Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Man dabar kaip tik miegas sustreikavo verysad.gif , kai paskaiciuoju, tai miegu 5-6 val vietoj iprastu 9, ir tai, uzmiegu 12, tada pabundu 2, paskui 3, paskui 4, paskui 5 val doh.gif , pamiegu 45 min, pabundu,pasivartau, vel uzmiegu g.gif
O taip savaitgali gerai jauciausi, juokiausi iki asaru, daug fizinio kruvio turejau, taip linksmai laika praleidau, o su miegu blogai... O vakar vakare kad atslinko nerimas kaip juodas debesis, atrodo kausto kuna, judesius, mintis, prota doh.gif , bet kazkaip uzsispyriau, pradejau filma kaip tik i tema apie zmogaus baimes ir galimybes ziureti ir praejo be vaistu.... O siandien be xanax sugebejau ramiai apsipirkti, po parduotuves pasliauzioti blush2.gif
Vat dabar rasau ir daejo kodel man nerimas uzejo vakar doh.gif , gi mano tetis persales labai ir dar vakar telefonu pakalbejo " kad vaikeli nauju turbut nesulauksiu " tai man jau pokalbio metu kojas pakirto, o paskui ir nerimas atslinko... Jeigu teciui kas nutiks tai man tada tikrai bus kuku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 10, 15:49)

Vat dabar rasau ir daejo kodel man nerimas uzejo vakar  doh.gif , gi mano tetis persales labai ir dar vakar telefonu pakalbejo " kad vaikeli nauju turbut nesulauksiu " tai  man jau pokalbio metu kojas pakirto, o paskui ir nerimas atslinko... Jeigu teciui kas nutiks tai man tada tikrai bus kuku  verysad.gif



Nusiraminki, nieko teciui jusu tikrai nenutiks, persalo zmogus ir tiek, o juk vyrai ir taio linke padramatizuoti, kai suserga, pats nepagalvojo, ka pasake, matomai, ir tiek 4u.gif

as tai ir toliau be miego varau, ciut ciut tik prisnaudziu, o siandien nerimas irgi islindes, matomai del to nedamiegojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 10, 17:12)
Nusiraminki, nieko teciui jusu tikrai nenutiks, persalo zmogus ir tiek, o juk vyrai ir taio linke padramatizuoti, kai suserga, pats nepagalvojo, ka pasake, matomai, ir tiek 4u.gif 

as tai ir toliau be miego varau, ciut ciut tik prisnaudziu, o siandien nerimas irgi islindes, matomai del to nedamiegojimo 4u.gif

O kokius AD geriat? Gal jie ten prie salutiniu poveikiu turi nemiga? Tada turetu susitvarkyt, man pacioj pradzioj irgi labai mazai miegodavosi ir pastoviai vieni kosmarai buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 10, 18:39)
O kokius AD geriat? Gal jie ten prie salutiniu poveikiu turi nemiga? Tada turetu susitvarkyt, man pacioj pradzioj irgi labai mazai miegodavosi ir pastoviai vieni kosmarai buvo  doh.gif


AD gali veikti miegą - žmogus pabunda keičiantis miego fazei.. O toji maždaug apie 50 min. ir trunka.
Turėtų praeiti.. Nesureikšminkit to - kaip užėjo, taip ir praeis. Gal kaip tik visko - emocijų, fizinio krūvio, bendravimo ir buvo per daug g.gif

Man retą kartą taip būdavo - būtent nuo 3 nakties ir pradėdavau budinėti. Tada imdavau lexotanilio puselę tam, kad galėčiau pasiilsėti - ryte 3 maži vaikai keliasi ir aš privalau būti bent jau apygyvė doh.gif ypač, kai vyro nėr namie.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 10, 18:39)
O kokius AD geriat? Gal jie ten prie salutiniu poveikiu turi nemiga? Tada turetu susitvarkyt, man pacioj pradzioj irgi labai mazai miegodavosi ir pastoviai vieni kosmarai buvo  doh.gif



prie salutiniu parasyta, kad kaip ir mieguistuma kelia biggrin.gif na zodziu vistiek kada nors tai praeis, reik tik islaukt doh.gif
Atsakyti
Jei jūs "AD" vadinate antidepresantus, tai patariu Jums mesti juos kuo greičiau. Man visada būna labai didelis pulsas, neretai sukyla spaudimas, ir vietoj to, kad kardiologas nuodugniai ištirtų, jam lengviausia parašyti "vegetacinė distonija" blush2.gif MVP jam niekis, aritmija niekis, na nekalbu apie tokius "gal to geriau nerašykim į diagnozę, paskui dar prikibs" doh.gif Gėriau aš išrašytus antidepresantus, bet kai suvokiau ką darau, nusprendžiau juos mesti, ir kas tada, bėda bėdelė, pripratimas, galvos skausmas, nuovargio jausmas. Galiu pasakyti tiek, kad reikia kažką kardinaliai keisti savo gyvenime, o ne gerti tabletes, kurios žaidžia su tavo smegenimis, gi tabletė jūsų skausmų nepanaikina, o ir nerimas nedingsta po poveikio, tiesiog tam kartui apgaunamos smegenys. Gi nenorit virsti silpnaprotės senatvėje ax.gif Dar galite pašlifuoti savąjį AŠ ir bandyti susigyventi su savo baimėmis ir dalykais, kurie buvo, yra ir bus neišvengiami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 11, 02:03)
Jei jūs "AD" vadinate antidepresantus, tai patariu Jums mesti juos kuo greičiau. Man visada būna labai didelis pulsas, neretai sukyla spaudimas, ir vietoj to, kad kardiologas nuodugniai ištirtų, jam lengviausia parašyti "vegetacinė distonija"  blush2.gif MVP jam niekis, aritmija niekis, na nekalbu apie tokius "gal to geriau nerašykim į diagnozę, paskui dar prikibs"  doh.gif  Gėriau aš išrašytus antidepresantus, bet kai suvokiau ką darau, nusprendžiau juos mesti, ir kas tada, bėda bėdelė, pripratimas, galvos skausmas, nuovargio jausmas. Galiu pasakyti tiek, kad reikia kažką kardinaliai keisti savo gyvenime, o ne gerti tabletes, kurios žaidžia su tavo smegenimis, gi tabletė jūsų skausmų nepanaikina, o ir nerimas nedingsta po poveikio, tiesiog tam kartui apgaunamos smegenys. Gi nenorit virsti silpnaprotės senatvėje  ax.gif Dar galite pašlifuoti savąjį AŠ ir bandyti susigyventi su savo baimėmis ir dalykais, kurie buvo, yra ir bus neišvengiami  smile.gif

Suprask,kad kita karta AD istraukia is tos busenos kai jau niekas padeti negali.O man pirma syki taip ir buvo.Ir jokios terapijos ar dar kazkas nebutu padejes.Tiesa,kad tik salutiniu jokiu nebuvo pirma syki.Ir kitus kartus as tik AD deka islipau is sito s...,geriant vaistus geriau darosi ir mastyti kitaip zmogus gali.
Atsakyti
Nereikia bijoti konsultuotis su psichologu dėl tokių problemų, jeigu iš nesekmių padeda išlipti tik AD 4u.gif Bet žinota prastam psichologui irgi lengviausia nukreipti psichiatrui, kuris prirašys net kelių tipų AD blink.gif Žodžiu, kiekvienam mums reikia išmokti susigyventi su nesekmėm, mokėti nugalėti savo baimes ir bandyti taisyti spragas, kad nereiktų savo kūno nuodyti tokiais stipriais vaistais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 11, 09:41)
Nereikia bijoti konsultuotis su psichologu dėl tokių problemų, jeigu iš nesekmių padeda išlipti tik AD  4u.gif Bet žinota prastam psichologui irgi lengviausia nukreipti psichiatrui, kuris prirašys net kelių tipų AD  blink.gif  Žodžiu, kiekvienam mums reikia išmokti susigyventi su nesekmėm, mokėti nugalėti savo baimes ir bandyti taisyti spragas, kad nereiktų savo kūno nuodyti tokiais stipriais vaistais  g.gif

Jei ne AD, manes jau nebutu gyvos., pries 5 sav mane istrauke is kilpos, ir ne todel , kad as bijau savo baimiu ar nerimo, as nepajegiau susidoroti su mamos mirtim ir jokie psichologai nepadejo, ne visada viskas musu valioje. Zinoma, as neplanuoju visa gyvenima ju gerti, bet siuo metu man jie butini.
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 11, 10:41)
Nereikia bijoti konsultuotis su psichologu dėl tokių problemų, jeigu iš nesekmių padeda išlipti tik AD  4u.gif Bet žinota prastam psichologui irgi lengviausia nukreipti psichiatrui, kuris prirašys net kelių tipų AD  blink.gif  Žodžiu, kiekvienam mums reikia išmokti susigyventi su nesekmėm, mokėti nugalėti savo baimes ir bandyti taisyti spragas, kad nereiktų savo kūno nuodyti tokiais stipriais vaistais  g.gif


as isvis esu is tu, kurios pries visokias tabletes, net nuo galvos skausmo tableciu isgerus esu ant rankos pirstu galima suskaiciuoti tik, ir jeigu geriu ad, vadinas jau man visai kapiec buvo 4u.gif kai guli surakintas lovoj, nebesiorientuoji erdvej visai, per asaras kelio nematai, nemiegi istisai, jokie saves itikinejimai ir ikalbinejimai nepades, veliau kai siek tiek atsistoji ant koju taip, bet ne tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fame @ 2014 12 11, 09:41)
Nereikia bijoti konsultuotis su psichologu dėl tokių problemų, jeigu iš nesekmių padeda išlipti tik AD  4u.gif Bet žinota prastam psichologui irgi lengviausia nukreipti psichiatrui, kuris prirašys net kelių tipų AD  blink.gif  Žodžiu, kiekvienam mums reikia išmokti susigyventi su nesekmėm, mokėti nugalėti savo baimes ir bandyti taisyti spragas, kad nereiktų savo kūno nuodyti tokiais stipriais vaistais   g.gif

Lengva patarinėti ,taip smile.gif ? Bet reikia suprasti,kad kartais be AD niekas nebepadeda,čia merginos viska išbandė ir bando,bet supratus,kad be vaistų niekaip,tai griebiamasi vaistų kaip už šiaudo,su paskutine viltimi,kad jie padės susigražinti normalų gyvenimą smile.gif

Man asmeniškai ad nuėmė viska ir nerimus ir kitas nesamonės ir jokio pripratimo nebuvo schmoll.gif ir nuo kovo mėnesį jaučiuosi puikiai ,taigi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira1*: 11 gruodžio 2014 - 14:45
QUOTE(Stichija @ 2014 12 11, 12:31)
Jei ne AD, manes jau nebutu gyvos., pries 5 sav mane istrauke is kilpos, ir ne todel , kad as bijau savo baimiu ar nerimo, as nepajegiau susidoroti su mamos mirtim ir jokie psichologai nepadejo, ne visada viskas musu valioje. Zinoma, as neplanuoju visa gyvenima ju gerti, bet siuo metu man jie butini.

Puikiai suprantu Jus. Jau beveik 5-eri metai po tecio mirties ir negaliu su tuo susitaikyti. Ir visa ta laika mane uzvaldes skaicius 13. Kazkoks kosmaras doh.gif . Pamenu, kad gal pora menesiu pries tecio mirti, buvo 13d. ir penktadienis(gal netgi pilnatis). Tuomet tetis pasake, kad 13 - jo laimingas skaicius. Ir ka gi, mire jis sausio 13d., 13 ligonines palatoj, 15val.13min. Pirmus 2-ejus metus vis ''girdedavau'' skambant telefona arba duru skambuti. Ir vis - 13... Ir man jis nieko gero doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 12 11, 13:49)
as isvis esu is tu, kurios pries visokias tabletes, net nuo galvos skausmo tableciu isgerus esu ant rankos pirstu galima suskaiciuoti tik, ir jeigu geriu ad, vadinas jau man visai kapiec buvo 4u.gif  kai guli surakintas lovoj, nebesiorientuoji erdvej visai, per asaras kelio nematai, nemiegi istisai, jokie saves itikinejimai ir ikalbinejimai nepades, veliau kai siek tiek atsistoji ant koju taip, bet ne tada 4u.gif

As irgi nelinkusi gerti vaistu. Tik labai jau kritiniais atvejais ir labai nenorom isgeriu, bet dabar man jie butini
Atsakyti