Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 11 01, 13:16)
* Dabar tai pastoviai tokia busena, skendi savo viduje, nerime, bandai ziuret filma nesusikoncentruoji doh.gif

**Db issukis net arbatos apsidaryti man biggrin.gif
*** O as taip mielai keisciaus su tavim vietom, nes vargsti, bet jau turesi kudikeli, kaip nuostabu, o as vargstu, kudikelio nekvapo, o ta mintis, kad jo nebus db ar gali nebuti galutinai susuka i ozio raga doh.gif


Bet tu bent jau gali dabar pakankamai savimi pasirupinti gali, pasveikti ir tada sau laiminga lauktis vaikelio. O man viskas per greitai... jau greitai tas laikas, kai ne tik savim turesiu rupintis..

Tai vyras padaro arbatos, pietus? smile.gif

QUOTE(Taira1* @ 2014 11 01, 17:35)

Luka77,aš kad ir pasveikusi esu,bet dažnai vieną žurnalo puslapį tenką skaityti kelis kartus  biggrin.gif  arba žiūriu žiūriu filmą ir pajaučiu,kad aš jo negirdžiu ir nematau  biggrin.gif


Tai va, toks bjaurus tas nesusikaupimo jausmas ir issiblaskymas. Taip stipriai jis kerta per saviverte. Atrodo, jau visai kvaila esu doh.gif
Atsakyti
Luka, as visada tokia budavau svajokle, jei man neidomu tai nejuciomis mintys nukrypsta kitur...kartais nervina tai, nes pvz draugas apie statybas sneka, o as bunu kazka prazioplinus ir apie musu nama nezinau. Pykstu ant saves kartais, o kartais nuleidziu juokais...ka padarysi, kad skrajot padebesiais patinka biggrin.gif

Stichija, siulyciau ieskot rimtos pagalbos, nesakau, kad esi kazkokia kuku visai, bet tiesiog zmones kartais paluzta. Galetum paieskot kokio stacionaro, ant koju atsistojusi iseitum. Svarbiausia nebijot pripazint kad turi problema kuria reikia gydyti. Tiesiog sutriko smegenu chemija, kurios tu negali suvaldyt, o pasveikt tikrai imanoma smile.gif

Jauniute, minejai apie nerimo priezasties radima. Tikrai siulau nepagailet pinigeliu psichoterapijai, atrasi visas priezastis ir nebereiks kankintis. Tai pakaitalas vaistams, kurie neissprendzia tikrosios priezasties. Esi pakankamai jauna, lelius ateis savaime, pasirinks laika pats, geriau pagalvok apie save, nes stresas irgi trukdo pastojimui, kai viska darai tik su ta mintim...o po to nusivylimas, kad nepavyksta ir tai uzburtas ratas. Beja, jei ne paslaptis, kodel sakai jei veliau tai mama netapsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 02 lapkričio 2014 - 08:14
Geras video

Панические атаки. Документальный фильм.
https://www.youtube....hNI&app=desktop







Atsakyti
O merginos vartojusios ad nepastebejot kad juos vartojant daugiau visokios ligos kimba ir sunkiau sveikstama? g.gif Nes dabar taip perkraciau smegenine kad tada kai juos geriau tai gan daznai persalimo ligos kabindavosi...
Jetau jau siandien trecia diena, o tempa vis dar kils panasu, nes ryte jau 37,1, viena puse gerkles taip skauda, kad net i spranda tas skausmas eina, o rytoj i darba doh.gif Biuletenyje ana savaite del vaiko prasedejus dar savaites imt kazkaip jau ranka nebekyla...
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 02, 00:49)

Tai va, toks bjaurus tas nesusikaupimo jausmas ir issiblaskymas. Taip stipriai jis kerta per saviverte. Atrodo, jau visai kvaila esu  doh.gif

Tai va, tas saves nuvertinimas ir baisiausia doh.gif Nors man taip idomiai - darbe as puikiai susikaupiu ir netgi su entuziazmu dirbu, pasitikiu savo darbo kokybe, o va savaitgaliais visas grozis ir islenda, kai atsibundi ir net nezinai ko griebtis, kazkoks durnas pasimetimas uzeina doh.gif Tai man si savaite namie buvo tikrai ne i nauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 01, 12:37)
O jum aplamai noras gyvent yra?  As tai jau parasiau atsisveikinimo laiska , susisukau kilpa,  pastovejau , apsizliumbiau ir nesugebejau. Mane slegia tas per didelis ikritimas i ta busena,  biski kas ir as panikoj , baimej kad isprotejau, kad nebegaliu niekuom pasirupint,  net pavalgyt,  o apie valgio daryma net nekalbu, mane sita menesi kaip vaika anyta slaugo, dieve dieve,  nu kada bus sviesa tam tunelio gale? Nebeturiu jegu visai niekam verysad.gif

kur ziuri artimieji,negi alki visi?Visai nebejuokinga,jau reikalingas rimtas gydymas,o netrankytis po ispanija.Matosi,jog jau zmogus duoda signala,bet niekas negirdi
Atsakyti
Mergaitės, ramiai !
Jeigu ne vienas yra pasveikęs, tai kuo mes prastesnės.

Po metų gerimo AD man garantavo, kad būsiu sveika. Deja. Po 3 mėn. pertraukos teko prie AD sugrįžti. Dabar mažinu dozę, bet jaučiu, kad simptomai vėl grįžta.

O pas ką jūs lankotės Vilniuje?

Kad ir psihoterepiją apimtų, nes mūsų atveju nuo jos priklauso puse sekmės. Nors ko tik nebandžiau, CD kursai, grupinės terapijos sportas, homeopatija.. Atrodo, naudoju saviįtaigą, bet vis dar nesu tas žmogus, kuris buvo prieš ligą. Bet vilties niekada neprasiu, schmoll.gif , todėl sveikinuosi su jumis 4u.gif

Atsakyti
Kažkas rašė, kad poliklinikoj daktaras per 5 min. vaistus paskiria ir viskas. Tai žinokit kai kurie privatūs tą patį daro ir dar 100 Lt paima. Tai ir ieškau va tokio gero. Nors, aišku ir tie geri gydytojai turbūt išssisemia. Vieną antrą kartą paaiškins, kad to bijoti nereikia, kad nuo to nemirštama ir pan. Ar atvirkščiai, jus gydytojai gąsdina, kad nuo to visos ligos (kraujagyslių ir pan.) gali išsivystyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 11 01, 12:37)
Mane slegia tas per didelis ikritimas i ta busena,  biski kas ir as panikoj , baimej kad isprotejau, kad nebegaliu niekuom pasirupint,  net pavalgyt,  o apie valgio daryma net nekalbu, mane sita menesi kaip vaika anyta slaugo, dieve dieve,  nu kada bus sviesa tam tunelio gale? Nebeturiu jegu visai niekam verysad.gif



Nuo to neišprotėjama. Tikrai tikrai jums pagerės. Visokių periodų būna, po krizės, pablogėjimų, tikrai bus geriau. Dabar ruduo, gal ir tas dasideda ((girdėjau, kad šiaurės šalyse labai daug žmonių AD geria, nes tamsa, oras savo daro) ištverkit kaip nors. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 11 01, 23:22)
Na kaip minejau laukti as nebegaliu, visiskai, uztai matomai as visai ir sukezau, nes jauciuos isprausta visai i kampa:-) jei rupinsiuos db savim, motina gal isvis netapsiu...sutinku jei pasirupinimas savimi reikwtu menesi na 2 tai gal, su ad to tiketisvneverta, nzn negaliu gert db as ju,o kaip issikapanot nesumastau:-(



O kiek jums metų, jei ne paslaptis ?
Papildyta:
Ir dar mergaitės, jeigu keičiat AD, ar lenvai prie naujų priprantat. Man Cypralex išrašė, galvojau, čia geriausias, bet matau visokių kitų geriat, tai galvoju, gal keisti g.gif
Papildyta:
O jūs darbe pasisakę savo bendradarbiams, kokios prolemos pa sjus? Kaip jie reaguoja. Jetus, aš su savo diagnoze jaučiuosi tokiu dideliu ligooniu, yr abaisesnių ligų, bet tikrai nedaug verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 02, 09:07)
Beja, jei ne paslaptis, kodel sakai jei veliau tai mama netapsi?



Mano situacija, sudetinga, sergu labai ilgai cukralige, jau gimdyti man seniausiai reikejo daktarai kaip sake, ale nebuvo uz ko, db sukabinta jei galima pasakyti visa aparatura, kuri maksimaliai tinkamai leidzia pasiruost nestumui, ji skiriama tik metams, o daugiau nei puse metu jau praejo, o ir organai jau paveikti cukraliges, tai as tiesiog negali uir nenoriu nieko visiskai laukti schmoll.gif
db su tais ramiakais laikaus apynormaliai ,dar nera gerai, bet bent jau racionaliau mastau, bet kas is to nuims gi man juos tuoj ir vel viskas is naujo, visiskai puolu i panika kai apie tai pagalvoju, nu jauciuos taip suvaryta siuo laikotarpiu, kad nezinau kuo griebti, o pacios matet kaip super laikiaus gerai doh.gif 4u.gif

juolab dar nera ne menesio pilnai kaip nutraukiau ad, o juos juk geriau 2 metus, nu nesamone, kad taip greitai atkritai, kazkoks absurdas doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 02, 11:26)
O merginos vartojusios ad nepastebejot kad juos vartojant daugiau visokios ligos kimba ir sunkiau sveikstama? g.gif 



Oi man tai tikrai ne schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 02, 19:55)
Mergaitės, ramiai !
Jeigu ne vienas yra pasveikęs, tai kuo mes prastesnės.

Po metų gerimo AD man garantavo, kad būsiu sveika. Deja. Po 3 mėn. pertraukos teko prie AD sugrįžti. Dabar mažinu dozę, bet jaučiu, kad simptomai vėl grįžta.

O pas ką jūs lankotės Vilniuje?

Kad ir psihoterepiją apimtų, nes mūsų atveju nuo jos priklauso puse sekmės. Nors ko tik nebandžiau, CD kursai, grupinės terapijos sportas, homeopatija..  Atrodo, naudoju saviįtaigą, bet vis dar nesu tas žmogus, kuris buvo prieš ligą. Bet vilties niekada neprasiu,  schmoll.gif , todėl sveikinuosi su jumis  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 02, 19:55)
Deja. Po 3 mėn. pertraukos teko prie AD sugrįžti. Dabar mažinu dozę, bet jaučiu, kad simptomai vėl grįžta.





o kiek laiko dabar jau antraji karta geriat ad, kad sakot jog jau mazinat? 4u.gif

Jums lb daug naudos duoda jusu optimizmas, jus tikrai isbrisit, pvz as esu is prigimties pesimiste, tai prie tokio ligeles, cia labai jau nekoks veiksnys doh.gif

kazi imanoma ismokti optimizmo? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 02, 20:35)

O kiek jums metų, jei ne paslaptis ?




26, bet metai cia visiskai ne prie ko zinokit doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 02, 20:35)

Ir dar mergaitės, jeigu keičiat AD, ar lenvai prie naujų priprantat. Man Cypralex išrašė, galvojau, čia geriausias, bet matau visokių kitų geriat, tai galvoju, gal keisti  g.gif




o kam keisti, jeigu jums veikia? g.gif as pvz cypralex keiciau nes man negeras salutinis poveikis buvo tai uztai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2014 11 02, 18:30)
kur ziuri artimieji,negi alki visi?Visai nebejuokinga,jau reikalingas rimtas gydymas,o netrankytis po ispanija.Matosi,jog jau zmogus duoda signala,bet niekas negirdi

Zino artimieji, vaikstau i privacia psicoterapija, vis vaistu neatitaiko ir cia net gydytoja rekomendavo kur nors isvaziuot doh.gif Ryt isskrendu, tai verkiu kruvinom asarom kaip bijau ir nenoriu, vyras sake, jei ryt bus tas pats, spjausim ir niekur nevaziuosim, bet zinot, tas kaltes jausmas.... o ir viltis, kad gal kelione prablaskys....
Vakar i pavakare vyras patampe po Mega, pasivaiksciojom, pavakarieniavom, su tokia gera nuotaika gryzau....gal dabar irgi panasiai bus.... tik as dar ir lektuvu bijau skristi doh.gif
Gydytojai irgi sakiusi, kad noriu zudytis, tai toks jausmas, kad pro ausis praleido, o i savaite apie 400 lt ten palieku, nes beveik kiekviena diena einu doh.gif
Atsakyti
Jauniute,nepyk ,bet kodel tau taip reikia vaiko?dar cukralige sergi doh.gif kam uzkrauti vaikui tokia našta.O dar VD.Mano mama susirgo 47metu dabar 77m komplikacijos kaip reikiant pazengusios,mes vaikai suauge,negi nepagalvoji apie tai,o jei paveldes?iš taves visa puokšte ligu.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 02, 21:10)
Zino artimieji, vaikstau i privacia psicoterapija, vis vaistu neatitaiko ir cia net gydytoja rekomendavo kur nors isvaziuot  doh.gif  Ryt isskrendu, tai verkiu kruvinom asarom kaip bijau ir nenoriu, vyras sake, jei ryt bus tas pats, spjausim ir niekur nevaziuosim, bet zinot, tas kaltes jausmas.... o ir viltis, kad gal kelione prablaskys....
Vakar i pavakare vyras patampe po Mega, pasivaiksciojom, pavakarieniavom, su tokia gera nuotaika gryzau....gal dabar irgi panasiai bus.... tik as dar ir lektuvu bijau skristi  doh.gif
Gydytojai irgi sakiusi, kad noriu zudytis, tai toks jausmas, kad pro ausis praleido, o i savaite apie 400 lt ten palieku, nes beveik kiekviena diena einu  doh.gif

galiu paguosti, nemazai zmoniu, serganciu Vg ar depresija buna minciu apie savizudybe. pati dirbu su zmonemis, tai patikek kiek visko prisiklausau. beto neteko susidurti ne su vienu, kuris vartojo AD ir pasveiko, po kiek lailo pagereja, taciau nutraukus vel o kazkurio laiko grizta ta savijauta.. gal verciau pataupyti pinigus, nes mano nuomone nelabai tas gydytojas ju vertas. del savizudybes, tai patikek - neverta, kai praeis sis baisus laikotarpis, pazvelgsi i tai kitomis akimis ir suprasi, kokia klaida butum padariusi pakeldama pries save ranka
Atsakyti