Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

RitaRazi, jus sakėte geriat mažiausia escitalopramo doze, tai jus 10 Mg geriat ar per puse dalinat tablete?
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 20, 18:54)
O kurie lankote psichoterapijas, tai lankote privačiai ar poliklinikose?





Kiek man teko lankytis privačiai, tai min 80 Lt. už valandą ir manau, kad čia dar pigiai.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 20, 19:54)
O juk dažnai būna, kad tie žmonės, kurie turi gauti tų psichoterapijų negali padoriai ir dirbti patys, dažnai būna, kad tik vienas šeimos narys dirba ir tempia tą naštą..



drinks_cheers.gif jas bent jau dalinai kompensuot galetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2014 11 20, 19:54)
O kurie lankote psichoterapijas, tai lankote privačiai ar poliklinikose?
Aš asmeniškai privačių neįperku, o po poliklininių nieko kažko nepajaučiu, nieko man jos nedavė, tik jaučiau, kad ateinu laiką prastumti ir tiek..
Įdomu ar Vilniuje yra privatininkų, su neaukštomis kainomis? g.gif
Kodėl kažin šioje srityje tokie įkainiai kosminiai... O juk dažnai būna, kad tie žmonės, kurie turi gauti tų psichoterapijų negali padoriai ir dirbti patys, dažnai būna, kad tik vienas šeimos narys dirba ir tempia tą naštą..

aš lankiau taip: 16 nemokamų kartų per VU Psichologijos katedrą - psichotraumatologijos rėmuose, jie vykdo projektą, o mano atvejis kaip tik tas vasinamasis Posttrauminio streso sindromas. Paskui, pasibaigus tiems 16 kartų (4,5 mėnesio kartą į savaitę maždaug) einu privačiai - moku po 70 lt. už kartą. Nnutrūkstamai į psichoterapiją vaikštau nuo 2013 m. rugsėjo (ir kai panikos priepuolių nebuvo - taip pat ėjau, tik vasarą atostogavo psichoterapeutė, tai nevaikščiojau).
Tai, mao galva, yra žiauriai žiauriai brangu verysad.gif ne ta prasme, kad būtent ta psichoterapeutė brangininkė, ne, bet kad tai yra niekaip nekompensuojama, o gaila, nes žmonės neina ne dėl to, kad negali, nenori ar įiaip, o dėl to, kad "neįkanda". Paskui ir stebimės, kodėl ta visuomenė tokia nesveika verysad.gif

va čia tai tikra teisybė verysad.gif pats dirbti negali - šeima nepaveža... doh.gif

QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 20, 20:02)
RitaRazi, jus sakėte geriat mažiausia escitalopramo  doze, tai jus 10 Mg geriat ar per puse dalinat tablete?

su tuo dalinimu - per parą turiu išgerti vieną 10 mg. tabletę, tai ją pirmo vartojimo metu dalindavau pusiau - gerdavau 7 ryto ir 13 val. dienos - kitaip jausdavosi pašalinis poveikis. Kai antrąkart pradėjau vartoti AD - tas pats stiprumas, tik jau nebedalinu per pusę - kažkaip sutoleruoju. Kai nuiminėjau - gerdavau po pusę tabletės kas 2 dienos. Veikė biggrin.gif
Para - 10 mg.

QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 20, 20:23)
Kiek man teko lankytis privačiai, tai min 80 Lt. už valandą ir manau, kad čia dar pigiai.

80 litų - čia nei pigu, nei brangu, čia normalu g.gif . Jei psichoterapeutas tikrai profesionalus - supranta, kad klientas ilgalaikis, tai ima ir mažiau..


QUOTE(jauniute @ 2014 11 20, 20:48)
drinks_cheers.gif jas bent jau dalinai kompensuot galetu 4u.gif


ne tik galėtų ir ne tik dalinai. O 10 kartų per metus nebeapmoka? Kiek žinau, apmokėdavo anksčiau, ar klystu g.gif man šeimos daktarė yra minėjusi ir net siūlė taip daryti - kad išeitų kursas - imi metų pabaigą ir kt. metų pradžią, tada 20 kartų susidaro...
Tiesą sakant, man AD irgi nekompensuoja, diagnozė nepakankama kompensavimui hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 20 lapkričio 2014 - 20:33
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 20, 21:32)
diagnozė nepakankama kompensavimui hihihi.gif


o tai kokia diagnoze? nerimo sutrikimas tik, kad nekompensuoja ar tas potrauminio streso sindromas 4u.gif
Atsakyti
Jezau Jezau jau kaip man blogai tai neina nei apsakyt verysad.gif Be reikalo paklausiau gydytojo ir isvaziavau svetur nepasveikus... Gydytojas sake, kad jei liksiu LT, tai bus dar vienas nuolaidis ligai, bet dabar doh.gif Bijau net is apartamento i kiema siuksles isnesti, iskart galvos svaigulys ir alpulys ima. Vyras bando kazur vestis pasivaiksciot ( gyvenam prie pat vandenyno ), tai su vyru dar dar ... bet jei i kokia parduotuve, tai tokia PA doh.gif , vakar 2 km vyras su taksu parveze, nes mate, kad jau visai man amen verysad.gif o iki pat duru ant ranku danese blush2.gif Kaip istverti ta laikotarpi, kol AD prades veikti g.gif Galva sukas, rankos kojos dreba, pati kaip robotas, viskas kazkaip nerealiai jauciasi, jokiu emociju apart liudesio ir nusivylimo nepatiriu. Naktim vis mama sapnuoju, rekiu jai " kodel tu taip padare " ir musu ja, smaugiu doh.gif .... miegu labai blogai, tik po 4-5 val, boze boze.... nu kada tam tunelio gale sviesa isvysiu? verysad.gif Kitaip tikrai iskvaisiu verysad.gif
Ironiskiausia, kad pries kokis 6-7 metus vat butent ligu skyreli rasiau, kad reikia savo nerima myleti, susidraugauti su PA, kad niekas nuo to nemire ir neisprotejo, kad as draugauju su savo liga ir ji man dzin doh.gif Matyt geroj remisijos stadijoj buvau..... Vaistu trik 1/4 klonazepamo rytais gerdavau ir skraidziau kaip ant sparnu, bet teisingai sako, kad " nespjauk i sulini, teks gerti " .... dabar savo nerimo ir PA tiesiog nekenciu ir jokiu cia draugysciu su jais negali buti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 21 lapkričio 2014 - 13:08
QUOTE(Stichija @ 2014 11 21, 13:40)
Jezau Jezau jau kaip man blogai tai neina nei apsakyt verysad.gif Be reikalo paklausiau gydytojo ir isvaziavau svetur nepasveikus... Gydytojas sake, kad jei liksiu LT, tai bus dar vienas nuolaidis ligai, bet dabar  doh.gif Bijau net is apartamento i kiema siuksles isnesti, iskart galvos svaigulys ir alpulys ima. Vyras bando kazur vestis pasivaiksciot ( gyvenam prie pat vandenyno ), tai su vyru dar dar ... bet jei i kokia parduotuve, tai tokia PA  doh.gif , vakar 2 km vyras su taksu parveze, nes mate, kad jau visai man amen  verysad.gif o iki pat duru ant ranku danese  blush2.gif  Kaip istverti ta laikotarpi, kol AD prades veikti  g.gif  Galva sukas, rankos kojos dreba, pati kaip robotas, viskas kazkaip nerealiai jauciasi, jokiu emociju apart liudesio ir nusivylimo nepatiriu. Naktim vis mama sapnuoju, rekiu jai " kodel tu taip padare " ir musu ja, smaugiu  doh.gif .... miegu labai blogai, tik po 4-5 val, boze boze.... nu kada tam tunelio gale sviesa isvysiu?  verysad.gif Kitaip tikrai iskvaisiu  verysad.gif
Ironiskiausia, kad pries kokis 6-7 metus vat butent ligu skyreli rasiau, kad reikia savo nerima myleti, susidraugauti su PA, kad niekas nuo to nemire ir neisprotejo, kad as draugauju su savo liga ir ji man dzin  doh.gif  Matyt geroj remisijos stadijoj buvau..... Vaistu trik 1/4 klonazepamo rytais gerdavau ir skraidziau kaip ant sparnu, bet teisingai sako, kad " nespjauk i sulini, teks gerti " .... dabar savo nerimo ir PA tiesiog nekenciu ir jokiu cia draugysciu su jais negali buti  verysad.gif


kol AD neveikia kaip turėtų - imkit alprazolamą arba bromazepamą, kuris jums paskirtas?. Jūs tikriausiai turite ir žinote kaip. Jie nemigdo arba migdo labai nestipriai. Nereikia taip kankintis schmoll.gif Kelinta diena AD imat?

Prieš 6-7 metus jūs nelabai klydote ax.gif neklystate ir šiandien smile.gif tiesiog jūs jau nebe tokia pat, kaip prieš 6-7 metus.. Tik idiotas nekeičia savo nuomonės biggrin.gif o tai jau viiisai kita diagnozė 4u.gif

jauniute, dabar man F41.2 biggrin.gif, o prasidėjo nuo va šito, kas net skaičiuko lyg tai neturi...

Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 21, 15:02)
kol AD neveikia kaip turėtų - imkit alprazolamą arba bromazepamą, kuris jums paskirtas?. Jūs tikriausiai turite ir žinote kaip. Jie nemigdo arba migdo labai nestipriai. Nereikia taip kankintis schmoll.gif Kelinta diena AD imat?

Prieš 6-7 metus jūs nelabai klydote ax.gif neklystate ir šiandien smile.gif tiesiog jūs jau nebe tokia pat, kaip prieš 6-7 metus.. Tik idiotas nekeičia savo nuomonės biggrin.gif o tai jau viiisai kita diagnozė 4u.gif

jauniute, dabar man F41.2 biggrin.gif, o prasidėjo nuo va šito, kas net skaičiuko lyg tai neturi...

paskirta po 1/4 clonazepamo ryte ir vakare , arba ekstra atveju dar galima 1/4. Xanax sake paciu blogiausiu atveju g.gif Ka tik kalbejau skype su daktaru, klausiau, ar reikia save prievartauti ir daryti ko bijai - jis sako, kad reikia. Nes jei nusileisi ligai, tapsi jos ikaitu ir vergu, o taip savo samonei parodai, kad gali susikoncentruot dar. Ir liepe vaiksciot, bandyt sportuot lotuliukas.gif , eiti visur per jega. Ir didint Seroxat iki 1 tab, nes as kol kas tik 1/8 geriu, siandien 11 AD diena ax.gif . Dar liepe vel bandyt 1/4 Fluanxol gert ( nuotaikai pagerint ) ir stebet save ar vel bus su sirdim bedu ar ne ( nes man nuo ju buvo ziauri aritmija su tachikardija, bet gal tai tik sutapimas g.gif
Vienu zodziu be zodziu....... ta prasme, kas mane pazysta asmeniskai ( o is forumo daug kas ), tas zino, kokia as linksma, gyvybinga, dziaugsminga buvau.... o dabar net seselio to neliko verysad.gif , as taip vel noriu but akstesne savim... Skleisti aplinkiniam dziaugsma, laime, dziuginti seima, visiems padeti, o ne prasytis pagalbos pati...
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 21, 16:33)

Vienu zodziu be zodziu....... ta prasme, kas mane pazysta asmeniskai ( o is forumo daug kas ), tas zino, kokia as linksma, gyvybinga, dziaugsminga buvau.... o dabar net seselio to neliko  verysad.gif , as taip vel noriu but akstesne savim... Skleisti aplinkiniam dziaugsma, laime, dziuginti seima, visiems padeti, o ne prasytis pagalbos pati...



Kadangi pazystu jus, tai sunku net suvokti, kad taip atsitiko 4u.gif Bet yra kaip yra, o pradejus veikti vaistam po truputeli po truputeli ir atsistatysit, pamatysit 4u.gif

beje man irgi siandien ziauriai bloga, toks nerimas, kad galvojau gala gausiu, gal cia nuo oro taip ir migdo visa diena unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 21, 16:02)


jauniute, dabar man F41.2 biggrin.gif



Man vistiek diagnoze nepaiskejo nuo situ skaiciuku biggrin.gif bet itariu bus koks nerimo ir depresijos sutrikimas ar kazkas panasaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 21, 12:40)
Vyras bando kazur vestis pasivaiksciot ( gyvenam prie pat vandenyno ), tai su vyru dar dar ... bet jei i kokia parduotuve, tai tokia PA  doh.gif , vakar 2 km vyras su taksu parveze, nes mate, kad jau visai man amen  verysad.gif o iki pat duru ant ranku danese  blush2.gif 


Bet , Stichija, kokį jūs nuostabų sutuoktinį turit wub.gif Maniškiui tai nepasiskųsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 21, 20:35)
Bet , Stichija, kokį jūs nuostabų sutuoktinį turit  wub.gif Maniškiui tai nepasiskųsi  biggrin.gif

Kad mes vienas be kito daugiau nieko neturim blush2.gif , as ji stengiuosi visur ir visada paremti, palaikyti , o jis mane dabar labai palaiko. Man jo net gaila, kaip jis del manes stengiasi, o as jam tik akmuo pakaklej 20 metu doh.gif , nors kad sergu, pasisakiau draugystes pacioj pradzioj. As kartais pagalvoju, kad jei jis mane pamestu ar jam kas atsitiktu, tai man butu kuku ta pati momenta. Mane reikia gydyti ir nuo priklausomumo nuo jo doh.gif , ir namus sutvarko, indus isplauna, pinigus parnesa ir dar mane traukia paskui save blush2.gif
Atsakyti
Stichija, sunku patikėti, kad tai tiesa. Nagi negalėjo viskas taip greitai nutikti. Juk dar vasarą spinduliavote džiaugsmą. Prisimenu linksmą moterį su pūstu sijonu. Linkiu kuo didziausios sėkmės. Gerai, kad ne tik jūs turit priklausomybę, bet ir jūsų vyras 4u.gif .
Kaip svoris?
Atsakyti