Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Askanija @ 2014 12 11, 15:58)

Papildyta:

As irgi nelinkusi gerti vaistu. Tik labai jau kritiniais atvejais ir labai nenorom isgeriu, bet dabar man jie butini


Tai va 4u.gif as tikrai nemanau, kad cia yra tokiu, kurios galvoja, ai pagersiu, tingiu dirbti su savim ir bus gerai, as manau jei jau paimam tas tabletes, vadinas jau tikrai striuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 12 11, 14:45)
Lengva patarinėti ,taip  smile.gif ? Bet reikia suprasti,kad kartais be AD niekas nebepadeda,čia merginos viska išbandė ir bando,bet supratus,kad be vaistų niekaip,tai griebiamasi vaistų kaip už šiaudo,su paskutine viltimi,kad jie padės susigražinti normalų gyvenimą  smile.gif

Man asmeniškai ad nuėmė viska ir nerimus ir kitas nesamonės ir jokio pripratimo nebuvo  schmoll.gif  ir nuo kovo mėnesį jaučiuosi puikiai ,taigi  smile.gif


Lengva žinoma, nes sugebėjau atsikratyti AD ir susikalbėti su savuoju "AŠ". Išgyvenau ir aš savo jauno tėčio mirtį, kuri buvo tragiška... Ir daug kitų negandų, bet susiėmiau, nors nerviniu pagrindu ne vieną ligą buvau įsivarius blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 11, 21:36)
Lengva žinoma, nes sugebėjau atsikratyti  AD ir susikalbėti su savuoju "AŠ". Išgyvenau ir aš savo jauno tėčio mirtį, kuri buvo tragiška... Ir daug kitų negandų, bet susiėmiau, nors nerviniu pagrindu ne vieną ligą buvau įsivarius  blink.gif



Tuomet Jus saunuole 4u.gif bet sutikit, visu gvenimai, istorijos, psichine bukle, nervu sistema ir kiti dalykai yra labai skirtingi, kad jums kazkas buvo ir kazkas pavyko, tai nereiskia, kad nuo siol visiems taip turi buti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Isipaisysiu tarp jusu.
Siandien tokia busena uzejo,galvojau namo nedaeisiu tikrai einu ir tarsi eiti negaliu veliau supratau del ko... bigsmile.gif
Galva susvaigo,stubura suskaudo atrodo atsigulsiu ant zoles ir gulesiu ir tegu sau ziuri zmones lotuliukas.gif
Atejau namo..tiksliau dasliauziai pulspa paskaiciavau padidejeas dvigubai vat del puslso judet ir negalejau nes einant jis dar labiau pakiltu ir nebepyrmas epizodas toks bigsmile.gif
O vakare jau begiojau su vaiku biggrin.gif
Gal kas prakomentuotu ? smile.gif
Atsakyti
Kokia emocinė būsena tvyroja šiuo metu pas Jus "Mylinti_mamyte", ar rūkote? g.gif Pasireiškė tachikardija, bet ją įtakoja daugelis dalykų, pirmiau pabandykit pamąstyt ką tada darėte kitaip nei įprastai. Gal ėjote per greit pėsčiomis, gal mažai valgėte, bet daug gėrėte kavos ir rūkėte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 12, 10:51)
Kokia emocinė būsena tvyroja šiuo metu pas Jus "Mylinti_mamyte", ar rūkote? g.gif Pasireiškė tachikardija, bet ją įtakoja daugelis dalykų, pirmiau pabandykit pamąstyt ką tada darėte kitaip nei įprastai. Gal ėjote per greit pėsčiomis, gal mažai valgėte, bet daug gėrėte kavos ir rūkėte  rolleyes.gif

Nerukau ir negeriu visiskai ..
Buvau katik papietavus .
Vat po karsto duso kai i lauka iseinu...man rodos tokie dalykai ir atsiranda. g.gif
Kai nepavalgau 4-5 val viskas prasideda silpnumai smile.gif
Ir ejau reikalais kurie man teike malonuma oh ,suprantu jei eiciau ten kur nenoreciau .
Atsakyti
Man teko papulti į seminarą rengiama Kauno Neuromedoje, kurio tema buvo nerimas ir panikos atakos. Labai padėjo smile.gif Žinau, kad šiame centre dirbama su tokiomis problemomis. Psichoterapeutai ir psichologai labai profesionalūs
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 12, 11:53)
Nerukau ir negeriu visiskai ..
Buvau katik papietavus .
Vat po karsto duso kai i lauka iseinu...man rodos tokie dalykai ir atsiranda. g.gif
Kai nepavalgau 4-5 val viskas prasideda silpnumai  smile.gif
Ir ejau reikalais kurie man teike malonuma oh ,suprantu jei eiciau ten kur nenoreciau .

Na gal jums tiesiog cukraus kiekis kraujyje pakrito, jei buvot nevalgius. Reikia kas 4 val valgyti nors po maza sumustinuka, po karsto duso i lauka - vel organizmui stresas staigus temperaturu pasikeitimas. O gal tai galejo buti ir panikos ataka g.gif Ziurint, ka tuo metu aplamai jautet? Ar baisu kazko buvo, ar neramu, ar buvo baime mirti?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 12, 12:14)
Na gal jums tiesiog cukraus kiekis kraujyje pakrito, jei buvot nevalgius. Reikia kas 4 val valgyti nors po maza sumustinuka, po karsto duso i lauka - vel organizmui stresas staigus temperaturu pasikeitimas. O gal tai galejo buti ir panikos ataka  g.gif  Ziurint, ka tuo metu aplamai jautet? Ar baisu kazko buvo, ar neramu, ar buvo baime mirti?

I PA nelabai panasu biggrin.gif turejau as ju kelias desimtis.
Kazkas kito gal stubure uzspaude kazka vat ir gavosi plius po duso kraujegylses isiplete..
Man del to cukraus kiekio idomu..vat visada jei nepavalgau laiku spaudimas krenta ir silpna ar cia visiems zmonem taip ? Diabetu niekas neserga nej tevai nej seneliai nei proseneliai nesirgo. schmoll.gif
As kazkodel ta genetik susidomejau vistik persiduoda daugelis ligu tiksliau nepersiduoda o yra polinkis susirgti tam tikra liga.
Pas man apart hipertoniku,veziu dar sirge plauciu yra ir pagal tevo linija ranku drebulis,tremorai ir padidintas pulsas...is tevo puses..vat unsure.gif bet visi perkope 70 metu tokie gan ilgaamziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 12, 12:53)

Buvau katik papietavus .


Man tachikardija prasideda sociai pavalgius drinks_cheers.gif Todel stengiuosi neprivalgyti blush2.gif Su VD to nesieju, mastau, gal insulinas tiesiog kaltas? g.gif

QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 12, 13:44)

Man del to cukraus kiekio idomu..vat visada jei nepavalgau laiku spaudimas krenta ir silpna ar cia visiems zmonem taip ?

O jus pati daretes gliukozes tyrima? Sirgo/nesirgo-tai neirodymas. schmoll.gif Gal ir jums, kaip ir man, soka po valgio insulinas, ir del to prasideda tie nemalonus reiskiniai?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 12 12, 12:57)
Man tachikardija prasideda sociai pavalgius drinks_cheers.gif Todel stengiuosi neprivalgyti blush2.gif Su VD to nesieju, mastau, gal insulinas tiesiog kaltas? g.gif
O jus pati daretes gliukozes tyrima? Sirgo/nesirgo-tai neirodymas. schmoll.gif Gal ir jums, kaip ir man, soka po valgio insulinas, ir del to prasideda tie nemalonus reiskiniai?

Darytas nestumo metu (nesciuju diabetui nustatyti) ir darytas cukraus tyrimas rudeni kaip ir norma smile.gif
Jo man del to maisto irgi siejasi pavalgau kai kokio sokolado,nors nemegeja tai pagereja man.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 12, 13:09)
Darytas nestumo metu (nesciuju diabetui nustatyti) ir darytas cukraus tyrimas rudeni kaip ir norma smile.gif
Jo man del to maisto irgi siejasi pavalgau kai kokio sokolado,nors nemegeja tai pagereja man.. unsure.gif

Tai tiesiog elementariai nukrenta cukraus kiekis, vienintelis gydymas - reguliari ir subalansuota mityba 4u.gif
Atsakyti