Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Stichija @ 2014 11 02, 21:10)
Zino artimieji, vaikstau i privacia psicoterapija, vis vaistu neatitaiko ir cia net gydytoja rekomendavo kur nors isvaziuot  doh.gif  Ryt isskrendu, tai verkiu kruvinom asarom kaip bijau ir nenoriu, vyras sake, jei ryt bus tas pats, spjausim ir niekur nevaziuosim, bet zinot, tas kaltes jausmas.... o ir viltis, kad gal kelione prablaskys....
Vakar i pavakare vyras patampe po Mega, pasivaiksciojom, pavakarieniavom, su tokia gera nuotaika gryzau....gal dabar irgi panasiai bus.... tik as dar ir lektuvu bijau skristi  doh.gif
Gydytojai irgi sakiusi, kad noriu zudytis, tai toks jausmas, kad pro ausis praleido, o i savaite apie 400 lt ten palieku, nes beveik kiekviena diena einu  doh.gif

gal tikrai i nauda bus bigsmile.gif susiimk i rankas ir bus gerai,o bijoti yra zmogiška,jei nieko nebijosim viskam dzin bus,tai tikrai nebenormalios butumem.Aš pas stomotologa kai laukiu prie duru iš baimes kojos šokineja lotuliukas.gif gerai praleiskit laika 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jauniute, nezinau net ka pasakyti..o tavo cukralige stipriai pazengusi? gal bandyk keisti mityba? mano mamai cukralige, tai pakeitus mityba, visiskai susinormalizavo cukrus
Atsakyti

Papildyta:
o kiek laiko dabar jau antraji karta geriat ad, kad sakot jog jau mazinat? 4u.gif

Jums lb daug naudos duoda jusu optimizmas, jus tikrai isbrisit, pvz as esu is prigimties pesimiste, tai prie tokio ligeles, cia labai jau nekoks veiksnys doh.gif

kazi imanoma ismokti optimizmo? bigsmile.gif
Papildyta:


Pirmą kartą gėriau 9 mėn., atsinaujino po 3 mėn. Dabar vartoju jau 1 metu ir 3 mėn. Po 1 metų pradėjau mažinti dozę, dabar geriu po ketvirtuką tabletės ir jaučiu didėjantį nerimą: nenusėdėjimą vietoje, šokinėjantį kraujospūdį verysad.gif

O dėl pesimizmo- optimizmo- labai padeda optimistai draugai. Aš irgi esu labai didelė pesimistė. Bet stengiuosi pasikeisti. Turbūt labai reikia stengtis "nekovoti", neforsuoti su liga, gal tada ir pati praeis.
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 11 02, 20:53)
Papildyta:
o kam keisti, jeigu jums veikia? g.gif  as pvz cypralex keiciau nes man negeras salutinis poveikis buvo tai uztai 4u.gif


Bent jau aš, gerdama AD, niekada nesijaučiau 100 proc. tokia, kokia buvau prieš ligą. Kaip sakau, net ir gerdama AD, vis jaučiuosi, kad "vieno laiptelio" trūksta iki pilno pagerėjimo. Visada su manimi tas - o jeigu ir vėl PA pasikartos, kartais atsirasdavo pavieniai nežymūs nerimo epizodai. Todėl ir galvoju, gal ne tas vaistas. Gal be reikalo metus sugaišau. Nors man šį vaistą siūlė visi 5 gydytojai, pas kuriuos konsultavausi. Vienas dar Zoloftą.
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 11 02, 22:15)
Jauniute,nepyk ,bet kodel tau taip reikia vaiko?dar cukralige sergi doh.gif kam uzkrauti vaikui tokia našta.O dar VD.Mano mama susirgo 47metu dabar 77m komplikacijos kaip reikiant pazengusios,mes vaikai suauge,negi nepagalvoji apie tai,o jei paveldes?iš taves visa puokšte ligu.



todel kad as normalus zmogus, norintis normalios seimos, turiu begales draugiu kuriso vaiku su cukralige ir po tris turi ir viskas ok, mano pagrindine uzduotis db nuramint kaip nors nervukus 4u.gif

nejaugi as pagal tave neverta zmogisko normalau gyvenimo, kurio be seimos ir vaiku neisivaizduoju? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(livijaaa @ 2014 11 02, 22:22)
jauniute, nezinau net ka pasakyti..o tavo cukralige stipriai pazengusi? gal bandyk keisti mityba? mano mamai cukralige, tai pakeitus mityba, visiskai susinormalizavo cukrus



viskas su cukralige gerai, ji kontroliuojama, siuo atszvilgiu esu sveika kai pridikelis, tik negaliu laukti, va kad komplikacijos dar neprasidejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 11 02, 21:15)
Jauniute,nepyk ,bet kodel tau taip reikia vaiko?dar cukralige sergi doh.gif kam uzkrauti vaikui tokia našta.O dar VD.Mano mama susirgo 47metu dabar 77m komplikacijos kaip reikiant pazengusios,mes vaikai suauge,negi nepagalvoji apie tai,o jei paveldes?iš taves visa puokšte ligu.



Labai negatyviai čia nuteikėt. Manau, nei viena nerizikuotų, jei nebūtų girdėjusi padrąsinačių gydytojų žodžių. Ir AD vartojančios sveikus vaikučius pagimdo. Ir vyrai serga įvairiom ligom, bet žmonės ryžtasi ir viskas būna gerai. O kiek visiškai sveikų moterų pagimdo vaikučius su alergijom. Aišku, idealu, kad visiškai sveikas žmogus esi. Bet gyvenimas toks, kad net ir sveikas žmogus būdamas 100 % nesi tikras, kad viskas bus gerai. Su ligomis, aišku, yra didesnė rizika, bet manau, esant gydytojų priežiūrai, yra daug galimybių turėti sveiką vaikutį. Aišku, reikia konsultuotis su gydytojais ir kliautis jų nuomone, o ne forumiečių.
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 11 02, 22:23)
Papildyta:
viskas su cukralige gerai, ji kontroliuojama, siuo atszvilgiu esu sveika kai pridikelis, tik negaliu laukti, va kad komplikacijos dar neprasidejo 4u.gif



Tai jeigu cukraligė kontroliuojama, tai ir komplikacijos tada neturi prasidėti. Aš galvojau, jums per 40. Taigi jums viskas prieš akis.
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 02, 20:35)
Jetus, aš su savo diagnoze jaučiuosi tokiu dideliu ligooniu, yr abaisesnių ligų, bet tikrai nedaug  verysad.gif


O kokia tavo diagnoze? smile.gif

QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 02, 23:16)

O dėl pesimizmo- optimizmo- labai padeda optimistai draugai. Aš irgi esu labai didelė pesimistė. Bet stengiuosi pasikeisti. Turbūt labai reikia stengtis "nekovoti", neforsuoti su liga, gal tada ir pati praeis.
Papildyta:
Bent jau aš, gerdama AD, niekada nesijaučiau 100 proc. tokia, kokia buvau prieš ligą. Kaip sakau, net ir gerdama AD, vis jaučiuosi, kad "vieno laiptelio" trūksta iki pilno pagerėjimo. Visada su manimi tas - o jeigu ir vėl PA pasikartos, kartais atsirasdavo pavieniai nežymūs nerimo epizodai. Todėl ir galvoju, gal ne tas vaistas. Gal be reikalo metus sugaišau. Nors man šį vaistą siūlė visi 5 gydytojai, pas kuriuos konsultavausi. Vienas dar Zoloftą.


Is tiesu, ir as manau, kad reiketu nekovoti su liga ir su savimi, taciau kaip tai padaryti? Jeigu tu tiesiog nieko nenori ir, atrodo, visa diena lovoj praguletum. Bet jeigu pasiduosi tokiems norams, nekovosi su savimi, tai nezinau ar tau tai bus i nauda. Tokiu atveju reikia susiimti, atsikelti ir pradeti kazka veikti. Is pradziu automatiskai, o kartais kazkuo uzsiimant ir tas noras pakyla, kitokiu minciu atsiranda. Taip, kad nezinau kaip reiketu nekovoti.. rolleyes.gif

As tai gerdama ad jauciausi tikrai normaliai. Aisku budavo visokiu dienu, visokiu emociju, bet tai budavo normalu ir zmogiska. Visai kas kita negu ta klaiki busena, kuri vel uzejo doh.gif

Beje, man dar vienas simptomas pasireiske. Kazkaip pradejau nebenoret svelnumo ir prisilietimu. Pastebejau, kad kartais net erzina, kai vyras padeda ant manes ranka ar dar kaip nors prisiliecia verysad.gif kuri nors susidure su panasiu dalyku?
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 03, 00:28)
O kokia tavo diagnoze?  smile.gif

As tai gerdama ad jauciausi tikrai normaliai. Aisku budavo visokiu dienu, visokiu emociju, bet tai budavo normalu ir zmogiska.

Nerimo sutrikimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 03, 00:28)
O kokia tavo diagnoze?  smile.gif
Is tiesu, ir as manau, kad reiketu nekovoti su liga ir su savimi, taciau kaip tai padaryti? Jeigu tu tiesiog nieko nenori ir, atrodo, visa diena lovoj praguletum. Bet jeigu pasiduosi tokiems norams, nekovosi su savimi, tai nezinau ar tau tai bus i nauda. Tokiu atveju reikia susiimti, atsikelti ir pradeti kazka veikti. Is pradziu automatiskai, o kartais kazkuo uzsiimant ir tas noras pakyla, kitokiu minciu atsiranda. Taip, kad nezinau kaip reiketu nekovoti..  rolleyes.gif

As tai gerdama ad jauciausi tikrai normaliai. Aisku budavo visokiu dienu, visokiu emociju, bet tai budavo normalu ir zmogiska. Visai kas kita negu ta klaiki busena, kuri vel uzejo  doh.gif

Beje, man dar vienas simptomas pasireiske. Kazkaip pradejau nebenoret svelnumo ir prisilietimu. Pastebejau, kad kartais net erzina, kai vyras padeda ant manes ranka ar dar kaip nors prisiliecia  verysad.gif  kuri nors susidure su panasiu dalyku?
.
Dėl nekovojimo, turejau omenyje su simptomais nekovoti - svaigsta galva, trūksta oro - nu irgi tegu trūksta, nukrisiu tai nukrisiu, o žiūrėk ir nenukrenti, gal taip papildomos baimes neisivarai. Dėl prisilietimo- tai man nebuvo, bet i tokius simptomus kaip kad šis nekreipiau dėmesio, baisiausia man, kai trūksta oro, jauti apsvaigimą, nestabilumą, sukyla spaudimas, nenustygsti vietoj. Net ir vartodama Ad negalėjau to pamiršti sad.gif ir dar gerkle spazmuodavo, kąsnio nenurydavau:(
Atsakyti
Sveikos 4u.gif vėl darbo savaitė prasideda...kažko nerimukas sukilo ax.gif kai pradėjau galvot, jog vėl draugas išvažiuos, vėl rutina...ech, ta priklausomybė nuo kitų žmonių doh.gif
Jauniute, o tą įrangą jei nepavyks pastot per likusį laiką, po kažkurio laiko vėl galės pasitelkt? Gi ne paskutinis šansas? Viskas bus gerai, mergyt, viskas Dievo rankose, kaip jau bus lemta taip rolleyes.gif
O man vėl mintys negeros pradėjo lyst, žiūriu čia daug kam viskas atsinaujina...liūdna kažkaip unsure.gif
Wiki, o kiek laiko prieš tai buvai gėrusi AD? Dar nepasveikau, bet jau idomu, kiek laiko su jais man čia reiks draugauti rolleyes.gif
Atsakyti
Aš čia įsiterpsiu į pokalbį dėl lankymosi pas psichoterapeutus.

Man keista, jei paciento netiria dėl kai kurių medžiagų trūkumo ir dėl kitų ligų, o skiria AD vien remiantis nerimo simptomais.
Nerimo priežastis gali būti psichologinė ir fiziologinė.

Kiek teko domėtis nervų sistemos ligomis, depresija arba nerimas gali būti dėl:

skydliaukės sutrikimo(nebūtinai ji geria funkcionuoja, kai teste hormonų lygis ok);
cukraus "šokinėjimo" kraujyje;
energijos gamybos sutrikimų - tokia liga kaip chroniško nuovargio sindromas.

Jei prie to skiriami AD, jie dar labiau sudarko organizmo hormonų bei energijos gamybą. Vat o ką daryti, gydytojai nesistengia, o gal ir nežino/ nenori žinoti.

Man užstrigo keli labai buitiški dalykai, ką galime padaryti mes.

Depresijos/nerimo simptomų priežastis gali būti:
Vit D trūkumas (va čia ir šiaurės šalių statistika)-vartokit;
Vit B12 trūkumas - nesunku kas 2 savaitės susileist neorubino ampulę - kas galite pasidarykit Endemike kraujo testą. Kas galite, parsisiųskit nomalaus B12 - metylcobalamino, bet reikai lestis, nes trūkumas gali būti dėl neįsisavinimo.
Magnio neįsisavinimas, nesvarbu, kad kraujo tyrimai geri. Aš kas savaitę darausi Epsom druskų vonias, , pasileidžiu lašines su magnezija ir pageriu panangino papildų.
Magnis - labai svarbus mineralas esant nerimui, buvau užtiksu daug postų, žmonės net savo nerimą sieja su praleista Epsom vonia biggrin.gif .

o masažai, dušas - man labai padeda nuimti stemplės skausmą. Esu savaitę Birštone gyvenus ir masažais/min.voniomis gydžiusis - labai pagerėjo.













Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 03, 09:39)
Wiki, o kiek laiko prieš tai buvai gėrusi AD? Dar nepasveikau, bet jau idomu, kiek laiko su jais man čia reiks draugauti rolleyes.gif

As apie 6 men pirma karta, o antra apie 9 men. Dazniausiai nutraukimas priklausydavo nuo metu laiko - ant pavasario taikydavo, bet kad ne maziau 6 men butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 03, 11:58)
As apie 6 men pirma karta, o antra apie 9 men. Dazniausiai nutraukimas priklausydavo nuo metu laiko - ant pavasario taikydavo, bet kad ne maziau 6 men butu mirksiukas.gif


Tai visai normaliai, o nutraukus gerai jauteisi? smile.gif man kaip tik šiltuoju periodu savijauta prastesnė būna... rolleyes.gif
Beja, gal savijauta pradėjo taisytis? Aš jau po 20mg pradėjau gert antra diena...jaučiu gal nerimą paaštėjusį, bet ta slogi nuotaika po truputį traukiasi ir savaitgalis gana aktyvus buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 03 lapkričio 2014 - 13:09