug veiklos, ta siluma ir saulute atrodo net atpalaiduoja visa smile.gif


Matyt visiem skirtingai su tuo nutraukimu, būtų šaunu, kad ir aš gerai jausčiausi juos nutraukusi rolleyes.gif
Patinka ir man vasarėlė, ta šiluma, tik vat silpnumo jausmą ji man sukelia g.gif
Tikiuosi kai priprasiu prie AD neslopins jie labai, nes žiovauju visą rytą ir vakarais anksčiau norisi miego...O apetitas, kad sukilo, nežinau ką galėčiau praryti biggrin.gif tik kramtau ir žiovauju darbe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 14:49)
Matyt visiem skirtingai su tuo nutraukimu, būtų šaunu, kad ir aš gerai jausčiausi juos nutraukusi  rolleyes.gif
Patinka ir man vasarėlė, ta šiluma, tik vat silpnumo jausmą ji man sukelia g.gif
Tikiuosi kai priprasiu prie AD neslopins jie labai, nes žiovauju visą rytą ir vakarais anksčiau norisi miego...O apetitas, kad sukilo, nežinau ką galėčiau praryti biggrin.gif tik kramtau ir žiovauju darbe biggrin.gif

O man kaip tik apetito vis dar nulis, valgau tik todel kad reikia doh.gif
Paskui bus kitaip, kai ta nerima nuslopins, tai nei nebesijaus to slopinimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 03, 14:01)
O man kaip tik apetito vis dar nulis, valgau tik todel kad reikia doh.gif
Paskui bus kitaip, kai ta nerima nuslopins, tai nei nebesijaus to slopinimo mirksiukas.gif


Man baisiausi dalykai kai nėra apetito ir nemiga kamuoja...anksčiau išvis net pykindavo mane, numečiau kokius 8kg, kurių ir taip maža pas mane verysad.gif
Tu jau darbe šiandien? Beja, kiek laiko tavo vaikiukui?
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 15:09)
Man baisiausi dalykai kai nėra apetito ir nemiga kamuoja...anksčiau išvis net pykindavo mane, numečiau kokius 8kg, kurių ir taip maža pas mane verysad.gif
Tu jau darbe šiandien? Beja, kiek laiko tavo vaikiukui?

Jo, jau darbuky, gal del to ir geresne savijauta iskart smile.gif
Visas keturmetis su puse jau biggrin.gif
Sakes.... Tai per kiek laiko cia tiek? Nes man per menesi gal koks kilas ir tenukrito...
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 11 03, 14:43)
Kaip nuostabiai aprasei kaip gyveni vasara 4u.gif  net pacia uzliejo tokia rmaybes banga blush2.gif

Va mane kai salta tas ir uzknisa, kad negali pasinaudoti nuosavo kiemo privalumais - ikalintas pastoviai namie doh.gif Jau rugpjuti jei nesusigriebiu ir prasideda nuotaikos vaziavimas zemyn doh.gif
Atsakyti
[quote=wiki123,2014 11 03, 14:20]
Jo, jau darbuky, gal del to ir geresne savijauta iskart smile.gif
Visas keturmetis su puse jau biggrin.gif
Sakes.... Tai per kiek laiko cia tiek? Nes man per menesi gal koks kilas ir tenukrito...
Papildyta:

Didžkis jau smile.gif o kaip su bloga savijauta vaikuti sekasi prižiūrėt, sunku, ar kaip tik išblaško?
Tai gal nesusilaukei tiek, man pirma kart ši zaraza prikibo, nuo birželio mėnesio, tai tada ir nukrito per koki mėnesį, o dabar neatauga, matyt išseko organizmas iš streso, bet vat tikiuosi su AD pagaliau atsigaut ir pamatyt gyvenimo šviesą vėl po 5 mėnesių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 16:29)
Didžkis jau smile.gif  o kaip su bloga savijauta vaikuti sekasi prižiūrėt, sunku, ar kaip tik išblaško?
Tai gal nesusilaukei tiek, man pirma kart ši zaraza prikibo, nuo birželio mėnesio, tai tada ir nukrito per koki mėnesį, o dabar neatauga, matyt išseko organizmas iš streso, bet vat tikiuosi su AD pagaliau atsigaut ir pamatyt gyvenimo šviesą vėl po 5 mėnesių smile.gif

Tikrai atsigausi, jau ir dabar man atrodo daug geriau jautiesi ane?
O vaikutis tai zinok tik tempia i virsu, nes nori nenori, turi ir valgyti padaryti, ir pazaisti su juo, o ir siaip dabar pats tas amzius kai griuk negyvas kai ismasto ka biggrin.gif
O ir savijauta ta turbut nera tokia bloga kad labai sunku butu kazka daryti-jau per tiek metu ismokau kiek imanoma labiau ignoruoti tuos negerumus smile.gif Jau jokie simptomai manes nebegasdino, bet va tos neaiskios temperaturos ir ismuse is veziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 03, 15:57)
Tikrai atsigausi, jau ir dabar man atrodo daug geriau jautiesi ane?
O vaikutis tai zinok tik tempia i virsu, nes nori nenori, turi ir valgyti padaryti, ir pazaisti su juo, o ir siaip dabar pats tas amzius kai griuk negyvas kai ismasto ka biggrin.gif
O ir savijauta ta turbut nera tokia bloga kad labai sunku butu kazka daryti-jau per tiek metu ismokau kiek imanoma labiau ignoruoti tuos negerumus smile.gif Jau jokie simptomai manes nebegasdino, bet va tos neaiskios temperaturos ir ismuse is veziu doh.gif


Tikrai geriau, nors visko pasitaiko, bet kai palyginu savijautą prieš kokį mėnesį, tai gerėja viskas smile.gif
Tai vat, kai pasitaisys savijauta, isikursim, ir mes planuosim džiaugsmelį, kad būtų dėl ko stengtis 4u.gif Vaikai mūsų gyvenimo džiaugsmas ir neleidžia užsisėdėt, atrodo ir į darbą sugebėjau eit su tokia savijauta, tai ir vaikutį sugebėčiau prižiūrėt 4u.gif
Dar sužinojau, kad vienai draugo giminaitei tas pats yra, tai sako, kai vaikas yra apie save nėra kada galvoti smile.gif o net nebūčiau įtarusi, tokia stipri ir savimi pasitikinti atrodė...
Žinau, kad kitiem pastoviai laikosi didesnė temperatūra...
Atsakyti
as ir isbrisiu kai turesiu vaikeli, esu beveik 99% tikra, nu bet tas kelias iki to vaikelio, kol a sjo nelaikysiu ant ranku, bojau, kad ir neisproteciau is tos nevilties doh.gif doh.gif doh.gif

dziaugiuos merginos, kad jauciates geriau ir jau lipat is sitos kankinancios duobes, jau jums sviesa matos, o kas bus su manim ziuresim 4u.gif

kazi kaip kitos laikos, visai pradingo ir bonita, ir lucero neapsireiskia, ir maja, net Luka77 jau nebeparaso, matomai visos irgi atsigavo jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 03, 16:24)
as ir isbrisiu kai turesiu vaikeli, esu beveik 99% tikra, nu bet tas kelias iki to vaikelio, kol a sjo nelaikysiu ant ranku, bojau, kad ir neisproteciau is tos nevilties doh.gif  doh.gif  doh.gif

dziaugiuos merginos, kad jauciates geriau ir jau lipat is sitos kankinancios duobes, jau jums sviesa matos, o kas bus su manim ziuresim 4u.gif

kazi kaip kitos laikos, visai pradingo ir bonita, ir lucero neapsireiskia, ir maja, net Luka77 jau nebeparaso, matomai visos irgi atsigavo jau 4u.gif


jauniute, lyg minejai kad pas daktariuka ta buwai?
na ir kaip tau jis?
ar kazka pagelbejo.. na net nezinau.. ar iswis kas nors pasikeite? 4u.gif
Atsakyti