Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 12 01, 15:59)
merginos, o jums tas nerimas kai uzeina, tai jis ilgalaikis buna ar tik supanikuojat ir po kokio pusvalandzio praeina? 4u.gif  nes as nuosirdziai nesuvokiu, kas man yra, generalizuotas nerimas, siaip kazkoks patologinis nerimas ar dar kas g.gif

O koks tau pupa skirtumas, kaip tavo nerima sveikatos ministerija ivardija? Neiskok sau ligu. Tegu gydytojas nusprendzia, kas yra. O pati negalvok ir neprisigalvok. As pati save pamenu, kai man buvo kokie 20 metu, tai visa laika praleisdavau viesojoj bibliotekoj ieskodama medicininiu straipsniu ir tikrindama ar man ne sizofrenija doh.gif lotuliukas.gif
Man nerimas buna ivairus - trunkantis ir visa diena, tada dega kunas, kausto kaulus, tarsi visa surakina, sedziu ir ziuri i viena taska. Buna tokia kaip blogio nuojauta, kuri grauzia kazko is vidaus. Buna PA - kai staigiai kazko issigastu, uzsisuka galva, silpna pasidaro. Trunka apie pusvalandi, o paskui jau palieka tokias nemalonias nuosedas, ta prasme vistiek jautiesi kazko issigandus.
As po siai dienai nezinau kas man yra blush2.gif Vieni daktarai sake, kad vegetodistonija, kiti - kad agorofobija, kiti kad nerimas, dar kiti - maniakine depresija, dabar kalba eina lyg apie postraumini stresa+agorofobija+sociofobija+didzioji depresija. Koks skirtumas kaip tai vadinasi, svarbiausia is to issikapstyti ir maziau ieskot ligu 4u.gif
Kas supranta rusiskai, paziurekit labai faina prancuzu komedija apie hipochondrija
http://siustis.net/f...iaque-2014.html
Juokiausi iki asaru, nes siame filme dalis musu baimiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 12 01, 17:02)

Aš vat iš tos didelės meilės savo vyrui nenoriu jo liūdinti ,nenoriu,kad jis pergyventu ,noriu,kad jis būdamas toli nuo namų jaustusi ramus dėl šeimos ir manęs,kad ramiai išdirbtu tuos kelis mėnesius ir grįžtu namo,kad galėtu mus visas matyti laimingas ir šauniai praleisti atostogas  smile.gif


Bet jeigu jūsų vyras turėtų bėdų, jūs irgi turbūt nieko nenorėtumėt apie jas žinoti. gal tai ir naudinga būtų jums/jūsų sveikatai, bet ar ne per savanaudiška ? g.gif
Atsakyti


Matau, daug kas geriat lexotinolį ūmiai PA nuimti. O jūs nežinote kuo skiriasi nuo XANAK. Kuris saugesnis?

p.S prisiminiau, kai man prasidėjo PA, tik po 8 mėn. man gydytoja Xanax skyrė, o visą tą laiką nebeįsivaizduoju, kaip be jo uštverdavau. Aišku, GP kviesdavausi. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerija123: 01 gruodžio 2014 - 18:37
Dėkui pasisakiusioms ties mano žinute...

jauniute , man pripažintas generelizuotas nerimas.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 12 01, 18:52)
As pati save pamenu, kai man buvo kokie 20 metu, tai visa laika praleisdavau viesojoj bibliotekoj ieskodama medicininiu straipsniu ir tikrindama ar man ne sizofrenija  doh.gif  lotuliukas.gif




Tai va as db ta pati darau, tik ne bibliotekoj, o internete blink.gif

vis ieskau patvirtinimo, kad labai stiprus nerimas ir depresija neperauga i sizofrenija ir nerandu, vietoj toj prisiskaiciau dar daugiau visokiu nesamoniu doh.gif tai db vos ne sedziu ir noriu kviestis greitaja kad veztu i psichiatrine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 12 01, 18:43)
Nemanau  4u.gif Aš negeriu vaistus jau nuo vasario pabaigos  smile.gif  o šita temą ir depresijos temą skaitau jau ne vienerius metus  smile.gif  o čia vis dar rašau,jei turiu ką patarti iš savo patirties,vis gi stažas nemažas,tik jau jums spręsti ar mano postai reikalingi ar jie visiškas šlamštas  biggrin.gif


ir tai, jūs manote, jus padarė žmonių žinove? Jūs pati sprendžiate, ar jūsų postai yra naudingi, ar visiškas šlamštas, jei jau rašote. Mane tiesiog vienas jūsų posta gerokai sutrikdė - taip toli siekiančių išvadų ir scenarijų nesitikėjau smile.gif jei aš jums poniutė, tebūnie, nesiginsiu. Kad tik jūsų paprastumas jus gelbėja, už jus džiaugiuosi.

Džiaugiuosi, kad vaistų negeriate.


Nerija123, lexotanilio veikimas šiek tiek švelnesnis, jis skiriamas esant lengvesnėms būsenoms - nerimui. Xanaxas veikia greičiau - alprazolamas skirtas panikai ir agorafobijai nuimti, prie depresijos. Nė vienas iš jų nėra saugus. Lexatonilis labiau migdo. Xanaxas veikia greičiau. Iš principo ūmiai PA (kai tik prasidėjo PA ir nemokėjau su jomis tvarkytis be vaistų) - aš naudojau Xanax, bet taip buvo liepęs gydytojas. Pati neeksperimentuoju su šitais vaistais.

Iš principo abu vaistai priklauso benzodiazepinų grupei, tik veiklioji medžiaga kita. Gydytojas gali skirti arba viena, arba kita.

Neturiu psicholeptinių vaistų vartojimo didelės patirties, gal esu "suvalgiusi" tik kokias 8-10 tablečių Xanax'o (kai reikėdavo, imdavau pusės pusę biggrin.gif ) ir kokias 5 tabletes lexotanilio. Iš patirties sakau - Xanaxas veikia žaibiškai, bet jo veikimas staigiai ir nutrūksta, lexotanilis veikia švelniau, nėra staigios veikimo pradžios ir pabaigos. Pripratusi nebuvau, atprasti nereikėjo, tad čia pasakyti negaliu.

Apskritai - išmokau PA išbūti be benzodiazepinų. Apsieiu kol kas.


Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 12 01, 18:52)
O koks tau pupa skirtumas, kaip tavo nerima sveikatos ministerija ivardija? Neiskok sau ligu. Tegu gydytojas nusprendzia, kas yra. O pati negalvok ir neprisigalvok.

Koks skirtumas kaip tai vadinasi, svarbiausia is to issikapstyti ir maziau ieskot ligu  4u.gif
Kas supranta rusiskai, paziurekit labai faina prancuzu komedija apie hipochondrija
http://siustis.net/f...iaque-2014.html
Juokiausi iki asaru, nes siame filme dalis musu baimiu  4u.gif


auksiniai žodžiai 4u.gif 4u.gif

filmuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 01, 19:00)
Tai va as db ta pati darau, tik ne bibliotekoj, o internete blink.gif

vis ieskau patvirtinimo, kad labai stiprus nerimas ir depresija neperauga i sizofrenija ir nerandu, vietoj toj prisiskaiciau dar daugiau visokiu nesamoniu doh.gif  tai db vos ne sedziu ir noriu kviestis greitaja kad veztu i psichiatrine biggrin.gif

geriau butu,kad darba koki susirastum,pradek megzti ar dar ka nors,baik kalti sau i galva ko nera.šuni isigyk kuo didesni,pabiegiosi truputuka 4u.gif

vyrams manau nebutina zinoti apie zmonos psichine busena,aš net nesiruošiu jam to pasakoti,nes progai pasitaikius gali skaudziai ikasti,vyrams reikalingos sveikos zmonos.Taira1 labai tiksliai paraše drinks_cheers.gif tokiu kaip Stichjos mazai yra thumbup.gif
Atsakyti
Aš labiau pritariu pasisakančioms už tai, kad vyrui neeskaluoti savo sveikatos būklės. Vyrai tokie jau sutvėtimai, jie - silpnoji lytis ir labai greitai nuo problemų pabėga. Taip, žmogus šalia, atrodo turėtum dalintis viskuo, bet kartasi reikia turėti savo mažų paslapčių, nes jos gali atsisukti prieš pačią ax.gif . O ir neverta kitam akmeniu užkrauti savo naštos.
Kai susirgau PA, aš žliumbiau savo ex į petį kad mirštu, matė jis mano PA, nerimus ir visokias nesąmones. Nesuprato. Bent jau viduje visai nesuprato, o ir neturėjo suprasti, nes kas to nepatyręs, sunkiai supras. Lakste jis su manimi pas gydytojus, guodė per PA, bet galop jam viskas nusibodo. Ir išėjo nuo problemų. Dabar esu daug atsargesnė su atviravimais wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 12 01, 20:00)
vis ieskau patvirtinimo, kad labai stiprus nerimas ir depresija neperauga i sizofrenija ir nerandu, vietoj toj prisiskaiciau dar daugiau visokiu nesamoniu doh.gif  tai db vos ne sedziu ir noriu kviestis greitaja kad veztu i psichiatrine biggrin.gif


greičiau į paranoją lotuliukas.gif aukštasis internetinis biggrin.gif doh.gif doh.gif man atrodo, kad bėda ta, kad skaityti mokat biggrin.gif

būkit rami, Vasara toookių dalykų matė, kad tau sveikatos palinkėję ir vitaminų išrašę namo išleis biggrin.gif biggrin.gif ir dar už konsultaciją lieps susimokėti, nes ne būtinoji pagalba hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 01, 21:30)
greičiau į paranoją lotuliukas.gif aukštasis internetinis biggrin.gif  doh.gif  doh.gif man atrodo, kad bėda ta, kad skaityti mokat biggrin.gif

būkit rami, Vasara toookių dalykų matė, kad tau sveikatos palinkėję ir vitaminų išrašę namo išleis biggrin.gif  biggrin.gif ir dar už konsultaciją lieps susimokėti, nes ne būtinoji pagalba hihihi.gif



Prajuokinot biggrin.gif viena vertus internetas gerai, kita vertus, eina sau doh.gif
Atsakyti
Aš tai vyrui viską pasakoju. biggrin.gif Pasakiau netgi, kad kai kurios moterys savo vyrams nepasakoja apie PA rolleyes.gif tai sako, tokios ir tos panikos pas jas tada rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerija123: 01 gruodžio 2014 - 21:25
QUOTE(Nerija123 @ 2014 12 01, 22:24)
Aš tai vyrui viską pasakoju.  biggrin.gif Pasakiau netgi, kad kai kurios moterys savo vyrams nepasakoja apie PA  rolleyes.gif tai sako, tokios ir tos panikos pas jas tada  rolleyes.gif


mano vyras kuo puikiausiai atskiria mano PA būseną - nereikia nė pasakoti, nė skųstis. Matė ir buvo šalia, kai jos prasidėjo.. Tada stengiasi užimti vaikus ar juos kažkur išsivesti, kad man būtų lengviau. Duoda pailsėti, išsiveža į miestą. Važiuojam kur nors patys prasiblaškyti smile.gif gera proga pabūti dviese biggrin.gif


Atsakyti