Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 14, 19:38)
georgiana -  4u.gif  4u.gif Taip, jūs patyrėte pačią tikriausią panikos ataką. Reikėtų pas gerą daktarą, jei seniai buvot.

Dabar prieš šventes daug lėkimo, streso, prisimename gimines, artimuosius, gimines, kurių jau nebėra, darom visokias metų suvestines ir panašiai - tai sunkus laikas, nors blizgesio ir šurmulio daug. Kuo nuoširdžiausiai linkiu tikros vidinės ramybės ir džiaugsmo 4u.gif  4u.gif

Man pernykštis prieššventinis lėkimas buvo emociškai labai labai sunkus, PA iššovė lygioj vietoj, rodos - iš niekur. Bet iš tiesų juk tikriausiai ne g.gif

RitaRazi, manau kad taip vakar vakare isgeriau puse xanaxo tabletytes ir imigau, ryte atsikeliau kaip niekur nieko, rodos buvo tik sapnas........pas gydytoja senokai jau buvau; bandysiu pagerti xanaxa kokias penkias dienas, nelabai galiu lisvai isdarbo pabegti o is tikruju metu galas dar daug darbo ir po nauju vaziuosiu i Romuvos klinika Kaune, tik nebezinau ar pas Alseikiene kreiptis ar i isgirtaji vyra daktariuka, cia kur kaunietes mineje yra cool.gif
labai aciu kad suprantate mane ir parasato kas galite zodziu prasme duoda pozityvu drinks_cheers.gif pena mintims;
As Jums taip pat linkiu geros savijautos, artimuju siltumo ir jaukumo viesims salia esantiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 15, 16:15)
issiraset ad ar kaip? 4u.gif

Taip gavau smile.gif ziuresim ar pades.
Bet zinokit kaip mane vargina tie trukciojimai ivairiuose kuno vietuose unsure.gif
O kelione iki daktaru buvo ilga ir juokinga su pulsu 120 pasiremus i medzius,galvojau neatlaikys sirdis bigsmile.gif
Labanak wub.gif
Atsakyti
Man beje per sia krize irgi buvo pakankamai stiprus trukciojimai pasireiske 4u.gif rankoj vienoj vietoj raumenys net vizualiai kilnojos, ziurejau akis isputus blink.gif doh.gif

db lyg apmazejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 15, 23:07)
Man beje per sia krize irgi buvo pakankamai stiprus trukciojimai pasireiske 4u.gif  rankoj vienoj vietoj raumenys net vizualiai kilnojos, ziurejau akis isputus blink.gif  doh.gif

db lyg apmazejo 4u.gif

Idomu, man taip irgi pasitaiko, tikrai koju ir ranku raumenys trukcioja, neseniai istisas tris savaites desine akis trukciojo, bet greitai tai susitvarkiau su Magniu smile.gif nenurasykit visko PA. O jei jau reikia eiti i medzius besiramstant siulau tikrai pasitikrinti ar netruksta Kalio, visko buna. Nervine sistema labai isderina visa zmogaus organizma, nusilpsta imunitetas, prasideda skrandzio skausmai ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 16, 00:36)
Idomu, man taip irgi pasitaiko, tikrai koju ir ranku raumenys trukcioja, neseniai istisas tris savaites desine akis trukciojo, bet greitai tai susitvarkiau su Magniu  smile.gif nenurasykit visko PA. O jei jau reikia eiti i medzius besiramstant siulau tikrai pasitikrinti ar netruksta Kalio, visko buna. Nervine sistema labai isderina visa zmogaus organizma, nusilpsta imunitetas, prasideda skrandzio skausmai ir t.t...

Labas rytas 4u.gif
Pulsas islieka mieluosios va pasikeliau is lovos ir 110 turiu i lauka tai nezinau kaip iseiti unsure.gif vaikui tai reikia i lauka.
Del kalio,turiu tyrimus darytus pries menesi norma,paskyre man kali su magniu pagert paskui po penkiu dienu turejau krauja priduoti tai norma parode,kalio preparata jau kokiu 10 dienu nebegeriu ir bijau su tuo kaliu apsirikti nepadauginti.. magnio siuo metu turiu ir vit B .
Oj nezinau ka su tokiu puslu daryti..butu dabar holteri uzdeja tai paziuretu kokius sposus sirdute krecia doh.gif lotuliukas.gif
O trukciojimai pas man visam kune,tiek veide tiek pivoe,tiek toj pusej prie sirdies,tiek kojuose,rankuose ir net peduose kaip elektros iskrova doh.gif
Terapeute mano atostogauja beje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 16, 10:12)
Labas rytas  4u.gif
Pulsas islieka mieluosios va pasikeliau is lovos ir 110  turiu i lauka tai nezinau kaip iseiti  unsure.gif  vaikui tai reikia i lauka.
Del kalio,turiu tyrimus darytus pries menesi norma,paskyre man kali su magniu pagert paskui po penkiu dienu turejau krauja priduoti tai norma parode,kalio preparata jau kokiu 10 dienu nebegeriu ir bijau su tuo kaliu apsirikti nepadauginti.. magnio siuo metu turiu ir vit B .
Oj nezinau ka su tokiu puslu daryti..butu dabar holteri uzdeja tai paziuretu kokius sposus sirdute krecia  doh.gif  lotuliukas.gif
O trukciojimai pas man visam kune,tiek veide tiek pivoe,tiek toj pusej prie sirdies,tiek kojuose,rankuose ir net peduose kaip elektros iskrova  doh.gif
Terapeute mano atostogauja beje  unsure.gif

Laba 4u.gif
kaip skydliauke,ar tyreisi?eik pas kardialoga,seubas su tokiu pulsu kaip gyvent blink.gif
Nors daktarai VD nepripazino man ,bet simptomai visi pas mane 100proc.atitinka,šeimos gyd.patare apsilankyt pas psch.o neurologe sake,jog i kosmosa galiu skrist kaip gerai atrodau po menesio vaistu gerimo,8tabletes liepe gert nuo galvos,bet aš negeriau lotuliukas.gif raumenys ir trukcioja po visa kuna tik nekreipiu i tai demesio
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 16, 01:36)
siulau tikrai pasitikrinti ar netruksta Kalio, visko buna



Pas mane kalio visada zemutine riba, nezinojau, kad gali del jo trukumo trukcioti g.gif

kaip kitos merginos laikosi? matyt labai pagereje, kad nebesilankot cia ir tylit ax.gif
Papildyta:
mable, o kaip jusu dukra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 16, 10:57)
Pas mane kalio visada zemutine riba, nezinojau, kad gali del jo trukumo trukcioti g.gif

kaip kitos merginos laikosi? matyt labai pagereje, kad nebesilankot cia ir tylit ax.gif
Papildyta:
mable, o kaip jusu dukra? 4u.gif

lyg geriau truputi,bet tas sapnavimas išlikes ryte ir vakare Coxili,o per lietus Holiperidoli geria
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 16, 10:57)
kaip kitos merginos laikosi? matyt labai pagereje, kad nebesilankot cia ir tylit ax.gif


Nu as tai su savo nedamiegojimu vargstu doh.gif , nesuprantu is kur pas mane jegu miegant po 4 val? g.gif doh.gif Energijos marios blink.gif , akiu vyzdziai kuo toliau tuo didesni biggrin.gif , gal man 20 mg per daug, nes kai perejau nuo 15 mg, tai vat ir prasidejo nemiga. Ryt konsultacija, ziuresiu, ka daktaras sakys. Dar labai daznai noriu pasakyt viena, pasakau kita doh.gif , einu pasiimti ko nors, kol daeinu pamirstu, siaip atmintis juodai pradejo slubuoti, o turejau fonomenalia atminti , nezinau ko ji cia taip paslijo doh.gif O siaip is esmes ne nerimo, nei PA, nei agorofobijos nebera, daug juokiuosi, sypsausi, daug jau planuoju i prieki, ir apie korimasi nebera ne minciu blush2.gif . Siaip is 10 balu sau duociau stipru 8. O kaip jusu miegelis, apsitvarke? Kaip nerimai, PA? Gal jau geriau?
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif
Čia kažkuri rašė, kad naktį užėjo baisus jausmas, kad sunelį pasmaugs...norėčiau labai jus nuraminti ir paguosti...kiek skaičiau internete angliškai berods OCD vadinasi, kažkoks nerimas, kuris sukelia kaip aš sakau durnas mintis, kurių nenori, net pats bijai...man taip pat buvo, laikykitės, tai tik nerimas, viskas praeis 4u.gif žinau, kad jausmas labai baisus 4u.gif
O aš laikausi irgi neblogai, įsisukau į savo kasdienius darbelius rūpesčius...džiaugsmus ax.gif toks jau tas gyvenimas smile.gif džiaugiuosi dėl Stichijos thumbup.gif kai pamenu kaip jautėtės, tai tikrai nerealu!!Atsistojom ant koju ax.gif jaučiu, kad mudvi su Jauniute čia šioj temelėj ilgiausiai užsibuvusios, aš bent jau nuo vasaros, žiūriu visos sveigsta, atsiranda vis kitos ax.gif LAIKYKITĖS MERGYTĖS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 16 gruodžio 2014 - 20:19
Papasakosiu kaip siandien dienele mano praejo smile.gif
tai va pulsiukas 120 taip ir buvo pasivaiksciojau,permusimai prasidejo stiprus plius pulsas,dusulys sukauste visa kuna unsure.gif atsisedau isgeriau relanium po kurio laiko paskambynau draugej pakalbejom ir atrodo atlego.Veliau vel judeti pradejau ir vel pulsas blink.gif as suprantu 90 na bet 120-140 tai eit negali nes einant dar labiau kala.. doh.gif
Pas bendrosios praktikos terapeute eiti mastau..na,bet ka ji apart kraujo ir slapimo tyrimu unsure.gif .
Geriu antra diena siasporali,vit B (preparatiniai ne papildai)
Relaniuma po dvi i diena ir po ketvirti neuroleptiko.
Dar gavau AD gerti naktinio Ramerono,bet negeriau dar nenoriu visko i kruva sumalti,siandien bandysiu ketvirti.
Bandysiu mastyti,gal ryt keliausiu pas terapeute,o penktadieni susitikimas su psi del vaistu veikimo,sake ateit paziuresim kaip mane veiks si savaite bandomoji.
Man jau iki to,kad ziuriu i veidrodi matau savo ranka,o galvoju ranka mm mano ranka.
Zodziu labai bijau i psihozine bukle neikristi unsure.gif macius psihozes istiktu tai nelabai linksma.
O del kaustymo nesupratau nuo ko jis man atsirado?Einu ir kuno atpalaiduoti normaliai negaliu,zmones ziuri as tai suprantu,kad gal ir nesuper isvaizdziai atrodau,na bet jei man neaina atpalaiduoti kuno.
Atrodo susisuksiu i baronka ir krisiu ant zemes ir gulesiu unsure.gif
Gal kuri zinore gera psi skyriu ?Geriausia butu vln,kur yra psihoterapija ir kiti gydymo budai.
Nes yra skyriu kur vien tik medikamentinis gydymas.
Parasykit i az jei zinote 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylinti_mamyte: 16 gruodžio 2014 - 21:07
QUOTE(Stichija @ 2014 12 16, 15:56)
O kaip jusu miegelis, apsitvarke? Kaip nerimai, PA? Gal jau geriau?


Na sunkiai su tuo miegu, aisku siek tiek pamiegu, bet kaip ir jus budri ypatingai ir kas svarbiausia to miego visiskai netruksta, tik ta naktis baisiai nuobodi gaunas blink.gif tikrai nesuprantu kas cia pasidare, nes ad as anksciau tokia doze gerus ir viskas ciki piki buvo:) nerimas ir dar uzeina, bet jau sugebu ji ignoruoti, aisku as ad dar tik 21 diena geriu, tai dar atsistosiu ant koju 4u.gif visokiu stresu is sono kyla tai ir negali atsigaut zmogus, nors suprantu, kad gyvenimas ne atostogos, bet mano nervu sistema lb nenoriai sia zinia priima biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 16, 22:00)

Zodziu labai bijau i psihozine bukle neikristi unsure.gif macius psihozes istiktu tai nelabai linksma.




o jus buvot kada i psichoze ikritusi? unsure.gif ta prasme ir nuo nerimo gali taip atsitikti? unsure.gif as irgi tokiu dalyku labai bijau unsure.gif
Atsakyti