Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 12 20, 12:49)
Sveikos, merginos 4u.gif

Na kaip laikomes? kaip sveikateles? 4u.gif


Sveikos,
Judu, kaip ir gerejimo link. Bet vat pamirsti tai nerima labai sunku. Vat ir rytoj turiu nedidele isvyka su bendradarbiais, tai jau neramu, ar nepasidarys blogai, ar neuzeis nerimas ir pan. Lenda vis tos neramios mintys.

Kaip, jūs, jauniute, laikotės?
Atsakyti
Sveikos , po MRT tyrimo viskas gerai ,nieko nerado. smile.gif Dingo didelis pastovus nerimas ,tačiau vistiek dar jaučiu nedidelį ,bet tiek to ,nes tai man netrukdo smile.gif Kaip jums su akimis ? Būna ar buvo kažkokių tai negalavimų ? Taip pat ir su kalbėjimu gal kažkokių simptomų buvo ,nes man po IS simptomų pasiskaitymo ,kad gali sutrikti kalba ,tai pradėjo veltis liežuvis ,nes galvojau ,kad man tai gali būti smile.gif PAstebėjau ypač ant r raidės kliūva ir liežuvis kažkoks įtempas :/
Atsakyti
QUOTE(Tomyy @ 2014 12 21, 15:47)
Sveikos , po MRT tyrimo viskas gerai ,nieko nerado. smile.gif Dingo didelis pastovus nerimas ,tačiau vistiek dar jaučiu nedidelį ,bet tiek to ,nes tai man netrukdo smile.gif Kaip jums su akimis ? Būna ar buvo kažkokių tai negalavimų ? Taip pat ir su kalbėjimu gal kažkokių simptomų buvo ,nes man po IS simptomų pasiskaitymo ,kad gali sutrikti kalba ,tai pradėjo veltis liežuvis ,nes galvojau ,kad man tai gali būti smile.gif PAstebėjau ypač ant r raidės kliūva ir liežuvis kažkoks įtempas :/

Tommy pas tau viskas psihologiskai 4u.gif zinent tavo gyvenima is aprasimo,stresas susidejo ir tiek o mrt ir kraujukas ir gal kokia kardiograma manau dare,butu tikrai kazka parode,prius jei pas neuropotologa buvai testu dare na i nos pirstu parodyti ir pan,akys izurejo zvilksni,na jau manau butu rade IS smile.gif Man del psih bukles irgi buvo kalba sutrikus pilnai kalbejau neaiskius zodziu darynius priepuolio metu.
Mane kausto ir nerimas ir depresija if verysad.gif
Nu,bet as juk stipri laabai bigsmile.gif susitvarkysim ane? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaska1 @ 2014 12 20, 22:26)

Kaip, jūs, jauniute, laikotės?



Na siaip visa savaite buvo kazkaip sunkiai, o db jau lyg taisaus, dvi dienas tikrai labai neblogai jauciuos, aisku ir toliau nemiegu, matyt tas ir duoda negerumus, bet kaip nors 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 21, 18:11)

Nu,bet as juk stipri laabai  bigsmile.gif susitvarkysim ane?  smile.gif



zinoma, kad taip drinks_cheers.gif svarbiausia, kad ir kaip sunku, neprarasti optimizmo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki likimo draugai... Gal kas pamena mane. Zodziu griztu as i jusu glebi. verysad.gif Isiviazdavau, kad pasveikau, bet vel viskas po truputi pareina... Pries puse metu baigiau gert AD, ir ka, vel nervai ir jo pasekmes. Kol geriau vaistus, taip viskas ramu buvo, beveik nei kart net neverkiau per metus, o dabar vel viskas is naujo. Bet labai nenoriu vel gert vaistu. Ta busena kaip ir nepasikeite labai, bet budavau be emociju. Siemet pati istojau mokytis, reikalingas normalus protas, o su vaistai vistiek ne taip sad.gif Nzn, svarstau eit pas psichologa, bet net neisivaizduoju, koks man tiktu. Pvz psichiatras Jasiulaitis (daug kas lankes pas ji is sios temos) geras, nieko negaliu pasakyt, bet toks nuspejamas. As rodos zinau ka jis pasakys, gal del to, kad ir siaip suprantu kas man, bet tik kontroliuot negaliu verysad.gif Noriu zmogaus, gelincio mane psichologiskai papurtyti, bet nebutu gruubus doh.gif Gerai sugalvojau ane? ax.gif
Dar labai svarstau apie akupunktura... Niekas nebandet??
Aisku visos priemones yra gretutines, mes tik patys labiausiai galim sau padet, bet as nebegaliu...
Vel prasidejo baimes ligu sad.gif Viska skuda. PA dar ne tokie dazni ir agresyvus... Bet manau neuzilgo prasides smagumai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2014 12 21, 18:07)
Sveiki likimo draugai... Gal kas pamena mane. Zodziu griztu as i jusu glebi. verysad.gif Isiviazdavau, kad pasveikau, bet vel viskas po truputi pareina... Pries puse metu baigiau gert AD, ir ka, vel nervai ir jo pasekmes. Kol geriau vaistus, taip viskas ramu buvo, beveik nei kart net neverkiau per metus, o dabar vel viskas is naujo. Bet labai nenoriu vel gert vaistu. Ta busena kaip ir nepasikeite labai, bet budavau be emociju. Siemet pati istojau mokytis, reikalingas normalus protas, o su vaistai vistiek ne taip sad.gif Nzn, svarstau eit pas psichologa, bet net neisivaizduoju, koks man tiktu. Pvz psichiatras Jasiulaitis (daug kas lankes pas ji is sios temos) geras, nieko negaliu pasakyt, bet toks nuspejamas. As rodos zinau ka jis pasakys, gal del to, kad ir siaip suprantu kas man, bet tik kontroliuot negaliu verysad.gif Noriu zmogaus, gelincio mane psichologiskai papurtyti, bet nebutu gruubus doh.gif Gerai sugalvojau ane? ax.gif
Dar labai svarstau apie akupunktura... Niekas nebandet??
Aisku visos priemones yra gretutines, mes tik patys labiausiai galim sau padet, bet as nebegaliu...
Vel prasidejo baimes ligu sad.gif Viska skuda. PA dar ne tokie dazni ir agresyvus... Bet manau neuzilgo prasides smagumai. doh.gif

Ir per remisija atrodo,kad daugiau nebus tu ligu.. doh.gif atrodo kiek visi durni raso kaip jiem bloga depresijos ir t.t unsure.gif o pasui pats atsirandi tokioje pat bukleje.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 21, 19:35)
Ir per remisija atrodo,kad daugiau nebus tu ligu.. doh.gif atrodo kiek visi durni raso kaip jiem bloga depresijos ir t.t  unsure.gif o pasui pats atsirandi tokioje pat bukleje.. blink.gif

Butent. Kai geriau vaistus, uzsukdavau cia kartais paskaitinet, tai visus cia kankinancios bedos atrode jau nebepasikartos, atrodo as pati susitvardau, bet deja tai tik vaistai...
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2014 12 21, 19:08)
Butent. Kai geriau vaistus, uzsukdavau cia kartais paskaitinet, tai visus cia kankinancios bedos atrode jau nebepasikartos, atrodo as pati susitvardau, bet deja tai tik vaistai...

Taip taip..as turejau remisija be vaistu.. unsure.gif
Pasiulykite gera psihoterapyjos skyriu Vilniuje unsure.gif
Nes psihoterapiju dar nebandziusi,o reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 21, 18:11)
Tommy pas tau viskas psihologiskai  4u.gif zinent tavo gyvenima is aprasimo,stresas susidejo ir tiek o mrt ir kraujukas ir gal kokia kardiograma manau dare,butu tikrai kazka parode,prius jei pas neuropotologa buvai testu dare na i nos pirstu parodyti ir pan,akys izurejo zvilksni,na jau manau butu rade IS smile.gif Man del psih bukles irgi buvo kalba sutrikus pilnai kalbejau neaiskius zodziu darynius priepuolio metu.
Mane kausto ir nerimas ir depresija if  verysad.gif
Nu,bet as juk stipri laabai  bigsmile.gif susitvarkysim ane?  smile.gif



Na po biški ir aš bandau save įtikinti ,kad viskas dėl pschininių veiksnių smile.gif Darė ir kardiogramą ,buvau pas LOR ,akių gydytojus ir nieko nerado visiškai smile.gif Kraujas ,skydliaukė tvarkoj ,tai db pasiuntė dar pas kardiologą ,nes pulsas didokas labai dažnai virš 100 būna. Tiesą sakant prieš tris metus buvo panašiai ,tik ne taip stipriai ,tai praėjo viskas savaime po trejų mėnesių ,tuomet irgi taip pat buvo su tais žodžiais problemų kai tą kartą irgi paskaičiau tuos simptomus smile.gif Tad reiks tikėtis geriausio ,kad pavyks iš viso to išbristi smile.gif Tad ir visom jums linkiu ko greičiau pasveikti ir daugiau nebesugryžti į tokias būsenas smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos,
Norėčiau ir aš pasidalinti savo išgyvenimais paskaičius Jūsų istorijas ir pasakojimus. Nežinau ar ilgai ar ne, vegetatyvinės disfunkcijos paūmėjimas truko 2 metus, man tai truko amžinybę. Tik po beveik 4 metų aš vėl aš vėl jaučiuosi pilnaverčiu žmogumi!
Du metus vaikščiojau pas daktarus, dėl nepaaiškinamų simptomų - galvos svaigimai, koordinacijos sutrikimai, karščiavimas, negalėjimas stovėti eilėje parduotuvėje, bijojau eiti per tiltus, važiuoja rytiniuose autobusuose kuriuose gausu žmonių ir daugybę kitų. Pati buvau nusistačius daugybę diagnozių, kurių simptomus jausdavau kiekvieną dieną - ŽIV, vėžys, hepatitas ir kitos baisios ligos. Iki ko buvau save privedus pagalvoju.. tačiau vieną dieną dėl sukilusių simptomų buvau išvežta į ligoninę, buvo apėmęs PA toks stiprus, kad tuo metu galvojau kad mirsiu. Ir tada prasidėjo mano ilgas sveikimo etapas, kuris truko metus laiko..
Perėjau į kitą polikliniką, kurioje jaučiau - mane stengiasi gydyt! Buvo padaryti daugybė tyrimų, tarp jų ir išsetinės sklerozės, tačiau nieko. Ir pagaliau diagnozė - vegetatybinė disfunkcija. Niekaip negalėjau susitaikyti, kad mane taip paveda nervinė sistema. Gydymo pradžia buvo labai sunki, tačiau neleidau sau gerti jokių AD, geriau tik Symphatil vaistus. Sužinojus diagnozę negalavimai po truputį pradėjo trauktis, nors primindavo apie save. Daug buvo pralieta ašarų dėl to.. tačiau, tai juk man nepadeda, o priešingai - dar labiau blogina situaciją. Ir pradėjau mintis tolinti, tolinti, apie tai negalvoti, mylėti save ir...brangiosios merginos - aš jaučiuosi kaip naujas žmogus, labiau pradėjau džiaugtis smulkmenomis, pozityviai žiūrėti į gyvenimą! Ir jau daugiau nei pusę metų, esu pajutusi tik kelis kartus menką nerimą, kurį iš karto numoju nuo savęs smile.gif
Merginos, gal nuskambės kiek drastiškai, bet jus mintimis apie ligą, tik dar labiau ją įsileidžiat į Savus gyvenimus - neprisigalvokit sau ligų. Tai net galima pavadinti taip, kad pačios per mažai norit pasveikt, tiesiog NEGALVOKIT APIE LIGOS SIMPTOMUS!!!
Pabaigai norėčiau pasakyti - mylėkit save ir būtinai pasveiksit! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siuzi* @ 2014 12 23, 02:03)
Labas vakaras merginos,
Norėčiau ir aš pasidalinti savo išgyvenimais paskaičius Jūsų istorijas ir pasakojimus. Nežinau ar ilgai ar ne, vegetatyvinės disfunkcijos paūmėjimas truko 2 metus, man tai truko amžinybę. Tik po beveik 4 metų aš vėl aš vėl jaučiuosi pilnaverčiu žmogumi!
Du metus vaikščiojau pas daktarus, dėl nepaaiškinamų simptomų - galvos svaigimai, koordinacijos sutrikimai, karščiavimas, negalėjimas stovėti eilėje parduotuvėje, bijojau eiti per tiltus, važiuoja rytiniuose autobusuose kuriuose gausu žmonių ir daugybę kitų. Pati buvau nusistačius daugybę diagnozių, kurių simptomus jausdavau kiekvieną dieną - ŽIV, vėžys, hepatitas ir kitos baisios ligos. Iki ko buvau save privedus pagalvoju.. tačiau vieną dieną dėl sukilusių simptomų buvau išvežta į ligoninę, buvo apėmęs PA toks stiprus, kad tuo metu galvojau kad mirsiu. Ir tada prasidėjo mano ilgas sveikimo etapas, kuris truko metus laiko..
Perėjau į kitą polikliniką, kurioje jaučiau - mane stengiasi gydyt! Buvo padaryti daugybė tyrimų, tarp jų ir išsetinės sklerozės, tačiau nieko. Ir pagaliau diagnozė - vegetatybinė disfunkcija. Niekaip negalėjau susitaikyti, kad mane taip paveda nervinė sistema. Gydymo pradžia buvo labai sunki, tačiau neleidau sau gerti jokių AD, geriau tik Symphatil vaistus. Sužinojus diagnozę negalavimai po truputį pradėjo trauktis, nors primindavo apie save. Daug buvo pralieta ašarų dėl to.. tačiau, tai juk man nepadeda, o priešingai - dar labiau blogina situaciją. Ir pradėjau mintis tolinti, tolinti, apie tai negalvoti, mylėti save ir...brangiosios merginos - aš jaučiuosi kaip naujas žmogus, labiau pradėjau džiaugtis smulkmenomis, pozityviai žiūrėti į gyvenimą! Ir jau daugiau nei pusę metų, esu pajutusi tik kelis kartus menką nerimą, kurį iš karto numoju nuo savęs smile.gif
Merginos, gal nuskambės kiek drastiškai, bet jus mintimis apie ligą, tik dar labiau ją įsileidžiat į Savus gyvenimus - neprisigalvokit sau ligų. Tai net galima pavadinti taip, kad pačios per mažai norit pasveikt, tiesiog NEGALVOKIT APIE LIGOS SIMPTOMUS!!!
Pabaigai norėčiau pasakyti - mylėkit save ir būtinai pasveiksit!  4u.gif

Aciu wub.gif kad rasote pasveikimo istorija isitikinsi visi,kad pasveikti tikrai yra imanoma 4u.gif
Tommy,nesedek cia,o ieskok sau merginos rolleyes.gif pvz kokiai buvusia kursioke i pasimatyma pakviesk ir baiksis visos ligos smile.gif wub.gif
Atsakyti
Tai ,kad turiu draugę jau 8mėn kartu smile.gif Padeda ir palaiko labai ,žinant mano situaciją smile.gif Susitikus užsimiršta visos bėdos ir palengvėja smile.gif Tiesą sakant tas draugės susiradimas gali ir pabloginti situaciją manau ,nes mano atveju vienas dalykas susijes su ja galutinai ir išmušo mane iš vežių ir išlindo VD visu gražumu smile.gif Pradėjo rašyti vienas bsk pažystamas jai ,o ji man papasakojo. Būnant kartu gavo sms ,kad nori susitikti jis su ja ,tai nutariau jį pamokyti už tokius prikolus... Dėja parašius ,kad sutinka ji , nesulaukėm jo ,nes kažko persigalvojo smile.gif Gal ir gerai ,nes būtų kažkas lužę jam tikrai ,tačiau draugė parašė ,kad noriu susitikti su juo ir paaiškinti ,tai atstojo. Ir nuo to karto maždaug užplūdo baisios mintys ,kad gali mane išdavinėti ar kažkas lysti prie jos, Pasidariau labai pavydus dėl visko ,mintys šios plūdo mane ištisas dienas ,nerimas ir t.t. Galvojau išprotėsiu... Tad mano manymu tai ir privedė prie VD smile.gif O meilė turi pliusų ir minusų jei esi pavydus labai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomyy: 24 gruodžio 2014 - 02:06