Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 21:18)
A jau man apetitas kad gryzo  doh.gif Jau ir taip buvau tokia imitusi stirna, tai bijau, kad briedziu pavirsiu  lotuliukas.gif , karbonadus tik kapoju, o ant saldumynu kad pradejo traukt  doh.gif , nors niekad ju nemegau , hmmm  g.gif Siandien net uogiene is slojiko kabliavau  blush2.gif , kas cia dabar su manim?  blush2.gif


Man irgi apetitas padidėja, kai gerai jauciuosi. Pries savaite, kai jaučiau ženklu pagerėjimą, tai begalybiskai norejau tortu, po to dar šokolado ir dar ko nors saldaus. Gaminau tingini, tai vos visos šokolado mases nesuvalgiau blush2.gif

Dabar tai apetitas toks gana vidutinis, bet ir būsena nei labai tragiška, nei gera.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 21:18)
Clonazepamo po ketvirtuka ryte ir vakare ir ketvirtuka silpniausio metoprololio  g.gif
A jau man apetitas kad gryzo  doh.gif Jau ir taip buvau tokia imitusi stirna, tai bijau, kad briedziu pavirsiu  lotuliukas.gif , karbonadus tik kapoju, o ant saldumynu kad pradejo traukt  doh.gif , nors niekad ju nemegau , hmmm  g.gif Siandien net uogiene is slojiko kabliavau  blush2.gif , kas cia dabar su manim?  blush2.gif


visi -zepamai gali plėsti vyzdžius smile.gif

Valgymas - taip, kai gerai pradedi jaustis, apetitas grįžta. Aš irgi priaugau kg verysad.gif tai stengiuosi judėti, skydliaukė pas mane nekokia (lėtinis autoimuninis tiroiditas), paveldėjau tokią iš močiutės ir mamos. Bet kai užeina PA - vsio, nieko negaliu valgyti, absoliučiai - pirmąkart per 2 savaites numečiau apie 10 kg bijau.gif vyras užtepdavo juodos duonos riekę su sviestu, aš ją pasidalindavau į 4 dalis - kiekvienam valgymui biggrin.gif , o vakare dar 2 gabaliukai likdavo.. doh.gif
Paskui, kai grįžta normalus valgymo režimas, kūnas pradeda kaupti VISKĄ - tai grįžo viskas ir dar atsivedė kg., nes gi badas... Viskas suprantama. Su angliavandeniais ir man reikia pakovoti.. Šokolado nemėgstu, bet puikiai randu kitų alternatyvų biggrin.gif
Atsakyti
Man nuo AD per 9 mėn. buvo +30 kg
Bet tikrai neėdžiau, valgiau įprastai, kaip ir iki AD. Bet man AD sulėtino medžiagų apykaitą, pradėjo kauptis skysčiai, pirštai visi išbrinkę buvo, net vestuvinį žiedą teko nupjauti pas juvelyrą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 05 gruodžio 2014 - 10:06
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 03, 20:58)

Žinau, kad ir Liepa18 su akimis turėjo bėdų, o dar kam nors irgi buvo, kad akys sujautrėjo ar kad nebetinka kremai - pasikeitė odos būklė pradėjus vartoti AD?


Aš jau metus laiko be AD, bet akys taip ir liko jautrios labai, pastoviai peršti, kaip žvyro pripiltos...Nebegaliu saulėje būti, vakare nuo apšvietimo labai nemalonu, parduotuvėse irgi tas ryškus apšvietimas labai vargina akis.
Ir dar su ta tinklaine, jau rašiau.. Labai vargina, liūdniausia, kad niekas iš medikų man atsakymo negali duoti, kodėl taip pasidarė su akimis.
Atsakyti
QUOTE(Luka77 @ 2014 12 05, 02:45)

Jauniute, taip, as is Kauno  4u.gif



o pas koki psichiatra lanakis jai nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 12 05, 11:28)
Aš jau metus laiko be AD, bet akys taip ir liko jautrios labai, pastoviai peršti, kaip žvyro pripiltos...Nebegaliu saulėje būti, vakare nuo apšvietimo labai nemalonu, parduotuvėse irgi tas ryškus apšvietimas labai vargina akis.
Ir dar su ta tinklaine, jau rašiau.. Labai vargina, liūdniausia, kad niekas iš medikų man atsakymo negali duoti, kodėl taip pasidarė su akimis.


tai ir man tas pats. Spėju, kad AD unsure.gif o iš medicininės pusės man viskas gerai, tik reikėtų akyspūdį dar pasitikrinti, nu maža ką.. okulistai nieko ir nepasakys, čia kaip ir kardiologai - su širdim viskas gerai, nors tau atrodo, kad infartas ir insultas vienu metu..

O dabar ir grožio priemonių nebegaliu naudoti, tiesiog nerandu, kas negraužtų nors kiek patekus į akis verysad.gif netepsiu gi pudros kaip panda - ratilais apie akis palikusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 19:59)
Mergaites, o jum nuo AD akiu vyzdziai neissiplete daugiau nei normaliai? As atkreipiau demesi, kad jau virs geros savaites mano vyzdziai vos ne visa rainele uzima, nepaisant to, kad spaudimas zemas. Ir nesvarbu kokia sviesa. Atrodau kaip narkomane  doh.gif  blush2.gif Negana einu visa pasidrebedama, ir taip paklaikusiom akim nuo agorafobijos, ale dar ir kaip doze gavus  doh.gif


Va va, man lygiai tas pats, visad būdavo tokios šviesios akys, siauri vyzdžiai, o dabar kaip narkomanė atrodau biggrin.gif tikiuosi kiti nepastebi biggrin.gif tai jaučiu man vasarą buvo agorafobija, nes bijodavau eiti į lauką- siaubingai sukosi galva, maniau, kad sergu kažkuom. Būčiau žinojusi, kad tai tik nervukai, būčiau nedaėjusi iki tokios stadijos ax.gif
Beja, Jauniute, man tas pats, bijau lb psichinių ligų visokių, o dar kai apie kokią savižudybę išgirstu, tai išvis...
Nu keistas dalykas tie AD, sėdžiu darbe, kad ir kokią klaidą padarau, vedėja pyksta, o man vos ne juokas ima, galvoju, gi čia tik darbas...o viduj tarsi toks varikliukas geros nuotaikos užvestas, sunku vietoj nusėdėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 12 05, 20:13)
Nu keistas dalykas tie AD, sėdžiu darbe, kad ir kokią klaidą padarau, vedėja pyksta, o man vos ne juokas ima, galvoju, gi čia tik darbas...o viduj tarsi toks varikliukas geros nuotaikos užvestas, sunku vietoj nusėdėti biggrin.gif

Bet kaip dziaugiuos, kad tau jau visi salutiniai praejo ir vaistai jau veikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Man dar vis yra baime eiti i lauka, bet prievartauju save. Nu ir nuotaika irgi po biski taisosi, jau puostis norisi blush2.gif ( nes menesi laiko visai viskas dzin buvo ), nauju drabuziu norisi, aplamai visko norisi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 05 gruodžio 2014 - 20:47
Na kaip laikotes merginos? 4u.gif mane tai siandien visa diena i sonus meto doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif man tai vakar buvo taaaip blogai, silpnumas, mieguistumas, depresija, sakes buvo....o dar vakare susiriejau nerealiai su MB tai asaru pakalne buvo tokia kad ohohoho.upeliai liejos... bet vat siandien issiverkus zymiai geriau jauciuosi, isverkiau kazkokias sankaupas matyt smile.gif ar jum pagereja paverkus?
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 06, 18:48)
Na kaip laikotes merginos? 4u.gif  mane tai siandien visa diena i sonus meto doh.gif

Laikausi kazkaip , stengiuos kuo daugiau i viesas vietas eiti, su savo baimem kovoju. Ir tau nuo AD bus metymas i sonus. Man taip 3 sav buvo, bet jau praejo, ir tau praeis!
Papildyta:
QUOTE(Lucero @ 2014 12 06, 20:10)
Sveikos smile.gif man tai vakar buvo taaaip blogai, silpnumas, mieguistumas, depresija, sakes buvo....o dar vakare susiriejau nerealiai su MB tai asaru pakalne buvo tokia kad ohohoho.upeliai liejos... bet vat siandien issiverkus zymiai geriau jauciuosi, isverkiau kazkokias sankaupas matyt smile.gif ar jum pagereja paverkus?

Man tam kart buna geriau, bet po kokios dienos ar dvieju jau tada kaip deda PA, kaip zaibu trenkia, tai as jau save zinodama linkusi neverkti, nors kad emociju neislieju irgi negerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 06 gruodžio 2014 - 20:22
QUOTE(Stichija @ 2014 12 06, 21:25)
Laikausi kazkaip , stengiuos kuo daugiau i viesas vietas eiti, su savo baimem kovoju. Ir tau nuo AD bus metymas i sonus. Man taip 3 sav buvo, bet jau praejo, ir tau praeis!
Papildyta:

Man tam kart buna geriau, bet po kokios dienos ar dvieju jau tada kaip deda PA, kaip zaibu trenkia, tai as jau save zinodama linkusi neverkti, nors kad emociju neislieju irgi negerai g.gif


kiek laiko jau geriat ad?

man irgi panasiai, tik ne pa trenkia, o nerimas dar stipresnis 4u.gif bet as tai raudoju, tiksliau verkslenu doh.gif
Atsakyti