Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 12 13, 23:02)
bet net ir jauciantis tragiskai nestumo metu sugebejot istvert be ad? 4u.gif
oi bus bedu itariu ir man su tuo nestumu (tfu tfu tfu per kairi peti) 4u.gif

Taip be AD,bet relaniuma leisdavo per priepuolius unsure.gif buvo net du suleide,nepadejo.
Daktarai tai nelabai suprato kas dedasi,kas cia per priepuoliai tokie kai matydavo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
ateinu mergaites pas jus, esu cia lankiusis ir man yra pripazine VD, vaistukus geriu kas laikas seroxata, plius karts nuo karto xana'xa; budavo priepuoliai ivaurus-bijodavau likti, namie, bijodavau zirklutes, peili paimti ar galvodavau, kad kazkas nutiks namiskiams;
na zdz daug pojuciu keip ir Jums mergaites; o sianakt istiko dar keisciau nei visada, mano tetis mires birzelio menesi, sirgo ir dar senatvine dimesija buvo, pamenu pries mirti jis paeme mano ranka buciavo ir tare"vaikeli as tuoj isesiu atleisk man ka ne taip pasakiau" ir sianakt pabudau nakti nes norejosi i tualeta, nulipau is antro auksto zemyn ir susitvarkiusi reikalus tualete, lipau i virsu, kzkaip svystelejo tokia mintis ka tetis paskutine minute pasako, na buna man kartais tos mintys islenda; tai va tada gryzau i lova o viduryje vis tarp mudvieju su vyru isitaiso maziukas, na jam 5-ri; ir tik atsiguliau pajutau jau kyla i galva kartstis, pajauciau kad bus blogai bet nezinau buvo baisu staiga karstis sove, galvon, tarsi visos mintys pajuodo nera apie galvoti save raminti o apeme toks jausmas kad pasmaugsiu maziuka, sukilo atvirai rasau vemalai burnoje, ciut spejau i apacia nubegti, vemiau daug ir stipriai, po to dar didesnis karstis apeme buvau visa slapia ir emiau drebeti; tada nubegu virtuveje suciulpiau ruzavo xanaxo pusyte, giliau stengiausi kvepuoti, sedejau vel gryzus tuoalete kol nurimau; gryzau i lova atsiguliau, po xanaxo nurimau ir uzmigau siandien darbe bet radau minute cia uzsukti; rodos neturiu paskutiniu metu jokiu dirgikliu, dideles itampos darbe, mergaites visa diena neramu, net baisu kzkoks keistas pajutimas ivyko, labai parasau patarkite man cia...ka turiau zengti ar vel krepitis i psichiatre ar kazkaip kitip deliotis viska......labai lauksiu laiskeliu ir gal ne iz vienos mergaites....antradieni busiu laisva ir turiu zengti vel kazkokius zingsnius nes bijau kad kasnakt kazkas nebutu....
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 12 14, 13:44)
ateinu mergaites pas jus, esu cia lankiusis ir man yra pripazine VD, vaistukus geriu kas laikas seroxata, plius karts nuo karto xana'xa; budavo priepuoliai ivaurus-bijodavau likti, namie, bijodavau zirklutes, peili paimti ar galvodavau, kad kazkas nutiks namiskiams;
na zdz daug pojuciu keip ir Jums mergaites; o sianakt istiko dar keisciau nei visada, mano tetis mires birzelio menesi, sirgo ir dar senatvine dimesija buvo, pamenu pries mirti jis paeme mano ranka buciavo ir tare"vaikeli as tuoj isesiu atleisk man ka ne taip pasakiau" ir sianakt pabudau nakti nes norejosi i tualeta, nulipau is antro auksto zemyn ir susitvarkiusi reikalus tualete, lipau i virsu, kzkaip svystelejo tokia mintis ka tetis paskutine minute pasako, na buna man kartais tos mintys islenda; tai va tada gryzau i lova o viduryje vis tarp mudvieju su vyru isitaiso maziukas, na jam 5-ri; ir tik atsiguliau pajutau jau kyla i galva kartstis, pajauciau kad bus blogai bet nezinau buvo baisu staiga karstis sove, galvon, tarsi visos mintys pajuodo nera apie galvoti save raminti o apeme toks jausmas kad pasmaugsiu maziuka, sukilo atvirai rasau vemalai burnoje, ciut spejau i apacia nubegti, vemiau daug ir stipriai, po to dar didesnis karstis apeme buvau visa slapia ir emiau drebeti; tada nubegu virtuveje suciulpiau ruzavo xanaxo pusyte, giliau stengiausi kvepuoti, sedejau vel gryzus tuoalete kol nurimau; gryzau i lova atsiguliau, po xanaxo nurimau ir uzmigau siandien darbe bet radau minute cia uzsukti; rodos neturiu paskutiniu metu jokiu dirgikliu, dideles itampos darbe, mergaites visa diena neramu, net baisu kzkoks keistas pajutimas ivyko, labai parasau patarkite man cia...ka turiau zengti ar vel krepitis i psichiatre ar kazkaip kitip deliotis viska......labai lauksiu laiskeliu ir gal ne iz vienos mergaites....antradieni busiu laisva ir turiu zengti vel kazkokius zingsnius nes bijau kad kasnakt kazkas nebutu....

Laikykis 4u.gif
Buna islenda tik tam tikram laikotarpiui po stresu,menesio kito.
Del minciu tu tai pas visus pilna ivairios "sudeties" mane kartais taip su savo minciu turiniu drauges stebina ,kad oh lotuliukas.gif doh.gif jei pamascius ligos visos nuo minciu ir yra.
As pati nuo saves slepiau,galvojau viskas gerai susitvarke,bet ziuriu,kad ne.
Gal vel teks su psihiatre draugauti rolleyes.gif ,bet pas ja irgi atejus gausiu klausima kokiu nori ? smile.gif ,manau gal reik testuka koki atlikti pas psihologa,kad patikslintu diagnoze,nes nerimas lenda antra para.
Kai orai keistis pries 3 dienas pradejo tai ir atsirado man visokia keista savijauta. doh.gif
Bet ir ritmas trikti pradejo ir spaudimas nukrito mano,kad nepaeinu,galva svaigsta.Paziurejau barometran slegis tikrai nukrites,kaip mano kunas pajaucia ta slegio kritima doh.gif
Nelabai suprantu kodel man tokie kaip spazmai vel pasirode,tai kojoje tai rankoje pajuda pajuda perbega i kita koja ar ranka ir plika akym laabai gerai matoma unsure.gif (nervinis tikas gal?)
O sleikstulis kazkoks jau keleta dienu neapsakomas net nezinau kam nej maistui tiesiuog bjauriuosi,daiktais iprastais .
Tikrai eisiu man rodos draugauti su psih,apart valerjono nieko neturiu net.
Geros savijautos visiems uzeinacioms smile.gif
Dabar galvoju isigrudau i sia tema kazkaip nekulturingai.
Tai prasysiu atverkit man sios temos vartelius ir atsiprasau uz isilauzima wub.gif
group.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 12 14, 14:44)
ateinu mergaites pas jus, esu cia lankiusis ir man yra pripazine VD, vaistukus geriu kas laikas seroxata, plius karts nuo karto xana'xa; budavo priepuoliai ivaurus-bijodavau likti, namie, bijodavau zirklutes, peili paimti ar galvodavau, kad kazkas nutiks namiskiams;
na zdz daug pojuciu keip ir Jums mergaites; o sianakt istiko dar keisciau nei visada, mano tetis mires birzelio menesi, sirgo ir dar senatvine dimesija buvo, pamenu pries mirti jis paeme mano ranka buciavo ir tare"vaikeli as tuoj isesiu atleisk man ka ne taip pasakiau" ir sianakt pabudau nakti nes norejosi i tualeta, nulipau is antro auksto zemyn ir susitvarkiusi reikalus tualete, lipau i virsu, kzkaip svystelejo tokia mintis ka tetis paskutine minute pasako, na buna man kartais tos mintys islenda; tai va tada gryzau i lova o viduryje vis tarp mudvieju su vyru isitaiso maziukas, na jam 5-ri; ir tik atsiguliau pajutau jau kyla i galva kartstis, pajauciau kad bus blogai bet nezinau buvo baisu staiga karstis sove, galvon, tarsi visos mintys pajuodo nera apie galvoti save raminti o apeme toks jausmas kad pasmaugsiu maziuka, sukilo atvirai rasau vemalai burnoje, ciut spejau i apacia nubegti, vemiau daug ir stipriai, po to dar didesnis karstis apeme buvau visa slapia ir emiau drebeti; tada nubegu virtuveje suciulpiau ruzavo xanaxo pusyte, giliau stengiausi kvepuoti, sedejau vel gryzus tuoalete kol nurimau; gryzau i lova atsiguliau, po xanaxo nurimau ir uzmigau siandien darbe bet radau minute cia uzsukti; rodos neturiu paskutiniu metu jokiu dirgikliu, dideles itampos darbe, mergaites visa diena neramu, net baisu kzkoks keistas pajutimas ivyko, labai parasau patarkite man cia...ka turiau zengti ar vel krepitis i psichiatre ar kazkaip kitip deliotis viska......labai lauksiu laiskeliu ir gal ne iz vienos mergaites....antradieni busiu laisva ir turiu zengti vel kazkokius zingsnius nes bijau kad kasnakt kazkas nebutu....

spaudimas kildineja bet as niekad nebuvau tokioje bukleje kad uzspaustu galva ir pojutis nemastant tarsi uzspaude kas galva ir jasumas kad mazyli noreciau uzsmaugti ir staigiai sutase, labai prasau patarkite kas tokius pojucius jautete, tikrai ypac stiprius ir net bauginancius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 12 14, 15:02)
spaudimas kildineja bet as niekad nebuvau tokioje bukleje kad uzspaustu galva ir pojutis nemastant tarsi uzspaude kas galva ir jasumas kad mazyli noreciau uzsmaugti ir staigiai sutase, labai prasau patarkite kas tokius pojucius jautete, tikrai ypac stiprius ir net bauginancius doh.gif

Su tais simptomais geriau nesidalinti,nes pradesit skaityti pradesit justi pati juos.Nors man irgi visada smalsu,o minciu turinis pas man kriziniu laikotarpiu buvo gan ivairus,obsesijos visokiuos,skaiciavai vienas du tris saukstai,keturi negerai,vandeni tikrindavau ir t.t jei vardyti tai A4 formato prireiktu smile.gif 8 didzio biggrin.gif nenoriu pasakoti,nes paciai baisu ko sumastydaau ar ismastydavau,sasiuvini esu prirasius su pojuciais ir mintimis doh.gif
O del tu minciu gasdinanciu manau psihiatre pasiulys kokiu neuroleptiku lengvu smile.gif (pati ju noreciau gauti,kad mintis apmazintu)
Zinokit spaudimas nukrites sirdi gele-skaudejo minute ir praejo vat tai jau man nepatinka zinokit unsure.gif ir sirdis siandien paselusi kazkokia esiu vaistuku sirdziai isgerti pulsiukas tai pakiles lotuliukas.gif
Is mano puses ziurint jus labai pavargusi esate ir daug neigiamu emociju susikaupe vat ir isauke ta priepuoli gal isekino vaikai paskutiniu metu arba/ ir su vyru problemos tiksliau pykciai arba neisisnekat su juo ir isvis kada paskutini karta ilsejotes ir buvot su draugem?Nes raset,kad dabar darbe?
As is savo mastymo puses auksciau isvardyta parasiau.

Ir nebegalvokit apie ta priepuoli,nes prasukat ji galvoje siuo metu ir esat labai susijaudinus!Is teksto galiu tokia prielaida daryti.
Tikiuosi senbuves nesupyks,kad cia rasineju tiek daug,nes jauciu,kad norit kazkokiu patarimu sulaukti,bet nelabai kas sioje sklitije dabar raso,tai atrasau jums.Kad suprastumet,kad jus neviena ir daugeliui taip buna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylinti_mamyte: 14 gruodžio 2014 - 16:42
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 14, 17:40)
Su tais simptomais geriau nesidalinti,nes pradesit skaityti pradesit justi pati juos.Nors man irgi visada smalsu,o minciu turinis pas man kriziniu laikotarpiu buvo gan ivairus,obsesijos visokiuos,skaiciavai vienas du tris saukstai,keturi negerai,vandeni tikrindavau ir t.t jei vardyti tai A4 formato prireiktu smile.gif 8 didzio biggrin.gif nenoriu pasakoti,nes paciai baisu ko sumastydaau ar ismastydavau,sasiuvini esu prirasius su pojuciais ir mintimis  doh.gif
O del tu minciu gasdinanciu manau psihiatre pasiulys kokiu neuroleptiku lengvu smile.gif (pati ju noreciau gauti,kad mintis apmazintu)
Zinokit spaudimas nukrites sirdi gele-skaudejo minute ir praejo vat tai jau man nepatinka zinokit  unsure.gif ir sirdis siandien paselusi kazkokia esiu vaistuku sirdziai isgerti pulsiukas tai pakiles  lotuliukas.gif
Is mano puses ziurint jus labai pavargusi esate ir daug neigiamu emociju susikaupe vat ir isauke ta priepuoli gal isekino vaikai paskutiniu metu arba/ ir su vyru problemos tiksliau pykciai arba neisisnekat su juo ir isvis kada paskutini karta ilsejotes ir buvot su draugem?Nes raset,kad dabar darbe?
As is savo mastymo puses auksciau isvardyta parasiau.

Ir nebegalvokit apie ta priepuoli,nes prasukat ji galvoje siuo metu ir esat labai susijaudinus!Is teksto galiu tokia prielaida daryti.
Tikiuosi senbuves nesupyks,kad cia rasineju tiek daug,nes jauciu,kad norit kazkokiu patarimu sulaukti,bet nelabai kas sioje sklitije dabar raso,tai atrasau jums.Kad suprastumet,kad jus neviena ir daugeliui taip buna  smile.gif

Dekui labai uz pasisakymus, taip darbe pervgstu labiausiai, nes dirbu sanatorijoj aisku labai smagus darbas bet kartais veikia ir manaji stoga sad.gif
su vyru na taip nelabai snekames, o vaikai ugteleje, esu cia buvus senbuve bet kiek skaitau labai daug naujokiu yra, dekui Jums uz parasyma bandysiu pagerti sianakt xanaxa, o kai laisvaiu vaziuosiu i kauna lankaiusi pas alseikeine zita bet matau ji naujoje klinikoje dirba Romuvoje jau, kur minetas isgirtas daktarelis dirba, gerai kad xanaxo dar turiu truputuka...iki mylinti mamyte drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 12 14, 16:47)
Dekui labai uz pasisakymus, taip darbe pervgstu labiausiai, nes dirbu sanatorijoj aisku labai smagus darbas bet kartais veikia ir manaji stoga sad.gif
su vyru na taip nelabai snekames, o vaikai ugteleje, esu cia buvus senbuve bet kiek skaitau labai daug naujokiu yra, dekui Jums uz parasyma bandysiu pagerti sianakt xanaxa, o kai laisvaiu vaziuosiu i kauna lankaiusi pas alseikeine zita bet matau ji naujoje klinikoje dirba Romuvoje jau, kur minetas isgirtas daktarelis dirba, gerai kad xanaxo dar turiu truputuka...iki mylinti mamyte drinks_cheers.gif

Paatvyraukyte daugiau seimoje smile.gif
AS tai nieko nepazystu is sios temos smile.gif ,nebet per kitus tinklus gal esu bendravus,nes tu panikieriiu,distonikiu,depresninlku grupiu..deja daug rolleyes.gif
As tai bandysiu ryt eiti pas psi kalbetis. unsure.gif
Ikiukas,geros savijautos jum smile.gif
Atsakyti
georgiana - 4u.gif 4u.gif Taip, jūs patyrėte pačią tikriausią panikos ataką. Reikėtų pas gerą daktarą, jei seniai buvot.

Dabar prieš šventes daug lėkimo, streso, prisimename gimines, artimuosius, gimines, kurių jau nebėra, darom visokias metų suvestines ir panašiai - tai sunkus laikas, nors blizgesio ir šurmulio daug. Kuo nuoširdžiausiai linkiu tikros vidinės ramybės ir džiaugsmo 4u.gif 4u.gif

Man pernykštis prieššventinis lėkimas buvo emociškai labai labai sunkus, PA iššovė lygioj vietoj, rodos - iš niekur. Bet iš tiesų juk tikriausiai ne g.gif
Atsakyti
Forumietes,kaip manote,ar gali nuo nervu nukristi spaudimas ir atsirasti skausmai sirdies plote,neilgai trunkatis ir ritmas trikti kelis kartus i diena? 4u.gif
Esu turejus diagnoze PA,bet distonijos ne.
Tiesiog PA as skiriu,o cia jau kazkas "idomesnio" ,mazai valgius ir miegojus paskutiniu laiku ir isvargus.
Atradau dar diazepamo svirksciamo gal susileisti nakciai ir eit miegoti,nes kitu raminamuju neturiu,o diazepama nuo visu ligu leidzia biggrin.gif
Atsakyti
o as irgi su bairiais, viskas vakar buvo ciki piki, atsiguliau miegot uzsigesinau sviesa ir staiga kai sueme lygioj vietoj siaubas, bet tikraja to zodzio prasme siaubas, tai pati pakraupau ir nebeuzmigau biggrin.gif nu bet ir durna liga doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 14, 23:17)
Forumietes,kaip manote,ar gali nuo nervu nukristi spaudimas ir atsirasti skausmai sirdies plote,neilgai trunkatis ir ritmas trikti kelis kartus i diena?  4u.gif




o iki siol spaudimas normalus buvo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 15, 13:04)
o as irgi su bairiais, viskas vakar buvo ciki piki, atsiguliau miegot uzsigesinau sviesa ir staiga kai sueme lygioj vietoj siaubas, bet tikraja to zodzio prasme siaubas, tai pati pakraupau ir nebeuzmigau biggrin.gif  nu bet ir durna liga doh.gif
Papildyta:
o iki siol spaudimas normalus buvo? 4u.gif

Spaudimas po nestumo sumazejo labai,ir siaip nenestumo metu alpus esu.. biggrin.gif
Na va jau relakso doze gavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 15, 15:49)
Spaudimas po nestumo sumazejo labai,ir siaip nenestumo metu alpus esu.. biggrin.gif
Na va jau relakso doze gavau  lotuliukas.gif


issiraset ad ar kaip? 4u.gif
Atsakyti