Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 30, 19:16)
Taira1, nepritariu šiuo atveju jums.  g.gif
Aš nesiimčiau taip vienareikšmiškai vertinti psichologo veiksmų. Jo darbas - ne glostyti, o gydyti.

O nuslėpdama nuo vyro savo ligą ar būseną gali garantuoti sau laimingą ateitį be problemų? 

Šeimoje gyvendama nepabėgiosi nei pas mamą, nei pas draugę būsenoms pasipasakoti. Pas psichologą irgi neprivaikščiosi. Juk kartu bus auginamas vaikas. Manau, sąžininga, kad vyras žinotų.
Neperšu, tik išsakau savo matymą.

Tai mano nuomonė,jai nereikia pritarti,nes aš ją išreiškiau iš savo patirties smile.gif mano vyras nežino ir nuoširdžiai sakau,kad savęs negriaužiu dėl to,net nemastau ar tai sąžininga jo atžvilgiu ar ne,aš žiūriu,kad šituo atveju man būtu geriau smile.gif jei jis žinos man geriau nuo to nebus,tik skaudės man širdį,kad jis pergyvens dėl manęs ,geriau tegul galvoja,kad esu laiminga smile.gif O ir jei žinotu,ką jis man padėtu,ogi nieko ,mačiau kaip jam buvo sunku,koks buvo susirūpinęs ir liūdnas,kai pirmą kartą susirgus jam pasipasakojau,pamatęs mane verkenčia nebežinodavo į kokį kampą lysti ar prieiti ir paguosti.....taigi turiu ką palyginti...aiiii nesiplėsiu ,jums rinktis sakyti vyrui ar ne ,jei jau kankinatės tai nuslėpdamos tai pirmyn,kankinkitės abu kartu 4u.gif o gal tada geriau pasakyti viena kartą ir daugiau nebeužkrauti jo savo dejonėmis, bet žinokit yra tokių vyru kur ilgai nepaveža tos naštos,palieka žmonas ...pabėga nuo kasdieninių rūpesčių ,susiranda sveikas ir linksmas moteris ir gyvena sau laimingi,toks jau tas gyvenimas smile.gif

O mano ateitis tikrai žinau,kad bus be problemų,nes ir toliau jei vėl susirgsiu kada jam nesakysiu,tai iš kur gali būti tos problemos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira1*: 30 lapkričio 2014 - 19:47
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 30, 17:31)
bet tai ir yra pati tikriausia panikos ataka, kokią dar grynesnę įsivaizduojat? biggrin.gif kaip jūs matuojat ribą, kur dar labai stiprus nerimas ir kur jau panikos ataka? g.gif

aš, pavyzdžiui, baimės numirt irgi neturiu. smile.gif



na taip ta riba tarp labai stipraus nerimo ir pa, labai tokia neapibrezta, bet siaip visur raso, kad pa staiga uzeina ir praeina gana greitai, kala sirdis, gali dusti, o po to aprimsta, man taip nera (aciu Dievui) buve, pas mane kai uzeina nerimas tai jis gali susukes mane ir savaite laikyti, vis stipreja, kol sakau atrodo kraustausi is proto visiskai ir jei neuzvartosi vaistu tai ir savaite gali trukti, per koki pusvalandi tikrai nepraeis, tai nezinau ar tai galima laikyti pa ir isvis nesuprantu jau kuo as cia sergu, nerimu, depresija (nors atrodo, kad jos neturiu) ar dar kuo rimciau doh.gif doh.gif doh.gif jau galva plysta nuo to galvojimo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas,

Patarkit, kaip atsiriboti nuo blogos naujienos..?

Sužinojau liūdną žinią apie brolienę ir taip negera ant dūšios, kad negaliu...
Jauna moteris, tris vaikai - jauniausiam 3 metukai ir tokia baisi diagnozė užklupo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 30 lapkričio 2014 - 19:57
Va, ir įvardijot savo didžiausią problemą - galvojimą.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 30, 20:16)
Gal pasakius ir jums ir jam palengvėtų ir nebereikėtų vengti tų temų ar bijoti, kad sveikata gali pablogėti ir pan.




Kai as viska issakiau vyrui, man be proto palengvejo, nezinau ka jis masto, bet atrodo, kad bent jau db labai palaiko 4u.gif Luka77, neprievartauk saves, ypatingai kol esi nestuke.gif , jauti kad reikia pasipasakok savo vyrui, jauti, kad db ne laikas ir nereikia, veliau kada nors pakalbesi, svarbiausia tik nesigrauzk, as is saves pastebejau, kad savigrauza siaubingai gniuzdo doh.gif

o siaip sutinku, kad psichologas gydo , o ne glosto, tik siuo atveju kazkaip daugiau ne gydymo reik, o kazkaip padet istempt likusi laika nestumo, veliau jau galima pradet rimtai, o db gal cia jis biski ir astrokai uzvele 4u.gif

Taip, kad Luka77 tik nesigrauzk 4u.gif beje, o tai didinai zolofto doze ar ne, ar vistik likai prie tos pacios ir pagaliau pagerejo? 4u.gif ir ka darysi po to, pries gimdyma nutrauksi, kaip sako, kad reikia ar ne? 4u.gif beje o tu is Kauno gal? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 30, 00:02)
kai pirmąkart užėjo PA, buvo tas jausmas. Jis žiaurus. Bet labiausiai - kad nesusivaldysiu.. Dabar jau tiesiog žinau, kad neišprotėsiu, susivaldysiu, tik tiesiog savijauta bus tiesiog siaubinga. Ir tiek. Svarbiausia - pasitikiu savimi ir savo žiniomis, dar visada turiu su savimi vaistų. Padeda vien žinojimas apie mažą rausvą tabletytę biggrin.gif



O man nekyla mintys apie išpotėjimą. Aš labiausiai tada bijau nualpti, pradeda karštis pilti per kaklą, darosi silpna ir pan.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 30, 20:55)
Labas,

Patarkit, kaip atsiriboti nuo blogos naujienos..?

Sužinojau liūdną žinią apie brolienę ir taip negera ant dūšios, kad negaliu...
Jauna moteris, tris vaikai - jauniausiam 3 metukai ir tokia baisi diagnozė užklupo verysad.gif


nuo blogu naujienu net sveiki zmones sunkiai atsiriboja arba neatsiriboja, tai tiesiog reik pernest, suvokt ir iskest ta bloga naujiena, jei taip galima pasakyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 30 lapkričio 2014 - 20:03
QUOTE(jauniute @ 2014 11 30, 21:00)
o kas nors baisaus nutiko? ar tik jusu jautrumas ta zinia sustiprintai prieme? 4u.gif  nuo blogu naujienu net sveiki zmones sunkiai atsiriboja arba neatsiriboja, tai tiesiog reik pernest, suvokt ir iskest ta bloga naujiena, jei taip galima pasakyti 4u.gif


Diagnozavo vėžį jai, labai agresyvią formą, labai greitai plinta...
O tokia sveika buvo, gyvenimu besidžiaugianti...
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2014 11 30, 20:55)
Va, ir įvardijot savo didžiausią problemą - galvojimą.



taip, mintys vien apie tai, reiktu kuo uzkraut kitu, plius dar nedirbanti, tai sedziu namie ir istisai neissivaduoju is tu minciu 4u.gif atrodo iseini i zmones ir galva kitaip dirba 4u.gif
Atsakyti
Taira, o jus kai lauketes ir geret ad irgi pavyko kazkaip nieko neprasitart savo vyrui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 30, 19:41)
mano vyras nežino ir nuoširdžiai sakau,kad savęs negriaužiu dėl to,net nemastau ar tai sąžininga jo atžvilgiu ar ne,aš žiūriu,kad šituo atveju man būtu geriau  smile.gif


O kaip jis gali nežinoti? Nemato, kad jūs blogai jaučiatės? Nemato, kad keistai elgiatės?
Nemato, kad apribojote kelionas ar pan.? Neįsivaizduoju, kaip galima nuo vyro nuslėpti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 30, 21:04)
Diagnozavo vėžį jai, labai agresyvią formą, labai greitai plinta...
O tokia sveika buvo, gyvenimu besidžiaugianti...

O iki diagnozės nustatymo viskas gerai buvo?Kaip tada nustatė tą ligą?

Luka77,aš pasakyčiau vyrui.Tairai,manau,kad lengviau buvo nesakyti,nes jos vyro nebūną kiekvieną dieną namie.
Atsakyti