Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(yesboss @ 2014 10 30, 11:26)

O aš kaip tik namie patinginiauti norėčiau ax.gif  4u.gif matyt darbas tavo mėgstamas smile.gif

Na man kai nerimukas kirba kazkaip geriau darbe, sulendu i darbus ir pasimirstu, durnos mintys bent i galva nelenda biggrin.gif O kai namie be rimtos veiklos, tai kazkaip nejucia pradedi analizuot save, galvot kaip jautiesi, nors ir zinau kad taip negalima doh.gif
As tai jau po 20 mg pusantros savaites geriu. Šiaip tai gal jau ir gereja po biski - siandien galva bent jau nebesvaigsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(wiki123 @ 2014 10 30, 12:26)
Na man kai nerimukas kirba kazkaip geriau darbe, sulendu i darbus ir pasimirstu, durnos mintys bent i galva nelenda biggrin.gif  O kai namie be rimtos veiklos, tai kazkaip nejucia pradedi analizuot save, galvot kaip jautiesi, nors ir zinau kad taip negalima doh.gif
As tai jau po 20 mg pusantros savaites geriu. Šiaip tai gal jau ir gereja po biski - siandien galva bent jau nebesvaigsta g.gif


Na šaunu, kad gerėja smile.gif o kiek laiko prieš tai be vaistų gerai jauteisi?
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 10 30, 11:26)
Na, merginos, nėra man visai jau čiki piki viskas smile.gif bet tiesiog jaučiausi labai slogiai, ir kamavo labai didelis nerimas, o vat praėjusias kelias dienas, toks jausmas, kad akys atsivėrė smile.gif bet vat šiandien miegas labai ima, nes vakar vėlai miegot nuėjom ir diena tokia rūškanesnė...mane labai vargina ikyrios mintys, atrodo jos kaip ne mano, tiesiog plaukia pro smegenis, neleidžia ramiai gyvent smile.gif aš gėriau kelias dienas 5 mg, po to savaite su viršum 10mg, o nuo šiandienos 15mg. Jie mane slopina pradžioj, todėl savo nuožiūra po labai truputį didinu, nes savaitgalis artėja, nenoriu apsnūdusi būti smile.gif O tu Luka kokiomis dozėmis geri? Tikrai tikiu, kad daugiau laiko reikia jiems suveikti, gal mane čia saviitaiga veikia ax.gif
Papildyta:
O aš kaip tik namie patinginiauti norėčiau ax.gif  4u.gif matyt darbas tavo mėgstamas smile.gif


Man irgi pasitaiko, kad kartais dienos metu atsiveria akys (net nezinau ar cia vaistu poveikis ar taip naturaliai negali buti visada tragiska padetis). O nakti tai isvis pagereja. Smagu, kai pagereja, bet tada ir miego nesinori, norisi kazka daug nuveikti. Tai visas paros ciklas issiderina.

O jums kuriuo dienos metu geriausia, o kada blogiausia buna?

As tai neseniai iki 50mg padidinau (zolofto minimali doze 25mg, o max 200mg). Tikiuosi, kad kaip nors viskas susitvarkys ir su didziausiu malonumu galesiu su mazyliu susitikt smile.gif

O tau, yesboss, pagerejo galbut dar ir del to, kad vyrelis tavo ilgai lauktas sugrizo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luka77: 30 spalio 2014 - 15:04
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 30, 15:02)
Man irgi pasitaiko, kad kartais dienos metu atsiveria akys (net nezinau ar cia vaistu poveikis ar taip naturaliai negali buti visada tragiska padetis). O nakti tai isvis pagereja. Smagu, kai pagereja, bet tada ir miego nesinori, norisi kazka daug nuveikti. Tai visas paros ciklas issiderina.

O jums kuriuo dienos metu geriausia, o kada blogiausia buna?

As tai neseniai iki 50mg padidinau (zolofto minimali doze 25mg, o max 200mg). Tikiuosi, kad kaip nors viskas susitvarkys ir su didziausiu malonumu galesiu su mazyliu susitikt  smile.gif

O tau, yesboss, pagerejo galbut dar ir del to, kad vyrelis tavo ilgai lauktas sugrizo smile.gif


Man anksčiau vakarais geriau būdavo, po to išvis apvalia parą nekaip...o dabar dieną gal, nes ryte kažko su nerimu pabundu ir mintim blogom, bet tai praeis, kai vaistai pradės veikti smile.gif
Man toks kartais beprasmybės jausmas užeidavo, atrodo kas tas žmogus esi šioj žemėj, toks trapus...ir išvis tokia baimė ir sumišimas, žodžiu stiprus nerimas labai...
Bet dantis sukandusi kentėdavau, mažytį trupinėlį raminamųjų išgerdavau ax.gif
O gal ir dėl to pagerėjo truputį, nes mintis kitur nukreipiu, kažką kitką planuojam ir nesigilinu į save blush2.gif
Bet vat pasigyriau ir šiandien nekaip jaučiuosi, nerimas doh.gif
Beja, kaip Zoloftas? šalutinių nejauti? Ar gydytoja iškart rekomendavo gert, kai pasiskundei dėl savijautos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 30 spalio 2014 - 16:39
O as snd pradejau Escitalopram Teva, tai puse dienos plaukiau kaip per ruka , o i vakara islindo veik visi pasaliniai doh.gif , vemiu , viduriuoju , galva sukasi, PA, tai linksma, tai liudna doh.gif boze boze ir taip reiks kankintis neaisku kiek laiko, kol suveiks , nu nx ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 10 30, 20:39)
O as snd pradejau Escitalopram Teva, tai puse dienos plaukiau kaip per ruka , o i vakara islindo veik visi pasaliniai doh.gif , vemiu , viduriuoju , galva sukasi, PA,  tai linksma, tai liudna doh.gif boze boze ir taip reiks kankintis neaisku kiek laiko, kol suveiks , nu nx ax.gif



nu bet ale kaip keistai jum nepriima organizmas tu vaistu, siaubas 4u.gif tikekimes greit pageres, o jus jau isvaziavot ar dar vis ruosiates? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Luka77 @ 2014 10 30, 16:02)



* As tai neseniai iki 50mg padidinau (zolofto minimali doze 25mg, o max 200mg). Tikiuosi, kad kaip nors viskas susitvarkys ir su didziausiu malonumu galesiu su mazyliu susitikt  smile.gif

**O tau, yesboss, pagerejo galbut dar ir del to, kad vyrelis tavo ilgai lauktas sugrizo smile.gif



* Luka, o tu privaciai pas psichiatra ejai, kad duotu ad nestumo metu? 4u.gif kaip jis apskritai motyvavo i tai kad reikia vartoti, kodel butent paskyre zolofta?smile.gif papasakok placiau, idomu man labai 4u.gif

** As ir taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 10 30, 17:17)
Bet vat pasigyriau ir šiandien nekaip jaučiuosi, nerimas doh.gif
Beja, kaip Zoloftas? šalutinių nejauti? Ar gydytoja iškart rekomendavo gert, kai pasiskundei dėl savijautos?


O kaip tavo vaikinas, pastebi tavo nerima ar nelabai?
Na, salutiniu tai man kaip ir nelabai yra. Sunku atskirti ar cia salutinis kazkoks ar del nestumo kas nors islenda. Gal vos vos ryte papykina, bet daugiau jokiu pokyciu. O gydytoja, tai is pradziu siule homeopatinius, bet jauciau, kad man vis blogeja, o uzleisti ir negydyti tokiu dalyku negalima, tai prasiau siuntimo pas rimtesni gydytoja. Jau pasakojau pries kokias dvi savaites, ka su tuo gydytoju pakalbejau ir ka jis man patare. Bet esme tokia, kad rizika siuo nestumo laikotarpiu visiskai minimali ir mano bloga savijauta kenktu labiau nei vaistai. Jis visiskai aiskiai ir ramiai pasake, kad vaistu visai nereikia bijoti ir tikrai nereikia kankintis.
O Zolofta paskyre, nes jis pats saugiausias vaistas. Jis netgi vaikams yra skiriamas. Be to, jis pakankamai istirtas ir patikrintas su nesciosiomis.

Tik man vis kirba mintys, kad jis nelabai suveiks, kad doze per maza...

QUOTE(jauniute @ 2014 10 30, 21:55)
* Luka, o tu privaciai pas psichiatra ejai, kad duotu ad nestumo metu? 4u.gif  kaip jis apskritai motyvavo i tai kad reikia vartoti, kodel butent paskyre zolofta?smile.gif papasakok placiau, idomu man labai 4u.gif


Jau papasakojau, atrodo smile.gif
Atsakyti
[quote=Luka77,2014 10 31, 00:29]
O kaip tavo vaikinas, pastebi tavo nerima ar nelabai?
Na, salutiniu tai man kaip ir nelabai yra. Sunku atskirti ar cia salutinis kazkoks ar del nestumo kas nors islenda. Gal vos vos ryte papykina, bet daugiau jokiu pokyciu. O gydytoja, tai is pradziu siule homeopatinius, bet jauciau, kad man vis blogeja, o uzleisti ir negydyti tokiu dalyku negalima, tai prasiau siuntimo pas rimtesni gydytoja. Jau pasakojau pries kokias dvi savaites, ka su tuo gydytoju pakalbejau ir ka jis man patare. Bet esme tokia, kad rizika siuo nestumo laikotarpiu visiskai minimali ir mano bloga savijauta kenktu labiau nei vaistai. Jis visiskai aiskiai ir ramiai pasake, kad vaistu visai nereikia bijoti ir tikrai nereikia kankintis.
O Zolofta paskyre, nes jis pats saugiausias vaistas. Jis netgi vaikams yra skiriamas. Be to, jis pakankamai istirtas ir patikrintas su nesciosiomis.

Tik man vis kirba mintys, kad jis nelabai suveiks, kad doze per maza...

Žinai, aš manau jis nesupranta kas yra nerimas, tai aš jam sakau, truputį negerai jaučiuosi ar kažką pan. kai buvo užsieny labiau pasakydavau, gal tada blogiau ir buvo, tas sėdėjimas namie vakarais matyt veikdavo. O dabar stengiuosi kažka daryt, ar tiesiog jei blogos mintys užpuola išgeriu xanax ketvertuka, nes gydytojas leido net iki 3 tablečių per dieną, aišku aš tiek daug jo negeriu...jis kažin ar pastebi tą nerimą, savo darbais užsiėmęs ir aš nenoriu jam gadinti nuotaikos, sukandusi dantis galvoju, kad greit suveiks AD ir viskas praeis.
Aš ištiesų manau, kad nepakenks tau jie, ir tikrai yra laiko jiems suveikti 4u.gif Ką gydytojas sakė? Kada pradės veikti? O kaip tavo vyras, pastebi kažką?
Kai padidinau dozę, jaučiu kaip paaštrina pojūčius truputį jie...
Šį vakarą renkasi draugai, švęsim gimtadienį, duok Dieve, kad gera savijauta būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 10 30, 20:39)
O as snd pradejau Escitalopram Teva, tai puse dienos plaukiau kaip per ruka , o i vakara islindo veik visi pasaliniai doh.gif , vemiu , viduriuoju , galva sukasi, PA,  tai linksma, tai liudna doh.gif boze boze ir taip reiks kankintis neaisku kiek laiko, kol suveiks , nu nx ax.gif

biggrin.gif tikrai,kad
man paskutinį sykį taip buvo.Gėriau 2 kart Escitalopramą,viskas ok.Gal tik nerimas paaštrėjęs buvo.Bet paskutinį sykį,tai visko buvo.Nerimas ir PA tokie būdavo ,kad vos nešokdavau iš važiuojančios mašinos...
Ir po kažkur 3 savaičių vuolia,toookss pagerėjimas...

QUOTE(yesboss @ 2014 10 31, 11:02)



Šį vakarą renkasi draugai, švęsim gimtadienį, duok Dieve, kad gera savijauta būtų 4u.gif

Viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 10 31, 10:11)
biggrin.gif tikrai,kad
man paskutinį sykį taip buvo.Gėriau 2 kart Escitalopramą,viskas ok.Gal tik nerimas paaštrėjęs buvo.Bet paskutinį sykį,tai visko buvo.Nerimas ir PA tokie būdavo ,kad vos nešokdavau iš važiuojančios mašinos...
Ir po kažkur 3 savaičių vuolia,toookss pagerėjimas...
Viskas bus ok 4u.gif



Ir man toks jausmas yra buvęs biggrin.gif žiauru ištikrųjų, net nejuokinga rolleyes.gif nerimas sukilo, atrodo kaitina vidų net...ech kaip laukiu pagerėjimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 10 31, 10:11)
biggrin.gif tikrai,kad
man paskutinį sykį taip buvo.Gėriau 2 kart Escitalopramą,viskas ok.Gal tik nerimas paaštrėjęs buvo.Bet paskutinį sykį,tai visko buvo.Nerimas ir PA tokie būdavo ,kad vos nešokdavau iš važiuojančios mašinos...
Ir po kažkur 3 savaičių vuolia,toookss pagerėjimas...
Viskas bus ok 4u.gif

O as visa nakti praviduriavau o dabar vemiu be sustojimo, jauciu ir tie netiks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 10 30, 14:29)
Na šaunu, kad gerėja smile.gif o kiek laiko prieš tai be vaistų gerai jauteisi?

Apie 3 metus isbuvau be AD, jau net visus raminamuosius ismetusi buvau, nebetikejau kad tie blogumai dar kada grys doh.gif
O man siandien tempa, skauda gerkle - nuo mazojo bacila turbut pasigavau... Ir dar nerimas, nu zodziu visa komplektacija doh.gif
Beje, geriant paracetamoli kazin galima raminamuju? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 10 31, 14:17)
O as visa nakti praviduriavau o dabar vemiu be sustojimo, jauciu ir tie netiks verysad.gif

O jus nebandete su visais tais blogumais islaukt kokias tris savaites? Nu zodziu ziauriai skamba, bet pvz man irgi daug pasaliniu pradzioj AD sukelia, bet paskui bent normaliai pasijuntu...
Atsakyti