Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Šiandien ir iš autobuso teko išlipti. Tiesiog nesijaučiau saugiai, vis kirbejo, o jei užeis panika. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaska1 @ 2014 11 27, 18:32)
Šiandien ir iš autobuso teko išlipti. Tiesiog nesijaučiau saugiai, vis kirbejo, o jei užeis panika. verysad.gif


išlipus palengvėjo? Kaip namo parsigavot?
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 27, 18:43)
išlipus palengvėjo? Kaip namo parsigavot?


Vistiek kiek neramu buvo, nes namai dar toli buvo. As kazkaip pastebejau, kad labiau prededu nerimauti ir baimintis, kai link centro autobusu arteju, na ten kamciai, sviesoforu daugiau, ir panasiai, jau ilgiau laiko uztrunka iki kitos stoteles. Skubejau, tai masciau ar i taksi lipti ar bandyti eiti iki kitos stoteles (aplenkiant visus tuos kamcius). Visdelto nusprendziau eiti link kito autobuso stoteles, kur jau maziau tos kamsalynes eisme ir lieka tik 3 stoteles iki namu. Taip ir grizau i namus.
Atsakyti
QUOTE(Linaska1 @ 2014 11 27, 17:32)
Šiandien ir iš autobuso teko išlipti. Tiesiog nesijaučiau saugiai, vis kirbejo, o jei užeis panika. verysad.gif

Man siandien lygiai tas pats buvo, kazkaip karsta autike buvo, plius labai uzsupo, kaip lekiau lauk, o galva tik sukasi kaip karuselej, tai apsikabinau stulpa, pakvepavau , pasimeldziau ir siaip ne taip parejau, bet net ir dabar kazkaip ne taip jauciuos, nes labai nusiminiau , kad si kart panika nugalejo. O gydytojas sake daryt viska per jega. Aisku as siandien po psichoterapijos jau blogai pasijauciau, nes visus skaudulius kelem i virsu.
Atsakyti
Oi, mergaitės, kaip aš jus užjaučiu console.gif

Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 27, 21:40)
Oi, mergaitės, kaip aš jus užjaučiu console.gif

Aciu labai 4u.gif Man lankymasis sitoj temutej irgi kaip terapija blush2.gif Pasipasakoji ir lengviau ax.gif
Siandien jau 2 diena kaip geriu puse tab Seroxat ir vel pradejau ivedinet Fluanxol ketvirtuka. Su nuotaika viskas gerai, net galva nesvaigsta, bet jau pykina ir galva skauda, tai nenusakomai. Uztat spaudimas su pulsu jau lyg truputi atsistato. Ai, dar biski pilva suka, zinau kad cia nuo Fluanxolio, bet gydytojas sako, kad jis tonizuoja ir nuotaika kelia, tai vis bandau prisipratint.
Kazin kaip kitom sekasi g.gif ? Jauniute ka nusprende, ar Yesboss jau atsitiese, kaip kitos mergaites laikosi?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 28, 13:42)
Jauniute ka nusprende,



Labai dziugu kad jums gereja 4u.gif

as jau irgi penkta diena geriu ad, kolkas nerimas labai padidintas, raumenys visis susukti, nakti tai net atrodo mintys sprogineja galvoj, vietoj ju kazkoks fejerverkas, dar taip nera buve man nuo nerimo 4u.gif db laukiu nors siokio tokio pagerejimo, o po to galvosiu ka cia daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 28, 14:04)
Labai dziugu kad jums gereja 4u.gif

as jau irgi penkta diena geriu ad, kolkas nerimas labai padidintas, raumenys visis susukti, nakti tai net atrodo mintys sprogineja galvoj, vietoj ju kazkoks fejerverkas, dar taip nera buve man nuo nerimo 4u.gif  db laukiu nors siokio tokio pagerejimo, o po to galvosiu ka cia daryti 4u.gif


tas minčių "fejerverkas", kaip jūs vadinat, yra nuo AD. Labai dažnas reikalas. Praeis. 4u.gif
pats laikas mankštai, jauniute bigsmile.gif aš rimtai 4u.gif 4u.gif šiandien gražus oras, greitas ėjimas daro stebuklus su raumenimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 28, 13:42)

pats laikas mankštai

jus visiskai teisi del judejimo 4u.gif , as jei labai blogas oras cia, tai namie pora kartu dantis sukandis grindis issiurbiu, tada issluoju, tada isplaunu, einu vis ir prisigalvoju ka cia dar padarius, tai daiktus spintoj perdedu, tai dar ka biggrin.gif , ir kiekviena diena i lauka, nors atrodo kojos kaip medines, ju net nepavelku, galva sukasi, bet einu einu, o jau ziu kai laikas namo, net ir nebesinori, visai smagu nuo to vaiksciojimo pasidaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 28, 14:42)
tas minčių "fejerverkas", kaip jūs vadinat, yra nuo AD. Labai dažnas reikalas. Praeis. 4u.gif




tikrai? bigsmile.gif

nuraminot mane, nes as jau praktiskai itikejau, kad man beprasidedanti kokia sizofrenija unsure.gif

nzn ka db daryt reikes, kokius tris menesius tikrai gersiu, o veliau turbut pradesiu pastojinet, juolabiau, kad neesu is tu kur lengvai pastoja, tai dar spes ir ilgiau jie man suveikt, svarbiausia nenoriu ju vartoti nestumo metu arba bent jau kaip nors istempti pirma trimestra be ju, nes esu nusiteikus pries ad vartojima nestumo metu, nors ir vartoja nemazai moteru, na aisku jei nera kitos iseities tai nera, bet siaip esu pries 4u.gif

kazi kaip Luka77, kaip dingo taip dingo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2014 11 28, 16:13)
jus visiskai teisi del judejimo  4u.gif , as jei labai blogas oras cia, tai namie pora kartu dantis sukandis grindis issiurbiu, tada issluoju, tada isplaunu, einu vis ir prisigalvoju ka cia dar padarius, tai daiktus spintoj perdedu, tai dar ka  biggrin.gif , ir kiekviena diena i lauka, nors atrodo kojos kaip medines, ju net nepavelku, galva sukasi, bet einu einu, o jau ziu kai laikas namo, net ir nebesinori, visai smagu nuo to vaiksciojimo pasidaro  thumbup.gif



bet kaip jauciasi is jusu zinuciu, kad jus jau atsigaunat bigsmile.gif kaip saunu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif malonu skaityt, kai gerėja mergytėm jau ax.gif aš vat pakirsta roto viruso namie gulinėjau dvi dienas, tpfu baisu, net ad vakar negėriau, bet šiandien jau geriau smile.gif pradėjau sportuoti su kangoo batais, labai smagi treniruotė bigsmile.gif viskas kaip ir stojasi į vėžias, tik jaučiuosi dėl mokslų ir darbo įsprausta į kampą, niekaip reikalai nesisprendžia, darbų atrodo neįmanoma nudirbt, o dar vat tas rotas...tai tas dvi dienas makiažo video youtubėj pražiūrėjau, visokius mados blogus...ech net širdis atsigavo wub.gif noriu nusiaust pardas biggrin.gif
O Sticija, tikrai, net keista skaityt, kai pamenu, kaip blogai jum buvo, o db jau stojatės ant kojų, nerealu! Beja, kur esate išvykusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yesboss: 28 lapkričio 2014 - 20:55
QUOTE(yesboss @ 2014 11 28, 20:52)

O Sticija, tikrai, net keista skaityt, kai pamenu, kaip blogai jum buvo, o db jau stojatės ant kojų, nerealu! Beja, kur esate išvykusi?

Osle as blush2.gif , tik nezinau ar liksiu , nelimpa man cia... Aisku, gal del to, kad tamsu, baisu ax.gif Dar nesu labai ant koju atsistoojus, ta prasme psichologiskai daugiau nei fiziskai stojuosi, nes kaip minejau labai vargina zemas spaudimas ir pulsas, niekam jegu nera, bet dantis sukandus per prievarta darau viska... Gydytojas konstatavo, kad as labai stipri asmenybe ir kad susigrazinti, ka liga pavoge per 22 metus nepavyks, bet atimti tai, i ka ji kesinasi, bandysim... Taip noriu pasveikti kaip niekad nieko nenorejau...
Atsakyti