Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(jauniute @ 2014 11 23, 12:50)
na as grisiu prie ad, deja pusmecio niekaip laukti negaliu, tai teks megint po poros menesiu megint ir juo geriant megint pastot, o paskui megint nutraukt, kad bent pirma trimestra pratempt be ju 4u.gif

as naiviai tikiuosi, kad koks nestumo hormonas i teigiama puse suveiks doh.gif


du mėnesiai AD ir paskui juos nuimt - doh.gif kokiu tikslu tada juos išvis gert??? Aš tūkstantų kartų norėčiau būti neteisi, bet toks trumpas gydymas rezultatų neatneša. Kartais per tiek laiko net vaistai neįsibėgėja veikt ar būna keičiami ir pan...

Pragerkit normalų kursą vaistų ir iškart mėnesio bėgy pradėkit bandyt pastoti. Man psichiatras pasakė, kad kol geriu vaistus, kad pasirūpintume šeimoje patikima kontracepcija. Nes:
1. vaistai vienareikšmiškai kenkia gemalo ir vaisiaus vystymuisi
2. staigiai nutraukus vaistų vartojimą, būsima mama gali išgyventi labai sunkių būsenų. O pradėjus juos vartoti vaisius bus jų veikiamas

Pirmas punktas yra labai ir labai svarbus. Čia ne vitaminai - jei vienai iš mūsų leliukui nepakenkė tie vaistai, tai kitąkart gali būti ir kitaip.
Vilčių į nėštumo hormoną dėti galima, bet ar verta?

jauniute, triskart sorry, pragerkit normalų bent 3-6 mėnesių kursą, duokit organizmui išsivalyt savaitikę kitą ir pirmyn. Jausitės stipresnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 22, 22:21)
Viskas apmasčius atrodo gan ilgi tarpai tarp atkritimų  unsure.gif būna maždaug taip,pageriu 1-1.5m vaistus ir apie 2 metus gyvenu normalų gyvenimą be AD ,bet dar atėmus iš to laiko kai geriu vaistus tuos mėnesius kai jaučiuosi sveika,gautusi kokie 3metai su biškiu,kai jaučiuosi labai gerai  smile.gif  O gydžiausi jau 6 ar 7 kartus  g.gif


Ar teisingai supratau, kad jūs pageriat 1-1,5 metus vaistus ir po jų 2 metus jaučiatės gerai, bet kadangi gydėtės 6-7 kartus, kai nerimą turit virš 20 metų? Ar kažką ne taip supratau g.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=niedulis,2014 11 21, 22:06]
Stichija, sunku patikėti, kad tai tiesa. Nagi negalėjo viskas taip greitai nutikti. Juk dar vasarą spinduliavote džiaugsmą. Prisimenu linksmą moterį su pūstu sijonu. Linkiu kuo didziausios sėkmės. Gerai, kad ne tik jūs turit priklausomybę, bet ir jūsų vyras 4u.gif .
Kaip svoris?
[/quote]
Aha verysad.gif , per pora menesiu kaip smoge verysad.gif liga.... aisku, buvo jau zenklu, bet as nesugebejau ju suprasti doh.gif

[quote=RitaRazi,2014 11 21, 23:35]
jei jums tai bus naudinga, pasidalinsiu: kai man prasidėjo PA non stop ir patekoau pas daktarą - gavau vaistų kokteilį, tai galėjau tik miegoti arba lipti į sieną. Tai ką dariau - pabudusi ir atsikėlusi
[/quote]

Aga, kai as pirma kart susirgau 19-20 metu, tai begdavau krosus, ar silta ar salta, ar lietus ar vejas... Dabar tiesiog nebepabegu, bet stengiuos i diena kuo daugiau vaikscioti, vyras tampo ir tampo palei vandenyna pirmyn atgal.... biggrin.gif
Nors vakar kai ejom pazindintis su jo dendradarbio seima, tai jau kaip dejo PA doh.gif , Dieve Dieve, tik pasaulis sukasi aplink, sirdis 200 kala, o man sypsotis reikia ir dar kazka ne sava kalba kalbet doh.gif , tai jau teko puse tabletes xanaxo suciulpt, nes buc alpus, bet paskui kazkaip susiemiau i rankas ir smagiai visai vakara praleidau. Ir paskui namo peskuciom 4 km.


As nuo siandien jau su daktaro palaiminimu 1/4 tabletes geriau, penktadieni bandysim jau puse, nu kazkaip po biskiuka judu judu i prieki.... Siandien net sugebejau parduotuvej pasisukineti, papuosalus apziureti ir net rankinuka nusipirkti blush2.gif , cia jau man zygdarbis buvo... Aisku jautesi, kad PA kyla, bet pradejau melstis " Teve musu..... ", tikrai padeda susikoncentruot labiau nei visokie " as rami, as saugi, man gerai " ar panasiai. Malda labiau padeda. Beja, kai pirma kart susirgau, labai daznai eidavau melstis i baznycia, irgi labai padedavo... Mastau, kad reikia atnaujinti pokalbius su Dievu...

[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 23 lapkričio 2014 - 18:10
QUOTE(Stichija @ 2014 11 23, 19:09)
Aha  verysad.gif , per pora menesiu kaip smoge  verysad.gif liga.... aisku, buvo jau zenklu, bet as nesugebejau ju suprasti  doh.gif

As nuo siandien jau su daktaro palaiminimu 1/4 tabletes geriau, penktadieni bandysim jau puse, nu kazkaip po biskiuka judu judu i prieki.... Siandien net sugebejau parduotuvej pasisukineti, papuosalus apziureti ir net rankinuka nusipirkti  blush2.gif , cia jau man zygdarbis buvo... Aisku jautesi, kad PA kyla, bet pradejau melstis " Teve musu..... ", tikrai padeda susikoncentruot labiau nei visokie " as rami, as saugi, man gerai " ar panasiai. Malda labiau padeda. Beja, kai pirma kart susirgau, labai daznai eidavau melstis i baznycia, irgi labai padedavo... Mastau, kad reikia atnaujinti pokalbius su Dievu...


su tais ženklais - sportininkai sako: kai atrodo, kad jau visai nebegali, tai reiškia dar truputį gali. O su šia liga atvirkščiai - kai tau atrodo, kad jau truputį kažkokie simptomai "lenda", reiškia "lenda" jau seniai... Tik mes nejaučiam/nekreipiam dėmesio/nepriduodam reikiamos svarbos/nesitikim blogo.
Man tas pats buvo. Galvojau šią vasarą - nieko, tuoj vaikai išvažiuos prie jūros, tada jau pailsėsiu, o kai išvažiavo - kitą rytą kaip dėjo PA blink.gif

Malda tikrai padeda smile.gif aš praktikuojanti katalikė, bet manau, kad malda padeda daugeliui žmonių. Stichija, būtinai atnaujinkit friends.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 23, 16:05)
du mėnesiai AD ir paskui juos nuimt -  doh.gif kokiu tikslu tada juos išvis gert??? Aš tūkstantų kartų norėčiau būti neteisi, bet toks trumpas gydymas rezultatų neatneša. Kartais per tiek laiko net vaistai neįsibėgėja veikt ar būna keičiami ir pan...





kas is to tas pusmetis, as ad nutraukiau tik kiek daugiau nei pries menesi,o iki to geriau 2 metus ir ka neistempiau ne menesio, tai tas puse metu gerimo ne ka ir pakeis, jei nutrauksiu vel viskas smogs jei ne dar stipriau 4u.gif

as suprantu, kai jus jau turit tris vaikucius,atrodo pusmetis sen ar ten, jum kitaip atrodo, mano isvis situacija lb specifine, bet is tiesu, mano situacijoje belieka rizikuoti, as deja turesiu buti is tu mamyciu kurios rizikuos, plius cia lb daug tu nuomone, kiek as tu psichiatru klausus tai per planavima didzioji dauguma nieko blogo nesake apie vartojima, taciau va kad nestumo metu ju geriau nevartoti pasisako didzioji dauguma 4u.gif

aisku pilnai sutinku, ta chemija labai blogai, bet ka jau daryti, kai nelabai iseiciu yra, juolab moerys su stipriom depresijom vaiku sveiku susilaukia, net su sizofrenijom isnesioja...
Atsakyti
Jauniute, linkiu jums kuo didžiausios sėkmės. Jūsų planas desperatiškas. Tikriausiai perdėliočiau savo strategiją. Labai geri RitaRazi patarimai.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 23, 22:29)


aisku pilnai sutinku, ta chemija labai blogai, bet ka jau daryti, kai nelabai iseiciu yra, juolab moerys su stipriom depresijom vaiku sveiku susilaukia, net su sizofrenijom isnesioja...

As aisku suprantu, kaip Jus vaikiuku norit, bet... Tarkim mano apsisprendimas netureti vaiku buvo butent to ir nulemtas, kad nenorejau, kad mano vaikui neduok Dieve kada tektu kesti kaip as kentejau tuos 22 ligos metus. Nenorejau, kad jis matytu savo mama toklia, kokia as matydavau savo. Visada lovoj, arba be nuotaikos, vaistu maisai visur, man vaikui taip budavo baisu, kad mamyte numirs, passkui paaugus mama papasakojo, kas jai yra, kaip ligoninese su grotom tarybiniais laikais gulejo ir man tai kele toki siauba.... Su laiku man tas pats persidave... nenoriu, kad mano vaikai kankintusi taip, kaip as.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 24, 10:20)
As aisku suprantu, kaip Jus vaikiuku norit, bet... Tarkim mano apsisprendimas netureti vaiku buvo butent to ir nulemtas, kad nenorejau, kad mano vaikui neduok Dieve kada tektu kesti kaip as kentejau tuos 22 ligos metus. Nenorejau, kad jis matytu savo mama toklia, kokia as matydavau savo. Visada lovoj, arba be nuotaikos, vaistu maisai visur, man vaikui taip budavo baisu, kad mamyte numirs, passkui paaugus mama papasakojo, kas jai yra, kaip ligoninese su grotom tarybiniais laikais gulejo ir man tai kele toki siauba.... Su laiku man tas pats persidave... nenoriu, kad mano vaikai kankintusi taip, kaip as.

Tu labai protinga moteris 4u.gif
Atsakyti
Nesiryžčiau dar kartą pastoti su tokia liga schmoll.gif . Pirmą vaiką gimdžiau dar nesirgdama, antrąjį - jau susirgusi. Nėstumai buvo skirtingi kaip diena ir naktis. Ilgai nesiryžau pastoti turėdama PA, bet gydytojai patarė - "kai pastosi, visi nerimai dings, pasveiksi". Deja, bet buvo visiškai atvirkščiai, nėštumas buvo baisus - ištisinis nerimas, širdies permušimai, PA, galop bijodavau į lauką išeiti, dar prisidėjo depresija, verkdavau kiauras dienas ir nežinodavau,kur dingti nuo to nerimo. Teko gerti AD ir ne tik AD doh.gif . Suprantama, kiekvienam skirtingai, bet mano patirtis tokia ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 24 lapkričio 2014 - 14:14
Beja Yesboss klause kaip seksas su AD. Joks. Noro jokio, apie orgazma net nekalbu. Kol geriau tik xanax, viskas buvo gerai. O dabar visiskas stilis. Ir dar bijau, kad vyrui liga ivarysiu blush2.gif doh.gif Jis taip del manes pergyvena, kad tas seksas 3 sekundes tetruksta. Matau , kad jau jis del to krimstis pradeda, as jam aiskinu, kad nebijotu jis taip del manes kaip del porcelianines leles, bet jam pasamonej matyt kazkas irgi atsitiko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 24 lapkričio 2014 - 14:28
QUOTE(Demetra @ 2014 11 24, 15:14)
Nesiryžčiau dar kartą pastoti su tokia liga  schmoll.gif . Pirmą vaiką gimdžiau dar nesirgdama, antrąjį - jau susirgusi. Nėstumai buvo skirtingi kaip diena ir naktis. Ilgai nesiryžau pastoti turėdama PA, bet gydytojai patarė - "kai pastosi, visi nerimai dings, pasveiksi". Deja, bet buvo visiškai atvirkščiai, nėštumas buvo baisus - ištisinis nerimas, širdies permušimai, PA, galop bijodavau į lauką išeiti, dar prisidėjo depresija, verkdavau kiauras dienas ir nežinodavau,kur dingti nuo to nerimo. Teko gerti AD ir ne tik AD  doh.gif . Suprantama, kiekvienam skirtingai, bet mano patirtis tokia  ax.gif .


Tokia pat istorija ir mano.
Tik skirtumas, kad aš ir neplanavau pastoti, nes bijojau, kai jau taip pasidarė su manimi. Bet va gyvenimas/likimas ar Dievas pasiuntė į mūsų šeimą dar vieną narį smile.gif
Dukrą gimdžiau būdama sveika, o su sūnumi pastojau jau būdama kitokia...
Tik tiek, kad aš visgi atsikankinau be AD, kol laukiausi sūnaus. Bet visas nėštumas buvo labai labai sunkus, nesinori net prisiminti..

Ir tos mintys, begalinis nerimas kasdien dėl vaikų ateities... Meldžiuosi kasdien, kad tik jiems nepereitų tą nesąmonė nuo manęs.. Tfu tfu tfu
Gal jei nebūčiau konsultavusis su genetikais, tai ir negalvočiau, bet jie kategoriški, sako, kad šita nesąmonė paveldima visgi..
Todėl taip pat negalėčiau imti ir planuoti naujos gyvybės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 24 lapkričio 2014 - 15:08
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 23, 15:19)
Ar teisingai supratau, kad jūs pageriat 1-1,5 metus vaistus ir po jų 2 metus jaučiatės gerai, bet kadangi gydėtės 6-7 kartus, kai nerimą turit virš 20 metų? Ar kažką ne taip supratau  g.gif  4u.gif

Nu ne,stažas kažkur 14 metų g.gif Pirmi trys vaistų sugrįžimai buvo trumpesni tarpai,pirmą kartą tik pagerėjus nutraukiau vaistų vartojimą,tai po mėnesiuko ,kad jau smogė sugrįžus liga mažą nepasirodė,nes nebuvau iįgėrus viso pusmečio kursą kurį rekomenduoja,teko vėl gerti ,paskui tarpas kai nebereikėjo vaistų,paskui trečia kartą kai gėriau jau pastojau,nutraukiau ir vėl atkritau po kelių mėnesių,vėl pradėjau iš naujo gerti,na o paskui trys kartai tokie tarpai kaip ir rašiau g.gif
Faktas tas,kad aš iš tų kur liga atsinaujina smile.gif

QUOTE(jauniute @ 2014 11 23, 22:29)
as suprantu, kai jus jau turit tris vaikucius,atrodo pusmetis sen ar ten,  jum kitaip atrodo, mano isvis situacija lb specifine, bet is tiesu, mano situacijoje belieka rizikuoti, as deja turesiu buti is tu mamyciu kurios rizikuos, plius cia lb daug tu nuomone, kiek as tu psichiatru klausus tai per planavima didzioji dauguma nieko blogo nesake apie vartojima, taciau va kad nestumo metu ju geriau nevartoti pasisako didzioji dauguma 4u.gif

O kodėl tu manai ,kad taip greitai pastosi ? gal pastosi tik po pusmečio ar metų g.gif ? Taigi pradėk gerti vaistus kuo greičiau,gal turėsi laiko juos gerti ir visą pusmetį,gal net nėštumo metu tada neprireik vartoti AD mirksiukas.gif

Tai va smile.gif Aš irgi iš tų kurios negimdo dar vieno vaikiuko,o labai labai norėčiau trečio pagranduko,bet bijau vėl patirti tą košmarą,kokį patyriau su antru nėštumu,to širdagriaužio,kad negaliu maitinti pati,lengviau viską ištverti kai nesi nėščia ir neturint mažo leliuko namie .Nežinau juk aš kada man liga pasikartos,o gal kaip tik mane ji užklups kai būčiau nėščia verysad.gif Kadangi negaliu matyti savo ateities,kaip būtu jeigu būtu,todėl su dideliu liūdesiu tenka susitaikyti su tuom ,kad turiu jau dvi ir pakaks smile.gif O vyrui teisinuos,kad man sunku be jo auginti,jis juk fūristas,pastoviai nebūna namie smile.gif
Belieka man džiaugtis,kad manęs dukros nėra mačiusios panikuojančios ar apsikrovus vaistų maišiukais ,tai juos auga ramios ir laimingos smile.gif

Pamatytumėte mano mažają kuriai pilvelyje teko su ad padraugauti,kokio linksmumo mergina auga,trykšta džiaugsmu,gera nuotaika,jos pilni namai,skaldo iš vien juokelius,tikra tėčio kopija biggrin.gif,labai džiaugiuosi,kad ją turiu wub.gif nenoriu tikėti,kad ji patirs tai ką aš patyriau,nes aš ligos nepaveldėjau smile.gif
Atsakyti