Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija..depresija..PA..nerimas

QUOTE(yesboss @ 2014 11 18, 21:57)
Mane PA yra nedaug kartų uzpuole, o nerimas tai toks grauzimas is vidaus, atrodo kad is kailio gali issinert, rankos keistos, kaip ne mano, kaitina is vidaus...baimes jausmas kazkoks nepagristas, galvos svaigimas...ir jis tikrai gadina gyvenima, kazkodėl manau, jog jis yra depresijos vienas iš simptomų, nes jis tikrai gadina gyvenima...jei man metus laiko negeretu, tai tikrai prasyciau kitu...


aš tai manau, kad gali būti vien tik nerimas. Vien tik depresija. Arba depresija ir nerimas kartu. Nerimas yra atskiras susirgimas.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 19, 13:32)
Man metai - pusantru po mamos mirties depresija prasidejo, tik as painiojau simptomus ir nesupratau, kad tai PA vis uzeina , nes budavo ismusa karstis, galva uzsisuka, spaudimas ir pulsas iki 200, o as galvodavau kad cia koks cholesterolis aukstas, tada skydliauke, tada amzius ir visa kita, tik ne PA, o vat dabar 2 metai po mamos mirties, tai as jau visai ligonis, ir kai atsuku juosta atgal - tai tu pozymiu jau tiek daug ir seniai buvo, bet as matyt niekaip nenorejau pripazinti, kad man ta pati liga, kaip mamai , nes vis kartodavau : " as tokia nebusiu "  doh.gif , nu prasom - kaip tik turiu  verysad.gif Mama apie 40 metu su nerimu, PA, nemiga, depresija prasikankino, as jau 22 metus is 41 gyvenimo metu ir nebematau vilciu, kad kas keisis  verysad.gif


o tai čia dabar kas per mintys? koks amžius??? Jums 41!!!!!! Aš tik niekingais 3-4 metais už jus jaunesnė. Jūs dar labai ir labai jauna. O jūs prie viso gydymosi psichoterapiją bandėt? Man komplekse labai ir labai padėjo ir tebepadeda.
Mamytė jau amžiną atilsį, tad dabar jau savęs reik žiūrėti - juk nebūtinai bus kaip mamai... Dabar visai kitos farmacinės galimybės, kitos žinios, kitas supratimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 19, 10:10)
jei jūs turite visus nerimo, beveik pereinančio į PA požymius, tai kaip jūs žadat išsiversti be AD? Jei AD veikia ir serotonino koncentracija ir gamyba yra atsistačiusi, nerimo priepuolių būti nebeturi schmoll.gif 



Kuo labiau skaitau istorijas žmonių, kurie pasveiko, tuo labiau įsitikinu, kad AD nuima tik simptomus, o šios ligos priežastis reikia nuimti kt. būdais.
Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 19, 10:10)
be to, geriu pačią mažiausią escitalopramo dozę ir man ji veikia - nėra jokių nerimo ir PA požymių, raminamųjų ar benzodiazepinų grupės vaistų nereikia (xanaxo ar lexatonilio). Lankau psichoterapiją ir ji tikriausiai man labiausiai padeda. smile.gif




O jūs geriat 10 mg ar per pusė dar tabletę dalinat?
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 19, 12:49)
o tai čia dabar kas per mintys? koks amžius??? Jums 41!!!!!! Aš tik niekingais 3-4 metais už jus jaunesnė. Jūs dar labai ir labai jauna. O  jūs prie viso gydymosi psichoterapiją bandėt? Man komplekse labai ir labai padėjo ir tebepadeda.
Mamytė jau amžiną atilsį, tad dabar jau savęs reik žiūrėti - juk nebūtinai bus kaip mamai... Dabar visai kitos farmacinės galimybės, kitos žinios, kitas supratimas 4u.gif

Per tuos 22 metus oij kiek tu terapiju atlankius doh.gif Ir po mamos mirties 40 kartu atlankiau, tam kartui lyg lyg... dabar vel pradesiu nuo penktadienio ir naujo doh.gif Tik bijau, kad ilgam tesis, nes many labai didele savigrauza ir kaltes jausmas del mamos mirties verysad.gif Mano mama zuvo iskritus is 9 auksto, o diena pries mirti as mamai pasakiau , kad :" as nesikankinciau kaip tu, geriau jau issokciau is 9 auksto " doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 18, 22:07)
Tao gal ad nepilnai veikia, nes man absoliuciai visa nerima nuima per pora menesiu 4u.gif


Tai jūs po tų 3 mėn. jaučiatės visiškai pasveikusi? Nebūna net menkiausio galvos svaigimo, net silpniausio kito požymio? Ta prasme, jaučiatės drąsiai?
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 19, 10:41)
paleisti viduriai yra pirmasis ženklas, kad organizmas netoleruoja vaistų. Apie tai tuoj pat reikia pranešti gydančiam gydytojui-psichiatrui. Man dėl to buvo pakeisti vaistai.. Viduriavau beveik 4 savaites, kol vieną rytą neatsikėliau iš lovos - spaudimas buvo kažkur 80/50, ty beveik nebuvo, vyras paskambino gydytojui - tuoj pat pakeitė vaistus.

Nejuokaukit taip nono.gif



kolkas as negeriu jokiu ad zinokit 4u.gif bet turbut teks vel prie ju grizti, tik prie labai labai mazos dozes, tikiuos issiversiu su tokia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 19, 10:10)
tarkitės su rimtu gydytoju - psichiatru.



O jūs gal kokį rimtą gerą gydytoją esat atradusi. Aš bent pas 5 buvau, bet stebuklais nebetikiu, jie visi tuos pačius gi AD siūlo.
Atsakyti
QUOTE(Nerija123 @ 2014 11 19, 14:00)
Tai jūs  po tų 3 mėn. jaučiatės visiškai pasveikusi? Nebūna net menkiausio galvos svaigimo, net silpniausio kito požymio? Ta prasme, jaučiatės drąsiai?



Jeigu ir buna tai lb lb retai, siaip taip jauciuosi visiskai sveika, normali ir nieko per daug nerimaujanti, aisku jeigu koks gyvenimo sukretimas tai tada ir su ad pavaziuoja stogas, va kai buvo nesivystantis nestumas, tai stogas kaip reikiant nuciuozes buvo, bet tai man cia gyvenimo tragedija buvo, kai as taip tu vaikiuku noriu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o daug is jusu nedirbanciu? As per ta prakeikta liga pries gera menesi turejau palikti darba verysad.gif , megstama, kuriame daug bendravau su zmonem ir siaip buvau naudingas visuomenes narys, bet kai pradejau nebesugebt davaziuot iki darbo, teko atsisakyt verysad.gif O tiek planu gyvenimui buvo... Buvau pakviesta vesti seminarus, destytojauti verysad.gif , si pavasari baigiau savo trecias ( kaip ironiska - medicinos lotuliukas.gif ) studijas, ir se tau.... darzove-zombis sedinti vyrui ant sprando, ir dar net ne LT verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 19, 13:10)
Jeigu ir buna tai lb lb retai, siaip taip jauciuosi visiskai sveika, normali ir nieko per daug nerimaujanti, aisku jeigu koks gyvenimo sukretimas tai tada ir su ad pavaziuoja stogas, va kai buvo nesivystantis nestumas, tai stogas kaip reikiant nuciuozes buvo, bet tai man cia gyvenimo tragedija buvo, kai as taip tu vaikiuku noriu 4u.gif


Viskas tik Jūsų galvoje, nemirsite ir neišprotėsite nuo savo pojūčių. Labai stiprus pesimizmas ir negatyvas sklinda iš Jūsų žinučių, nebent tik man taip atrodo. Gyvenimas yra labai gražus, atsigausite, to labai Jums linkiu ir vėl džiaugsitės gyvenimu, nepraraskite vilties ir noro 4u.gif Ir kai pasitaisys truputį sveikatėlė geriau susirasti darbą, nes sėdėjimas namie, manau, nieko gero savijautai neprideda. O kai būklė sunki, tai pati suprantu kaip būna, vasarą po pusdienį šeip ne taip ištempdavau darbe, kolegės po priimamuosius vežiojo...
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2014 11 19, 14:03)
kolkas as negeriu jokiu ad zinokit 4u.gif bet turbut teks vel prie ju grizti, tik prie labai labai mazos dozes, tikiuos issiversiu su tokia 4u.gif


dar pridėsiu - vienas iš PA ar stipraus nerimo ženklų yra paleisti viduriai.. Tai atsitinka ir žmonėms, kai nerimas laaabai šokteli. Man irgi paleisdavo vidurius, kai užeidavo PA.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 11 19, 15:13)
Mergaites, o daug is jusu nedirbanciu? As per ta prakeikta liga pries gera menesi turejau palikti darba  :verysad

Zinokit, ar irgi manau, kad su PA, nerimu darbo, kuris turi L griežta grafika ar prie kokio langelio dirbti neįmanoma. O ar teisingai supratau, kad jus Ad tik nesenai pradėjot vartoti ir nesat dar vartojus. Jei taip, tai Ad nuims jums tuos blogomis ir darbą galėsit susirasti. Beje, jus šaunuolė, keliaujat sau, nors ir blogai jaučiatės smile.gif thumbup.gif
Atsakyti