Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Stichija @ 2014 10 31, 18:09)
geriau as vel sesiu ant padidintu doziu xanax blush2.gif


o po kiek xanax vartodavot, kad sakot ant padidintu? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 31, 18:07)
Man irgi blogai... verysad.gif  Pirmoj dienos pusej dar kazkaip visai nieko buvo, bet dabar susivariau, neviltis apeme, mintys, kad nieko nesugebu, mieguistumas, nuovargis. Tokia silpna jauciuosi, bet tuo paciu nenoriu pasiduot.. Galbut jau nebedaug liko ir man pageres. Kaip pasake kazkoks filosofas, kad dykuma yra grazi, nes kazkur joje yra sulinys. Ieskau to sulinio  unsure.gif



Vat ir man panasiai siandien 4u.gif buvau jau pas steijse rekomenduota gydytoja, gavau ramiaku nuimt stipriam nerimui ir ziuresim, ka toliau daryt 4u.gif merginos, ka daryti? si karta as tikrai nenoriu ad, plius ilgai juos geriau, nu bet taip kaip buvo sitas 5 dienas tai tiesiog kosmaras, nesusokoncentruoju, visa isplaukus, lyg ne sava, realybe sunku suvokt, nerimas tokio lygio, kad atrodo net gala pasidarytum blink.gif ir viskas pasidare, kai suzinojau, kad ta tyrima zarnu daryt reikes, galvojau padarys ir pamirsiu, tai ne issiiubavo taip viskas, kad db nebezinau kur sustot 4u.gif

bijau isprotet, bijau prarast vyra, bijau but nurasyta, nu sakes blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(yesboss @ 2014 10 31, 20:01)
Vajej, siaubas su tais šalutiniais. Idomu viena kart isgeriau puse 20 mg paroxetino, tai buvo lb blogai, issigandau ir nebegeriau, man baisiausia kai pykina ir viduriuoji...bet vat antra kart kai pradejau, nieko tik mieguistumas ir nerimas, bet ji su xanax raminu...



bet visumoj is taves suprantu, kad dziaugies pradejus vartot ad, atsigauni jau ane? 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
O tai jūs merginos prie ad negeriate kartu raminančius g.gif ? Sako kol jie suveikia reikia kartu ir raminančių pagerti,tai mažiau šalutiniai jaučiasi g.gif Aš tai kai pradedu gerti ad dar liepia man gerti lexsotanilio po visa tabletę 3 kartus dienoje ,tai nors eina išlaukti stipriai nesikankinant nuo tų sumautų nerimų ir PA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 10 31, 20:19)
Laba  smile.gif
O tai jūs merginos prie ad negeriate kartu raminančius  g.gif ? Sako kol jie suveikia reikia kartu  ir raminančių pagerti,tai mažiau šalutiniai jaučiasi  g.gif Aš tai kai pradedu gerti ad dar liepia man gerti lexsotanilio po visa tabletę 3 kartus dienoje ,tai nors eina išlaukti stipriai nesikankinant nuo tų sumautų nerimų ir PA  smile.gif

Man daktare liepe gert xanax priepuoliu metu prie ad ir dar xanax nakciai.
Jauniute , esu xanax ir po 12-18 gerus, bet dabar jau ir nuo 4 apsinesu, reiks po biski didinti, nes tas nerimas tai knisa. Gryzo vyras , pirmad turim skrist savaitei i Ispanija, tai as sedziu kitam pasauly ir vos ne su Dievais snekuos doh.gif , issikalbejau su vyru, kad as daug kur del visko jauciu kalte ir nemoku saves mylet , tai net biski lengviau supratus nerimo priezasti

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 10 31, 22:23)

Jauniute , esu xanax ir po 12-18 gerus,



Cia per viena karta tiek, vienu ypu ta prasme? ar as kazka ne taip suskaiciau 4u.gif

as db kalbuosi su mama lb daug, bet matau, kad jau pradejau vargint ja, ant vyro kart sita problemas man baisu, baisu, kad jis pavargs, man matomai nuo to nerimo viskas taip issryskeje, kad mintis jog galiu parast savo vyra, visiskai suparalizuoja, o po to seka iskart kita mintis, o kaip tu jo neprarasi, kai sitaip su tavim daros? kaip gyvent su tokiu zmogum, kaip seima, kaip vaikai, darbas keliones, nu ir tada galutinai susuka, ant tiek, kad jau su tik atsigult noris, verkt ir kazka daryt, kad taip neskaudetu ir nespaustu krutines 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 10 31, 21:13)
o po kiek xanax vartodavot, kad sakot ant padidintu? 4u.gif
Papildyta:
Vat ir man panasiai siandien 4u.gif  buvau jau pas steijse rekomenduota gydytoja, gavau ramiaku nuimt stipriam nerimui ir ziuresim, ka toliau daryt 4u.gif  merginos, ka daryti? si karta as tikrai nenoriu ad, plius ilgai juos geriau, nu bet taip kaip buvo sitas 5 dienas tai tiesiog kosmaras, nesusokoncentruoju, visa isplaukus, lyg ne sava, realybe sunku suvokt, nerimas tokio lygio, kad atrodo net gala pasidarytum blink.gif  ir viskas pasidare, kai suzinojau, kad ta tyrima zarnu daryt reikes, galvojau padarys ir pamirsiu, tai ne issiiubavo taip viskas, kad db nebezinau kur sustot 4u.gif
bijau isprotet, bijau prarast vyra, bijau but nurasyta, nu sakes blink.gif  blink.gif  blink.gif


Visu pirma tai tu dabar pagerk tu raminamuju bent kelias dienas ir ziurek kaip savijauta. Galbut pades tau jie nusiramint, atsipalaiduot labiau ir atsigausi be ad 4u.gif

O busena pas mane labai panasi. Susikoncentruot sunku taip, kad net maista vos pagaminau. O ir mintys apie vyro praradima zudo. Zinau, kad jis mane labai myli, bet ar nenusibosiu as jam su savo tokia busena...

O jums taip buna, kad ziurit kokia laida ar filma ir negalit normaliai sekti siuzeto, mintys nukrypsta kitur, i ta busena? arba paziurit filma ir nelabai prisimenat svarbiu detaliu? Toks tam tikras atminties blokas.

Ir siaip, noriai gaminat valgyt ar tai jau sioks toks issukis?

QUOTE(Taira1* @ 2014 10 31, 21:19)
Laba  smile.gif
O tai jūs merginos prie ad negeriate kartu raminančius  g.gif ? Sako kol jie suveikia reikia kartu  ir raminančių pagerti,tai mažiau šalutiniai jaučiasi  g.gif Aš tai kai pradedu gerti ad dar liepia man gerti lexsotanilio po visa tabletę 3 kartus dienoje ,tai nors eina išlaukti stipriai nesikankinant nuo tų sumautų nerimų ir PA  smile.gif


O tu ir nestumo metu raminamuju pagerdavai?

QUOTE(jauniute @ 2014 10 31, 22:45)

as db kalbuosi su mama lb daug, bet matau, kad jau pradejau vargint ja,  ant vyro kart sita problemas man baisu, baisu, kad jis pavargs, man matomai nuo to nerimo viskas taip issryskeje, kad mintis jog galiu parast savo vyra, visiskai suparalizuoja, o po to seka iskart kita mintis, o kaip tu jo neprarasi, kai sitaip su tavim daros? kaip gyvent su tokiu zmogum, kaip seima, kaip vaikai, darbas keliones, nu ir tada galutinai susuka, ant tiek, kad jau su tik atsigult noris, verkt ir kazka daryt, kad taip neskaudetu ir nespaustu krutines 4u.gif  4u.gif  4u.gif


O kaip mama i tai reaguoja? Ka pataria?

Labai gerai suprantu tave, pati taip jauciuosi ir su tokiomis mintimis gyvenu 4u: Tik man dar prisideda gimdymo ir vaikelio prieziuros nerimas. Labiausiai turbut ir bijau, kad gali but labai sunku su mazyliu verysad.gif
Atsakyti
Si karta vel tokios pat nesamones su tempa - tempa iki 38 kyla, o jokiu daugiau simptomu doh.gif Nebutu buve anksciau tokiu bajeriu, tai priskaityciau prie salutiniu doh.gif Bet visada man po vaiko ligu tokie bajeriai islenda, gal lengvesne forma jo virusiukus persergu, nes lyg vos vos gerkle skauda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiki123: 01 lapkričio 2014 - 10:06
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 01, 01:29)


* O jums taip buna, kad ziurit kokia laida ar filma ir negalit normaliai sekti siuzeto, mintys nukrypsta kitur, i ta busena? arba paziurit filma ir nelabai prisimenat svarbiu detaliu? Toks tam tikras atminties blokas.

** Ir siaip, noriai gaminat valgyt ar tai jau sioks toks issukis?

***Labai gerai suprantu tave, pati taip jauciuosi ir su tokiomis mintimis gyvenu 4u: Tik man dar prisideda gimdymo ir vaikelio prieziuros nerimas. Labiausiai turbut ir bijau, kad gali but labai sunku su mazyliu  verysad.gif



* Dabar tai pastoviai tokia busena, skendi savo viduje, nerime, bandai ziuret filma nesusikoncentruoji doh.gif

**Db issukis net arbatos apsidaryti man biggrin.gif
*** O as taip mielai keisciaus su tavim vietom, nes vargsti, bet jau turesi kudikeli, kaip nuostabu, o as vargstu, kudikelio nekvapo, o ta mintis, kad jo nebus db ar gali nebuti galutinai susuka i ozio raga doh.gif
Atsakyti
O jum aplamai noras gyvent yra? As tai jau parasiau atsisveikinimo laiska , susisukau kilpa, pastovejau , apsizliumbiau ir nesugebejau. Mane slegia tas per didelis ikritimas i ta busena, biski kas ir as panikoj , baimej kad isprotejau, kad nebegaliu niekuom pasirupint, net pavalgyt, o apie valgio daryma net nekalbu, mane sita menesi kaip vaika anyta slaugo, dieve dieve, nu kada bus sviesa tam tunelio gale? Nebeturiu jegu visai niekam verysad.gif
Atsakyti
Apziurejau gerkle, tai baltais taskiukais tonziles nusetos doh.gif
O del noro gyvent, tai jis pas mane labai didelis, niekad net tokiu minciu nekyla, tik tiek tas suskydimas nervina - saves gaila, seimos gaila doh.gif Dabar nuo tos tempos dar kai prastai jauciuosi tai isvis kazkokia zliumbike pasidariau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 11 01, 13:37)
O jum aplamai noras gyvent yra?  As tai jau parasiau atsisveikinimo laiska , susisukau kilpa,  pastovejau , apsizliumbiau ir nesugebejau. Mane slegia tas per didelis ikritimas i ta busena,  biski kas ir as panikoj , baimej kad isprotejau, kad nebegaliu niekuom pasirupint,  net pavalgyt,  o apie valgio daryma net nekalbu, mane sita menesi kaip vaika anyta slaugo, dieve dieve,  nu kada bus sviesa tam tunelio gale? Nebeturiu jegu visai niekam verysad.gif

Tikrai ta sviesa bus mirksiukas.gif As tai siulyciau jeigu jau taip visai blogai, tai ryztis ir kazkuriuos AD sukandus dantis menesiuka pavartot ir ziuret kaip bus... Juk neturit ka prarast - ar taip, ar taip blogai, o cia tai bent sansas kad pageres yra...
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 10 31, 22:45)
Cia per viena karta tiek, vienu ypu ta prasme? ar as kazka ne taip suskaiciau 4u.gif

as db kalbuosi su mama lb daug, bet matau, kad jau pradejau vargint ja,  ant vyro kart sita problemas man baisu, baisu, kad jis pavargs, man matomai nuo to nerimo viskas taip issryskeje, kad mintis jog galiu parast savo vyra, visiskai suparalizuoja, o po to seka iskart kita mintis, o kaip tu jo neprarasi, kai sitaip su tavim daros? kaip gyvent su tokiu zmogum, kaip seima, kaip vaikai, darbas keliones, nu ir tada galutinai susuka, ant tiek, kad jau su tik atsigult noris, verkt ir kazka daryt, kad taip neskaudetu ir nespaustu krutines 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bet su ad jau gyvenai pilnaverti gyvenima? Taip, kad manau pirma pasirupink dabar savimi, o tada ir vaikuciams bus laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 11 01, 00:29)
O tu ir nestumo metu raminamuju pagerdavai?

Oi nee,nėštumo metu negėriau jų smile.gif Jau kokius 6 kartus man VD pasikartojo per 15 metų ,tai juos gėriau tada kai nebuvau nėščia smile.gif

QUOTE(Stichija @ 2014 11 01, 12:37)
O jum aplamai noras gyvent yra?  As tai jau parasiau atsisveikinimo laiska , susisukau kilpa,  pastovejau , apsizliumbiau ir nesugebejau. Mane slegia tas per didelis ikritimas i ta busena,  biski kas ir as panikoj , baimej kad isprotejau, kad nebegaliu niekuom pasirupint,  net pavalgyt,  o apie valgio daryma net nekalbu, mane sita menesi kaip vaika anyta slaugo, dieve dieve,  nu kada bus sviesa tam tunelio gale? Nebeturiu jegu visai niekam verysad.gif

Man atrodo,kad tau čia ir depresija dasidėjus,ne vien VD,tau būtinai reikia rimto gydymo ,pakentėk tuos šalutinius,ar taip ar taip tau juk blogai,ar su vaistais ar be jų smile.gif be vaistų tikrai galą pasidarysi,o juk gyvenimas velniškai gražus ir verta jį nugyventi iki žilos senatvės ,su visais pakilimais ir kritimais 4u.gif
Man ,kad ir kaip baisiai būna,bet gyventi noriu smile.gif

Luka77,aš kad ir pasveikusi esu,bet dažnai vieną žurnalo puslapį tenką skaityti kelis kartus biggrin.gif arba žiūriu žiūriu filmą ir pajaučiu,kad aš jo negirdžiu ir nematau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir as prie jusu,per daug isgyvenimu pas mane tikriausiai nutiko su draugu issiskyriau paskui mociutes laidotuves, laidotuves ypac mane stipriai paveike per nervus ir smegenis matyt kirto stipriai, as nebesijauciu tokia kaip visada nebezinau net kas man pasidare nebesijauciu savimi visokios mintys lenda kas as tokia esu kas per asmenybe i t.t nerimas baime yra atrodo nuo tokiu minciu isprotesiu kartais, dar kartais atrodo kad sirdis stipriai dauzos kad tuoj islips, siuo metu geriu jonazoliu arbata sako ramina padeda,mano mamai padejo nuo depresijos,o man nu gal biski ir ramina o ar pades laikas parodys jei nepades teks imtis stipresniu vaistu kuriu taip nenoreciau gert
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 11 01, 15:42)

Bet su ad jau gyvenai pilnaverti gyvenima? Taip, kad manau pirma pasirupink dabar savimi, o tada ir vaikuciams bus laikas mirksiukas.gif


Na kaip minejau laukti as nebegaliu, visiskai, uztai matomai as visai ir sukezau, nes jauciuos isprausta visai i kampa:-) jei rupinsiuos db savim, motina gal isvis netapsiu...sutinku jei pasirupinimas savimi reikwtu menesi na 2 tai gal, su ad to tiketisvneverta, nzn negaliu gert db as ju,o kaip issikapanot nesumastau:-(
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 11 01, 13:37)
O jum aplamai noras gyvent yra?  As tai jau parasiau atsisveikinimo laiska , susisukau kilpa,  pastovejau , apsizliumbiau ir nesugebejau. Mane slegia tas per didelis ikritimas i ta busena,  biski kas ir as panikoj , baimej kad isprotejau, kad nebegaliu niekuom pasirupint,  net pavalgyt,  o apie valgio daryma net nekalbu, mane sita menesi kaip vaika anyta slaugo, dieve dieve,  nu kada bus sviesa tam tunelio gale? Nebeturiu jegu visai niekam verysad.gif


Jetau, cia jum jau net ne vd ar stiprus nerimo koks sutrikimas, cia ka rasot tai man skamba kaip sunki depreeijos forma, jum reikia butinai gydytis,ieskot ypatingainkokio gero psichiatro, cia nebejuokinga:O
Atsakyti