Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

O aš tai šiandien baisiausiai susibiesinau - na, toks tas poniutės gyvenimas biggrin.gif vieni malonumai tongue.gif

Jau kuris laikas ieškau CC kremo veidui arba lengvos pudros, bet baisumas tame, kad mano akys taip išjautrėjo, kad nieko apie jas tepti negaliu - po kokio pusvalandžio, jei patenka priemonės nors kiek, tuo graužti pradeda. Apie tušą nekalbu - turiu dar senojo, keisti nereikia. O vat kremo ar krempudros reikėtų.

Šiandien užsitepiau parduotuvėje ant vienos veido pusės vieno kremo, ant kitos - kito, tai po pusvalandžio net vairuoti buvo sunku - abi akis graužė verysad.gif ir čia jau ne pirmas bandymas. Netgi paakių kremą ne bet kokį nusipirksi, bijau rizikuoti - viską dabar reikia bandyti, o kaip?

Niekad tokių problemų nebuvo schmoll.gif

O kažkaip reiks spręsti iškilusią baisią bėdą - oda mano sveika, ne probleminė, bet tiek renginių nusimato, norėčiau pasigražinti, kad ir pačiai, ir vaikams būtų smagiau į mamą šventiškai pasipuošusią žiūrėti.. unsure.gif

ale ne gyvenimas, o ciela bėda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 03, 18:21)
baisumas tame, kad mano akys taip išjautrėjo, kad nieko apie jas tepti negaliu - po kokio pusvalandžio, jei patenka priemonės nors kiek, tuo graužti pradeda. Apie tušą nekalbu - turiu dar senojo, keisti nereikia. O vat kremo ar krempudros reikėtų.


O gal netinkama makiazo valikli naudojat? Siulyciau neplaut vandeniu ir valyt tik miceliniu H2O arba virintu vandeniu su medetkom. Vietoj kremo nebandet naturaliu alieju naudot? Labai tinka musu amziaus odai ersketroziu aliejus. O pudra labai lengva ir nealerizuojanti man labai prie dusios sita Lancome http://www.douglas.l...e-air-de-teint/ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 12 03, 16:17)
o fluanxolio nebe? 4u.gif

bet tikrai su tokia nedidele doze tai puikiai taisotes, ir salutiniai jau nebetaip kankina? bigsmile.gif

fluanxolis man netiko, numusdavo pulsa iki 40 , sededavau ir ziuredavau i viena taska, bet nuotaka labai gera budavo lotuliukas.gif , jausdavausi kaip laiminga darzove, tai as savavaliskai nutraukiau, bet gydytojas nebare, jis visada liepia dar ir i save isiklausyti, be to, jei man su tiek ka geriu daug maz gerai, tai kam cia saujom sita misraine ryti. Dar pakankina salutiniai, tai nerimas islenda, tai pilva susuka, tai gerkle smaugia, galva svaigsta, slopina, uztat labai letai judu prie pilnos tabletes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 03 gruodžio 2014 - 19:10
QUOTE(Stichija @ 2014 12 03, 20:09)
1. O gal netinkama makiazo valikli naudojat? Siulyciau neplaut vandeniu ir valyt tik miceliniu H2O arba virintu vandeniu su medetkom. Vietoj kremo nebandet naturaliu alieju naudot? Labai tinka musu amziaus odai ersketroziu aliejus. O pudra labai lengva ir nealerizuojanti man labai prie dusios sita Lancome http://www.douglas.l...e-air-de-teint/  4u.gif
Papildyta:

2.fluanxolis man netiko, numusdavo pulsa iki 40 , sededavau ir ziuredavau i viena taska, bet nuotaka labai gera budavo  lotuliukas.gif , jausdavausi kaip laiminga darzove,


1. aš cc arba krempudros kasdien nenaudoju, tik progoms, tad makiažo valiklio praktiškai nereikia blush2.gif o šiaip argano aliejų tepu paakiams - nebegaliu nei clinique, nei sensai paakių kremo.. Reiks tą lankomą išbandyt ir erškėtrožių aliejų - jis dar ir spalvinančių savybių turi biggrin.gif .

Žinau, kad ir Liepa18 su akimis turėjo bėdų, o dar kam nors irgi buvo, kad akys sujautrėjo ar kad nebetinka kremai - pasikeitė odos būklė pradėjus vartoti AD?
Ačiū už patarimą 4u.gif
Man atrodo, kad mums ypatingai svarbu sau patikti ir puoštis, dėl savo geresnės savijautos, išeiti į žmones, taip sakant smile.gif

2. nu aišku - nuotaika puiki, dėl ko daržovei dabar pergyvent, šaknis suleidai ir vegetuoji lotuliukas.gif ateina - palaisto, jei neužmiršta doh.gif
pamenu - kai geriau raminamuosius pirmąsias 3 dienas po non stop panikos atakų - pakelt galvos nuo pagalvės negali, realiai nė akių atmerkt - va čia tai daržovė, tik dar ir baisiau - beveik gyva bijau.gif kai prisimenu tą jausmą - visad negera pasidaro. Čia ta vadinamoji kūno atmintis - kai, pvz., uždarinėju duris, kur kas nors miega arba kažkas uždaro duris, kai aš miegu - nu taip negera staiga pasidaro.
Turiu tokių prisiminimų, kurie išmuša lygioj vietoj. Pvz., pralekia greitoji su švyturėliais arba perskaitai, kad kas nors kur nors partrenktas komos būsenos - nudiegia.. Visad sukalbu maldelę išgirdusi švilpiant greitąją - gal tai pagalba..
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 03, 20:58)

*Žinau, kad ir Liepa18 su akimis turėjo bėdų, o dar kam nors irgi buvo, kad akys sujautrėjo ar kad nebetinka kremai - pasikeitė odos būklė pradėjus vartoti AD?

** kai prisimenu tą jausmą - visad negera pasidaro.


* Man tikrai ad neturejo jokios itakos odai, tikrai ne schmoll.gif

** as irgi kai prisimenu ta siaubinga nerima, siaubas apima, greitukiu as nebijau, bet jei kas pamini zodi beprotnamis arba kokia sizofrenija ar siaip psichini koki dalyka, tai mane tiesiog visa nudiegia ir susuka, as nesuprantu, kodel as taip i tai reaguoju doh.gif
Atsakyti
Mergaites, o jum nuo AD akiu vyzdziai neissiplete daugiau nei normaliai? As atkreipiau demesi, kad jau virs geros savaites mano vyzdziai vos ne visa rainele uzima, nepaisant to, kad spaudimas zemas. Ir nesvarbu kokia sviesa. Atrodau kaip narkomane doh.gif blush2.gif Negana einu visa pasidrebedama, ir taip paklaikusiom akim nuo agorafobijos, ale dar ir kaip doze gavus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 20:59)
Mergaites, o jum nuo AD akiu vyzdziai neissiplete daugiau nei normaliai? As atkreipiau demesi, kad jau virs geros savaites mano vyzdziai vos ne visa rainele uzima, nepaisant to, kad spaudimas zemas. Ir nesvarbu kokia sviesa. Atrodau kaip narkomane  doh.gif  blush2.gif Negana einu visa pasidrebedama, ir taip paklaikusiom akim nuo agorafobijos, ale dar ir kaip doze gavus  doh.gif


man tai ne nuo AD, man nuo migdomųjų-Xanaxo mišinio būdavo vyzdžiai išsiplėtę - net kaimynė sakė - gražiai blizgančios akys lotuliukas.gif . Kai liko tik AD - normalu, bet tik šiaip akys jautrios...

Ką dar be AD vartoji? biggrin.gif gal nuo vaistų mix'o kokio tai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 04, 20:10)

Ką dar be AD vartoji? biggrin.gif gal nuo vaistų mix'o kokio tai... g.gif

Clonazepamo po ketvirtuka ryte ir vakare ir ketvirtuka silpniausio metoprololio g.gif
A jau man apetitas kad gryzo doh.gif Jau ir taip buvau tokia imitusi stirna, tai bijau, kad briedziu pavirsiu lotuliukas.gif , karbonadus tik kapoju, o ant saldumynu kad pradejo traukt doh.gif , nors niekad ju nemegau , hmmm g.gif Siandien net uogiene is slojiko kabliavau blush2.gif , kas cia dabar su manim? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 20:18)
Clonazepamo po ketvirtuka ryte ir vakare ir ketvirtuka silpniausio metoprololio  g.gif
A jau man apetitas kad gryzo  doh.gif Jau ir taip buvau tokia imitusi stirna, tai bijau, kad briedziu pavirsiu  lotuliukas.gif , karbonadus tik kapoju, o ant saldumynu kad pradejo traukt  doh.gif , nors niekad ju nemegau , hmmm  g.gif Siandien net uogiene is slojiko kabliavau  blush2.gif , kas cia dabar su manim?  blush2.gif


Man nuo AD labai norėdavosi angliavandenių, irgi kapodavau medų ar uogienę, jei jau nieko nebūdavo. Per 10 menesių priaugau 15 kg. blink.gif . Kai jau bijodavau žiūrėti į veidrodį, AD mečiau, staigiai, nors taip ir negalima. Mėnesį pavaikščiojau kaip zombis, paskui susitvarkė, dabar jau ir svoris pakrito ir taip ĖST nebesinori thumbup.gif .
Papildyta:
Beje, AD esu gėrusi įvairiausių, bet svoris taip žvėriškai augo pirmą kartą.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2014 12 04, 20:35)
Man nuo AD labai norėdavosi angliavandenių, irgi kapodavau medų ar uogienę, jei jau nieko nebūdavo. Per 10 menesių priaugau 15 kg. blink.gif

A siaube doh.gif , as po mamos mirties per 2 metus 10 kg pavariau, nes nuo nerimo edziau kas po ranka papuola, o jei dar dasides doh.gif , man dar skydliauke suletintai dirba, dar ir nuo jos svoris nekrenta, nu total koshmar doh.gif su ugiu 156 jau dabar 65 kg ir tokia putlute atrodau, tai daugiau nenoriu.... A gal todel daktaras liepe butinai sportuot g.gif , nu straksiu kasdien po 30 min blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 20:39)
A siaube  doh.gif , as po mamos mirties per 2 metus 10 kg pavariau, nes nuo nerimo edziau kas po ranka papuola, o jei dar dasides  doh.gif , man dar skydliauke suletintai dirba, dar ir nuo jos svoris nekrenta, nu total koshmar  doh.gif  su ugiu 156  jau dabar 65 kg ir tokia putlute atrodau, tai daugiau nenoriu.... A gal todel daktaras liepe butinai sportuot  g.gif , nu straksiu kasdien po 30 min  blush2.gif


Sportuok būtinai, nepriaugsi, svarbiausia,kad nerimą nuimtų ir į gatvę galėtum drąsiai išeiti, juk gyvenimas su ta nuolatine baime - tikra kančia, o AD taip maloniai viską nuima, eini - nieko nebebijai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 21:39)
A gal todel daktaras liepe butinai sportuot  g.gif , nu straksiu kasdien po 30 min  blush2.gif



Ne todel, man irgi liepe sportuot, o as kuda, dar pameciau kelis kg per sita krize nervine 4u.gif as tai pastebejau, kad man ko gero vienintelis ad salutinis tai pakraujavimas ciklo vidury, o jau dvieju rusiu esu gerus ir visada tas pats arba tiesiog sutapimas cia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 12 04, 21:39)
nes nuo nerimo edziau kas po ranka papuola



o man kai nerimas, tai visiska anoreksija gaunas kaip sakau, visiskai nieko valgyt negaliu, bet as pastoviai edu is laimes, pries vestuves, tai maniau nebetilpsiu i suknele, koks edimas besaikis buvo doh.gif o db tai nieko i burna negaliu paimt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 30, 20:16)
1. neperšu savo nuomonės - juk mes galim skirtingai dalykus matyti ir suprasti, bet aš savo vyrui pasakyčiau, kokius vaistus ir nuo ko geriu. Spėju, kad numano smile.gif pasakyčiau tam, kad neturėčiau paslapčių - kaip sakoma, tiesa padaro mus laisvus smile.gif
2. kad viskas bus gerai - nusiteikti reikia nepriklausomai nuo to, žinos vyras ar ne. Tai nesusiję dalykai, mano galva 4u.gif
3. kodėl gi vyras stengiasi nukreipti dėmesį nuo tos temos? Bando apsaugoti jus, save ar slepiatės kartu nuo jūsų būsenos? O gal vyras saugo jus, nes laukiatės?

4. nebėra mano ar tavo problemų, yra "mūsų" problemos šeimoje. Tai visa ko pagrindas.

5. Jus tie dalykai ir grauš, nes pati jaučiate, kad turite kažkokią "paslaptį" nuo savo vyro. Todėl ir sakau - tiesa padaro mus laisvus. Ką tai galėtų pskeisti jūsų santykiuose su vyru? Gal pasakius ir jums ir jam palengvėtų ir nebereikėtų vengti tų temų ar bijoti, kad sveikata gali pablogėti ir pan.
Psichologė ne veltui "griebė" už skaudžios vietos - juk ne tam pas ją einate, kad glostytų? Kartais iš psichoterapeutės išeinu taip, kad tik cray.gif kas sakė, kad su savimi lengva?  smile.gif

Yra toks amerikietis dr. Seuss, kurio frazę aš laikau savo dabartinio gyvenimo moto:
"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind"
Taira1, nepritariu šiuo atveju jums.  g.gif
Aš nesiimčiau taip vienareikšmiškai vertinti psichologo veiksmų. Jo darbas - ne glostyti, o gydyti.

O nuslėpdama nuo vyro savo ligą ar būseną gali garantuoti sau laimingą ateitį be problemų? 

Šeimoje gyvendama nepabėgiosi nei pas mamą, nei pas draugę būsenoms pasipasakoti. Pas psichologą irgi neprivaikščiosi. Juk kartu bus auginamas vaikas. Manau, sąžininga, kad vyras žinotų.
Neperšu, tik išsakau savo matymą.


Na, labai jau įvairios nuomones siuo klausimu. Vienos negali gyventi nepasakiusios visko savo vyrams, kitos nemato prasmes visko pasakoti. Labai aciu už išsakytas nuomones. Jusu visu postai labai reikalingi mirksiukas.gif
As tai vis dar pasimetusi siuo atveju. Norėčiau būti atvira su vyru, bet siuo metu, manau, kad dar nesu pasiruošusi jam visko iškloti. Ir manau, kad nuo pasakymo man bus blogiau (ko dabar man ypač reikia išvengti). Kadangi pažįstu savo vyrą, tai jis tikriausiai labai susirupins, nulius, nežinos ko imtis, galva užsikimš visokiom neigiamom mintim. O ir pasakyčiau apie tai tikriausiai per daug dramatiškai...Dabar mums reikia kuo teigiamesniu emociju, tai galvoju, kad jeigu dar galiu gyventi daugelį būsenų laikydama savyje, tai dar ir reiketu taip pagyventi. Kaip bus vėliau - nežinau. Jautrus man dabar laikotarpis (ir ne vien dėl atsinaujinusios blogos būsenos, bet ir dėl nestumo), i viska labai sureaguoju, greitai prarandu pasitikejima savim. Kai vyras visko iki galo nežino, galiu jaustis žmogumi.
As pati kol kas negaliu susitaikyti su tuo, kad turiu toki sutrikimą, kad jis gali vis atsinaujinti, labai noriu išlikti tokia, kokia buvau, kuo greiciau pasveikti ir nesusitapatinti su visom šitom nesamonėm. Jei ateis laikas (tikiuosi neateis), kai turėsiu mokytis gyventi šiek tiek pakitusi emocini gyvenimą, suprasti, kad galbūt tokia pati kaip anksciau ir nebūsiu, tai priimsiu save tokia, kokia esu. O tada ir vyrui galėsiu pasakyti. Dabar dar toks jausmas, kad pati nuo savęs tai slepiu.

Jauniute, taip, as is Kauno 4u.gif
Atsakyti