Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(Stichija @ 2014 11 21, 21:14)
Kad mes vienas be kito daugiau nieko neturim blush2.gif , as ji stengiuosi visur ir visada paremti, palaikyti , o jis mane dabar labai palaiko. Man jo net gaila, kaip jis del  manes stengiasi, o as jam tik akmuo pakaklej 20 metu doh.gif , nors kad sergu, pasisakiau draugystes pacioj pradzioj. As kartais pagalvoju, kad jei jis mane pamestu ar jam kas atsitiktu, tai man butu kuku ta pati momenta. Mane reikia gydyti ir nuo priklausomumo nuo jo  doh.gif , ir namus sutvarko, indus isplauna, pinigus parnesa ir dar mane traukia paskui save blush2.gif


Tikrai, nuostabu skaityt kaip rūpinasi jis tavim wub.gif
Klausykit, merginos, esu labai susirūpinusi dėl aistros nebuvimo, jaučiu, kad orgazmo tikrai nepavyks pasiekti doh.gif kaip jums su vaistais ir aistra?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 21, 16:33)
ar reikia save prievartauti ir daryti ko bijai - jis sako, kad reikia. Nes jei nusileisi ligai, tapsi jos ikaitu ir vergu, o taip savo samonei parodai, kad gali susikoncentruot dar. Ir liepe vaiksciot, bandyt sportuot  lotuliukas.gif , eiti visur per jega. Ir didint Seroxat iki 1 tab, nes as kol kas tik 1/8 geriu, siandien 11 AD diena  ax.gif . Dar liepe vel bandyt 1/4 Fluanxol gert ( nuotaikai pagerint ) ir stebet save ar vel bus su sirdim bedu ar ne ( nes man nuo ju buvo ziauri aritmija su tachikardija, bet gal tai tik sutapimas  g.gif
Vienu zodziu be zodziu....... ta prasme, kas mane pazysta asmeniskai ( o is forumo daug kas ), tas zino, kokia as linksma, gyvybinga, dziaugsminga buvau.... o dabar net seselio to neliko  verysad.gif , as taip vel noriu but akstesne savim... Skleisti aplinkiniam dziaugsma, laime, dziuginti seima, visiems padeti, o ne prasytis pagalbos pati...


jei jums tai bus naudinga, pasidalinsiu: kai man prasidėjo PA non stop ir patekoau pas daktarą - gavau vaistų kokteilį, tai galėjau tik miegoti arba lipti į sieną. Tai ką dariau - pabudusi ir atsikėlusi tuoj pat lipdavau į drabužius, kedus - ir eidavau. Eidavau. Eidavau. Eidavau. Po visą savo rajoną. Stiklinėmis akimis. Paskui nustojau imti migdomuosius ir vaikščiojimas tapo rutina - eidavau, o kad mintys neskraidytų, kalbėdavau... rožinį. Man, praktikuojančiai katalikei, tai dar ir toookia dvasinė paspirtis buvo. Vos tik pajutusi, kad kas negerai, eidavau vaikščioti - bet kokiu oru, bet kokiomis sąlygomis.
Paskui pradėjau eiti ant tempo, eidama darydavau kvėpavimo pratimus...
Nežinau, kiekvienam savo, bet aš savo sunkiausią laiką "išvaikščiojau" ir rožinius už visą pasaulį kalbėjau smile.gif
Dar yra toks duonos testas, tikriausiai žinot - tai nepulsiu pasakot. Man dar padeda aromaterapija ir geras masažas. Taip pat padėjo atsiribojimas nuo varginančių žmonių - kai kuriems giminėms atsakėm vizitus, kai kam nekėliau ragelio.
Jei mintys labai šokinėja, aš šiandien taip pat kalbu rožinį.
O svarbiausia, ką išmokau - baisiausia yra tol, kol bijai smile.gif Čia toks durnas kalambūras - kai ateina panika, aš išmokau jos neneigti ir nevyti, o įsileisti ją - ji netampa mano dalimi, bet aš jos neveju šalin, kad nepersekiotų, o atėjusi išeitų. Nes kitaip - katės-pelės žaidimas. Vat čia toks psichoterapinis išmokimas..

QUOTE(jauniute @ 2014 11 21, 18:38)
Man vistiek diagnoze nepaiskejo nuo situ skaiciuku biggrin.gif  bet itariu bus koks nerimo ir depresijos sutrikimas ar kazkas panasaus 4u.gif

taip, tai vad. mišrus nerimo ir depresijos sutrikimas, tik mano atveju be depresijos lotuliukas.gif vat ko neturiu tai neturiu.. Na, ačiū Dievui, bent kol kas. O ten ką žinai.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 21, 23:35)

Dar yra toks duonos testas, tikriausiai žinot - tai nepulsiu pasakot.



Ta prasme reikia ilgai žiūrėti į duoną, čia kaip meditacija ar ne tą turėjot omeny?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 21, 13:40)
Jezau Jezau jau kaip man blogai tai neina nei apsakyt verysad.gif Be reikalo paklausiau gydytojo ir isvaziavau svetur nepasveikus... Gydytojas sake, kad jei liksiu LT, tai bus dar vienas nuolaidis ligai, bet dabar  doh.gif Bijau net is apartamento i kiema siuksles isnesti, iskart galvos svaigulys ir alpulys ima. Vyras bando kazur vestis pasivaiksciot ( gyvenam prie pat vandenyno ), tai su vyru dar dar ... bet jei i kokia parduotuve, tai tokia PA  doh.gif , vakar 2 km vyras su taksu parveze, nes mate, kad jau visai man amen  verysad.gif o iki pat duru ant ranku danese  blush2.gif  Kaip istverti ta laikotarpi, kol AD prades veikti  g.gif  Galva sukas, rankos kojos dreba, pati kaip robotas, viskas kazkaip nerealiai jauciasi, jokiu emociju apart liudesio ir nusivylimo nepatiriu. Naktim vis mama sapnuoju, rekiu jai " kodel tu taip padare " ir musu ja, smaugiu  doh.gif .... miegu labai blogai, tik po 4-5 val, boze boze.... nu kada tam tunelio gale sviesa isvysiu?  verysad.gif Kitaip tikrai iskvaisiu  verysad.gif
Ironiskiausia, kad pries kokis 6-7 metus vat butent ligu skyreli rasiau, kad reikia savo nerima myleti, susidraugauti su PA, kad niekas nuo to nemire ir neisprotejo, kad as draugauju su savo liga ir ji man dzin  doh.gif  Matyt geroj remisijos stadijoj buvau..... Vaistu trik 1/4 klonazepamo rytais gerdavau ir skraidziau kaip ant sparnu, bet teisingai sako, kad " nespjauk i sulini, teks gerti " .... dabar savo nerimo ir PA tiesiog nekenciu ir jokiu cia draugysciu su jais negali buti  verysad.gif


Man, kad greičiau AD pradetu veikti skyre po puse tabletes ryte ir vakare Xanax'o (10 dienų) ir Neurobino ampuoles (5 dienas, kas antrą dieną).
Atsakyti
o kada ad pradeda veikt siandien jau 13 diena kaip geriu ,bet dar visisko pagerejimo nera
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 21, 23:35)
... Čia toks durnas kalambūras - kai ateina panika, aš išmokau jos neneigti ir nevyti, o įsileisti ją - ji netampa mano dalimi, bet aš jos neveju šalin, kad nepersekiotų, o atėjusi išeitų. Nes kitaip - katės-pelės žaidimas. Vat čia toks psichoterapinis išmokimas..

Su tokio stiprumo PA kaip pas mane,niekaip neišeitu jos nevyti šalin ar susidraugauti ,tai kažkas nežmoniško ir jokio rožančio nesukalbėčiau...toks stiprus širdies kalimas,toks išgąstis siaubingas ir nerimas ,oii ne ne tokie dalykai ne mano atvejui unsure.gif be raminančiu tabletės niekaip pas mane schmoll.gif bet šaunu ,kad nors kažkam tokie metodai padeda smile.gif

QUOTE(elingosmamyte @ 2014 11 22, 12:32)
o kada ad pradeda veikt siandien jau 13 diena kaip geriu ,bet dar visisko pagerejimo nera

Man paskutinį kartą pradėjo gerėti po 4 mėnesių ,ankstesniais atvejais po 2 mėn maždaug ,kitoms ir kelių savaičių užtenka smile.gif taip ,kad čia taisyklės nėra smile.gif kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira1*: 22 lapkričio 2014 - 18:19
Man paskutinį kartą pradėjo gerėti po 4 mėnesių ,ankstesniais atvejais po 2 mėn maždaug ,kitoms ir kelių savaičių užtenka smile.gif taip ,kad čia taisyklės nėra smile.gif kantrybės 4u.gif
[/quote]

Tikrai, manau, reikia kantrybės, aš geriu jau mėnesį su trupučiu, savijauta trupuri geresnė, dažniau jaučiuosi atsipalaidavusi, bet negaliu sakyt, jog jau visiškai sveika esu.
Taira, ar dažnai atkrentate? Bijau, kad netapčiau priklausoma nuo vaistuku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 22, 11:48)
Ta prasme reikia ilgai žiūrėti į duoną, čia kaip  meditacija ar ne tą turėjot omeny?


ne tik žiūrėti - dar ir uostyti, liesti, ragauti, apžiūrėti struktūrą, spalvą. Turėjau omenyje, kad tai yra būdas išbūti vienoje vietoje, kai norisi bėgti ir kai rodosi, kad širdis iššoks ar pan. Koncentrcija ne į pojūčius.

Mano PA, jei nevartoju vaistų yra labai stiprios ir ateina netikėtai - negaliu nujausti jų atėjimo. Tad man buvo labai ir labai svarbu išmokti išbūti toje pačioje vietoje užėjus PA ir nepradėti labai blaškytis. Benzodiazepinų neimu, tad ieškau būdų kažkaip kitaip tvarkytis.

Man pirmąkart AD pradėjo veikti po 2-3 savaičių, praktiškai be "pravalų" - per pusmetį pasitaikė 2-3 PA. Antrąkart pradėjus vartoti - pradėjo sklandžiai veikti po 2 savaičių, bet nerimo lygis kurį laiką dar buvo padidintas, bet ne tiek, kad į kažką išvirstų.
Atsakyti
QUOTE(elingosmamyte @ 2014 11 22, 13:32)
o kada ad pradeda veikt siandien jau 13 diena kaip geriu ,bet dar visisko pagerejimo nera



Aš po gero mėnesio pradėjau kiek jaustis geriau, pasitikėjimas savimi didesnis sugrįžo.
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 22, 20:13)

Taira, ar dažnai atkrentate? Bijau, kad netapčiau priklausoma nuo vaistuku verysad.gif


As ir sito bijojau unsure.gif Ir mano baimes issipilde, deja:( aisku si karta gal atkritau del tu susiklosciusiu sunkiu aplinkybiu gyvenime, jei viskas butu tekeje ramia vaga, gal buciau issikapcius ilgiau be ju 4u.gif bet kad sita ir panasios ligos pastoviai atsinaujina ir reikia vistiek prie tu ad gruzti tai manau taip yra daugumai, kokiem 80 proc, as taip galvoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 22, 19:18)

Man paskutinį kartą pradėjo gerėti po 4 mėnesių ,ankstesniais atvejais po 2 mėn maždaug ,kitoms ir kelių savaičių užtenka  smile.gif taip ,kad čia taisyklės nėra  smile.gif kantrybės  4u.gif



Sakykit Taira, kadangi zinau jog bent viena savo mergaite issinesiojote su vaistukais, tai noriu uzduoti pora klausimeliu, atsakykit jei nesunku 4u.gif

Jei jau laukdamasi ir toliau geret vaistukus, reiskias jau tos baisiosio panikos atakos ir sita liga jau buvo pries nestuma?

jei geret su viena mergaite tabletes, o su kita ne, tai kaip pavyko kita nestuma istraukti be vaistu?

ir ar netiketai pastojote ir nusprendete vaistuku nenutraukti ar suprasdama situacija vistiek geret vaistukus tik galvojot nutraukt pastojus? 4u.gif

man taip reikia info is susilaukusiu vaikuciu mamu, kurios jau sirgo dar pries nestuma, kaip kuo geriau susitvarkyti, nes as jau itikejau, kad as be tu ad negaliu, nebent koks stebuklas, kuo netikiu, o vaikai man svarbiausia ir as ju tikrai turesiu, tik lb metaus db kaip cia viskas bus 4u.gif

ech kaip laukiu, kai baigsis sitas kosmaras ir laikysiu ant ranku savo stebukla, o ne gulesiu sukaustyta lovoj ir krioksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yesboss @ 2014 11 22, 19:13)
Taira, ar dažnai atkrentate? Bijau, kad netapčiau priklausoma nuo vaistuku verysad.gif

Viskas apmasčius atrodo gan ilgi tarpai tarp atkritimų unsure.gif būna maždaug taip,pageriu 1-1.5m vaistus ir apie 2 metus gyvenu normalų gyvenimą be AD ,bet dar atėmus iš to laiko kai geriu vaistus tuos mėnesius kai jaučiuosi sveika,gautusi kokie 3metai su biškiu,kai jaučiuosi labai gerai smile.gif O gydžiausi jau 6 ar 7 kartus g.gif

QUOTE(jauniute @ 2014 11 22, 21:05)
Jei jau laukdamasi ir toliau geret vaistukus, reiskias jau tos baisiosio panikos atakos ir sita liga jau buvo pries nestuma?

jei geret su viena mergaite tabletes, o su kita ne, tai kaip pavyko kita nestuma istraukti be vaistu?

ir ar netiketai pastojote ir nusprendete vaistuku nenutraukti ar suprasdama situacija vistiek geret vaistukus tik galvojot nutraukt pastojus? 4u.gif

man taip reikia info is susilaukusiu vaikuciu mamu, kurios jau sirgo dar pries nestuma, kaip kuo geriau susitvarkyti, nes as jau itikejau, kad as be tu ad negaliu, nebent koks stebuklas, kuo netikiu, o vaikai man svarbiausia ir as ju tikrai turesiu, tik lb metaus db kaip cia viskas bus 4u.gif

ech kaip laukiu, kai baigsis sitas kosmaras ir laikysiu ant ranku savo stebukla, o ne gulesiu sukaustyta lovoj ir krioksiu doh.gif

*Taip ,aš susirgau prieš antrą nėštumą,kai pagimdžiau pirmagimę,dukrai tada buvo beveik 2 metukai smile.gif
*Su pirmu nėštumu aš dar nepažinojau šitos nelemtos ligos verysad.gif o antrą nėštumą nepavyko išbūti be vaistų.
*Prieš pastojant su antrą aš jau gydžiausi antrą kartą,buvo netyčiukas,sužinojus nutraukiau vaistus,nes jaučiausi gerai,bet atkritau,teko gerti AD likusi puse nėštumo smile.gif
Ar suprantamai atsakiau smile.gif ?

Aš tau nuoširdžiai patariu pagerti ad,nes kai nurimsi,atsipalaiduosi lengviau ir pastosi mirksiukas.gif su tokia būsena tu gali nepastoti metus ir du smile.gif juk ir nėštumo metu gali gerti ad jei atkrisi ,nebijok vaistu ,puse metų čia ar čia,labai jau per tą laiką tavo liga nepažengs į priekį ,išsigydyk,o tada ramiai lauk stebūkliuko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira1*: 22 lapkričio 2014 - 22:24
QUOTE(Taira1* @ 2014 11 22, 23:21)

Aš tau nuoširdžiai patariu pagerti ad,nes kai nurimsi,atsipalaiduosi lengviau ir pastosi  mirksiukas.gif su tokia būsena tu gali nepastoti metus ir du  smile.gif  juk ir nėštumo metu gali gerti ad jei atkrisi ,nebijok vaistu ,puse metų čia ar čia,labai jau per tą laiką tavo liga nepažengs į priekį ,išsigydyk,o tada ramiai lauk stebūkliuko  4u.gif



na as grisiu prie ad, deja pusmecio niekaip laukti negaliu, tai teks megint po poros menesiu megint ir juo geriant megint pastot, o paskui megint nutraukt, kad bent pirma trimestra pratempt be ju 4u.gif

as naiviai tikiuosi, kad koks nestumo hormonas i teigiama puse suveiks doh.gif
Atsakyti