Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Lucero @ 2014 12 06, 21:10)
Sveikos smile.gif man tai vakar buvo taaaip blogai, silpnumas, mieguistumas, depresija, sakes buvo....o dar vakare susiriejau nerealiai su MB tai asaru pakalne buvo tokia kad ohohoho.upeliai liejos... bet vat siandien issiverkus zymiai geriau jauciuosi, isverkiau kazkokias sankaupas matyt smile.gif ar jum pagereja paverkus?


aš tai po sūnaus avarijos nė ašaros neišliejau - vaikas reanimacijoj, vyras už širdies čiumpasi, o man ašarų nėra. Visi galvojo, kad aš čia tokia tvirta, gerai laikausi.. Aha, norėtumėt. Geriau būčiau bliovusi ir iš siaubo staugusi - tai ne, po 6 savaičių, kai vaiką išrašė iš ligoninės ir lyg viskas atsipalaidavo - tai kaip dėjo PA.. Nė karto per tas 6 savaites neverkiau..

Verkti negalėjau dar labai labai ilgai. Tad verkit, jei tik galit, jei tai leidžia apvalyti sieką. Ašaros yra malonė, iš manęs ji praktiškai atimta.. Šią malonę man pakeitė PA - tai yra mano kūno nesveikas būdas išspjauti susikaupusias emocijas. Nežinau, kodėl taip atsitiko..
Anksčiau paverkdavau ir dėl didelių dalykų, ir dėl nesėkmių, ir didingos scenos ar kažkokie žodžiai sujaudindavo iki ašarų - o dabar ten, kur anksčiau tūnodavo ašaros - tuštuma verysad.gif
Atsakyti
Na as siaip irgi manau, kad asaros labai reikalingas reikalas 4u.gif

aisku man per nerima stipru tai atsiranda jau toks kaip versklenimas, kai raudu apskritai del nieko, tai cia jau ne kazka schmoll.gif bet po kokio didelio streso, tai as linkus visada gerai nuverkti, tada ir raminamuju neprireikia arba prireikia daug maziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 01, 13:52)
as dar su vienu ir paskutiniu klausimeliu ta tema, o iki to neplanuoto pastojimo jau ilgokai geret ad? kiek menesiu? 4u.gif
Papildyta:
ech, galetu ir man kas ta hipochondrija ismusti, nes cia mano pagrindine baime yra, jei nebijociau isprotet ir ta nerima daug lengviau pernesciau 4u.gif

va ta hipochondrija ir mano pagrindinė bėda. Rodos, jeigu ne ji, tai ir tas nesveikas nerimas dingtų.
Atsakyti
QUOTE(Askanija @ 2014 12 08, 11:42)
va ta hipochondrija ir mano pagrindinė bėda. Rodos, jeigu ne ji, tai ir tas nesveikas nerimas dingtų.

Labiausiai bijau susirgti vėžiu. Paranojiškai stebiu savo kūną ir vis atrandu įvairiausių simptomų. Kai paaštrėja būgštavimai dėl ligų - sustiprėja ir nerimas. Ir kuo stipresnis nerimas, tuo labiau verkšlenu. Šiandien laukiu šlapimo tyrimų atsakymo ir bliaunu. Jau pasirašiusi sau nuosprendį... Aš visa tai paveldėjau iš mamos pusės(senelis vis gulėdavo ligoninėje dėl įvairiausių negalavimų susijusių su VD; mama mano irgi kenčia nuo VD ir PA)
Atsakyti
QUOTE(Askanija @ 2014 12 08, 12:34)
Labiausiai bijau susirgti vėžiu. Paranojiškai stebiu savo kūną ir vis atrandu įvairiausių simptomų. Kai paaštrėja būgštavimai dėl ligų - sustiprėja ir nerimas. Ir kuo stipresnis nerimas, tuo labiau verkšlenu. Šiandien laukiu šlapimo tyrimų atsakymo ir bliaunu. Jau pasirašiusi sau nuosprendį... Aš visa tai paveldėjau iš mamos pusės(senelis vis gulėdavo ligoninėje dėl įvairiausių negalavimų susijusių su VD; mama mano irgi kenčia nuo VD ir PA)



tai ir man tokiu priepuoliu buna, kai jau sau nuosprendi atrodo pasirasai 4u.gif po paskutinio tokio ir gavosi visiskas atkrytis doh.gif

tik as niekaip neatseku rysio ar nerimas man pradeda provokuoti hipochondrija ir ji isauga, ar as hipochondriskai ko nors uzsibijau ir kai isisiubuoja tai ne tas zodis doh.gif doh.gif doh.gif aisku gali buti, kad cia nerimas ta dalyka issaukia 4u.gif

o kada nors medikamentais gydetes? ar bandot savom jegom? 4u.gif nes siaip jeigu nerimas neparalyzuoja, su ta hipochondrija gal eitu tvarkytis psichoterapijos pagalba galvociau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 08, 13:57)
tai ir man tokiu priepuoliu buna, kai jau sau nuosprendi atrodo pasirasai 4u.gif po paskutinio tokio ir gavosi visiskas atkrytis doh.gif

tik as niekaip neatseku rysio ar nerimas man pradeda provokuoti hipochondrija ir ji isauga, ar as hipochondriskai ko nors uzsibijau ir kai isisiubuoja tai ne tas zodis doh.gif  doh.gif  doh.gif  aisku gali buti, kad cia nerimas ta dalyka issaukia 4u.gif

o kada nors medikamentais gydetes? ar bandot savom jegom? 4u.gif  nes siaip jeigu nerimas neparalyzuoja, su ta hipochondrija gal eitu tvarkytis psichoterapijos pagalba galvociau g.gif

Tiesa pasakius, as irgi nelabai suprantu ar nerimas del hipochondrijos, ar hipochondrija del nerimo. Kartais man atrodo, kad viskas del hipochondrijos.
Jau nuo mazens gydytojai ''paise'' padidinta jautruma, kuna metydavo raudonom demem, esu turejusi nervini tika ir pan.
Bet iki antrojo gimdymo dar lyg ir gyvenau, ir dziaugiausi...
Pries gimstant antram vaikui, nuo zaibisko vezio mire mano tetis. Jau ir taip mano aplinkoj daug jaunu zmoniu(iki 40metu) mire nuo vezio. O tecio mirtis, matyt, buvo paskutinis lasas. Metus laiko dar kazkaip laikiausi. Bet mamos sveikata labai paslijo, o as kaip sugertukas viska geriau i save. Dar po metu - jau teko gerti vaistus.
Pastebejau, kad viskas labai paastreja rudeni. Siuo metu geriu xanax ir zolpidema.
Atsakyti
Mergaites, ka veikiat tamsiais ziemos pradzios vakarais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 12 08, 17:32)
Mergaites, ka veikiat tamsiais ziemos pradzios vakarais?  4u.gif


Na vakarai man nieko, nes vyras buna kartu, vat dienos ir rytai tai jau issukis 4u.gif nzn kas pasidare, bet baisiai bijau buti viena namie, budama pirmoke taip nebijojau likti tusciuose namuose kaip dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 08, 20:28)
Na vakarai man nieko, nes vyras buna kartu, vat  dienos ir rytai tai jau issukis 4u.gif  nzn kas pasidare, bet baisiai bijau buti viena namie, budama pirmoke taip nebijojau likti tusciuose namuose kaip dabar doh.gif


Aš guodžiu save, kad jau po mėnesio gero pajusime šviesėjimą. O jei dar minimaliai pasnigtų, tai dar šviesiau būtų.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 08, 20:28)
Na vakarai man nieko, nes vyras buna kartu, vat  dienos ir rytai tai jau issukis 4u.gif  nzn kas pasidare, bet baisiai bijau buti viena namie, budama pirmoke taip nebijojau likti tusciuose namuose kaip dabar doh.gif

Skaitau... Ir, rodos, kad tai as rasau smile.gif Rytais ir diena kazkoks siaubas doh.gif . Nezinau ne kur save ''padeti''. Ir vis laukiu vakaro, kada vyras gris is darbo. Tuomet atsigaunu.
Kai jauciuosi rami, tai labai megstu pabuti viena. Bet kai uzeina nerimo laikotarpis, tai namuose buti ir nenoriu, ir bijau. O eiti kur nors irgi tragedija... Bet kai iseinu, tai pasijuntu geriau
Atsakyti
QUOTE(Askanija @ 2014 12 08, 22:55)

Kai jauciuosi rami, tai labai megstu pabuti viena. Bet kai uzeina nerimo laikotarpis, tai namuose buti ir nenoriu, ir bijau. O eiti kur nors irgi tragedija... Bet kai iseinu, tai pasijuntu geriau



Butent ir man lygiai tas pats, viens prie vieno 4u.gif

Merginis, o jums nebudavo koki unemigos periodu, jau trecia naktis visiskai be miego, nesuprantu kas cia pasidare, niekada taip nebuvo doh.gif
Atsakyti
Kad visiskai be miego, tai kol kas nebuvo g.gif . Bet siuo metu(net ir su vaistais) miegu labai neramiai ir tik kokias 5val.
Atsakyti