Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Labas vakaras , tris dienas jaučiau nerimą didelį ,o šnd ištiko kažkoks priepolis sėdint. Besėdint vienu momentu aprimo nerimas ,bet po keletos minučių staigiai padidėjo ,o tuomet pasidarė silpna ,rankos ėmė baisiai tirpti ,veidas ,kojos ,stipriai kvėpavau teko net atsigulti. širdis 120/70 pulsas 104 buvo.

Kas gali atsakyti čia panikos ataka buvo ištikusi mane ar kažkas kito ,nes labai neramu ir tik dar labiau kyla blogų minčių dėl to sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomyy @ 2014 12 16, 22:34)
Labas vakaras , tris dienas jaučiau nerimą didelį ,o šnd ištiko kažkoks priepolis sėdint. Besėdint vienu momentu aprimo nerimas ,bet po keletos minučių staigiai padidėjo ,o tuomet pasidarė silpna ,rankos ėmė baisiai tirpti ,veidas ,kojos ,stipriai kvėpavau teko net atsigulti. širdis 120/70 pulsas 104 buvo.

Kas gali atsakyti čia panikos ataka buvo ištikusi mane ar kažkas kito ,nes labai neramu ir tik dar labiau kyla blogų minčių dėl to sad.gif

Ramiai, cia panikos ataka 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
vakar su dukra buvom viename prekybos centre,o ten kokiu 7metru ekskalatorius neveike,kuris turejo kilt i viršu dukra tik koja uzdejo ir spruko,o aš nedrysau,zmoniu iš paskos ejo blush2.gif perejau per ji,bet lingavo viskas, galva sukauste pats ekskalatorius lyg pradejo kilt i viršu aš kaip gandras kojas kilnojau aukštai.kiti zmones laisvai ejo praejo o aš dar kelis zingsnius sviravau doh.gif kazi kas cia per biesas mums?dukra sako,kad su psichika gal,o gal su kraujuotaka smegenu.Košmaras kazkoks,o jums nebuna taip?
Atsakyti
QUOTE(Tomyy @ 2014 12 16, 23:34)
Labas vakaras , tris dienas jaučiau nerimą didelį ,o šnd ištiko kažkoks priepolis sėdint. Besėdint vienu momentu aprimo nerimas ,bet po keletos minučių staigiai padidėjo ,o tuomet pasidarė silpna ,rankos ėmė baisiai tirpti ,veidas ,kojos ,stipriai kvėpavau teko net atsigulti. širdis 120/70 pulsas 104 buvo.

Kas gali atsakyti čia panikos ataka buvo ištikusi mane ar kažkas kito ,nes labai neramu ir tik dar labiau kyla blogų minčių dėl to sad.gif


labai panašu į panikos ataką. Kai taip nutinka, stenkitės nekvėpuoti per giliai, tada gaunate hiperventiliaciją. Žodžiu, kvėpavimą reikia kontroliuoti, jei pačiai neįšeina, prašykite artimųjų pagalbos, o jei artimųjų nėra, imat popierinį maišelį ir į jš kvepuojat. Prigulti gerai, bet galite ir atsisėsti patogiai atsilošus. Svarbiausia - suprasti, kad nuo panikos atakos dar niekas nenumirė, nenualpo, neišprotėjo, kad tai tik bjauri būsena. Baisiai bjauri verysad.gif
Širdis buvo normoje, pulsas kiek padidėjęs, bet tai tikrai normos ribose.
Reikėtų pas daktarą, gal vaistų reikėtų, jei tutite kažkokių sunkių išgyvenimų 4u.gif Gal užteks tik poilsio, niekas nežino, bet jei tai dar pasikartos - nelaukite, savigyda neužsiimkite, kuo greičiau gausite profesionalią pagalbą - tuo geriau.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 16, 10:57)
Pas mane kalio visada zemutine riba, nezinojau, kad gali del jo trukumo trukcioti g.gif

kaip kitos merginos laikosi? matyt labai pagereje, kad nebesilankot cia ir tylit ax.gif
Papildyta:
mable, o kaip jusu dukra? 4u.gif

Neteisingai supratot, kai Kalio trūksta, tada atsiranda didelės problemos dėl širdies. O kai trūkčioja raumenys, tada trūksta Magnio smile.gif
Atsakyti
Dėkui už atsakymus smile.gif Pataisysiu jus biški ,nes matau pagal atsakymą galvojat ,kad esu moteris ,tačiau yra visai kitaip ir esu vyriškos giminės biggrin.gif Buvau pas daktarus ,daug tyrimų padarė ,tačiau nieko nerado. Neurologė nustatė ,kad VD ,bet kažkaip sunkiai sekasi tuo patikėti. Išrašė neuromed lašiukų ,kurie nieko nepadeda ,o šeimos gydytoja kažkaip irgi nereaguoja į šią diagnozę... Mamos brolis sirgo IS tai baisiai pergyvenu ,kad kas nebūtų susiję su tuo ,bet neurologė pasakė ,kad neverta daryti MRT ,tai baisios mintys lenda ir labai pergyvenu ,tai nusprendžiau už savus pinigus pasidaryti šį tyrimą. Tris dienas lindo baisios mintys apie tai ,tai galvojau išprotėsiu nuo tokių minčių ,o ir PA ištiko tikriausiai dar kaip ir minėjau pirmais. Surašysiu simptomus ką jaučiu ,tai jūs kaip senbūvės gal galėsit pasakyti ar tikrai realu ,kad man VD smile.gif Lydi galvos svaigulys ,bet jis toks labai nedidelis ,judesiams problemos nekelia ,nedidelis spaudimas galvoje ,nuduriantys skausmai galvoje , užia ausyse ,kojų ir rankų tirpimas ,raumenys greitai pavargsta labai ,karščio išpilimas ,akyse keistas vaizdas kažkoks ,o žiūrint televizoriuje esantį tekstą matomas šešėlis , krutinę kartais paskauda , nedidelis kartais pykinimo jausmas, širdis smarkokai plaka ,keistas jaudulio jausmas krutinėje širdies pusėje ,kuris jau beveik pastovus, kaklo raumenis būna ,kad degina , pilvo pūtimas , gerklė visa raudona nors neskauda ir nežinau ar su tuo susiję ,nes daktarė sakė ,kad lyg išplikyta ji, ležuvis kartais susipina kalbant ,bet čia taip prasidėjo ,kai paskaičiau apie IS simptomus ir prisigalvojau blogų minčių ,nervingas labai ir t.t smile.gif simptomai vieni pasikartojantys ,kitus nuolatos galima sakyti jaučiu. Dėkui iš anksto už atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 12 16, 21:17)
Sveikos mergytės 4u.gif
Čia kažkuri rašė, kad naktį užėjo baisus jausmas, kad sunelį pasmaugs...norėčiau labai jus nuraminti ir paguosti...kiek skaičiau internete angliškai berods OCD vadinasi, kažkoks nerimas, kuris sukelia kaip aš sakau durnas mintis, kurių nenori, net pats bijai...man taip pat buvo, laikykitės, tai tik nerimas, viskas praeis 4u.gif žinau, kad jausmas labai baisus 4u.gif
O aš laikausi irgi neblogai, įsisukau į savo kasdienius darbelius rūpesčius...džiaugsmus  ax.gif toks jau tas gyvenimas smile.gif džiaugiuosi dėl Stichijos thumbup.gif kai pamenu kaip jautėtės, tai tikrai nerealu!!Atsistojom ant koju ax.gif jaučiu, kad mudvi su Jauniute čia šioj temelėj ilgiausiai užsibuvusios, aš bent jau nuo vasaros, žiūriu visos sveigsta, atsiranda vis kitos ax.gif LAIKYKITĖS MERGYTĖS wub.gif

cia as ta mamyte buvau, dekui uz paguodima, buvo ir man cia kuri ryta nusiprausiau, lijo labai lauke; ir tik islipau is vonios kaip sakoma lygioje vietoje braukst jauciu karsti galvoje, na ir to pasekoje supykino, bet greitai isgeriau stipresnio xanaxo tabletyte ir vel nieko; o del Jusu rekomenduotojo OCD bandysiu ir as paskaitineti, malonu, kad parasete drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Geriu tabletytes,tiksliau ju kokteili lotuliukas.gif
Magnio papildomai.
Gal kuri kalio preparata pasiulis? smile.gif
Dabar atsiminiau,kad man buvo pagereja kai paskyre kardiologe kalio su magniu pageri,atgeriau dvi savaites ir savijauta buvo thumbup.gif tikrai laksciau kilometrus.
Kazkaip jusu paskaicius ir pati prisiminus savo savijauta pradejaus tiesi tas sirdeles dedeles su siu medziagu trukumu.. g.gif
Tommy taip ir pagalvojau,kad vyr lyties,jaunas ir isigandes,nebijok 4u.gif
Del IS tai teko matyti siandien priepuoli ar kaip ji pavadinus (tikrai panikieriam tokiu nebuna) del tu diagznoziu tai jei turi papildomu pinigeliu gali ir privaciai apsilankyk arba nueti pakartotinai gal pakeis gydima,jei ir tas nepades prasykis siuntimo pas visus imanomus daktarus smile.gif
Gal sesija ar egzaminai ant nosies ? smile.gif
Atsakyti
Mokinausi kolegijoje ,buvo per sunku ,daug streso ir t.t ,tai po metų mečiau ,o šias metais vis nenusprendžiau kur stoti iš naujo ir liko viskas kitiems metams ,tai irgi buvo daug nemalonių pojučių ,tai gal būt tai ir iššaukė visa tai smile.gif Šnd pasidariau MRT tyrimą ,kad nebekiltu minčių dėl IS ,tai ryt arba pirmadieni bus atsakymai ,tai laukiu ir nesulaukiu nors ir su baime smile.gif Kaip ir siūlot ,teks eiti privačiai ,nes bent mūsų miesto daktarams visiškai vienodai ,kol neateini leisgyvis ,tai nieko ir nežiūri ,o šeimos gydytoja tik taip ir sako ,kad mažiau čia nesąmonių prisigalvočiau ,bet visgi iš niekur nieko taip nebūna smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Senai lankiausi , nes nestuke.gif buvau tai viską nurašydavau nėštumui, mažyliui jau beveik keturi mėnesiai ir jaučiu kaip PA vis dažniau pasireiškia . Bijau kartais vaiką paiimt ant rankų, kad neišmesčiau. Vsi dar pagalvoju gal pervargau, gal vitaminų trūksta , bet savijauta kaip prieš nėštumą. Ech . Turiu vieną el. Knygą, kurią psicho rekomendavo. Skaitysiu, žiūrėsiu gal bent kiek pagelbės, nes dabar kai maitinu gert nenoriu net valerijono blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomyy @ 2014 12 18, 13:35)
Mokinausi kolegijoje ,buvo per sunku ,daug streso ir t.t ,tai po metų mečiau ,o šias metais vis nenusprendžiau kur stoti iš naujo ir liko viskas kitiems metams ,tai irgi buvo daug nemalonių pojučių ,tai gal būt tai ir iššaukė visa tai smile.gif Šnd pasidariau MRT tyrimą ,kad nebekiltu minčių dėl IS ,tai ryt arba pirmadieni bus atsakymai ,tai laukiu ir nesulaukiu nors ir su baime smile.gif Kaip ir siūlot ,teks eiti privačiai ,nes bent mūsų miesto daktarams visiškai vienodai ,kol neateini leisgyvis ,tai nieko ir nežiūri ,o šeimos gydytoja tik taip ir sako ,kad mažiau čia nesąmonių prisigalvočiau ,bet visgi iš niekur nieko taip nebūna smile.gif

Na va bus ramiau su tuo MRT smile.gif
Geriausias vaistas sportas arba megiamas darbas cia nuo visu ligu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Na kaip laikomes? kaip sveikateles? 4u.gif
Atsakyti