Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Kaip jauciates merginos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 12, 15:28)
Kaip jauciates merginos? 4u.gif

Puse velnio blush2.gif Nedamiegojimas kankina doh.gif , vakar paluzau 23.30, bet jau 2.30 pabudau, tada 4 uzmigau, 5.30 vel pabudau doh.gif , aijjjj... v doh.gif kstau kaip panda pajuodusiais paakiais lotuliukas.gif , nu kadangi nereikia nei clonazepamo nei xanaxo, tai neber slopinimo, nu lauksiu kol susireguliuos nuo Seroxato. Siaip pasaliniai kaip ir praejo, tik akis paskauda g.gif ir viduriai uzkietejo blush2.gif , o nerimas ir PA nebekankina, jau drasiai ir viena iseinu, ir agorofobijos nebera, tfiutfiutfiu. Vakar 4 valandas po parduotuves maliausi ir dzin. O kaip tu? Ar pamiegi bent kiek?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 12, 17:02)
Vakar 4 valandas po parduotuves maliausi ir dzin. O kaip tu? Ar pamiegi bent kiek?


Sianakt pirma karta pamiegojau po daugiau nei 4 paru nemiegojimo doh.gif yra visokiu sunkumu is sono tai nerimas neapleidzia, bet is esmes jis nera toks kankinantis ar paralyzuojantis, tai kazkaip galima laikytis 4u.gif

o jus jau apsipratot ten? gal pradejo patikti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 12, 11:53)
Nerukau ir negeriu visiskai ..
Buvau katik papietavus .
Vat po karsto duso kai i lauka iseinu...man rodos tokie dalykai ir atsiranda. g.gif
Kai nepavalgau 4-5 val viskas prasideda silpnumai  smile.gif
Ir ejau reikalais kurie man teike malonuma oh ,suprantu jei eiciau ten kur nenoreciau .

Šį sykį manau, jūsų organizmas pajuto per didelį temperatūros skirtumą, tad kitą kart neužsiimkite tokiu extrymu ax.gif Ir jei organizmas prašosi maisto, suteikit jam palaimą rolleyes.gif Nemanau tikrai, kas tai buvo panikos priepuolis. Gal trūksta kokių vitaminų, žiema nusilpsta imunitetas, pavartokit magnio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 11, 10:41)
Nereikia bijoti konsultuotis su psichologu dėl tokių problemų, jeigu iš nesekmių padeda išlipti tik AD  4u.gif Bet žinota prastam psichologui irgi lengviausia nukreipti psichiatrui, kuris prirašys net kelių tipų AD  blink.gif  Žodžiu, kiekvienam mums reikia išmokti susigyventi su nesekmėm, mokėti nugalėti savo baimes ir bandyti taisyti spragas, kad nereiktų savo kūno nuodyti tokiais stipriais vaistais  g.gif


aš lankausi ir pas psichiatrą, ir pas psichoterapautą. Ką jūs turite omenyje sakydama kelių tipų AD? Vienu metu? Nelabai girdėjau, kad vienu metu dviejų rūšių AD gertų g.gif
Kartais psichologas, kurį jūs vadinate prastu, gal kaip tik yra geras ir suvokia, kad jis galės padėti asmeniui tik tada, kai jis bus bent jau adekvatus. Nukreipimas pas psichiatrą jokiu būdu nėra rodiklis psichologo darbui įvertinti. O juolab prastai.

QUOTE(jauniute @ 2014 12 11, 16:57)
Tai va as tikrai nemanau, kad cia yra tokiu, kurios galvoja, ai pagersiu, tingiu dirbti su savim ir bus gerai, as manau jei jau paimam tas tabletes, vadinas jau tikrai striuka

thumbup.gif drinks_cheers.gif
AD sukurti tinginiams ir bevaliams panikieriams biggrin.gif

QUOTE(Fame @ 2014 12 11, 21:36)
Lengva žinoma, nes sugebėjau atsikratyti  AD ir susikalbėti su savuoju "AŠ". Išgyvenau ir aš savo jauno tėčio mirtį, kuri buvo tragiška... Ir daug kitų negandų, bet susiėmiau, nors nerviniu pagrindu ne vieną ligą buvau įsivarius  blink.gif


su savuoju Aš galima kalbėtis esant normaliai psichinei būsenai, o tam, kad tokią turėti, kartais tenka gerti vaistus. Ir už kokios vietos, jūsų manymu, reikėtų susiimti? Nesiūlykite žmogui suimti save į rankas - jis tą tikriausiai visų pirma bandė tai padaryti ir jam nepavyko ir iki AD nuėjo tam tikrą žiauriai sunkų kelią. Prie AD ar kitų vaistų ateinama ne iš dyko buvimo.
Su visa pagarba - jūsų patarimai erzina.

Man PA prasidėjo 6 savaitės po 5 metukų sūnaus avarijos (partrenkė gatvėje mašina), jūsų pasiūlymas suimti save į rankas genialus doh.gif

Mūsų psichika nėra TIK mūsų valios reikalas, antraip niekam AD nereikėtų.

QUOTE(Stichija @ 2014 12 12, 17:02)
vakar paluzau 23.30, bet jau 2.30 pabudau, tada 4 uzmigau, 5.30 vel pabudau  , aijjjj... v doh.gif kstau kaip panda pajuodusiais paakiais  lotuliukas.gif , nu kadangi nereikia nei clonazepamo nei xanaxo, tai neber slopinimo, nu lauksiu kol susireguliuos nuo Seroxato. Siaip pasaliniai kaip ir praejo, tik akis paskauda  g.gif  ir viduriai uzkietejo , o nerimas ir PA nebekankina, jau drasiai ir viena iseinu, ir agorofobijos nebera, tfiutfiutfiu. Vakar 4 valandas po parduotuves maliausi ir dzin. O kaip tu? Ar pamiegi bent kiek?

tikrai susireguliuos 4u.gif o dabar pats laikas daryti džiovintų vaisių triufelius bigsmile.gif žiauriai skanu.

QUOTE(Fame @ 2014 12 12, 19:27)
Šį sykį manau, jūsų organizmas pajuto per didelį temperatūros skirtumą, tad kitą kart neužsiimkite tokiu extrymu  ax.gif  Ir jei organizmas prašosi maisto, suteikit jam palaimą  rolleyes.gif Nemanau tikrai, kas tai buvo panikos priepuolis. Gal trūksta kokių vitaminų, žiema nusilpsta imunitetas, pavartokit magnio mirksiukas.gif

huh.gif jūs psichiatrė? gydytoja? tai gali būti ir neurologinis dalykas, ir nerimo epizodas, ir kraujagyslių spazmas ir kas tik nori smile.gif
kiek žinau, žiema nėra indikacija imunitetui nusilpti
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 12, 20:57)


Mūsų psichika nėra TIK mūsų valios reikalas, antraip niekam AD nereikėtų.




drinks_cheers.gif plius su savigyda ir bandymu save suimti i rankas galima prieiti ir prie rimtesniu diagnoziu visiskai isderinus savo psichika arba dar blogiau sumastyti ir ka nors meginti sau padaryti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos apturejau siandien naktini siauba man atrodo PA
Nors kai pa uzeina visi zino ir galvoja,kad paskutinioji ateina cool.gif
Toks didziulis nerimas sukylo ir baisu pasidare,kratyti pradejo ir vienukasrt sukauste susirangius gulejau,galvojau,kad kviepuoti nemoku bigsmile.gif
Dar galvoju,gal nuo to ,kad pradejau vit D vartoti ir magnio nauja dezute pradejau.
Ir rankos prakaituoti pradejo ir pykinti ir viduriukus sukti,bet cia privalgius dar buvau.
Atrode,kad isproteju,jau tikrai galvojau kviesiuos brigada ir vaziuosim pasilinksminti lotuliukas.gif
Jau trecia diena panasiai uzeina,o cia ne namuose lovoje,nejau vel welcome panikos atakos,as jau pamirsau apie ju egzistavima ir ,kad su tokiom susidurus buvau unsure.gif
Nerimas iki dabar vis atsinaujinantis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 13, 10:49)
Sveikos apturejau siandien naktini siauba man atrodo PA
Nors kai pa uzeina visi zino ir galvoja,kad paskutinioji ateina  cool.gif
Toks didziulis nerimas sukylo ir baisu pasidare,kratyti pradejo ir vienukasrt sukauste susirangius gulejau,galvojau,kad kviepuoti nemoku bigsmile.gif
Dar galvoju,gal nuo to ,kad pradejau vit D vartoti ir magnio nauja dezute pradejau.
Ir rankos prakaituoti pradejo ir pykinti ir viduriukus sukti,bet cia privalgius dar buvau.
Atrode,kad isproteju,jau tikrai galvojau kviesiuos brigada ir vaziuosim pasilinksminti  lotuliukas.gif
Jau trecia diena panasiai uzeina,o cia ne namuose lovoje,nejau vel welcome panikos atakos,as jau pamirsau apie ju egzistavima ir ,kad su tokiom susidurus buvau  unsure.gif
Nerimas iki dabar  vis atsinaujinantis  unsure.gif



o kaip anksciau issikapstet is nerimo ir tu pa? ir kiek laiko truko remisija 4u.gif

jetau kaip as noreciau irgi apturet kokia remisija, kad nors pora metu duotu pailset, nes taip jau 5 metus is esmes ir vargstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 13, 10:49)
Sveikos apturejau siandien naktini siauba man atrodo PA
Nors kai pa uzeina visi zino ir galvoja,kad paskutinioji ateina  cool.gif
Toks didziulis nerimas sukylo ir baisu pasidare,kratyti pradejo ir vienukasrt sukauste susirangius gulejau,galvojau,kad kviepuoti nemoku bigsmile.gif
Dar galvoju,gal nuo to ,kad pradejau vit D vartoti ir magnio nauja dezute pradejau.
Ir rankos prakaituoti pradejo ir pykinti ir viduriukus sukti,bet cia privalgius dar buvau.
Atrode,kad isproteju,jau tikrai galvojau kviesiuos brigada ir vaziuosim pasilinksminti  lotuliukas.gif
Jau trecia diena panasiai uzeina,o cia ne namuose lovoje,nejau vel welcome panikos atakos,as jau pamirsau apie ju egzistavima ir ,kad su tokiom susidurus buvau  unsure.gif
Nerimas iki dabar  vis atsinaujinantis  unsure.gif


taigi tikrai ne nuo vit. D ar magnio unsure.gif

blogu pranašu nenoriu būti, bet - taip, tai PA verysad.gif siūlau ilgai savarankiškai nesilinksminti, nes... ai, pati žinot. Aš taip vasarą atkritau - pirmąkart galvojau, kad šiap, bet kai antrą rytą tas pats, supratau - kaput.. mūčinausi 2 savaites, nepraėjo.. Pradėjau AD, pagerėjo verysad.gif

siūlau pas daktarą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 13, 19:09)
taigi tikrai ne nuo vit. D ar magnio unsure.gif

blogu pranašu nenoriu būti, bet - taip, tai PA verysad.gif siūlau ilgai savarankiškai nesilinksminti, nes... ai, pati žinot. Aš taip vasarą atkritau - pirmąkart galvojau, kad šiap, bet kai antrą rytą tas pats, supratau - kaput.. mūčinausi 2 savaites, nepraėjo.. Pradėjau AD, pagerėjo verysad.gif

siūlau pas daktarą 4u.gif  4u.gif


Metus ilsejausi nuo PA beveikt metus lotuliukas.gif
Mazylis mano kai manyje gyveno tai kartu su manim PA nino..nelabai jam linksmai ten buvo unsure.gif
Del AD tai eisiu kalbetis ir del kitu vaistu..ratuliuku kokiu pasiulys biggrin.gif
Man viena tik idomu man labai akys viena jautriai i sviesa pradejo reaguoti ir raudono kraujegyslite tokia kai plysusi baltyme akies ir svervej toj pacioj puseje kaip ir akys irgi jutiminis sutrikimas,sieju as jau sita su stuburu ir neurologinem paralogijom .
Kas pailseti nori tai tikiu,as nestumo metu labai norejau pailseti,bet desimteriopai astresnius turejau .
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 13, 22:04)

Kas pailseti nori tai tikiu,as nestumo metu labai norejau pailseti,bet desimteriopai astresnius turejau .



bet net ir jauciantis tragiskai nestumo metu sugebejot istvert be ad? 4u.gif
oi bus bedu itariu ir man su tuo nestumu (tfu tfu tfu per kairi peti) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos forumietės , trumpai papasakosiu savo istoriją ir aš smile.gif Gydytoja diagnozavo vegetodistoniją ,kuri iš pradžių pasirodė menka liga ,o pasidomėjus kas tai ištikrūjų pasikeitė nuomonė. Jau 3 mėnesis kaip lydi įvairausi simptomai ir jie labai vargina. Simtomų tiek daug ,kad net pasakojant gydytojai visų ,taip ir neatsiminiau iki galo biggrin.gif Lydi galvos svaigulys ,bet jis toks labai nedidelis ,judesiams problemos nekelia ,nedidelis spaudimas galvoje ,nuduriantys skausmai galvoje ,kojų ir rankų tirpimas ,raumenys greitai pavargsta labai ,karščio išpilimas ,akyse keistas vaizdas kažkoks ,o žiūrint televizoriuje esantį tekstą matomas šešėlis , krutinę kartais paskauda , nedidelis kartais pykinimo jausmas, širdis smarkokai plaka ,keistas jaudulio jausmas krutinėje širdies pusėje ,kuris jau beveik pastovus, kaklo raumenis būna ,kad degina , pilvo pūtimas , gerklė visa raudona nors neskauda ir nežinau ar su tuo susiję ,nes daktarė sakė ,kad lyg išplikyta ji. Tikriausiai kaip visada ne visus simptomus atsiminiau paskyti ,bet tiek to smile.gif Esu kaip manau patyręs ir dvi PA ,per kurias naktį atsibudus jaučiau didžiulią baimę ,jaudulį ir buvau sumišęs kažkoks ,po pirmosios net tris dienas lydėjo didelis jaudulio jausmas krutinėje ,po antros greičiau praėjo viskas smile.gif Kažkaip bijau ,kad visgi tai gali būti ne ši diagnozė ,o kažkas rimčiau ,tai tokios blogos mintys lenda ,kad net baisu ir labai vargina. Tai jūs kaip senbūvės šios temos ką manote ? Reali čia diagnozė gydytojos ar ne ? smile.gif Gydymo realiai kaip ir jokio normalaus negavau ,išrašė lašiukų kažkokių nuo nervų ir paleido....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomyy: 14 gruodžio 2014 - 00:58