Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Nerija123 @ 2014 12 01, 22:24)
Aš tai vyrui viską pasakoju.  biggrin.gif



ir kaip jis reaguoja? 4u.gif palaiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 01, 22:51)
mano vyras kuo puikiausiai atskiria mano PA būseną - nereikia nė pasakoti, nė skųstis. Matė ir buvo šalia, kai jos prasidėjo.. Tada stengiasi užimti vaikus ar juos kažkur išsivesti, kad man būtų lengviau. Duoda pailsėti, išsiveža į miestą. Važiuojam kur nors patys prasiblaškyti smile.gif  gera proga pabūti dviese biggrin.gif

Maniskis irgi, net jei nepasakociau, suprastu. Jis atkreipia demesi, kad as giliai pradedu kvepuoti, kada akys pradeda begiot i salis, kada delnai pradeda prakaituot, kad as staiga nutylu ir daug kitu smulkmenu. Tada elgiasi priklausomai nuo mano bukles - arba duoda ramiai issikvepuot ir pasimelsti, ar staigiai rengiames ir einam kur, o kai kada uzkutena biggrin.gif
Labiausiai mano busenas mama pazindavo - is akiu. Paziuredavo ir jais viskas budavo aisku, ar man nerimas, ar stiprus ar vidutinis. Galedavau meluot ir apsimetinet kiek galiu, kad viskas gerai, bet ji is kart suprasdavo. Kai pati nuo to kentejo turbut lengvai atpazindavo pas kitus tuos simptomus, nors as pastebejau, kad irgi skiriu, kurie zmones turi bedu su nerimu, kurie ne.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 02, 18:05)
Kai pati nuo to kentejo turbut lengvai atpazindavo pas kitus tuos simptomus, nors as pastebejau, kad irgi skiriu, kurie zmones turi bedu su nerimu, kurie ne.



Jusu mama irgi vegetodistonija ir nerimus turejo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 12 01, 18:11)
Bet jeigu jūsų vyras turėtų bėdų, jūs irgi turbūt nieko nenorėtumėt apie jas žinoti. gal tai ir naudinga būtų jums/jūsų sveikatai, bet ar ne per savanaudiška ? g.gif

Vyrai kaip maži vaikai,taip jie norėtu paguodos ir supratimo,o moterų jie guosti nelabai skuba,jiems tai greit pabosta smile.gif Va ,turime pavyzdį Demetra smile.gif

Yra vyru kaip sakau bobinių,kurie ir žmonai verkiančiai snargliuką pavalys ir savo vaikučiui tuo pačiu su pompike išsiurbs,bambuką naujagimiui su zelionke pateps,nagučius nukarpys,žmonos triusikėlius išplaus,vaistuką paduos kai galvą skaudą,per galvelę paglostys,pietus padarys ir dar visus paguos,jiems viskas rūpi netgi kas vyksta moteriai per mėnesines,kaip pienelis krūtinėje gaminasi,patinka su moterimis diskutuoti mergaičių temomis,o va mano vyras iš tų vyru,kuriam smulkmenos ir verkšlenimai neįdomūs,išklausys ,kad blogai jaučiuosi ,lieps atsigulti,pats išeis kur į garažą pasikuisti,ir labai nemėgsta kai aš verkiu,jam skaudu tai matyti ir t.t todėl ir sakau,kad geriau nesiguosiu,nieko nebepasakosiu apie VD ,kad paskui neatsisuktų tai prieš mane ,buvo laikas jis man labai padėjo ir palaikė kai man buvo sunku,nusprendžiau,kad jau užteks,aišku gal jis ir supyktu sužinojęs ,kad aš nuslėpiau nuo jo savo būsenas,bet aš jį gerai pažįstu,todėl pasielgiau tikrai protingai,tuo apsaugodama save ir savo santykius su vyru smile.gif


QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 01, 19:14)
ir tai, jūs manote, jus padarė žmonių žinove? Jūs pati sprendžiate, ar jūsų postai yra naudingi, ar visiškas šlamštas, jei jau rašote. Mane tiesiog vienas jūsų posta gerokai sutrikdė - taip toli siekiančių išvadų ir scenarijų nesitikėjau smile.gif jei aš jums poniutė, tebūnie, nesiginsiu. Kad tik jūsų paprastumas jus gelbėja, už jus džiaugiuosi.

Nei tu žmonių žinovė,nei aš irnesakyk.gif Man pačiai mano postai labai naudingi,bet deja sprendžia tos kur skaito ar jie naudingi ar ne,pasinaudoti mano patarimais ar perskaičius iš karto pamiršti smile.gif Jei būtu neįdomi mano nuomonė,manęs neklaustu patarimų mirksiukas.gif Mes čia forume abi lygios,tu išsakai savo nuomonę ,o aš išsakau savo,prie viso to mėgstu padiskutuoti kas būtu jeigu būtu ,paklausinėti,o nesipykti smile.gif Ir ko čia raunies ant manęs,juk Kalėdos artėja,Adventas dabar, negražu pyktis mirksiukas.gif biggrin.gif Dėl poniutės neįsižeisk tik,aš juk juokais,atsipalaiduok 4u.gif biggrin.gif

Nerija123,juk jūs abu nežinote kokios pas mus PA stiprumas ir ką mes išgyvename,todėl nereikia taip šaipytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 02, 18:05)
o kai kada uzkutena  biggrin.gif


nu, reiks šitą būdą išvedimo iš PA pabandyti bigsmile.gif juk niekad nežinai, kas padeda, reikia viską išbandyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Man kai tik vakaras taip as bijau isprotet, bet laikaus ir i interneta nelysiu skaityti nieko patvirtinancio mano bugstavimus biggrin.gif doh.gif

nu nesuvokiama pries pora menesiu laikiausi kuo puikiausiai, ne minties nebuvo apie joki atkriti ir staiga toks gavosi, po tos kolonoskopijos, kokio dar gyvenime neturejau unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 12 02, 18:36)
Vyrai kaip maži vaikai,taip jie norėtu paguodos ir supratimo,o moterų jie guosti nelabai skuba,jiems tai greit pabosta  smile.gif Va ,turime pavyzdį Demetra  smile.gif

Nerija123,juk jūs abu nežinote kokios pas mus PA stiprumas ir ką mes išgyvename,todėl nereikia taip šaipytis  4u.gif


o aš turiu kitų pavyzdžių - pvz., mano uošvis. Žmogus solidus, bet taip apie savo mano anytą trepsi (o ta tai oi kokia artistė doh.gif ), kad gražu žiūrėti good.gif gal to, gal ano ir pan. lotuliukas.gif ir taip visą gyvenimą nuo 19kos metų pratrepsėjo.
Mano vyras mano, kad jo tėtis labai teisingai elgiasi, jis jam gyvenimo pavyzdys, o aš ir neprieštarauju šiai nuomonei biggrin.gif

Demetros istorijos aš, atsiprašau, nežinau unsure.gif

Taira1, o kas tos abi? ax.gif Ar jūs manot, kad čia, šitoj temoj, kažkas gali šaipytis iš PA? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 02, 17:25)
Jusu mama irgi vegetodistonija ir nerimus turejo? 4u.gif

Mano mama turejo nerima, nemiga, PA + depresija. Visa gyvenima verysad.gif Nuo 27 iki 66 taip ir nebuvo nulipus nuo vaistu verysad.gif Ne dienos....
Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 02, 17:38)
nu, reiks šitą būdą išvedimo iš PA pabandyti bigsmile.gif juk niekad nežinai, kas padeda, reikia viską išbandyti lotuliukas.gif

Dar man gydytojas patare karate treniruotes atnaujinti biggrin.gif , as mat esu nemazai sportavus ir man tada jokie nerimai nebaisus buvo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2014 12 02, 17:45)
Man kai tik vakaras taip as bijau isprotet, bet laikaus ir i interneta nelysiu skaityti nieko patvirtinancio mano bugstavimus biggrin.gif  doh.gif



Jauniute, juk puikiai supranti, kad nuo musu problemos neisprotejama, nemirstama, negaunamas nei infarktas nei insultas. Musu busena tik apsunkina gyvenimo dziaugsma, bet juk ji nepavojinga. Tuoj prades vaistukai veikti, minejot, kad pas psichologe lankysites - ismus jum tas kvailystes is galvytes ir pati nepasiduokit 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu, daugiausiai nerimas ir PA paveldimi. O pas mane giminėje nėra sergančių schmoll.gif . Kodėl mane ta zaraza užpuolė ir jau pusę gyvenimo neapleidžia, nežinau. Kad ir kaip pozityviai bandyčiau save nuteikti, bet gyvenimo kokybė nuo tokios ligos labai nukentėjo. Man tik baisu, kad nebūtų persidavę vaikams. Dukra jau turėjo kelis "blogumus", kai suprantu - vegetacinės krizės ir šiaip gana linkus į hipochondriją. Kaip baisu, jei ir dukrai reikės visą gyvenimą kankintis su tuo košmaru.
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 12 02, 18:15)
Mano mama turejo nerima, nemiga, PA + depresija. Visa gyvenima  verysad.gif Nuo 27 iki 66 taip ir nebuvo nulipus nuo vaistu  verysad.gif  Ne dienos....
Papildyta:

Dar man gydytojas patare karate treniruotes atnaujinti  biggrin.gif , as mat esu nemazai sportavus ir man tada jokie nerimai nebaisus buvo  thumbup.gif
Papildyta:

Jauniute, juk puikiai supranti, kad nuo musu problemos neisprotejama, nemirstama, negaunamas nei infarktas nei insultas. Musu busena tik apsunkina gyvenimo dziaugsma, bet juk ji nepavojinga. Tuoj prades vaistukai veikti, minejot, kad pas psichologe lankysites - ismus jum tas kvailystes is galvytes ir pati nepasiduokit  4u.gif


Jei ne paslaptis, ar Jūsų mama dar gyva? ax.gif
Labai teisingai pasakyta dėl gyvenimo džiaugsmo smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 02, 16:43)
ir kaip jis reaguoja? 4u.gif  palaiko? 4u.gif



Oi, jauniute, tikrai nepalaiko smile.gif

Jis man jau seniai sakė nebesiguosti, nebezysti, nebesiskųsti, neverkšlenti ir net jam neskambinti, kai man blogai ir jo nesikviesti, nes jis ne dakratas rolleyes.gif Bet žinot, užtat dabar žinau, kad tik savim galiu pasikliausti.. ir tapau nuo to turbūt tik stipresnė.
Papildyta:
QUOTE(Taira1* @ 2014 12 02, 17:36)

Nerija123,juk jūs abu nežinote kokios pas mus PA stiprumas ir ką mes išgyvename,todėl nereikia taip šaipytis  4u.gif

Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 02, 17:51)
Taira1, o kas tos abi? ax.gif  Ar jūs manot, kad čia, šitoj temoj, kažkas gali šaipytis iš PA? blink.gif  blink.gif


Čia turbūt apie mane su vyru doh.gif jetus, merginos, ar jūs skaitot, ką norit skaityti, ar aš čia ne taip išsireiškiu. Prie ko čia šaipymaisi. Aš kaip tik rašau, kad gal jūs iš šono pasižiūrėkit, kažkiek padrąsint norėjau, kad palyginti su kitais, jūsų būsena visai gera. Turbūt reikia nieko neberašyti šiame forume, jei kažkokie kaltinimai kaip mažų vaikų prasideda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerija123: 02 gruodžio 2014 - 18:35
QUOTE(Demetra @ 2014 12 02, 18:24)

Jei ne paslaptis, ar Jūsų mama dar gyva?  ax.gif


Nebe, zuvo iskritus is 9 auksto pries 2 metus. Neaisku, ar pati issoko, ar per lunatizma, nes po menopauzes labai snarkiai lunatikuodavo, i kiema iseidavo, valgyt darydavo ir t.t. Po jos mirties man po 9 metu remisijos visos bedos atsinaujino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 02, 19:06)
Nebe, zuvo iskritus is 9 auksto pries 2 metus. Neaisku, ar pati issoko, ar per lunatizma, nes po menopauzes labai snarkiai lunatikuodavo, i kiema iseidavo, valgyt darydavo ir t.t.  Po jos mirties man po 9 metu remisijos visos bedos atsinaujino  verysad.gif


Užjaučiu dėl mamos, tesiilsi ramybėje 4u.gif . O Jums linkiu ilgos ilgos remisijos, tikėkimės ji greitai ateis smile.gif.
Man remisijos po kelis metus būdavo, kartais net pamiršdavau, kad turiu tą ligą. Bet po sukrėtimų, stresų liga vėl išlenda visu gražumu.
Atsakyti