Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

Aš irgi ligos nepaveldėjau.Ir tikiu,kad mano sūnus augs sveikas ir stiprus!Aišku,kad mano ir tie sirgimai nebuvo patys baisiausi.Ir AD nėštumo metu neteko vartoti.

Jauniute,aš irgi rekomenduoju,bent jau pusmetį pagert AD,kad atsistotum ant kojų.Juk reikia sveikatos išnešioti vaikutį 4u.gif
Atsakyti
Siandien atlikau amziaus zygdarbi ax.gif biggrin.gif , sugebejau VIENA pati apie 1.5 km nueiti iki viesojo transporto, pavaziuot 3 sustojimus iki prekybcentrio, jame pasimalti, dar biski apsipirkti, ir tada gryzau namo pestute palei ilanka, pasedejau prie vandens ir parpuiskavau namo. Aisku pries iseinant is namu jau rankos kojos drebejo, tad prevencijai ikalaiu puse Xanaxo, pirma keliones puse buvo tai su svaiguliais , drebuliais, o paskui ar vaistai suveike, ar as isidrasinau visai smagu pasidare... Aisku, kitom tai cia juokas, bet paskutiniu metu kai mane dar tokia didele sociofobija+agorofoboja kankino ir saugiai ir gerai jauciausi tik namuose, tai man cia vienas is 12 Heraklio zygdarbiu blush2.gif As savim taip didziuojuosi ax.gif Aplamai, lyg po truputi gryzta ankstesni interesai, jau vel studijuoju medicinos ir madu zurnalus, jau planuoju ka vasara veiksiu!!!!!! , net jau is dzinsu islindau ir suknele apsirengiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 25 lapkričio 2014 - 15:50
QUOTE(Stichija @ 2014 11 25, 16:49)
Siandien atlikau amziaus zygdarbi  ax.gif  biggrin.gif , sugebejau VIENA pati apie 1.5 km nueiti iki viesojo transporto, pavaziuot 3 sustojimus iki prekybcentrio, jame pasimalti, dar biski apsipirkti, ir tada gryzau namo pestute palei ilanka, pasedejau prie vandens ir parpuiskavau namo. Aisku pries iseinant is namu jau rankos kojos drebejo, tad prevencijai ikalaiu puse Xanaxo, pirma keliones puse buvo tai su svaiguliais , drebuliais, o paskui ar vaistai suveike, ar as isidrasinau visai smagu pasidare... Aisku, kitom tai cia juokas, bet paskutiniu metu kai mane dar  tokia didele sociofobija+agorofoboja kankino ir saugiai ir gerai jauciausi tik namuose, tai man cia vienas is 12  Heraklio zygdarbiu  blush2.gif  As savim taip didziuojuosi  ax.gif Aplamai, lyg po truputi gryzta ankstesni interesai, jau vel studijuoju medicinos ir madu zurnalus, jau planuoju ka vasara veiksiu!!!!!! , net jau is dzinsu islindau ir suknele apsirengiau...


yahoo.gif good.gif mažais žingsneliais vis geryn 4u.gif svarbu - po truputį ir neperspaudžiant. Palaikau.
Atsakyti
Stichija, Jūs šaunuolė. Sparčiai gerėja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 25, 16:49)
Siandien atlikau amziaus zygdarbi  ax.gif  biggrin.gif , sugebejau VIENA pati apie 1.5 km nueiti iki viesojo transporto, pavaziuot 3 sustojimus iki prekybcentrio, jame pasimalti, dar biski apsipirkti, ir tada gryzau namo pestute palei ilanka, pasedejau prie vandens ir parpuiskavau namo. Aisku pries iseinant is namu jau rankos kojos drebejo, tad prevencijai ikalaiu puse Xanaxo, pirma keliones puse buvo tai su svaiguliais , drebuliais, o paskui ar vaistai suveike, ar as isidrasinau visai smagu pasidare... Aisku, kitom tai cia juokas, bet paskutiniu metu kai mane dar  tokia didele sociofobija+agorofoboja kankino ir saugiai ir gerai jauciausi tik namuose, tai man cia vienas is 12  Heraklio zygdarbiu  blush2.gif  As savim taip didziuojuosi  ax.gif Aplamai, lyg po truputi gryzta ankstesni interesai, jau vel studijuoju medicinos ir madu zurnalus, jau planuoju ka vasara veiksiu!!!!!! , net jau is dzinsu islindau ir suknele apsirengiau...



Nu va kaip saunu 4u.gif Reiskias visai jau jus gerai ir toleruojat tuos ad, na aisku neskaitant pradzioj tu salutiniu pojuciu, bet pagal tai ka paraset viskas super, o geriat dar tikrai neilgai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 25, 15:49)
Siandien atlikau amziaus zygdarbi  ax.gif  biggrin.gif

kaip faina skaityti, net ir man nuotaika pagerėjo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už Jus Stichija 4u.gif labai malonu skaityt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 25, 20:38)
Nu va kaip saunu 4u.gif  Reiskias visai jau jus gerai ir toleruojat tuos ad, na aisku neskaitant pradzioj tu salutiniu pojuciu, bet pagal tai ka paraset viskas super, o geriat dar tikrai neilgai thumbup.gif

Nelabai tuos AD toleruoju, nu bet ka darysi . Labiausiai knisa ziauriai krites spaudimas ir pulsas.
Visada spaudimas budavo 130/110 ir pulsas 90 ( biski aukstokas ), bet dabar doh.gif , spaudimas 100/60, pulsas 54, vos paeinu. Zinau, kad reikia judeti, kad biski viskas pakiltu, bet cia kaip uzburtam rate, nera jegu net pajudet. O kavos ar zalios arbatos as negeriu doh.gif , o prie AD gi kokio brendzio tonizavimui grieztai negalima, tai net nebezinau ka daryt verysad.gif Ziauriai pavargstu nuo bet ko. Namus isploviau - viskas jau visos dienos darbas blush2.gif
Atsakyti
Smagu, Stichija, girdėti, kad jums geriau. Šaunulė.

O man šiandien nelabai pasisekė. Užėjau į banką ir išsigandau eilės. Tiesiog jutau, kad ramiai nesulauksiu savo eilės ir išėjau unsure.gif
Geriu jau trečias mėnuo AD, bet vat kai kuriose situacijose vis trūksta pasitikėjimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linaska1: 26 lapkričio 2014 - 13:08
QUOTE(Stichija @ 2014 11 26, 13:48)
Nelabai tuos AD toleruoju, nu bet ka darysi . Labiausiai knisa ziauriai krites spaudimas ir pulsas.
Visada spaudimas budavo 130/110 ir pulsas 90 ( biski aukstokas ), bet dabar  doh.gif , spaudimas 100/60, pulsas 54, vos paeinu. Zinau, kad reikia judeti, kad biski viskas pakiltu, bet cia kaip uzburtam rate, nera jegu net pajudet. O kavos ar zalios arbatos as negeriu  doh.gif , o prie AD gi kokio brendzio tonizavimui grieztai negalima, tai net nebezinau ka daryt  verysad.gif Ziauriai pavargstu nuo bet ko. Namus isploviau - viskas jau visos dienos darbas  blush2.gif


druska po liežuviu.
Atsakyti
QUOTE(Linaska1 @ 2014 11 26, 13:07)
Smagu, Stichija, girdėti, kad jums geriau. Šaunulė.

O man šiandien nelabai pasisekė. Užėjau į banką ir išsigandau eilės. Tiesiog jutau, kad ramiai nesulauksiu savo eilės ir išėjau unsure.gif
Geriu jau trečias mėnuo AD, bet vat kai kuriose situacijose vis trūksta pasitikėjimo.

Eiles man irgi ne drauges, ypac jei 2-3 zmones jau stovi, tai is kart PA prasideda. Is prigimties esu labai nekantri, tai dabar ypac eiliu vengiu doh.gif lotuliukas.gif Nors vakar sugebejau H&M eilutej pastoveti ir megztuka nusipirkti biggrin.gif . Vel amziaus zygdarbis, nors isejau jau slapia nugara ir drebancia sirdim. Tada atsikvepavau, neaisku kiek kartu Teve musu sukalbejau ir viskas susitvarke blush2.gif Siandien jau geriau puse tab Seroxat, tai sedziu labai susvaigusia galva ir spaudimu 90/50 doh.gif , nors druskos paciulpus tikrai geriau pasidaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 27, 15:41)
Eiles man irgi ne drauges, ypac jei 2-3 zmones jau stovi, tai is kart PA prasideda. Is prigimties esu labai nekantri, tai dabar ypac eiliu vengiu  doh.gif  lotuliukas.gif Nors vakar sugebejau H&M eilutej pastoveti ir megztuka nusipirkti  biggrin.gif . Vel amziaus zygdarbis, nors isejau jau slapia nugara ir drebancia sirdim. Tada atsikvepavau, neaisku kiek kartu Teve musu sukalbejau ir viskas susitvarke  blush2.gif Siandien jau geriau puse tab Seroxat, tai sedziu labai susvaigusia galva ir spaudimu 90/50  doh.gif , nors druskos paciulpus tikrai geriau pasidaro  4u.gif


druską reikia pakišti po liežuviu (ten gleivinė labai plona ir labai greit rezorbuojasi) ir duoti sutirpti. Bet jei jis uolat žemas - tarkitės su gydytoju, gal vaistai ne taip veikia g.gif Nes aš su tokiu spaudimu vos vaikščiojau. Pakeitus vaistus - spaudimas tapo normalus. Bet aš dar ir viduriavau nuo vaistų..

Ir dar magnio pagerkit - Diasporalio ar kokio kito pavadinimo. Turėtų pagerėti 4u.gif
Atsakyti