Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(wiki123 @ 2014 10 31, 14:12)
Apie 3 metus isbuvau be AD, jau net visus raminamuosius ismetusi buvau, nebetikejau kad tie blogumai dar kada grys doh.gif
O man siandien tempa, skauda gerkle - nuo mazojo bacila turbut pasigavau... Ir dar nerimas, nu zodziu visa komplektacija doh.gif 
Beje, geriant paracetamoli kazin galima raminamuju? g.gif
Papildyta:

O jus nebandete su visais tais blogumais islaukt kokias tris savaites? Nu zodziu ziauriai skamba, bet pvz man irgi daug pasaliniu pradzioj AD sukelia, bet paskui bent normaliai pasijuntu...

Kad man dar drebulys, migrena, karcio pylimas, verkimas , vemimas , visiskas apetito nebuvimas ir finale mintys kaip pasikart verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 10 31, 14:16)
Kad man dar drebulys, migrena, karcio pylimas, verkimas , vemimas , visiskas apetito nebuvimas ir finale mintys kaip pasikart  verysad.gif

man tokie salutiniai buvo nuo paroxetino, tj gydytoja liepe nutraukti. Tikrai neverta taip alinti organizmo, pagalvokit kaip susivarysit, o jeigu netiks jie jums.
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2014 10 31, 15:36)
man tokie salutiniai buvo nuo paroxetino, tj gydytoja liepe nutraukti. Tikrai neverta taip alinti organizmo, pagalvokit kaip susivarysit, o jeigu netiks jie jums.

Man irgi nuo paroxetino ragai pirmomis savaitemis, bet kai zinau kad paskui ateina ta gera savijauta, tai verta pakenteti... Man tai ne pykinimas, bet ziauriai padidina nerima, toks kaip kaitimas net rankose kojose atsiranda, PA net buna doh.gif Žodziu, savijauta ne is geruju, bet paskui super gerai smile.gif
Atsakyti
O man nuo ad visada visi kuniski simptomai g.gif , isskyrus nora nusizudyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 10 31, 17:47)
O man nuo ad visada visi kuniski simptomai  g.gif , isskyrus nora nusizudyt blush2.gif

As tai jau pavargau irgi laukt kol jie man suveiks - dar siandien tempa dasidejo, tai isvis zliumbt tik norisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 10 30, 20:39)
O as snd pradejau Escitalopram Teva, tai puse dienos plaukiau kaip per ruka , o i vakara islindo veik visi pasaliniai doh.gif , vemiu , viduriuoju , galva sukasi, PA,  tai linksma, tai liudna doh.gif boze boze ir taip reiks kankintis neaisku kiek laiko, kol suveiks , nu nx ax.gif



O jūs nuo kokio kiekio pradėjote, kad taip jums blogai?
Atsakyti
Man irgi blogai... verysad.gif Pirmoj dienos pusej dar kazkaip visai nieko buvo, bet dabar susivariau, neviltis apeme, mintys, kad nieko nesugebu, mieguistumas, nuovargis. Tokia silpna jauciuosi, bet tuo paciu nenoriu pasiduot.. Galbut jau nebedaug liko ir man pageres. Kaip pasake kazkoks filosofas, kad dykuma yra grazi, nes kazkur joje yra sulinys. Ieskau to sulinio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaska1 @ 2014 10 31, 17:03)
O jūs nuo kokio kiekio pradėjote, kad taip jums blogai?

Nuo ketvircio tabletes, kuri 10 mg, tai isvadoj nuo 2,5 doh.gif , tai jau i vakara lyg atsigavau, nustojau vemt, bet dar viduriuoju, sirdis baladojasi, dar biski koju traukuliai uzeina ir momentais lyg dustu , nu nx blush2.gif , geriau as vel sesiu ant padidintu doziu xanax blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 31, 18:07)
Man irgi blogai... verysad.gif  Pirmoj dienos pusej dar kazkaip visai nieko buvo, bet dabar susivariau, neviltis apeme, mintys, kad nieko nesugebu, mieguistumas, nuovargis. Tokia silpna jauciuosi, bet tuo paciu nenoriu pasiduot.. Galbut jau nebedaug liko ir man pageres. Kaip pasake kazkoks filosofas, kad dykuma yra grazi, nes kazkur joje yra sulinys. Ieskau to sulinio  unsure.gif

Gal cia siandien tokia diena tiesiog doh.gif Na vienaip ar kitaip negalim pasiduoti, o tu, ypatingai mirksiukas.gif Atsimenu kai man nestumo metu buvo chana ir pergyvenau kad ta nerima jaucia ir mazylis, tai gerai mano gydytojas pasake, kad jis jaucia ir mano pastangas susidoroti su ta bukle, zodziu mokosi is manes ir stiprybes, taip kad turek tai omeny mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 10 31, 17:59)
As tai jau pavargau irgi laukt kol jie man suveiks - dar siandien tempa dasidejo, tai isvis zliumbt tik norisi doh.gif


As tai manau, kad netgi noreciau kokiu persalimu susirgt su siokia tokia temperatura. Tada bent jau butu svari priezastis, kodel noriu lovoj gulet verysad.gif Butu visai neblogai jei ta laikotarpi, kol suveiks ad reiketu guleti lovoj, gerti arbatele ir tik ilsetis (kaip pvz gripu sergant). Nes dabar tai jautiesi blogai, bet turi eit, daryt, netinget doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 31, 18:16)
As tai manau, kad netgi noreciau kokiu persalimu susirgt su siokia tokia temperatura. Tada bent jau butu svari priezastis, kodel noriu lovoj gulet  verysad.gif Butu visai neblogai jei ta laikotarpi, kol suveiks ad reiketu guleti lovoj, gerti arbatele ir tik ilsetis (kaip pvz gripu sergant). Nes dabar tai jautiesi blogai, bet turi eit, daryt, netinget  doh.gif

O mane tai butent ejimas, darymas ir isjudina, nes pvz sita savaite namie tai man tooookia sunki buvo doh.gif Darbe kazkaip isibendrauji su zmonemis, nukreipi mintis i darba ir iskart geriau...
Atsakyti
Vajej, siaubas su tais šalutiniais. Idomu viena kart isgeriau puse 20 mg paroxetino, tai buvo lb blogai, issigandau ir nebegeriau, man baisiausia kai pykina ir viduriuoji...bet vat antra kart kai pradejau, nieko tik mieguistumas ir nerimas, bet ji su xanax raminu...
Atsakyti