Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Pasveikti tikrai imanoma, tik kainuoja labai daug pastangu. O jus jau kiek metu kovojate su VD? 4u.gif
Atsakyti
Sweiki visi smile.gif
Uzeinu visas bei visus pasweikinti su sventemis smile.gif
Nors man jos tokios.. Nu nekokios..
Zodziu noriu visoms palinketi optimizmo, bei kantrybes keliauti y prieky!!! Ir zinoma banalu, bet be jos niekaip.. Tiesiog palinkesiu dideliausios sweikatos!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stejjse:): 25 gruodžio 2014 - 19:54
QUOTE(stejjse:) @ 2014 12 25, 19:53)
Sweiki visi smile.gif
Uzeinu visas bei visus pasweikinti su sventemis smile.gif
Nors man jos tokios.. Nu nekokios..
Zodziu noriu visoms palinketi optimizmo, bei kantrybes keliauti y prieky!!! Ir zinoma banalu, bet be jos niekaip.. Tiesiog palinkesiu dideliausios sweikatos!!!!!

Koks gražus palinkejimas wub.gif aš su Vd kovoju jau 4 metus verysad.gif dabar tik tas oro trukumas, spazmas likęs, nerimo nėra, bet vis tiek nesijaučiu pilnaverčiu žmogumi ir negyvenu kokybiško gyvenimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikuoliukas @ 2014 12 25, 20:45)
Koks gražus palinkejimas wub.gif aš su Vd kovoju jau 4 metus verysad.gif dabar tik tas oro trukumas, spazmas likęs, nerimo nėra, bet vis tiek nesijaučiu pilnaverčiu žmogumi  ir negyvenu kokybiško gyvenimo sad.gif

As VD turiu jau treti metai.. Nuo birzelio viskas dingo.. Tik db susirgau tai galwa kaip apdujus.. Atsigulu ir pradedu skraidziot.. Kol einu, stoviu, sedziu galwa neswaigsta.. Tik atsigulu ir prasideda viskas.. Lb negerai jauciuos, nosis varva dar.. Nu zodziu.. Liudna..
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 12 25, 20:57)
As VD turiu jau treti metai.. Nuo birzelio viskas dingo.. Tik db susirgau tai galwa kaip apdujus.. Atsigulu ir pradedu skraidziot.. Kol einu, stoviu, sedziu galwa neswaigsta.. Tik atsigulu ir prasideda viskas.. Lb negerai jauciuos, nosis varva dar.. Nu zodziu.. Liudna..

Ai, ir man dar tas galvos apdujimas nepraeina net ir einant, sėdint. O jus be vaistų gydotės?
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 12 25, 21:57)
. Tik db susirgau tai galwa kaip apdujus.. Atsigulu ir pradedu skraidziot.. Kol einu, stoviu, sedziu galwa neswaigsta.. Tik atsigulu ir prasideda viskas.. Lb negerai jauciuos, nosis varva dar.. Nu zodziu.. Liudna..



4u.gif sergam kartu console.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikuoliukas @ 2014 12 25, 22:00)
Ai, ir man dar tas galvos apdujimas nepraeina net ir einant, sėdint. O jus be vaistų gydotės?

Sawe as cia tikriausiai galeciau priskirti prie senbuviu.. Anksciau daug lb rasydawau cia.. AD heriau apie 8-9men. O db jau 9men kaip ju negeriu.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2014 12 25, 23:11)
4u.gif sergam kartu  console.gif  console.gif

Bet taip slyksciai jau senai nesijauciau del gripo.. Fui.. sad.gif tikrai kad sergam drauge 😊
Atsakyti
QUOTE(stejjse:) @ 2014 12 26, 08:31)
Sawe as cia tikriausiai galeciau priskirti prie senbuviu.. Anksciau daug lb rasydawau cia.. AD heriau apie 8-9men. O db jau 9men kaip ju negeriu.. smile.gif
Papildyta:

Bet taip slyksciai jau senai nesijauciau del gripo.. Fui.. sad.gif tikrai kad sergam drauge 😊

Buvau lauke susitvardziau su PA pusetinau susitvardziau rolleyes.gif kai lauke grazuuu wub.gif,ne nu istikruju buvo baisu pa istikus bliin doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif tik db ir teprisijungiau su praejusiom sventem ir ateinanciais Naujais 4u.gif

Labai daug vilciu dedu i naujus metus, nes sie buvo tikrai sunkus 4u.gif Svarbiausia, tik kazkaip palaikyti ta sveikatele kuo stabilesne 4u.gif Visoms to paties linkiu blush2.gif

kaip sveikateles ir nuotaikos, nerimai pries sutinkant Naujuosius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 29, 12:58)
Sveikos, merginos  4u.gif  tik db ir teprisijungiau su praejusiom sventem ir ateinanciais Naujais 4u.gif

Labai daug vilciu dedu i naujus metus, nes sie buvo tikrai sunkus 4u.gif  Svarbiausia, tik kazkaip palaikyti ta sveikatele kuo stabilesne 4u.gif  Visoms to paties linkiu blush2.gif

kaip sveikateles ir nuotaikos, nerimai pries sutinkant Naujuosius? 4u.gif

Sveikute wub.gif
Man kvepamimas pradejo strigti atrodo,kad pamirstu kviepuoti labai baisu unsure.gif
Laukiam naujuju ax.gif
Atsakyti
as ir gerai nesijauciu....su gerkle kamuojosi , sveikata nekokia ir depresija apemusi...gyvenimas nesiseka viskas blogai o dar naujaka reiks svest kazkaip
Atsakyti
jei rimtai ir as nesijauciu gerai... kazkaip...
verkiu kazkaip pastaruoju metu...
penkt labai verkiau, nes tetis kosejo, susigalwojau, kad jam gali buti plauciu uzdegimas, ir kad jam bus labai blogai.. mama apramino.. vakar ir uzvakar susigalwojau kad mamai negerai, kad irgi jai kazkas yra.. vakar sumaude sona jai.. tai wisa vakara prawerkiau.. prisikaiciau kad su inkstais jai gali buti blogai.. nu zodziu nerimas begalinis..kiekviena ryta uztinus pabundu.. o vakare pries miega vis lenda mintys, jei kas tewams atsitiktu, as negaleciau be ju.. begalo myliu.. ir db rasau ir graudinuosi...
Atsakyti